» »

Leclerc drive zapira vrata

Leclerc drive zapira vrata

Temo vidijo: vsi
1 2
3
»

starfotr ::

In kateri so te produkti?

Meni se zdi da vse te trgovine prodajajo šrot za balkance. Že če samo stopiš v sosednjo Italijo, je kakovost in izbira mnogo boljša, kot kjerkoli pri nas. Se pozna, da smo mi loleki, Italijani pa kulinarični narod.

Tudi francozi so mojstri kulinarike. Vendar če greš v trgovino v Franciji, je povsem druga izkušnja, kot v francoski trgovini pri nas.

IL_DIAVOLO ::

V eleclercu sem bil samo enkrat pa se to ker sem dobil darilno kartico.

Mednarodni izdelki? Kaj ni splet temu namenjen?

The Player ::

starfotr je izjavil:

In kateri so te produkti?

Meni se zdi da vse te trgovine prodajajo šrot za balkance. Že če samo stopiš v sosednjo Italijo, je kakovost in izbira mnogo boljša, kot kjerkoli pri nas. Se pozna, da smo mi loleki, Italijani pa kulinarični narod.

Tudi francozi so mojstri kulinarike. Vendar če greš v trgovino v Franciji, je povsem druga izkušnja, kot v francoski trgovini pri nas.


lol, če ti slovenska kuhinja ne diši še ne ne pomeni, da mi nismo kulinarični narod. Mislim, da se v vsaki državi najde nekaj dobrega za pod zob.

Nam prodajajo šrot zato, ker se jim ni treba potrudit, ker vedo, da bomo vse pokupili pa čeprav bo to šrot, ker so ljudje ovce, ker je tuje vedno najboljše.

Kar se tiče leclerca imajo polno izdelkov, ki jih v ostalih trgovinah tipa spar, mercator nimajo, edina izjema bi mogoče bil mercatorjev maxi. V bistvu je Leclerc tako kot ostale trgovine, samo, da ima ponudbo še za x100 večjo

velika izbira piv, alkohola, sladkarij, gaziranih pijač, delikatese, še in še. To mi sedaj pade prvo na misel, ker znanci veliko tam nakupujejo, sam zelo redko tja zahajam.

Če bo prišlo do ukinitve bojo vsaj poštarji imeli manj reklam za nosit.

Zgodovina sprememb…

jype10 ::

Neizogibna posledica tržnega gospodarstva je, da se prodaja samo tisto, kar se splača prodajat.

Ganon ::

Nobenega vira, samo govorice s tržnice. :)) Zaprite že to temo.

IL_DIAVOLO ::

The Player je izjavil:

starfotr je izjavil:

In kateri so te produkti?

Meni se zdi da vse te trgovine prodajajo šrot za balkance. Že če samo stopiš v sosednjo Italijo, je kakovost in izbira mnogo boljša, kot kjerkoli pri nas. Se pozna, da smo mi loleki, Italijani pa kulinarični narod.

Tudi francozi so mojstri kulinarike. Vendar če greš v trgovino v Franciji, je povsem druga izkušnja, kot v francoski trgovini pri nas.


lol, če ti slovenska kuhinja ne diši še ne ne pomeni, da mi nismo kulinarični narod. Mislim, da se v vsaki državi najde nekaj dobrega za pod zob.

Nam prodajajo šrot zato, ker se jim ni treba potrudit, ker vedo, da bomo vse pokupili pa čeprav bo to šrot, ker so ljudje ovce, ker je tuje vedno najboljše.

Kar se tiče leclerca imajo polno izdelkov, ki jih v ostalih trgovinah tipa spar, mercator nimajo, edina izjema bi mogoče bil mercatorjev maxi. V bistvu je Leclerc tako kot ostale trgovine, samo, da ima ponudbo še za x100 večjo

velika izbira piv, alkohola, sladkarij, gaziranih pijač, delikatese, še in še. To mi sedaj pade prvo na misel, ker znanci veliko tam nakupujejo, sam zelo redko tja zahajam.

Če bo prišlo do ukinitve bojo vsaj poštarji imeli manj reklam za nosit.


Vsak spar in vsak tus ni isti. Moras gledat hipermarkete.

Meni sicer zadostuje lidl. Ne vem, po kaj bi hodil v ostale trgovine?

Sranja seveda ne kupujem.

Zgodovina sprememb…

otago ::

izbris-duplikat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

starfotr ::

LOL. Slovenci kulinarični narod? Velesila?

Vsak italjanski makaron ima več kulinarike, kot karkoli slovenskega.

Ne kupuješ šrota, izbrana trgovina: lidl. LOL

2dark ::

Vem, da Drogerija MUller ne bo propadla.

Imajo izredno prijazno osebje, ki ti pomagajo.
Izdelki, ki so delani za zahodni razvit trg ( ostali imajo iste izdelke, ki so delani za nerazvit vzhod )


Leclerc - osebje neprijazno, zamorjeno, kot da jih silijo, da delajo notri, preveč zaposlenih južnjakov s trdim Ł-jem, kot da smo v Bosni.
Pri plačilu s kartcio velikokrat goljufajo. V prvo ti njihov pos terminal zavrne plačilo, v drugo gre plačilo uredno skozi ) ( če nimaš SMS obveščanja o plačilu in veliko ljudi tega nima sploh ne vedo, da jim leclerc krade denar ).
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ales ()

Blazz ::

@belidihur

en velik lol... pomoje sem 300x in več plačal s kartico, nikoli zavrnjeno in nikoli težav. Tako da te fore "velikokrat" goljufajo so totalne nebuloze... mislim res kake folk tu trobi... Leclerc ima največjo izbiro pijač, od non-alko, sokov, do piv in žestokih, največjo izbiro salam, sirov, mlečnih izdelkov, ogromno artiklov, ki so iz zahodnega trga/za zahodni trg, od delikatese do elektronike....cene večinoma najnižje (seveda s kartico). Pekarna je sicer porazna, sadje in zelenjava draga (imaš pa veliko izbiro eksotičnega sadja), je pa ribarnica najboljša v SLO. Tudi mesnica je super.

PreviousUser ::

Od gaziranih pijač sta mi ostali v spominu vanilijeva in češnjeva Coca-Cola, ki sta bili na voljo samo v Leclercu. Vanilijevo so nehali prodajati, češnjeva pa še je, ampak samo v pločevinkah. Obe drugače za francoski trg. Potem sendviče imajo kar dobre, če pa greš naročit pico, pa čakaš skoraj eno uro, čeprav ni pretirane gužve.

Je pa res, da vedno ko sem v mariborskem, se mi zdi precej prazen, ljubljanski pa zgleda da kar laufa.

Zgodovina sprememb…

qwertyy ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

V eleclercu sem bil samo enkrat pa se to ker sem dobil darilno kartico.

Mednarodni izdelki? Kaj ni splet temu namenjen?


Nevem zate ampak neko vrsto piva, ki je ni v Mercatorju pač nebom naročal preko neta. Grem v Leclerc, kjer imajo 20 metrov polic samo s pivom. Ogromno je izdelkov, ki jih ni v nobeni drugi trgovini. Če kdo klobasa drugače, verjetno še ni bil v Leclercu - tako kot ponavadi so taki najbolj glasni. Leclerc je ogromen in temu primerna je tudi ponudba. Pojdi enkrat med piva, vina, sladkarije, sadje itd. in ti garantiram, da 30% izdelkov ne najdeš v nobeni drugi trgovini.

IL_DIAVOLO ::

Zakaj bi iskal ekskluzivne izdelke, ki so tako in tako nezdravi?

Katero sadje pa ti jes, da ne najdes v katerikoli drugi trgovini, pa ne vem.

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

starfotr je izjavil:

LOL. Slovenci kulinarični narod? Velesila?

Vsak italjanski makaron ima več kulinarike, kot karkoli slovenskega.

Ne kupuješ šrota, izbrana trgovina: lidl. LOL


Tvoje prehranjevalne navade =/= slovenska kulinarika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

scipascapa ::

Leclerc prodajalci so vsi na minimalcu, delajo pon-sobote, 2-3 nedelje mesečno.....pol se pa pejt.
S prve roke, bil na razgovoru 2 leti nazaj, samo sviz.

Zgodovina sprememb…

jype10 ::

scipascapa je izjavil:

bil na razgovoru
Zdaj razumem, od kod tvoja zagrenjenost.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

qwertyy ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zakaj bi iskal ekskluzivne izdelke, ki so tako in tako nezdravi?

Katero sadje pa ti jes, da ne najdes v katerikoli drugi trgovini, pa ne vem.

Jem zdravo, ampak včasih pač paše kakšen pir, ki ga ne dobiš nikjer drugje, za spremembo. Prav tako kakšna nova Lindt bomboniera, pa recimo cherry Cocacola itd.

Zapičil si se v sadje, ampak dobro veš kaj mislim povedati. Škoda časa, ker karkoli bom rekel boš najdel nekaj, da mi nasprotuješ. Dejstvo je, da včasih pač sede poizkusit kaj novega, kar drugje ne dobiš. Leclerc ima od slovenskih trgovin pri tem po mojem največ a ponudit.

Jaz ko pridem v Leclerc sem kdaj kot otrok, ker je toliko stvari, ki jih drugje ni in bi vse probal :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: qwertyy ()

ginekk ::

ahac je izjavil:

Leclerc je edina trgovina, kjer se dobi nekatere mednarodne produkte. Kako naj se pretvarjam, da živim v razviti državi, če pa ne morem več kupit stvari, ki jih lahko povsod drugod po svetu?
Če bi ga zaprl, bi bila to velika katastrofa za Slovenijo. :P;((


Tud meni je v redu, kljub odročnosti. Ribarnica, delikatesa, ter izbira alkohola.
Za kaj posebnega od hrane in pijače je bil včaskih tudi ljubljanski Maximarket zelo na mestu (nisem ga že nekaj let obiskal).

starfotr ::

Maxi je daleč od stare slave. Da ne omenjam, da je postala odvratna trgovina. Z vsako prenovo je slabše.

IL_DIAVOLO ::

qwertyy je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zakaj bi iskal ekskluzivne izdelke, ki so tako in tako nezdravi?

Katero sadje pa ti jes, da ne najdes v katerikoli drugi trgovini, pa ne vem.

Jem zdravo, ampak včasih pač paše kakšen pir, ki ga ne dobiš nikjer drugje, za spremembo. Prav tako kakšna nova Lindt bomboniera, pa recimo cherry Cocacola itd.

Zapičil si se v sadje, ampak dobro veš kaj mislim povedati. Škoda časa, ker karkoli bom rekel boš najdel nekaj, da mi nasprotuješ. Dejstvo je, da včasih pač sede poizkusit kaj novega, kar drugje ne dobiš. Leclerc ima od slovenskih trgovin pri tem po mojem največ a ponudit.

Jaz ko pridem v Leclerc sem kdaj kot otrok, ker je toliko stvari, ki jih drugje ni in bi vse probal :)


Lidl ima za moje pojme vec ekskluziv glede na velikost trgovine.

Mato989 ::

Pač drive zapira svoja vrata ker ni povpraševanja po tej storitvi... večina folka pač raje SAMA prime izdelek za katerega se odloči... sploh pa sadje/zelenjavo, pa tudi meso je lepše videt kaj ti dajejo predo čmi, čeprav je vseeno sleparjenje... skratka ja...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

CoreySteel ::

O Drivu smo se pogovarjal 2017 Mato, zdaj govorimo o celi štacuni.
Twitter: @CoreySteel_

WizzardOfOZ ::

Probajte v drugih trgovinah kupit dimple viski. V leclercu 34€, drugje 40€. Pa še bi lahko takih izdelkov našteval.

Pa da ne govorimo o akcijah, kadar imajo rio mare mexicana s 50% popustom. Pa pred novim letom vse igrače 50% nižja cena,....

CoreySteel ::

Svoj čas sem imel excel file s cenami izdelkov, ki jih kupujem in primerjave z ostalimi trgovinami. Sicer nisem že kako leto updatal, ampak kaj dosti se ni spremenilo. Tako nekje 80% stvari je v Leclercu cenejših kot v ostalih trgovinah, tiste ki so dražje pa niso dražje po 1€, kot v Mercatorju. Seveda "na kartico". Sicer razliko potem zagonim na drugih stvareh, ampak pustmo to :)) :))
Twitter: @CoreySteel_

Vazelin ::

Vedno sem se smejal tistim, ki pravijo, da je Leclerc najcenejši. Morda, če kupuješ escargote, ker drugje jih nimajo:))

Če bodo zaprli je verjetno problem logistika. Za dve al kolko trgovin furat robo je verjetno neekonomično.
Je pa sicer lepa trgovina, zelo prostorna. So imeli pa daleč najbolj lepo urejene prodajalke in seksi - vsaj včasih.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

lejko0 ::

Upam, da do odhoda ne pride. Če pa bo, se bo res pojavila velika praznina kar se tiče izbire morskih izdelkov in alkoholnih pijač. Sploh če gledamo na razmerje cena/kvaliteta, ki je v Leclercu vedno na nivoju. Alternativ ni dosti, ce so pa so manj kvalitetne in hkrati drazje. Zaradi tega potem uspevajo bedarije kot je coolhouse ipd.

Smo pa seveda sami krivi. Sam kljub guzvi v trgovini vecinoma nisem videl v ribarnici ljudi vzeti kaj bolj nevsakdanjega kot kaksno postrv. pa je izbira res široka.

tikitoki ::

Kaj mi bo izbira rib po 30eur/kg? Pa tropskega sadja po astronomskih cenah.
Če vas je premalo za takšno ponudbo, boste pač brez Al pa drugje kupovali.

Mato989 ::

Samo malo, kaj vsi Leclerci bi se naj v SLO zaprli al kak?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

CoreySteel ::

Če bi prebral par zadnjih postov namesto samo naslov teme, bi vedel, o čem se pogovarjamo, ja :)
Twitter: @CoreySteel_

Vazelin ::

Mato989 je izjavil:

Samo malo, kaj vsi Leclerci bi se naj v SLO zaprli al kak?

vsi so dva :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Ganon ::

Mato989 je izjavil:

Samo malo, kaj vsi Leclerci bi se naj v SLO zaprli al kak?


Babje čenče.

Blazz ::

babje čenče niti niso, ker je dejansko že kar nekaj časa to povsod v medijih. Kot primer časopis Delo, ki ponavadi ni larifari časopis:

https://www.delo.si/gospodarstvo/novice...

Mato989 ::

Samo to je z julija 2019... old news... jaz sem dejansko mislil da je to uradno kje izpred zadnjih 48ur ali kaj...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Blazz ::

ne vem, ampak prodaje veliki centrov se ne zgodijo v 48 urah....

Ales ::

Se pa fejk novice zgodijo v parih trenutkih.

Že drugi dan se tukaj razpravlja o nočem, o čemer ni nobeen uradne informacije, samo en post, brez kakršne koli reference.

Ganon ::

Si prebral samo naslov članka? Že po parih stavkih naletiš na izjavo, da E. Leclerc ni na prodaj in nima namena zapreti svojih trgovin v Sloveniji. Besede generalnega direktorja.

MrStein ::

Vazelin je izjavil:

Vedno sem se smejal tistim, ki pravijo, da je Leclerc najcenejši.

Smeješ se tistim, ki govorijo resnico? No, na ST sem že vse sorte srečal...

otago je izjavil:

izbris-duplikat


MrStein je izjavil:


JAVNA OBJAVA:

Sporočilo se briše (v celoti, da ni več vidno) s tem preprostim postopkom:
- klikneš "popravi"
- klikneš "polni popravi"
- izbrišeš vso besedilo (hekerji: ctrl-a , DEL, ostali: držiš tipko DEL ali backspace, dokler ni vse izbrisano, umetniki: z miško označiš vso besedilo in izbereš "Cut/Izreži")
- klikneš "pošlji"

(pišem spet, ker očitno folk še vedno ne pozna te preproste operacije)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

barakus ::

Ko bi vsaj dobili Costco...

bedarija ::

najboljše da kr target al pa wallmart zgradijo ane

Matevz96 ::

Vazelin je izjavil:

Vedno sem se smejal tistim, ki pravijo, da je Leclerc najcenejši. Morda, če kupuješ escargote, ker drugje jih nimajo:))

Če bodo zaprli je verjetno problem logistika. Za dve al kolko trgovin furat robo je verjetno neekonomično.
Je pa sicer lepa trgovina, zelo prostorna. So imeli pa daleč najbolj lepo urejene prodajalke in seksi - vsaj včasih.


Vedno ko pomislim na Leclerc se mi v mislih pojavi uniforma prodajalk, po mojem mnenju daleč pred vsemi ostalimi trgovinami v Sloveniji.
#hooldthedoor

c3p0 ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Pa da ne govorimo o akcijah, kadar imajo rio mare mexicana s 50% popustom. Pa pred novim letom vse igrače 50% nižja cena,....


Enkrat so imeli 50% na vse zamrznjeno. Pridem tja nekaj ur po začetku akcije in so me zamrzovalniki spominjali na zgodnje 80s, vse prazno.

Verjetno pridejo take akcije v poštev za tiste, ki čakajo pred zaklenjeno trgovino in potem šprint.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347104026 (40484) zmaugy
»

Kupovanje hrane v trgovinah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15024306 (19172) Unknown_001
»

Eurospin vs Mercator (kvaliteta izdelkov) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18649864 (28262) gruntfürmich
»

Slovenski jogurt v Hoferju cenejši kot v Mercatorju (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28255560 (40328) cholt45

Več podobnih tem