» »

Gospodarska kriza 2018

Gospodarska kriza 2018

Temo vidijo: vsi
««
11 / 76
»»

gruntfürmich ::

Samuel je izjavil:

jype je izjavil:

Intelektualna lastnina je namenjena temu, da bogati ostajajo bogati in revni ostajajo revni.


Ojoj, matr si ti en mentalni revček ratal. Se te še spominjam, ko si enkrat po TVju nastopal zjutraj, takrat si bil še normalen. Do zdele so se ti pa možgani orng skisali.

Zaščita intelektualne lastnine je namenjena temu, da se sploh splača razvijat. Razvoj stane (valjda to veš??).

ko je treba svet zravnati je najlažje tako da se krade od pridnih in uspešnih. klasika komunistov...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Truga ::

ljudje ki delajo pri dizniju so tako pridni da ze 80 let niso narisali dobre risanke, in morajo spreminjat zakon da lahko printajo miljarde iz devedejov sneguljcice, ki sploh ni njihova originalna zgodba ampak samo priredba.

ampak intelektualna lastnina je za pridne in uspesne. no, saj drugega od tega foruma niti ni za pricakovat, javni sektor je vedno sranje, razen jasno pri receh ki so dobre za bogate.

krenpac ::

next3steps je izjavil:

TO je resničen problem. Vse ostalo je megla. Kitajska mora začet spoštovati avtorske pravice ter odpreti svoje gospodarstvo (ki je občutno bolj zaprto kot ameriško). Ti tega ne zastopiš in samo trolaš s svojimi bedarijami.

Ta tvoja govna lepi med svoje enako neumne desničarje.
Kitajska čisto lepo upošteva avtorske pravice - če se zahodno podjetje spusti na sodišče. Če ni tožnika, ni sodnika.


Lol, teb se sanja ne o Kitajski :))

ZaphodBB ::

No ko kliknem : https://www.youtube.com/user/serpentza/...
Dobim : Location: Hong Kong
Sej res kaj pa Kitajci pod dolgoletno Britansko kolonijo vejo... Ok To je tudi Kitajska

1. Ja Hong Kong je Kitajska.
2. Tale mikro tema lepo osvetli kaj je tvoj problem. Enostavno si preavtističen, da bi pogledal globlja kot na površino. SerpentZA živi v Schenzhenu že mnogo let. Da ima pa kanal registriran v HK je pa tudi normalno, glede na to, da ni nobenega načina kako bi si lahko isto naredil na celinski Kitajski.

Skratka, MrB ima zelo veliko za povedat, četudi ima bolj malo pojma.

Tako kot jype.

Lol, teb se sanja ne o Kitajski

Meni se je kar zaletelo, ko sem prebral to njegovo bistro izjavo.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

Tako kot jype.
Vidim, da te še vedno boli, da imam jaz vedno prav, ti se pa vedno motiš.

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Tako kot jype.
Vidim, da te še vedno boli, da imam jaz vedno prav, ti se pa vedno motiš.

Lahko je tebi, ko imaš vedno prav. Predstavljaj si kako zagrenjen bi bil, če bi bilo obratno!!

Jaz ti res ne privoščim tega.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Mr.B ::

ZaphodBB je izjavil:

jype je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Tako kot jype.
Vidim, da te še vedno boli, da imam jaz vedno prav, ti se pa vedno motiš.

Lahko je tebi, ko imaš vedno prav. Predstavljaj si kako zagrenjen bi bil, če bi bilo obratno!!

Jaz ti res ne privoščim tega.

Verjetno tako kot samuel, bi jokal mi pripada, sem prestar za učiti, država pomagaj mi do smerti vzdrževati moj grunt.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ZaphodBB ::

Verjetno tako kot samuel, bi jokal mi pripada, sem prestar za učiti, država pomagaj mi do smerti vzdrževati moj grunt.

Tablete vzami.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Samuel ::

Večine itak ne komentiraš, ker o stvari tako ali tako nimaš nobenega pojma.

Na koncu bomo prišli najprej na matere samohranilke potem pa šolnike. Številke so jasne. Če ti te ne izpolnjujejo tvojega mentalnega dojemanja, ni kriv Excel morda je kriv vir od koder potem gradiš svoje teze.

Na koncu bomo kar lepo prišli na 100 miljonov ljudi. In zelo boleče bo za Kitajce. Občutno bolj kot pa za Američane.

Tudi tega se ti ni dalo poiskati. Verjetno si se ustrašil dejstva, ki bi ga med drugim našel, da je Slovenija 2x dvignila cene bencina da ni imela deflacije. Potem pa bi bil spet kriv Excel.

kot rečeno, meni ni problem poiskati. Tebi je silno težko, ker ne veš sploh kaj iskati. Preveč strokovnih izrazov in je takoj jok.

Seveda, ti boš na koncu trdil, da so investicije JS, prispeval 99% deleža k 6% rasti BDP-ja. Če ne razumeš , raje ne komentiraj.


Ponovno sprašujem, kaj je to "JS". Je to javna uprava?

Rast državne potrošnje je bila lani samo 2.3%, torej je dejansko zavirala gospodarsko rast, relativni delež državne uprave se je lani tako zmanjšal.
http://www.stat.si/StatWeb/News/Index/7...

Bebček je že spet dobil košarico...

Seveda je prijazen, ko je ugotovil, da niso problem Kitajci, ampak kar lasten Ameriške korporacije, ki hočejo zadovoljiti ameriške investitorje s profitom.


Problem je kitajsko dumpniško subvencioniranje, občutno bolj zaprt trg in nespoštovanje intelektualne lastnine. To vse so stvari, ki ameriške konrporacije silno zanimajo. Če bo to urejeno, bodo te korporacije imele precej več od prodaje na Kitajskem, kot pa sedaj.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Mr.B ::

ZaphodBB je izjavil:

Verjetno tako kot samuel, bi jokal mi pripada, sem prestar za učiti, država pomagaj mi do smerti vzdrževati moj grunt.

Tablete vzami.

Verjetno ti ponudim enak odgovor, ko Samuelu ne rata argumentirati : reče se Retarted.
Ampak bom naslednjič ko me bo prijelo žaliti, povprašal v komentarju ali vzamem ZaphodBB tablete ali Samuelov Retardet argument.
Oba bosta v primeru bivše Britanske kolonije delovala.

Samuel je izjavil:

Večine itak ne komentiraš, ker o stvari tako ali tako nimaš nobenega pojma.

Na koncu bomo prišli najprej na matere samohranilke potem pa šolnike. Številke so jasne. Če ti te ne izpolnjujejo tvojega mentalnega dojemanja, ni kriv Excel morda je kriv vir od koder potem gradiš svoje teze.

Na koncu bomo kar lepo prišli na 100 miljonov ljudi. In zelo boleče bo za Kitajce. Občutno bolj kot pa za Američane.

Tudi tega se ti ni dalo poiskati. Verjetno si se ustrašil dejstva, ki bi ga med drugim našel, da je Slovenija 2x dvignila cene bencina da ni imela deflacije. Potem pa bi bil spet kriv Excel.

kot rečeno, meni ni problem poiskati. Tebi je silno težko, ker ne veš sploh kaj iskati. Preveč strokovnih izrazov in je takoj jok.

Seveda, ti boš na koncu trdil, da so investicije JS, prispeval 99% deleža k 6% rasti BDP-ja. Če ne razumeš , raje ne komentiraj.


Ponovno sprašujem, kaj je to "JS". Je to javna uprava?

Rast državne potrošnje je bila lani samo 2.3%, torej je dejansko zavirala gospodarsko rast, relativni delež državne uprave se je lani tako zmanjšal.
http://www.stat.si/StatWeb/News/Index/7...

Bebček je že spet dobil košarico...

Seveda je prijazen, ko je ugotovil, da niso problem Kitajci, ampak kar lasten Ameriške korporacije, ki hočejo zadovoljiti ameriške investitorje s profitom.


Problem je kitajsko dumpniško subvencioniranje, občutno bolj zaprt trg in nespoštovanje intelektualne lastnine. To vse so stvari, ki ameriške konrporacije silno zanimajo. Če bo to urejeno, bodo te korporacije imele precej več od prodaje na Kitajskem, kot pa sedaj.

Ja ti zagotovo, te številek se ti množijo kot zajci. Še sreča da je pomald, da bodo lahko travo jedli. Kot primer argumentacije.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Samuel ::

Mr.B je izjavil:

Ja ti zagotovo, te številek se ti množijo kot zajci. Še sreča da je pomald, da bodo lahko travo jedli. Kot primer argumentacije.


Buhuhu.. klofuto po glavi si dobil. Briši zdaj.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Mr.B ::

Samuel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Ja ti zagotovo, te številek se ti množijo kot zajci. Še sreča da je pomald, da bodo lahko travo jedli. Kot primer argumentacije.


Buhuhu.. klofuto po glavi si dobil. Briši zdaj.

OK kaj nisi našel besede retarded kor argument ali si pozabil uporabiti ZaphodBB argument, tabletke. Niti enega argumenta nisi podal.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Samuel ::

Mr.B je izjavil:

OK kaj nisi našel besede retarded kor argument ali si pozabil uporabiti ZaphodBB argument, tabletke. Niti enega argumenta nisi podal.


Prenehaj, ker je zdaj že mene sram, ko berem te tvoje bedarije.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Mr.B ::

Samuel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

OK kaj nisi našel besede retarded kor argument ali si pozabil uporabiti ZaphodBB argument, tabletke. Niti enega argumenta nisi podal.


Prenehaj, ker je zdaj že mene sram, ko berem te tvoje bedarije.

Torej argumentiraj, kako si prišel recimo na 100 miljonov kitajcev.
Potem lahko odgovoriš no preden si začel z preumerjanjem pozornosti, ko nisi znal razložiti gibanja cen aluminija ali in železa.
Ali kako smatraš, da Kitajhska dela Dumping, pa čeprav vsak članek, ki ga daš, kaže da jo je zakosnko o tem prisilila amerika...
Ma no več jih je, še niti ne znaš zračunati, koliki del prispeva k gospodarski rasti gospodarstvo.
ETC,
no lahko se potrudim, in ti nizam vsak tvoj odgovor, kako preumerjaš in odgovoarjaš z retardet.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Samuel ::

Mr.B je izjavil:

Torej argumentiraj, kako si prišel recimo na 100 miljonov kitajcev.

Z podizvajalci z lahkoto.

Potem lahko odgovoriš no preden si začel z preumerjanjem pozornosti, ko nisi znal razložiti gibanja cen aluminija ali in železa.

vse imaš razloženo

Ali kako smatraš, da Kitajhska dela Dumping, pa čeprav vsak članek, ki ga daš, kaže da jo je zakosnko o tem prisilila amerika...

ti to resno? kitajska industrija občutno presega povpraševanje, ti pa sprašuješ, če se grejo dumping?? :))

Ma no več jih je, še niti ne znaš zračunati, koliki del prispeva k gospodarski rasti gospodarstvo.

Ne, pikec. Ti ne znaš gledat podatkov, ki jih dobiš. Še tretjič sprašujem, kaj je to "JS"????

SLO 2017:
http://www.stat.si/StatWeb/News/Index/7...
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

ZaphodBB ::

K kaj nisi našel besede retarded kor argument ali si pozabil uporabiti ZaphodBB argument, tabletke. Niti enega argumenta nisi podal.

Tabletke niso argument. Ampak predpogoj. Kadar redno jemlješ tablete, takrat vsaj razumem kaj hočeš povedat. Kadar pa jih mečeš v školjko, tedaj te jaz prijazno opozorim na terapijo, ker drugače pojma nimam kaj govoriš.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Mr.B ::

Samuel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Torej argumentiraj, kako si prišel recimo na 100 miljonov kitajcev.

Z podizvajalci z lahkoto.

Potem lahko odgovoriš no preden si začel z preumerjanjem pozornosti, ko nisi znal razložiti gibanja cen aluminija ali in železa.

vse imaš razloženo

Ali kako smatraš, da Kitajhska dela Dumping, pa čeprav vsak članek, ki ga daš, kaže da jo je zakosnko o tem prisilila amerika...

ti to resno? kitajska industrija občutno presega povpraševanje, ti pa sprašuješ, če se grejo dumping?? :))

Ma no več jih je, še niti ne znaš zračunati, koliki del prispeva k gospodarski rasti gospodarstvo.

Ne, pikec. Ti ne znaš gledat podatkov, ki jih dobiš. Še tretjič sprašujem, kaj je to "JS"????

SLO 2017:
http://www.stat.si/StatWeb/News/Index/7...

Kako veš za podizvajalca. A veš listo podizvajalcev ki dela aluminij ? Težko. Al hočeš reči da bo zgubilo 70 mijonov prevoznikov delo, ki dostavlja rudo "železo al aluminij" v tovarno. Dej no, od nekje pa že moraš te podatke črpat. Torej ko boš to znal odgovoriti, greva na naslednji korak .
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Samuel ::

Mr.B je izjavil:

Kako veš za podizvajalca.

Ker je 1:3 običajno razmerje med neposrednimi delovnimi mesti in posrednimi.

Al hočeš reči da bo zgubilo 70 mijonov prevoznikov delo, ki dostavlja rudo "železo al aluminij" v tovarno.

Ti ljudje morajo nekje bivat, jest etc etc..

greva na naslednji korak

Ti pejt raj spat, ker tole ni za nikamor...
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

Mr.B ::

Samuel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Kako veš za podizvajalca.

Ker je 1:3 običajno razmerje med neposrednimi delovnimi mesti in posrednimi.

Al hočeš reči da bo zgubilo 70 mijonov prevoznikov delo, ki dostavlja rudo "železo al aluminij" v tovarno.

Ti ljudje morajo nekje bivat, jest etc etc..

greva na naslednji korak

Ti pejt raj spat, ker tole ni za nikamor...

Na podlagi katerih podatkov ti to sklepaš, tako na prst. Ej, dokler ti nisem omenil da teh tvojih 30 mijonov, ne predstavlja niti 5% delovne sile, si začel sedaj za nekimi razmerji. Daj pokaži številke, sej te so ja javne tudi za proizvodnjo aluminija in železa na kitasjkem.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Samuel ::

Mr.B je izjavil:

Samuel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Kako veš za podizvajalca.

Ker je 1:3 običajno razmerje med neposrednimi delovnimi mesti in posrednimi.

Al hočeš reči da bo zgubilo 70 mijonov prevoznikov delo, ki dostavlja rudo "železo al aluminij" v tovarno.

Ti ljudje morajo nekje bivat, jest etc etc..

greva na naslednji korak

Ti pejt raj spat, ker tole ni za nikamor...

Na podlagi katerih podatkov ti to sklepaš, tako na prst. Ej, dokler ti nisem omenil da teh tvojih 30 mijonov, ne predstavlja niti 5% delovne sile, si začel sedaj za nekimi razmerji. Daj pokaži številke, sej te so ja javne tudi za proizvodnjo aluminija in železa na kitasjkem.


30 miljonov zaposlenih je FUCKIN HUGE.
https://tradingeconomics.com/china/empl...

Kitajska v zadnjih desetih letih zaposlila samo dodatnih 20M ljudi (iz 755M na 775M).

Kar je še sploh smešno, da ti zdaj mene prepričuješ, da so vse te številke majhne.
Bumbi, za Američane so še občutno manjše, ampak ti jim napoveduješ apokalipso.:))
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Mr.B ::

Samuel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Samuel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Kako veš za podizvajalca.

Ker je 1:3 običajno razmerje med neposrednimi delovnimi mesti in posrednimi.

Al hočeš reči da bo zgubilo 70 mijonov prevoznikov delo, ki dostavlja rudo "železo al aluminij" v tovarno.

Ti ljudje morajo nekje bivat, jest etc etc..

greva na naslednji korak

Ti pejt raj spat, ker tole ni za nikamor...

Na podlagi katerih podatkov ti to sklepaš, tako na prst. Ej, dokler ti nisem omenil da teh tvojih 30 mijonov, ne predstavlja niti 5% delovne sile, si začel sedaj za nekimi razmerji. Daj pokaži številke, sej te so ja javne tudi za proizvodnjo aluminija in železa na kitasjkem.


30 miljonov zaposlenih je FUCKIN HUGE.
https://tradingeconomics.com/china/empl...

Kitajska v zadnjih desetih letih zaposlila samo dodatnih 20M ljudi (iz 755M na 775M).

Kar je še sploh smešno, da ti zdaj mene prepričuješ, da so vse te številke majhne.
Bumbi, za Američane so še občutno manjše, ampak ti jim napoveduješ apokalipso.:))

3% so fucking What, je to za en argument. Hkrati ne znas niti 30/100 miljonov argumentirat.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Samuel ::

Mr.B je izjavil:

Samuel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Samuel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Kako veš za podizvajalca.

Ker je 1:3 običajno razmerje med neposrednimi delovnimi mesti in posrednimi.

Al hočeš reči da bo zgubilo 70 mijonov prevoznikov delo, ki dostavlja rudo "železo al aluminij" v tovarno.

Ti ljudje morajo nekje bivat, jest etc etc..

greva na naslednji korak

Ti pejt raj spat, ker tole ni za nikamor...

Na podlagi katerih podatkov ti to sklepaš, tako na prst. Ej, dokler ti nisem omenil da teh tvojih 30 mijonov, ne predstavlja niti 5% delovne sile, si začel sedaj za nekimi razmerji. Daj pokaži številke, sej te so ja javne tudi za proizvodnjo aluminija in železa na kitasjkem.


30 miljonov zaposlenih je FUCKIN HUGE.
https://tradingeconomics.com/china/empl...

Kitajska v zadnjih desetih letih zaposlila samo dodatnih 20M ljudi (iz 755M na 775M).

Kar je še sploh smešno, da ti zdaj mene prepričuješ, da so vse te številke majhne.
Bumbi, za Američane so še občutno manjše, ampak ti jim napoveduješ apokalipso.:))



3% so fucking What, je to za en argument. Hkrati ne znas niti 30/100 miljonov argumentirat.


Tebi bimbo ni pomoči. Najbolj osnovnih korelacij znotraj gospodarstva ne poznaš. Postavljaš se pa vehementno v pozicijo nekega vseznalca. Kar pa seveda nisi. Se bo treba prvo poštevanko naučit, potem pa naokol talat nasvete in mnenja.

Napišem tole:
"2. Slovenija je lani imela najmanj 5% realno rast GDPja. Imela je tudi javnofinančni suficit."

Ti pa tole:

Mr.B je izjavil:


2.Točka je oslarija, saj je imela samo cca 1,2 % inflacije, medtem se je cena brancina dvignila v 2017 za cca 4% , za primer v Avstriji 0.8%. Ampak ja, verjetno je rast posledica suženjskih razmer …. Exports continued growing at a double-digit pace, expanding 12.3% ….


Čeprav so vsi ti podatki seveda javni in enostavno preverljivi. Če si pri pravi pameti, ne moreš trosit take bedarije okoli.

Brezvezna izguba časa so tele debate s tabo, dragi bebček.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Mr.B ::

Samuel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Samuel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Samuel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Kako veš za podizvajalca.

Ker je 1:3 običajno razmerje med neposrednimi delovnimi mesti in posrednimi.

Al hočeš reči da bo zgubilo 70 mijonov prevoznikov delo, ki dostavlja rudo "železo al aluminij" v tovarno.

Ti ljudje morajo nekje bivat, jest etc etc..

greva na naslednji korak

Ti pejt raj spat, ker tole ni za nikamor...

Na podlagi katerih podatkov ti to sklepaš, tako na prst. Ej, dokler ti nisem omenil da teh tvojih 30 mijonov, ne predstavlja niti 5% delovne sile, si začel sedaj za nekimi razmerji. Daj pokaži številke, sej te so ja javne tudi za proizvodnjo aluminija in železa na kitasjkem.


30 miljonov zaposlenih je FUCKIN HUGE.
https://tradingeconomics.com/china/empl...

Kitajska v zadnjih desetih letih zaposlila samo dodatnih 20M ljudi (iz 755M na 775M).

Kar je še sploh smešno, da ti zdaj mene prepričuješ, da so vse te številke majhne.
Bumbi, za Američane so še občutno manjše, ampak ti jim napoveduješ apokalipso.:))



3% so fucking What, je to za en argument. Hkrati ne znas niti 30/100 miljonov argumentirat.


Tebi bimbo ni pomoči. Najbolj osnovnih korelacij znotraj gospodarstva ne poznaš. Postavljaš se pa vehementno v pozicijo nekega vseznalca. Kar pa seveda nisi. Se bo treba prvo poštevanko naučit, potem pa naokol talat nasvete in mnenja.

Napišem tole:
"2. Slovenija je lani imela najmanj 5% realno rast GDPja. Imela je tudi javnofinančni suficit."

Ti pa tole:

Mr.B je izjavil:


2.Točka je oslarija, saj je imela samo cca 1,2 % inflacije, medtem se je cena brancina dvignila v 2017 za cca 4% , za primer v Avstriji 0.8%. Ampak ja, verjetno je rast posledica suženjskih razmer …. Exports continued growing at a double-digit pace, expanding 12.3% ….


Čeprav so vsi ti podatki seveda javni in enostavno preverljivi. Če si pri pravi pameti, ne moreš trosit take bedarije okoli.

Brezvezna izguba časa so tele debate s tabo, dragi bebček.

Še 1x so fucking waht pomeni 3 %, kaj šele od kej si vzel te 30/100 mijonov številke. V ameriki dal z skrajšanim delovnim časom bistveno več ljudi, pa se nihče preveč ne buni, razen da so vedno bolj revni.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nsa_ag3nt ::

jype je izjavil:

looser je izjavil:

In vpeljati socialisticno diktaturo, kjer bodo vsi revni. Ze poznamo, ne hvala.
Da kapitalisti niste srečni, če ne vidite sužnjev trpeti, vemo že dolgo.

Vaš fetiš ne upraviči kršenja človekovih pravic.

V Venezueli so človekove pravice zelo na vrhuncu.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

jype ::

nsa_ag3nt je izjavil:

V Venezueli so človekove pravice zelo na vrhuncu.
Ne, niso, ker jo vodi diktator s trdo roko, takorekoč Putin/Orban/Duterte hibrid.

gruntfürmich ::

jype je izjavil:

nsa_ag3nt je izjavil:

V Venezueli so človekove pravice zelo na vrhuncu.
Ne, niso, ker jo vodi diktator s trdo roko, takorekoč Putin/Orban/Duterte hibrid.

in kaj te to moti? ker tebe in ostalih motencev ne želijo tam? tudi regresivni levičarji se nadvse zavzemate za trdo roko.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Trumpi hoce poizkusiti v drugo, vsiliti tarife preko tpp : http://nymag.com/daily/intelligencer/20...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

tudi regresivni levičarji se nadvse zavzemate za trdo roko.
Kakšna sreča je torej, da regresivni levičarji ne obstajajo.

gruntfürmich je izjavil:

in kaj te to moti?
Ker vsaka represivna oblast neizogibno krši človekove pravice.

ZaphodBB ::

Ker vsaka represivna oblast neizogibno krši človekove pravice.

Še dobro, da represivna desničarska oblast že po definiciji ni možna.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

thramos ::

O, lej jype, on zna tudi.

Truga ::

ZaphodBB je izjavil:

Še dobro, da represivna desničarska oblast že po definiciji ni možna.

vsaka desnicarska oblast je represivna

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

Še dobro, da represivna desničarska oblast že po definiciji ni možna.
Če bi bili vsi desničarji, bi lahko odstranili vse, ki niso desničarji, pa bi bil na planetu raj.

Ker niso vsi desničarji, raj na Zemlji lahko ceneje dosežemo tako, da odstranimo vse desničarje.

Stalinizem je kul, da ni represiven, pa lahko reče samo desničar.

Truga ::

Ma desnicarji se hitr pol spet med sabo skregajo. Na podlagi totalno banalnih reci, kot so kako je ime namisljenemu prijatelju, kaj mas med nogami, kaksne barve polt imas, itd.

jype ::

Truga je izjavil:

kako je ime namisljenemu prijatelju, kaj mas med nogami, kaksne barve polt imas, itd.
Hm? Desničarji so vsi videti enako:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ZaphodBB ::


vsaka desnicarska oblast je represivna

To ni prava desnica. Prave desnice v resnici še nismo imeli.

Če bi bili vsi desničarji, bi lahko odstranili vse, ki niso desničarji, pa bi bil na planetu raj.

Ker niso vsi desničarji, raj na Zemlji lahko ceneje dosežemo tako, da odstranimo vse desničarje.

Stalinizem je kul, da ni represiven, pa lahko reče samo desničar.

Komunizem ni prava desnica.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

To ni prava desnica. Prave desnice v resnici še nismo imeli.
Hvala bogu, s pravo desnico bi se civilizacija končala in bi zopet šli v plemensko družbo, morda pa kar obupali nad življenjem na kopnem in se preselili nazaj v vodo.

ZaphodBB je izjavil:

Komunizem ni prava desnica.
Seveda ne, prava desnica je fašizem.

ZaphodBB ::

Seveda ne, prava desnica je fašizem.

Fašizem je zadnja razvojna stopnja komunizma in z desnico nima nobene veze.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

Fašizem je zadnja razvojna stopnja komunizma in z desnico nima nobene veze.
Ne, fašizem je ključen element desničarske ideologije.

ZaphodBB ::

Ne, fašizem je ključen element desničarske ideologije.

Fašisti povsod vidijo fašizem.

Da se motiš vemo že na podlagi osnovnih definicij. Desnica je religija miru. Kdor nasprotuje religiji miru je pa desnicofob in ker je vsak fob tudi fašist, je povsem na dlani koliko je ura.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

Fašisti povsod vidimo fašizem.
Ja.

ZaphodBB je izjavil:

Desnica je religija miru.
To drži: Ko je vse mrtvo, je vedno mir.

Truga ::

Spajky ::

Ko zmanjka dejanskih argumentov, se začne obkladanje s (vstavi poljuben termin) ... kako tipično za marsikateri forum ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

jype ::

Eh, saj ni zmanjkalo argumentov. Če jih rad poslušaš in gledaš, potem priporočam tole:

PaX_MaN ::

jype je izjavil:

Eh, saj ni zmanjkalo argumentov

https://www.snopes.com/fact-check/amazo...
Ni zmanjkalo ... sploh jih bilo ni, samo od fojbe črna luknja je bila.

jype ::

PaX_MaN je izjavil:

Ni zmanjkalo ... sploh jih bilo ni, samo od fojbe črna luknja je bila.
Kej tacga, da kapitalizem ne more nahranit ljudi, pri takih profitih!

Mr.B ::

PaX_MaN je izjavil:

jype je izjavil:

Eh, saj ni zmanjkalo argumentov

https://www.snopes.com/fact-check/amazo...
Ni zmanjkalo ... sploh jih bilo ni, samo od fojbe črna luknja je bila.

Verjetno si nisi vzel časa in pogledal youtube videa. Pač povzetke na raznix twixic, ne povejo vse zgodbe, ampak samo tisto trenutno populistično.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PaX_MaN ::

jype je izjavil:

PaX_MaN je izjavil:

Ni zmanjkalo ... sploh jih bilo ni, samo od fojbe črna luknja je bila.
Kej tacga, da kapitalizem ne more nahranit ljudi, pri takih profitih!

Kej tacga, v več deset tisočletjih še nismo iznašli sistema ki bi nahranil ljudi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

jype ::

Smo, smo. Anarholiberalni postkomunizem!

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

Smo, smo. Anarholiberalni postkomunizem!

Za katerega vemo, da še nikoli ni obstajal, torej še nikoli nikogar ni nahranil.

Ampak hej, če ga probamo vsilit celi populaciji, bo enkrat že obstajal, ko ne bodo vsi pomrli od lakote. Ker potem to ni bil anarholiberalni postkomunizem.

Najbolj pomembno pa je, da vemo, da bo deloval, ko bo deloval.

Oziroma povedano drugače: "Communism! 1%** of the time it works every time. **: The success rate may fall with time as more failed 'experiments' are observed."
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Mr.B ::

ZaphodBB je izjavil:

jype je izjavil:

Smo, smo. Anarholiberalni postkomunizem!

Za katerega vemo, da še nikoli ni obstajal, torej še nikoli nikogar ni nahranil.

Ampak hej, če ga probamo vsilit celi populaciji, bo enkrat že obstajal, ko ne bodo vsi pomrli od lakote. Ker potem to ni bil anarholiberalni postkomunizem.

Najbolj pomembno pa je, da vemo, da bo deloval, ko bo deloval.

Oziroma povedano drugače: "Communism! 1%** of the time it works every time. **: The success rate may fall with time as more failed 'experiments' are observed."

Še en, ki ni pogledal jype linka.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
««
11 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Inflacija 2021/2022 (strani: 1 2 3 4208 209 210 211 )

Oddelek: Problemi človeštva
10534929682 (6122) Mr.B
»

Kako prebroditi gospodarsko krizo/recesijo - vaši nasveti iz 2008 za 2022/2023 - oseb (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
24532136 (1583) Mr.B
»

ZDA zamikajo uvedbo carin s Kitajsko za nekatere tehnične izdelke

Oddelek: Novice / NWO
426823 (4349) Mr.B
»

Finančna kriza na Kitajskem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12135850 (30275) GregiB

Več podobnih tem