» »

Gospodarska kriza 2018

Gospodarska kriza 2018

Temo vidijo: vsi
««
71 / 71
»
»»

gtfo ::

Npr. katere in kakšne scenarije imaš v mislih?

PrihajaNodi ::

Korona virus in bum na delniskem trgu
#OstaniDoma
#StaiAcasa

Mr.B ::

Sicer CNN malo komentira v kontekstu ameriških volitev... Toda ... EU launches legal action against UK for breaching Brexit deal and international law
Voljeno telo ogledalo volilnega telesa.

aviator ::

Hja na konc bo to da je Trumpeta dobu korono krivi, da se bo zgodil zlom. XD

J.McLane ::

si zamudil ene tri dni, Trumpu ni nič hudega, borza pa v zelenem.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

aviator ::

Itak da se hecam.:) Zelel sem samo povedat, da je v ameriških medijih zapisano vse mogoče. Vcasih berem CNBC in se smejem. Je pa pri Američanih vse mogoče. Težko jim je. Tkole imet ,da jim visi na nitki gospodarstvo, potem pa zboli še predsednik.

Malidelničar ::

Pozdravljeni,

No kriza je tu čeprav ni letnica 2020.

Nekaj stvari me zanima:

A vidite kakšne vzporednice z krizo 2008?

Kako se rečimo mentalno pripraviš, da tisto najhujše obdobje krize vzdržiš in ne delaš prenagljenih odločitev?

Katere napake ste vi osebno npr. delali v obdobju jesen 2008-2010/2012 (to je bilo recimo dno krize)?
Jaz osebno sem npr panično odprodal skoraj vse sklade. Popolnoma sem se umaknil iz delnic, ki jih niti nisem aktivno spremljal že prej, ampak bolj delal po ineerciji. Se mi zdi, da sem takrat veliko poslušal finančne guruje iz 24ur in Rtvslo ter zelo podlegel novicam propada slovenskih firm (Prevent, Mura). Posledično sem mislil, da gre cela država 'down the toilet'. Čeprav sem takrat le dobil prvo službo, življenje je nekako teklo naprej, bilo je težko, ampak ni bil konec sveta. Sem pa bil čisto pasiven zaradi 'fearmongerjev'.

Mr.B ::

Voljeno telo ogledalo volilnega telesa.

FrRoSt ::

Malidelničar je izjavil:

Pozdravljeni,

No kriza je tu čeprav ni letnica 2020.

Nekaj stvari me zanima:

A vidite kakšne vzporednice z krizo 2008?

Kako se rečimo mentalno pripraviš, da tisto najhujše obdobje krize vzdržiš in ne delaš prenagljenih odločitev?

Katere napake ste vi osebno npr. delali v obdobju jesen 2008-2010/2012 (to je bilo recimo dno krize)?
Jaz osebno sem npr panično odprodal skoraj vse sklade. Popolnoma sem se umaknil iz delnic, ki jih niti nisem aktivno spremljal že prej, ampak bolj delal po ineerciji. Se mi zdi, da sem takrat veliko poslušal finančne guruje iz 24ur in Rtvslo ter zelo podlegel novicam propada slovenskih firm (Prevent, Mura). Posledično sem mislil, da gre cela država 'down the toilet'. Čeprav sem takrat le dobil prvo službo, življenje je nekako teklo naprej, bilo je težko, ampak ni bil konec sveta. Sem pa bil čisto pasiven zaradi 'fearmongerjev'.

Vse je odvisno, kje imaš naložene zadeve.... Ne samo krajevno, ampak tudi panožno....
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.
««
71 / 71
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj bi morala država varčevati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
642083 (471) Zimonem
»

ZDA zamikajo uvedbo carin s Kitajsko za nekatere tehnične izdelke

Oddelek: Novice / NWO
423105 (631) Mr.B
»

Finančna kriza na Kitajskem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12121952 (16377) GregiB

Več podobnih tem