» »

Opis dela naših policistov

Opis dela naših policistov

solatko ::

Naši vrli policisti naj bi skrbeli za večjo varnost v prometu tudi tako, da oglobijo kakšnega pešca, ki se ne drži predpisov. Slučajno sem opazoval akcijo dveh policistov v Šodi octavia-i na Kardeljevi cesti nasproti Tuš trgovine in DM, na križišču s cesto Proletarskih brigad. Ko sem akcijo opazil, sta ravno pisala naloge dvema pešcema, sam vzrok ne poznam, potem pa se je začela naslednja akcija.
Pešec, starejša gospa, gre čez cesto kakšnih 50m od semaforja in seveda policist stopi do nje in jo povabi do vozila, kjer opravi vso formalnost, tudi plačilni nalog. V tem času drugi policist zagleda pešca, ki prečka cesto proti DM-u, torej na drugo stran, kot je bilo vozilo (če prav delna ovira na cesti, brez utripalk ali drugih znakov akcije), stopi iz vozila, ter po isti poti dohiti tega pešca in enako izvede cel postopek.

V tem času drugi policist obrne vozilo (čez dvojno neprekinjeno črto) in ob robu cest počaka, da kolega konča postopek. Razvrstita se na pas, ki dovoljuje vožnjo v desno in naravnost, da bi počakala na zeleno luč. V tem pa zagledata starejšega možakarja, ki nekaj 10m od njunega zadka, prečka vozišče in fanta meni nič, tebi nič zepeljeta preko dveh črt za ločevanje pasov, preko dvojne polne črte in sovoznik v Škodi, se požene za starčkom, ki je bil že skoraj v ribji restavraciji nasproti DM in Tuš-a. Seveda izvedeta ves postopek, zopet vozilo brez smerokazov za nevarnost, oziroma oviro na cesti.

Sedaj pa samo povzetek prekrškov, ki sta jih storila policista ob omenjeni akciji

Ovira na cesti, brez predpisanih oznak (vsaj utripalke) 2X
Prečkanje ceste izven oznak 1X
Vožnja preko polnih črt, ki označujejo vozni pas - 2X dvojna polna črta in 2X enojna črta
Menjanje pasov brez smerokaza 3X

Vse te prekrške sta naredila, da sta lahko oglobila 5 pešcev z 80€/40€ polovička.

Samo menjava pasu brez smerokaza je 300€/150€ +3 KT.
Delo krepa človeka

koyotee ::

Lej imata nizko plačo in nizek IQ, drugič vsaj posnemi.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

b3D_950 ::

Greš osebno na policijo in prijaviš, poveš kraj, opišeš dogodek, datum in reg. št. avtomobila? Potem bi pa moral nadrejeni ukrepat.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

koyotee ::

b3D_950 je izjavil:

Greš osebno na policijo in prijaviš, poveš kraj, opišeš dogodek, datum in reg. št. avtomobila? Potem bi pa moral nadrejeni ukrepat.


Nadrejenim gre za to da je čimveč kazni, tako da to ne bo delovalo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

darkolord ::

Ovira na cesti, brez predpisanih oznak (vsaj utripalke) 2X
Prečkanje ceste izven oznak 1X
Vožnja preko polnih črt, ki označujejo vozni pas - 2X dvojna polna črta in 2X enojna črta
Menjanje pasov brez smerokaza 3X

Vse te prekrške sta naredila
Si delal izpit?

(2) Znaki, ukazi in odredbe, ki jih dajejo pooblaščene uradne osebe, razveljavijo prometna pravila in prometno signalizacijo.

blink ::

solatko je izjavil:

Naši vrli policisti naj bi skrbeli za večjo varnost v prometu tudi tako, da oglobijo kakšnega pešca, ki se ne drži predpisov. Slučajno sem opazoval akcijo dveh policistov v Šodi octavia-i na Kardeljevi cesti nasproti Tuš trgovine in DM, na križišču s cesto Proletarskih brigad. Ko sem akcijo opazil, sta ravno pisala naloge dvema pešcema, sam vzrok ne poznam, potem pa se je začela naslednja akcija.
Pešec, starejša gospa, gre čez cesto kakšnih 50m od semaforja in seveda policist stopi do nje in jo povabi do vozila, kjer opravi vso formalnost, tudi plačilni nalog. V tem času drugi policist zagleda pešca, ki prečka cesto proti DM-u, torej na drugo stran, kot je bilo vozilo (če prav delna ovira na cesti, brez utripalk ali drugih znakov akcije), stopi iz vozila, ter po isti poti dohiti tega pešca in enako izvede cel postopek.

V tem času drugi policist obrne vozilo (čez dvojno neprekinjeno črto) in ob robu cest počaka, da kolega konča postopek. Razvrstita se na pas, ki dovoljuje vožnjo v desno in naravnost, da bi počakala na zeleno luč. V tem pa zagledata starejšega možakarja, ki nekaj 10m od njunega zadka, prečka vozišče in fanta meni nič, tebi nič zepeljeta preko dveh črt za ločevanje pasov, preko dvojne polne črte in sovoznik v Škodi, se požene za starčkom, ki je bil že skoraj v ribji restavraciji nasproti DM in Tuš-a. Seveda izvedeta ves postopek, zopet vozilo brez smerokazov za nevarnost, oziroma oviro na cesti.

Sedaj pa samo povzetek prekrškov, ki sta jih storila policista ob omenjeni akciji

Ovira na cesti, brez predpisanih oznak (vsaj utripalke) 2X
Prečkanje ceste izven oznak 1X
Vožnja preko polnih črt, ki označujejo vozni pas - 2X dvojna polna črta in 2X enojna črta
Menjanje pasov brez smerokaza 3X

Vse te prekrške sta naredila, da sta lahko oglobila 5 pešcev z 80€/40€ polovička.

Samo menjava pasu brez smerokaza je 300€/150€ +3 KT.


Vedno ko pridem iz Nemčije mi je zanimivo opazovati s kakšnimi neumnostmi se ukvarjajo naši policisti v primerjavi z nemškimi. Ob pomanjkanju resnih opravil zabijajo čas z zalezovanjem pešcev, kontroliranjem uporabe smernikov, prekoračitvami za 5km/h, alko-test kolesarjev, kontroliranjem datuma kompleta prve pomoči...itd.

AndrejS ::

Bliža se božič , pa zbirajo za božičnico !

noraguta ::

Nič novga to počnejo po vpadnicah vsako noč. Že 20let.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

solatko ::

darkolord - Nista dajala nobenih navodil in odredb, razen tega, da sta se pogovarjala s pešci v prekršku, sta se obnašala kot vsi drugi vozniki, ki vsakodnevno delajo prekrške. Nista imela niti smerokazov, niti plave luči, zato mi nehaj s takimi. Vsi dobro vemo, kako naj bi po predpisih izgledala policijska akcija ali opravilo.
Nič od tega, kar daje naveden člen ni bilo uporabljeno. Prometne predpise lahko kršijo samo ob uporabi opreme, ki druge udeležence opozori, da gre za nujno vožnjo ali obravnavanje kakšenga dogodka, zato so celo dobili nove oznake in svetlobne elemente.

Poleg tega sta na tem mestu dva uvoza za na ploščad, kjer se nahaja tudi DM, Delavska hranilnica, Abanka in Tuš, opremljena z znakoma prepovedano parkiranje in ustavljanje, ker je ploščad gasilska pot, zaparkirana tako, da bi gasilski avtomobili, v primeru požara, lahko gasili samo s ceste. Policista bi več koristi naredila, če bi razdelila listke za napačno parkiranje. Pešci hodijo tam čez dnevno pa se do sedaj še ni zgodila prometna nesreča z udeležbo pešca, torej znajo pazit nase.

Se jima je pač dalo malo zajebavat narod, saj sta ablast, za varnost, glede na svoje kršitve predpisov, nista naredila kaj dosti.

blink - To ne bo čisto držalo, saj sem bil v Nemčiji lepo opozorjen, da naj ne hodim čez cesto izven prehoda. Tudi za prekoračitev omejitve za 10 km, sem bil opozorjen.
Se pač motiš, saj je promet v Nemčiji veliko bolj nadzorovan kot pri nas, res pa je, da nimajo takih inkasantskih akcij, kot pri nas, boš pa težko naredil hujši prekršek, da nebi bil obravnavan - takoj ali čez par sto metrov.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

blink ::

solatko je izjavil:


blink - To ne bo čisto držalo, saj sem bil v Nemčiji lepo opozorjen, da naj ne hodim čez cesto izven prehoda. Tudi za prekoračitev omejitve za 10 km, sem bil opozorjen.
Se pač motiš, saj je promet v Nemčiji veliko bolj nadzorovan kot pri nas, res pa je, da nimajo takih inkasantskih akcij, kot pri nas, boš pa težko naredil hujši prekršek, da nebi bil obravnavan - takoj ali čez par sto metrov.


Nobeden od primerov katere sem omenil ne spada med hujše prekrške ali vredne obravnave po kriterijih nemških policistov v Berlinu, ker gre za neracionalno porabo časa in energije. In ko imaš opravka s tako veliko maso ljudi je racionalnost v prioritetah hudo pomemben faktor.

DeusB ::

Policistom pri ukrepanju oziroma pri izvajanju pooblastil policije ni potrebno upoštevati cestno prometnih predpisov. To jim dovoljuje zakon. Enough said.

noraguta ::

blink je izjavil:

solatko je izjavil:


blink - To ne bo čisto držalo, saj sem bil v Nemčiji lepo opozorjen, da naj ne hodim čez cesto izven prehoda. Tudi za prekoračitev omejitve za 10 km, sem bil opozorjen.
Se pač motiš, saj je promet v Nemčiji veliko bolj nadzorovan kot pri nas, res pa je, da nimajo takih inkasantskih akcij, kot pri nas, boš pa težko naredil hujši prekršek, da nebi bil obravnavan - takoj ali čez par sto metrov.


Nobeden od primerov katere sem omenil ne spada med hujše prekrške ali vredne obravnave po kriterijih nemških policistov v Berlinu, ker gre za neracionalno porabo časa in energije. In ko imaš opravka s tako veliko maso ljudi je racionalnost v prioritetah hudo pomemben faktor.

Bi ta pa v zurichu mirno odvlekli na postajo, če bi kaj gobcal. Večinoma se ne spušajo v to kjer lovijo tramvaj ljudje in je cona umirjenega prometa sicer pa ne. Pa kaka zaloška še približno ni tako kategorizirana.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

solatko ::

V določenih primerih res ne, pri nadzorovanju pešcev pa ravno ni potrebno narediti toliko prekrškov. Tako postopanje ne boš videl ravno velikokrat v tujini. Ko policaj ni na nujni vožnji, mora spoštovati vse predpise, saj je v takem primeru čisto navaden udeleženec v prometu.
Ko stoji na robu ceste, jim noben predpis ne dovoljuje neuporabo znaka za opozorilo drugim udeležencem v prometu - utripalke, saj predstavljajo oviro kot katerokoli stoječe vozilo.
Ko se odloči obravnavat prekršek na drugi strani ceste v obratni smeri vožnje, mora pred dejanjem z modro lučjo, v primeru gostega prometa pa tudi z zvočnim signalom opozoriti ostale udeležence.
Ko menja vozne pasove, mora ravno tako uporabljati smerokaze, kot vsi ostali udeleženci. Ravno tako se mora držati vseh ostalih predpisov, tako kot ostala vozila, ki so včasih na nujni vožnji (reševalci, gasilci).

Nespoštovanje predpisov jim je dovoljeno samo v določenih primerih in takrat morajo v vozilu uporabiti znake za opozorilo - modra luč, sirena,...
Delo krepa človeka

darkolord ::

En policist lahko drugemu še vedno da znake/ukaze/odredbe, ki razveljavijo prometna pravila in signalizacijo.

Velja torej enako kot za vse druge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

solatko ::

darkolord - od kje pa tebi to, pri naključnem nadzoru pešcev.

Gre za to, da so bili prekrški obeh policistov, veliko težji, kot prekrški oglobljenih pešcev in taka dejanja ne pripomorejo k varnosti v cestnem prometu.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

darkolord ::

Ampak ona dva nista storila prekrškov.

Kljub temu, da sicer opravljajo tudi preventivno dejavnost, "skrb za varnost v prometu" ni ena od temeljnih nalog policije, so pa to odkrivanje in preiskovanje prekrškov ter nadzor in urejanje prometa.

Shegevara ::

Da z avtom pešce lovi policija? Prvič slišim. Kaj nimajo za nadzor pešcev in kolesarjev na voljo kolesa sploh pa takole v ljubljani?

Nevem no... Tak način je zame zgrešen, saj ko črto potegneš čez vse sta naredila več škode kot koristi ne glede na to ali sta zakonsko prav ravnala ali ne.

Scaramouche ::

Ne vem zakaj ne snemate, sploh danes ko je to takoj na voljo...

solatko ::

darkolord - Storila sta kar nekaj prekrškov, ki jih taki ljudje nebi smeli storiti. Če bi bil policaj, bi jima napisal globo, saj naj bi bili ravno policisti vzgled drugim, ne pa kršitelji.

Scaramouche - Zato, ker ni zakonito snemanje oseb, če niso seznanjene s tem. To se je dogajalo v Mariboru.
Delo krepa človeka

dope1337 ::

Scaramouche - Zato, ker ni zakonito snemanje oseb, če niso seznanjene s tem. To se je dogajalo v Mariboru.


tudi na javni povrsini ne?
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

darkolord ::

@solatko - ah, daj no. To, kar sta delala, sta delala, da sta ulovila in oglobila prekrškarje, ne da sta šla na krofe.

Če nekdo nepravilno prečka cesto in ga želi policist ustaviti, bi se po tvoje moral sprehoditi do najbližjega prehoda za pešce in iti naokrog?

Tilen ::

Si predstavljate, kako bi po Solatkovo Provida lovila prekrškarje na avtocesti? Jaz si ne, ker ne bi smela peljati več kot 130. Se pravi bi tisti v Providi moral upati, da bo prekrškar na poti v LJ ustavil in ga počakal na bencinski enih 15 minut, da pridejo policisti in mu napišejo kazen.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

#000000 ::

Policaji ne delajo svojega dela, razen ko so akcije, ok jih je itak premal, če bi zdele poklical da me je sosed npr, zabodel ali ustrelil bi prišli točno ¸15 min ko bi izdihnil.

Sem pa se paljal dans iz taksijem domov, pa jebemo mater, ta taksist ni niti slovenako znal, niti enega od ex yu jezikov, nekaj jenakladal ampak bolj je imel špraho tako kot tole, a ves gospod, mi jest tukaj ne poznati ta ulica kako prideva na obvoznica ??? WTF

Sem reku ajde, je verjetno rumun al pa kej podobnega, ampak na konc mi prav a ves, jest tebe peljem po pa grem res spat u fizine, a so bliz tam kjer vas peljam ???

Vmes je še kinkal in spal skor med vožnjo, ampak na vsakem semaforju pa res, ajde un na gerbičevi je dolg, pa naslednje dva tud, ko sem se mal pošalil da lahk tud jest peljem če ne more, je reku.

Gospod vi ste pijan !!
Ja sem, živa istina, ampak spiš pa ti ne jest ?

no pol se je mal unesel, ma sem prepričan če nebi klobasal z njim, bi zaspal.

TE naj policija malo vzame pod lupo, jest spijem, ampak ne vozim, da me pa zadet al pa preutrujen taksist sprav v bolnico pa res ne vem kaj bi naredu.

Mislm na kacijo, nataker, TAKSI prosim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

bambam20 ::

solatko je izjavil:

Scaramouche - Zato, ker ni zakonito snemanje oseb, če niso seznanjene s tem. To se je dogajalo v Mariboru.



Dejansko, če nekoga posnameš, ki krši zakon policija to uporabi zoper to osebo. Preverjeno. Da ti podam primer.

Se peljem in imam v vozilu namontirano kamero, da snema promet pred mano in v enem trentuku ti prehitevaš v škarjice. Mene , ter ostale močno ogrožaš s tem. Posnetek je zabeležil tvoje početje in registersko tablico, zato bi dobil domov plačilni nalog.

darkolord ::

#000000 je izjavil:

TE naj policija malo vzame pod lupo, jest spijem, ampak ne vozim, da me pa zadet al pa preutrujen taksist sprav v bolnico pa res ne vem kaj bi naredu.
Aha, TE naj policija vzame pod lupo, ampak sklepam, da ga nisi nikomur prijavil? Pričakuješ, da policija uporablja magično kuglo?

#000000 ::

bambam20 je izjavil:

solatko je izjavil:

Scaramouche - Zato, ker ni zakonito snemanje oseb, če niso seznanjene s tem. To se je dogajalo v Mariboru.



Dejansko, če nekoga posnameš, ki krši zakon policija to uporabi zoper to osebo. Preverjeno. Da ti podam primer.

Se peljem in imam v vozilu namontirano kamero, da snema promet pred mano in v enem trentuku ti prehitevaš v škarjice. Mene , ter ostale močno ogrožaš s tem. Posnetek je zabeležil tvoje početje in registersko tablico, zato bi dobil domov plačilni nalog.



Ja vse dela, sam če se pišeš Janković ali Kresal, pol pa nekak pozabjo.

darkolord je izjavil:

#000000 je izjavil:

TE naj policija malo vzame pod lupo, jest spijem, ampak ne vozim, da me pa zadet al pa preutrujen taksist sprav v bolnico pa res ne vem kaj bi naredu.
Aha, TE naj policija vzame pod lupo, ampak sklepam, da ga nisi nikomur prijavil? Pričakuješ, da policija uporablja magično kuglo?



Komu naj prijavim ? Policiji med vožnjo ? Pa da me stumba v prvi graben, od straha. Naj oni tako kot delajo kontrole za vse praznike, vmes delajo kontrolo na taksistih.

No ja bi pa bil spet problem, ko se ti mudi in hepan ustavi taksi ti pa moraš bit nekje ob uri, pa spet neb blo prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

#000000 ::

Zanimivo je to, recimo jest spijem samo eno pivo, pa ne bom sedu za volan, ni boga da bi. Jebe se mi za izpit, ampak ennostavno ne sedem, kolegi pravjo dej te pelem dam, pa mu pravim ej, čez cel center boš peljal zadet, dej me pust grem s taksijem, NEE te bom jest pelu, si moj kolega, bolj mu tumbaš da je to njemu v dobro bolj rine v težave. To je zanimivo, ampak res, enmu plačaš par pijač in bi šel zate reskirat da ge država zakole in pobere avto ter nabije kazen, samo zato da izpade kao frend.

bambam20 ::

#000000 je izjavil:

Zanimivo je to, recimo jest spijem samo eno pivo, pa ne bom sedu za volan, ni boga da bi.


Dobro. Po enem pivu že ni odrasel moški pijan. Mal ga tumpaš zdej. Zaradi enega piva ne boš ob izpit.

xmetallic ::

solatko je izjavil:

Storila sta kar nekaj prekrškov, ki jih taki ljudje nebi smeli storiti. Če bi bil policaj, bi jima napisal globo, saj naj bi bili ravno policisti vzgled drugim, ne pa kršitelji.

A če bi bila policista peš (brez avta) bi po tvoje morala čakati na semaforju na zeleno luč in šele takrat prečkati cesto in se zapoditi za osebo, ki je storila prekršek?

Go-ahead ::

Dajte si mir, naši policisti so še dobri.

Na Hrvaškem so mi vdrli v avto, pa zgleda da sem preveč zahteval od policije (naj si ogledajo avto, zaprejo Kamenjak;poberejo prstne odtise).
Za nagrado sem čepel na policijski postaji v Pulu cca 5ur, obetali so mi da bom s komplet familijo moral prespati in počakati sodnika, ker se po prihodu v kamp nisem prijavil (prišel ponoči), nato pa malce pozabil na prijavo.

Ali pa Italija

S skuterjem sem se po tufotu zapeljal 200 m brez čelade, naproti vozeči policisti obrnejo za mano me ulovijo, skupaj smo prebrali cel njihov cenik, pa da mi lahko poberejo moped,....
Pa še šmajser imajo okoli vratu.

Policisti so vedno v strahu, nikoli ne vejo, kdaj jim bo kdo začel mahati s kakšnim nožem, zato, dajte jim mir, naj opravijo svoje delo, pa tudi če izpadejo grozni prepotentneži, verjetno gre za nek obrambni mehanizem.

scipascapa ::

sam si rekel, da si v Nemčiji bolj nadzorovan....ravno to je problem pri nas, ker smo občutno premalo in si vsak dovoli vse....rdčea ni več rdeča, ker jo prevozi 50%, rumeno tako rekoč vsak, smernikov ne daje več kot 30%...menjava pasa v križišču na oko 25% in več.....stanje v bistvu vsako leto slabše samo statistike ni nikjer.

predi ::

solatko je izjavil:

Pešci hodijo tam čez dnevno pa se do sedaj še ni zgodila prometna nesreča z udeležbo pešca, torej znajo pazit nase.

Policista sta naredila več prekrškov pa se takrat ni zgodila nobena prometna nesreča z udeležbo policista, torej znata paziti nase.

...

solatko ::

predi - Gre enostavno za to, da bi morala prižgat modro luč in prekrškov nebi bilo. Vi ste seveda iz povedanega naredili celo znanstveno študijo, pa gre za čisto enostaven problem - policija se zaradi zgleda ostalim, enostavno ne sme tako obnašat. Imajo interne predpise o postopkih, ki so v skladu z zakonodajo in naj vsaj to uporabljajo, ne pa kot kakšni kavboji, čez polno črto, brez smerokazov,......

Samo zato gre, v same postopke se sploh ne spuščam.

Praktično je tako, da ni voznika, ki nebi naredil vsaj en manjši prekršek dnevno, če je kolikor toliko na cesti, enako velja za vse druge udeležence v prometu, je pa dejstvo, da nas prekrškovni organ, pri temu le redko tudi ujame. V tujini imajo to z video nadzorom prometa rešeno na drugačne (veliko dražje) načine, zato imajo temu prilagojeno tudi zakonodajo in hitro se ti zgodi, da te policisti ustavijo nekaj km od mesta prekrška in ti predočijo ves dokazni material in opozorilo ali globo/e.
Delo krepa človeka

next3steps ::

Tilen je izjavil:

Si predstavljate, kako bi po Solatkovo Provida lovila prekrškarje na avtocesti? Jaz si ne, ker ne bi smela peljati več kot 130. Se pravi bi tisti v Providi moral upati, da bo prekrškar na poti v LJ ustavil in ga počakal na bencinski enih 15 minut, da pridejo policisti in mu napišejo kazen.

Policaj, če že ni sposoben na IQ testu priti do 100, naj vsaj ne dela prekrškov, če za to ni razlogov.

shintaro ::

darkolord je izjavil:

Ovira na cesti, brez predpisanih oznak (vsaj utripalke) 2X
Prečkanje ceste izven oznak 1X
Vožnja preko polnih črt, ki označujejo vozni pas - 2X dvojna polna črta in 2X enojna črta
Menjanje pasov brez smerokaza 3X

Vse te prekrške sta naredila
Si delal izpit?

(2) Znaki, ukazi in odredbe, ki jih dajejo pooblaščene uradne osebe, razveljavijo prometna pravila in prometno signalizacijo.


katastrofa na kaj se še jamra dandanes v tej sloveniji... očitno ni dovolj možganske moči da razumeš da je to policija?

koyotee je izjavil:

Lej imata nizko plačo in nizek IQ, drugič vsaj posnemi.


ti bi kr snemal... policijo... wtf? aja sej si večkrat dokazal kok si pameten, tko da je za si pričakovat take faile

next3steps ::

Jaz jo bom snemal vedno, ko bom lahko pričakoval, da se bodo kršile moje pravice.

shintaro ::

doh, meni se zdi neprimerno dejanje. še posebej če ti reče da nehaš snemat. če pa vidim kak video na youtubeu k nekdo snema pr kontroli prometa in neki dr*a v glavo kapsa.. da bi bil jaz kaps bi ga dal v celico za par ur pa bi vidu če bi še težil.

pa tista slovenka k je snemala policaja in ga nadlegovala? bi ji dali 1 teden celice bi tud nehala težit.. vi slotecharji v pisarnah ne riskirate življenja potencialno vsak dan zato ste tako pametni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

predi ::

@solatko, vsi udeleženci v prometu so dolžni spoštovati predpise v povsem enaki meri - v polnem obsegu. Mene je zmotilo predvsem to, da imaš več kot očitno dvojne vatle za "zajebavan narod" in policiste.

shintaro ::

DeusB je izjavil:

Policistom pri ukrepanju oziroma pri izvajanju pooblastil policije ni potrebno upoštevati cestno prometnih predpisov. To jim dovoljuje zakon. Enough said.


TREBA SE DELAT PAMETNEGA NA SLO TECH... NIMA VEZE KAJ BLUZIŠ SAMO DA SE JAMRA , JAMR PARTY BY SLOVENIA

Scorpia ::

scipascapa je izjavil:

sam si rekel, da si v Nemčiji bolj nadzorovan....ravno to je problem pri nas, ker smo občutno premalo in si vsak dovoli vse....rdčea ni več rdeča, ker jo prevozi 50%, rumeno tako rekoč vsak, smernikov ne daje več kot 30%...menjava pasa v križišču na oko 25% in več.....stanje v bistvu vsako leto slabše samo statistike ni nikjer.


V Nemciji nisem opazil, da bi bil kaj vec nadzorovan, mogoce v tehnoloskem smislu, kar se vedno ni ovira, da preckas cesto kjer ni prehoda za cesto. Od Avstrije naprej je bolj kulturna dezela, mi smo dalec za njimi, kar se tice kulture, sploh pa v prometu. Pri nas ti morjo poloznico moliti pred glavo, da bos bolj varno vozil, pa se to ne zaleze, niti crna kronika. Vsak je pameten in ima izgovor, da ce vozi hitro, da zna voziti.
////

next3steps ::

shintaro je izjavil:

doh, meni se zdi neprimerno dejanje. še posebej če ti reče da nehaš snemat. če pa vidim kak video na youtubeu k nekdo snema pr kontroli prometa in neki dr*a v glavo kapsa.. da bi bil jaz kaps bi ga dal v celico za par ur pa bi vidu če bi še težil.

pa tista slovenka k je snemala policaja in ga nadlegovala? bi ji dali 1 teden celice bi tud nehala težit.. vi slotecharji v pisarnah ne riskirate življenja potencialno vsak dan zato ste tako pametni

Če mi reče narkoman, naj mu zrihtam hors, mu ga tudi ne bom.
Poanta: Storil bom to, kar moram. Česar ne rabim, ne bom oziroma bom, če bom za to razpoložen.

ahac ::

Scorpia je izjavil:

scipascapa je izjavil:

sam si rekel, da si v Nemčiji bolj nadzorovan....ravno to je problem pri nas, ker smo občutno premalo in si vsak dovoli vse....rdčea ni več rdeča, ker jo prevozi 50%, rumeno tako rekoč vsak, smernikov ne daje več kot 30%...menjava pasa v križišču na oko 25% in več.....stanje v bistvu vsako leto slabše samo statistike ni nikjer.


V Nemciji nisem opazil, da bi bil kaj vec nadzorovan, mogoce v tehnoloskem smislu, kar se vedno ni ovira, da preckas cesto kjer ni prehoda za cesto. Od Avstrije naprej je bolj kulturna dezela, mi smo dalec za njimi, kar se tice kulture, sploh pa v prometu. Pri nas ti morjo poloznico moliti pred glavo, da bos bolj varno vozil, pa se to ne zaleze, niti crna kronika. Vsak je pameten in ima izgovor, da ce vozi hitro, da zna voziti.


V SLO pa folk fura tudi čez gradbišča in po pločnikih...
Slovenski vozniki in delo na cesti
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zaustaviti vozilo ob policijski kontroli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13525054 (19793) bajsibajsi
»

Vožnja po prednostni in uporaba smernikov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15936418 (34228) kiFni

Prometna nesreča na enosmerni cesti (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9113788 (11003) Mavrik
»

Krožno križišče - prednost (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18346561 (42514) floyd1
»

Prometni prekršek in denarna kazen...? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10318237 (15644) BlueRunner

Več podobnih tem