» »

posedovanje trave

posedovanje trave

«
1
2

elementslo ::

Pred nekaj dnevi mi je policist zasegel manjšo količino trave. Rekel mi je, da mi bo "pogledal skozi prste" in me ne bo posalal v laboratorij, a da bo vseeno po pošti prišla položnica.

Zanima me, kako ta položnica zgleda, kaj piše na kuverti ter kdaj naj jo pričakujem.
  • zaklenil: dzinks63 ()

Machete ::

Tebe ne bo poslal v laboratorij ali trave? Oo
Če prvo potem si vozil in verjetno ne boš sankcioniran za vožnjo pod vplivom, lahko pa vseeno dobiš za posedovanje položnico. Najverjetneje nič, če se je tako izrazil.
Če drugo potem si pa sploh off the hook. Malo je takih. Očitno ga sam peha in je rabil zase.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

elementslo ::

Trava bo poslana na analizo, jaz pa naj bi prejel položnico za posedovanje (42€). Zanima me samo kaj piše na kuverti ki pride domov, ker nočem, da bi za to izvedeli starši.

Phantomeye ::

elementslo je izjavil:

Trava bo poslana na analizo, jaz pa naj bi prejel položnico za posedovanje (42€). Zanima me samo kaj piše na kuverti ki pride domov, ker nočem, da bi za to izvedeli starši.


jah, potem pa čiči pa čakaj poštarja, ali pa ne skrivaj pred starši.

black ice ::

elementslo je izjavil:

Zanima me samo kaj piše na kuverti ki pride domov, ker nočem, da bi za to izvedeli starši.

Zagotovo na kuverti ne bo pisalo 'naročnina na Ciciban'. Suck it up.

Machete ::

Se mi zdi da je gor logo od policije, ni pa snoop dog gor narisan.
Reči, da si dobil povabilo na dodatna pojasnila oz. pričanje glede ene mini nesreče, ki si jo videl :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

telexdell ::

Prišla bo velika modra kuverta, katere prejem boš moral potrditi s podpisom. Ker boš najverjetneje takrat v šoli bo poštar pustil obvestilo v nabiralniku boš moral na pošto. Če pisma v 15. dneh ne boš dvignil, ga bo poštar pustil v nabiralniku.
Bo pa prišla kazen + stroški postopka+ stroški uničenja... Pripravi tam 150..200€.

Ti svetujem, da prej vse lepo poveš staršem, da potem ne bo prevelik šok.

PS- je en joint vreden 200 €???
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Machete ::

Itak da ni, samo toliko ga ceni pravosodje, ako ti ga najdejo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

konspirator ::

--

nejcek74 ::

telexdell je izjavil:


PS- je en joint vreden 200 €???

Katastrofalno racunas. Recimo da kadis tam nekje 5-10 let 1-2 jointa na teden. Sam ne poznam prav dosti ljudi ki bi placali kazen za posedovanje, ampak predpostavimo tako cisto za hec 10x53x1=530 jointov, se pravi na en joint te pride cca 38 centov kazen. Zal nimam pojma kok stane trave, tako da bi ocenil da en joint stane tam euro dva, skupaj s kaznijo? Fant (ne bit uzaljen za fanta, nimam pojma koliko si star), sfalil si nekako za stokrat. Upam da ti gre drugace matematika bolje ter da nimas hudih problemov v trgovini ali na trznici.

qwertyy ::

telexdell je izjavil:

Prišla bo velika modra kuverta, katere prejem boš moral potrditi s podpisom. Ker boš najverjetneje takrat v šoli bo poštar pustil obvestilo v nabiralniku boš moral na pošto. Če pisma v 15. dneh ne boš dvignil, ga bo poštar pustil v nabiralniku.
Bo pa prišla kazen + stroški postopka+ stroški uničenja... Pripravi tam 150..200€.

Ti svetujem, da prej vse lepo poveš staršem, da potem ne bo prevelik šok.

PS- je en joint vreden 200 €???

Ne. Ker je še mladoleten nebo plačal nič.

nejcek74 je izjavil:

telexdell je izjavil:


PS- je en joint vreden 200 €???

Katastrofalno racunas. Recimo da kadis tam nekje 5-10 let 1-2 jointa na teden. Sam ne poznam prav dosti ljudi ki bi placali kazen za posedovanje, ampak predpostavimo tako cisto za hec 10x53x1=530 jointov, se pravi na en joint te pride cca 38 centov kazen. Zal nimam pojma kok stane trave, tako da bi ocenil da en joint stane tam euro dva, skupaj s kaznijo? Fant (ne bit uzaljen za fanta, nimam pojma koliko si star), sfalil si nekako za stokrat. Upam da ti gre drugace matematika bolje ter da nimas hudih problemov v trgovini ali na trznici.

En joint stane okoli 4€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: qwertyy ()

shadeX ::

En joint stane okol 2.5€, če računamo da dobiš 1g za 5€. Z 1gramom lahko narediš komot 2 jointa, seveda mešana s tobakom.

imagodei ::

qwertyy je izjavil:

Ne. Ker je še mladoleten nebo plačal nič.

Eeeem, zakaj ne? Kaj pa ima sama mladoletnost veze s plačilom oz. neplačilom kazni za prekršek?

Razen če metaforično misliš, da bodo na koncu koncev itak plačali starši?
- Hoc est qui sumus -

Miha 333 ::

Če mladoletno osebo policaj zaloti pri nepravilnem prečkanju ceste (manj kot 100 m od prehoda), so starši vabljeni k sodniku za prekrške. Tako da lahko, da bo kuverta kar na ime staršev.

chrispy ::

@imagodei
mi daš cifro dilerja ki ima 1g za 5€ ?

shadeX ::

Najbrž si mislil mene.

5€ je na primorskem koncu čist normalna cena, če ne že preveč začinjena. Dobit se da tudi po 4€ (majstr ima celo sobo tega).

Številka. Jah.. ne kadim pa nimam teh vez. Sem pa s tem dokaj na tekočem, ker mam dost kolegov k pohajo.

chrispy ::

ja tebe sem mislil opala....

od kje ima potem kaj zaslužka tipo...

shadeX ::

To se začne tako, da človek prvo posadi zase. Sej te ne stane nič da posadiš in gledaš kako raste lol :). Pa je človek reku zakaj nebi še kolegom mal razdelu okol za male pare. Tud če bi dal za 2€ bi mel profit, ampak pač prilagodiš cene trgu oz. mal znižaš pa si zmagal. Roba sigurno ni nek top shit ampak za sproti je.

imagodei ::

Miha 333 je izjavil:

Če mladoletno osebo policaj zaloti pri nepravilnem prečkanju ceste (manj kot 100 m od prehoda), so starši vabljeni k sodniku za prekrške. Tako da lahko, da bo kuverta kar na ime staršev.

URL PLS
- Hoc est qui sumus -

Miha 333 ::

imagodei je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

Če mladoletno osebo policaj zaloti pri nepravilnem prečkanju ceste (manj kot 100 m od prehoda), so starši vabljeni k sodniku za prekrške. Tako da lahko, da bo kuverta kar na ime staršev.

URL PLS

Spet mi ne verjamejo ...

Zakon o prekrških, členi 177 do 183, še posebej pa:

182. člen

(1) V postopku o prekršku proti mladoletniku je treba poleg dejstev, ki se nanašajo na prekršek, zlasti ugotoviti mladoletnikovo starost in okoliščine, ki so potrebne za presojo njegove duševne razvitosti, preučiti okolje in razmere, v katerih mladoletnik živi ter druge okoliščine, ki zadevajo njegovo osebnost.

(2) Da se ugotovijo te okoliščine, je treba zaslišati mladoletnikove starše, njegove skrbnike in druge, ki lahko dajo o njih potrebne podatke. O teh okoliščinah se zahteva po potrebi poročilo pooblaščenega organa socialnega varstva.

Gama ::

Nič ne bo dobil kazni, niti kuverta nebo prišla domov. Če bi kaj lahko naredili bi ga lahko pridržali do prihoda odgovorne osebe..

koyotee ::

Na koncu bo nekaj cez 200€.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Stari maček ::

imagodei je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

Če mladoletno osebo policaj zaloti pri nepravilnem prečkanju ceste (manj kot 100 m od prehoda), so starši vabljeni k sodniku za prekrške. Tako da lahko, da bo kuverta kar na ime staršev.

URL PLS

Zakaj si taki, ki nečemu ne verjamete, vira ne iščete sami?

harvey ::

Beg pred policisti se lahko konča tragično - razlog še ni čisto jasen, domneva pa je kajenja trave ali posedovanje le te.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

telexdell ::

nejcek74 je izjavil:

telexdell je izjavil:


PS- je en joint vreden 200 €???

Katastrofalno racunas. Recimo da kadis tam nekje 5-10 let 1-2 jointa na teden. Sam ne poznam prav dosti ljudi ki bi placali kazen za posedovanje, ampak predpostavimo tako cisto za hec 10x53x1=530 jointov, se pravi na en joint te pride cca 38 centov kazen. Zal nimam pojma kok stane trave, tako da bi ocenil da en joint stane tam euro dva, skupaj s kaznijo? Fant (ne bit uzaljen za fanta, nimam pojma koliko si star), sfalil si nekako za stokrat. Upam da ti gre drugace matematika bolje ter da nimas hudih problemov v trgovini ali na trznici.

Mladoletnik že 10 let kadi 1-2 jointa na teden? Očitno je že prej začel kaditi kot je nehal sesati materino mleko>:D>:D
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

chrispy ::

jih skadi več kot 1-2 teden. pa pride ista računica 530 jointov..

koyotee ::

Tistiki kadi redno, skadi 0,75-1kg na leto.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

[D]emon ::

Miha 333 je izjavil:

Če mladoletno osebo policaj zaloti pri nepravilnem prečkanju ceste (manj kot 100 m od prehoda), so starši vabljeni k sodniku za prekrške. Tako da lahko, da bo kuverta kar na ime staršev.


Ne budaliraj, ti lahko iz prve roke povem, da je kuverta prisla na moje ime, pac je morala k sodniku za prekrske z menoj ena odrasla oseba iz druzine. Poleg tega nimam blage, kaj imajo za zaslisevat starse/skrbnike ce je slo za nepravilno preckanje ceste.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [D]emon ()

Ziga Dolhar ::

Eno je, da so starši mladoletnika vabljeni kot priče; ne more se pa kazen izreči staršem [namesto] mladoletniku.
https://dolhar.si/

matobeli ::

koyotee je izjavil:

Na koncu bo nekaj cez 200€.


Manj pride, ene 30€ kazni in pa ene 100€ stroškov sodnika za prekrške (kamor te seveda nikoli ne povabijo)

Miha 333 ::

[D]emon je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

Če mladoletno osebo policaj zaloti pri nepravilnem prečkanju ceste (manj kot 100 m od prehoda), so starši vabljeni k sodniku za prekrške. Tako da lahko, da bo kuverta kar na ime staršev.


Ne budaliraj, ti lahko iz prve roke povem, da je kuverta prisla na moje ime, pac je morala k sodniku za prekrske z menoj ena odrasla oseba iz druzine. Poleg tega nimam blage, kaj imajo za zaslisevat starse/skrbnike ce je slo za nepravilno preckanje ceste.

Zato ker v zakonu tako piše. Zgoraj sem prilepil, kje točno. Teža prekrška nima veze. V praksi to izgleda tako, da sodnik staršem malo pridiga o tem, kako je treba otroke vzgojiti v odgovorne odrasle, da morajo starši biti otrokom za vzgled in podobno.

prox ::

OP, Poduči starše o marihuani/ganji/travi/kanabis. Pokaži jim kak video uporabnikov le-te in uporabnika npr. alkohola(ni potrebe, v Sloveniji že preveč primerov), potem pa naj razmislijo/se odločijo, kaj jim je bolj všeč, da njihov potomec dela.

>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

prox ::

Pa še kaj malo manj primernega za našo slovensko mentaliteto:

>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

[D]emon ::

Miha 333 je izjavil:

[D]emon je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

Če mladoletno osebo policaj zaloti pri nepravilnem prečkanju ceste (manj kot 100 m od prehoda), so starši vabljeni k sodniku za prekrške. Tako da lahko, da bo kuverta kar na ime staršev.


Ne budaliraj, ti lahko iz prve roke povem, da je kuverta prisla na moje ime, pac je morala k sodniku za prekrske z menoj ena odrasla oseba iz druzine. Poleg tega nimam blage, kaj imajo za zaslisevat starse/skrbnike ce je slo za nepravilno preckanje ceste.

Zato ker v zakonu tako piše. Zgoraj sem prilepil, kje točno. Teža prekrška nima veze. V praksi to izgleda tako, da sodnik staršem malo pridiga o tem, kako je treba otroke vzgojiti v odgovorne odrasle, da morajo starši biti otrokom za vzgled in podobno.


Mene ne zanima, kaj pise v zakonu, ker sem iz prve roke to dozivel. Hvala lepa.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

St235 ::

Kaj točno si doživel iz prve roke? To, da so morali starši s tabo k sodniku za prekrške, ker si mladoleten? Namreč točno to piše v zakonu, tako da ne vem kaj točno se napihuješ.

poweroff ::

Prišla bo velika zelena položnica na kateri bo stiliziran list marihuane, zgoraj desno pa logo policije.

Pa z velikimi rdečimi črkami piše: VAŠ SIN SE ZADEVA Z MARIHUANO.

P. S. Kuverta je tolk velika, da ne gre cela v nabiralnik in jo pol še sosedje vidijo.


Resno: kolikor vem dobiš obvestilo o globi, tako kot za vsako drugo stvar (npr. prehitro vožnjo ali prometni prekršek). Ki ga moraš osebno prevzeti.

Če si mladoleten, so pa starši avtomatično vključeni. Po možnosti še CSD.
sudo poweroff

[D]emon ::

St235 je izjavil:

Kaj točno si doživel iz prve roke? To, da so morali starši s tabo k sodniku za prekrške, ker si mladoleten? Namreč točno to piše v zakonu, tako da ne vem kaj točno se napihuješ.


Da sem sel s starsi oz. sestro k sodniku za prekrske, kjer ni sestri letela nobena pridiga. Nasprotno kot zatrjuje kolega zgoraj. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

imagodei ::

Miha 333 je izjavil:

imagodei je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

Če mladoletno osebo policaj zaloti pri nepravilnem prečkanju ceste (manj kot 100 m od prehoda), so starši vabljeni k sodniku za prekrške. Tako da lahko, da bo kuverta kar na ime staršev.

URL PLS

Spet mi ne verjamejo ...

Zakon o prekrških, členi 177 do 183, še posebej pa:

182. člen

(1) V postopku o prekršku proti mladoletniku je treba poleg dejstev, ki se nanašajo na prekršek, zlasti ugotoviti mladoletnikovo starost in okoliščine, ki so potrebne za presojo njegove duševne razvitosti, preučiti okolje in razmere, v katerih mladoletnik živi ter druge okoliščine, ki zadevajo njegovo osebnost.

(2) Da se ugotovijo te okoliščine, je treba zaslišati mladoletnikove starše, njegove skrbnike in druge, ki lahko dajo o njih potrebne podatke. O teh okoliščinah se zahteva po potrebi poročilo pooblaščenega organa socialnega varstva.


Tukajle se nekaj nisva razumela - "kuverta na ime staršev" sem jaz razumel v stilu, kot da bodo starši dobili kuverto s plačilnim nalogom za globo za prekršek na svoje ime; se pravi, mislil sem, da zagovarjaš zmotno mnenje nekaterih, da so starši sankcionirani za prekrške svojih otrok. Tvoj odgovor je namreč neposredno za mojim odgovorom, v katerem sem qwertyy-ja spraševal, zakaj meni, da je mladoletni storilec prekrška avtomatično oproščen plačila globe. Tako sem mislil, da odgovarjaš meni.

Seveda ni res, da so starši sankcionirani za prekrške svojih otrok in mladoletnik za svoj prekršek lahko odgovarja sam. V nekaterih primerih celo z globo. Kakšna bo sankcija, je odvisno deloma od njegove starosti, deloma pa od njegove zrelosti, ki se ugotavlja v postopku.
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

Stari maček je izjavil:

imagodei je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

Če mladoletno osebo policaj zaloti pri nepravilnem prečkanju ceste (manj kot 100 m od prehoda), so starši vabljeni k sodniku za prekrške. Tako da lahko, da bo kuverta kar na ime staršev.

URL PLS

Zakaj si taki, ki nečemu ne verjamete, vira ne iščete sami?

Zato, ker vedno, vedno, VEDNO potrditev za navedbe daje tisti, ki jih postavlja. Tako funkcionira civilizirana debata, pa tudi sicer vsaka akademska debata: breme dokazovanja je vedno na tistemu, ki postavlja trditev. Težko je namreč ovreči trditev, da med Zemljo in Marsom kroži čajnik, ki je tako majhen, da ga z današnjimi teleskopi pač ne moremo zaznati - a po drugi strani, zakaj bi nekomu, ki tako trditev postavlja, sploh verjeli?

Precej bolj kulturno je, da če nekdo navede trditev, zanjo navede tudi konkretne argumente. To konec koncev zahteva tudi Slo-tech v svojih Pravilih.
- Hoc est qui sumus -

Rok Woot ::

Zakaj pa bi verjeli nekomu, ki trdi, da tega čajnika ni? Sploh če nima dokazov.

ramiz?! ::

Rok Woot je izjavil:

Zakaj pa bi verjeli nekomu, ki trdi, da tega čajnika ni? Sploh če nima dokazov.

:) Upam, da nisi pohal in sedaj tole pišeš. Tudi tisti, ki pravi, da čajnika ni, s tem postavlja trditev, ki jo mora sam dokazati.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Miha 333 ::

imagodei je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

imagodei je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

Če mladoletno osebo policaj zaloti pri nepravilnem prečkanju ceste (manj kot 100 m od prehoda), so starši vabljeni k sodniku za prekrške. Tako da lahko, da bo kuverta kar na ime staršev.

URL PLS

Spet mi ne verjamejo ...

Zakon o prekrških, členi 177 do 183, še posebej pa:

182. člen

(1) V postopku o prekršku proti mladoletniku je treba poleg dejstev, ki se nanašajo na prekršek, zlasti ugotoviti mladoletnikovo starost in okoliščine, ki so potrebne za presojo njegove duševne razvitosti, preučiti okolje in razmere, v katerih mladoletnik živi ter druge okoliščine, ki zadevajo njegovo osebnost.

(2) Da se ugotovijo te okoliščine, je treba zaslišati mladoletnikove starše, njegove skrbnike in druge, ki lahko dajo o njih potrebne podatke. O teh okoliščinah se zahteva po potrebi poročilo pooblaščenega organa socialnega varstva.


Tukajle se nekaj nisva razumela - "kuverta na ime staršev" sem jaz razumel v stilu, kot da bodo starši dobili kuverto s plačilnim nalogom za globo za prekršek na svoje ime; se pravi, mislil sem, da zagovarjaš zmotno mnenje nekaterih, da so starši sankcionirani za prekrške svojih otrok. Tvoj odgovor je namreč neposredno za mojim odgovorom, v katerem sem qwertyy-ja spraševal, zakaj meni, da je mladoletni storilec prekrška avtomatično oproščen plačila globe. Tako sem mislil, da odgovarjaš meni.

Seveda ni res, da so starši sankcionirani za prekrške svojih otrok in mladoletnik za svoj prekršek lahko odgovarja sam. V nekaterih primerih celo z globo. Kakšna bo sankcija, je odvisno deloma od njegove starosti, deloma pa od njegove zrelosti, ki se ugotavlja v postopku.


Odgovarjal sem avtorju teme, ki ga skrbi, če bodo starši izvedeli za prekršek. Sem pa morda bil nekoliko neroden, ker njegovega vprašanja nisem citiral, ampak sem napisal kar direktno.

Vikking ::

elementslo je izjavil:

Trava bo poslana na analizo, jaz pa naj bi prejel položnico za posedovanje (42€). Zanima me samo kaj piše na kuverti ki pride domov, ker nočem, da bi za to izvedeli starši.


Tak frajer in car da že travo kadi. Pa ga je strah kaj bodo starši rekli. Prevzami odgovornost za svoje dejanje in vse bo veliko lažje. Več odgovornosti ko boš sprejel v življenju za svoja dejanja oz. se zavedal odgovornosti, manj bedarij boš počel.

Če misliš da je tako zelo zdravilna, razloži to staršem kako ti pomaga pri samozdravljenju. V čem je sedaj problem, saj poskušaš razložit drugim da je zdravilna ko jo kadiš ne?

koyotee ::

Ne rabite bit vsi tako nerazgledani kot Vikking, dokaze pa imate tu: http://www.cancer.gov/about-cancer/trea...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

prox ::

Saj vemo kaj želi Vikking povedat. Alkohol tudi ne pijemo zato, ker bi bil zdravilen, razen v zmernih količinah rdeče vino, kako pivo, štamperli šnopsa ipd..., tako, da bi bilo fer, da se ne sodi in kaže s prstom in se pusti vsakemu posamezniku svobodno izbiro, dokler ne škodi drugim.
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

St235 ::

Rok Woot je izjavil:

Zakaj pa bi verjeli nekomu, ki trdi, da tega čajnika ni? Sploh če nima dokazov.


zato ker se negativnih dejstvev v resni debati med inteligentnimi ljudmi ne dokazuje. Ta del je prepuščen opicam za šankom lokalne gostilne, ki pa jih na tem forumu ne manjka.

Rok Woot ::

Ja res, recimo dokaz, da kak intergral ni rešljiv je debata za šank. Torej trditev "vesolje je neskončno" je za na šank. "Vesolje je končno", je pa znanstvena debata.

Rok Woot ::

Za ne-obstajanje pa se strinjam, če si to mislil. Pa še vedno je tko tko, če imaš tri lončke, pa veš da je v enem lonču žogica, je zadosten dokaz v kerem je, da dokažeš, da ju v drugih dveh ni, torej se mi ne zdi irelevantno, ali pa debata za šank. Kar pa se čajnika tiče, potem pač nevemo ali je tam ali ni. Seveda nimamo nobenega razloga verjeti, celo dokažemo lahko, da je bolj verjetno, da ga ni...

Rok Woot ::

Še eno vprašanje, skoz govorize, da črne luknje obstajajo, kljub temu, da ni trdnih dokazov. Zakaj potem govorimo o njih? Če pa njihov obstoj ni dokazan?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sodnik za prekrške

Oddelek: Loža
92099 (1724) Miha 333
»

nasveti z roko pravice

Oddelek: Loža
151915 (948) ;-)
»

problem s policijo in travo... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30760348 (37256) donfilipo
»

izdaja nepravilnih podatkol uradni osebi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
539144 (8261) gslo
»

Prekršek] prehod za pešce

Oddelek: Loža
167385 (6742) Tilen007

Več podobnih tem