» »

Leclerc drive zapira vrata

Leclerc drive zapira vrata

Temo vidijo: vsi
1
2
3

billy ::

Mene sicer to blazno jezi, da pridem v hofer, nagrebem robo v 2min, potem pa 5min čakam na blagajni, ko se upokojenci centkajo z gotovino.

Tako da bi me kakšna avtomatizacija tega postopka silno veselila, ampak v smislu dostave, ne. Ker vseeno imam preveč sveže hrane in ne bi zaupal dostavi.
Nekaj v smislu avtomatskega skeniranja in potem plačevanja preko NFC bi bilo top.

FTad ::

Nesta je izjavil:

V Ameriki tudi Aldi z opcijo dostave hrane na dom. Upam da Hofer tudi to kmalu pogrunta :)

https://www.dnevnik.si/1042781831/posel...



Ja prav pride vsaj v primeru, ce zbolis in rabis kako vrecko juhe ipd...

thramos ::

billy je izjavil:

Mene sicer to blazno jezi, da pridem v hofer, nagrebem robo v 2min, potem pa 5min čakam na blagajni, ko se upokojenci centkajo z gotovino.

Tako da bi me kakšna avtomatizacija tega postopka silno veselila, ampak v smislu dostave, ne. Ker vseeno imam preveč sveže hrane in ne bi zaupal dostavi.
Nekaj v smislu avtomatskega skeniranja in potem plačevanja preko NFC bi bilo top.


Da bi se danes s polno vrečko živil le sprehodil mimo senzorja in bi se ti avtomatsko zaračunalo, je le vprašanje volje in ne tehnike.

Nesta ::

Če smo že pri tem so res nekatere trgovine za vsakim vogalom. Leclerk je pa precej zaspal in bi si edino z dobro reklamo in dostavo na dom opomogel.
Če živiš V večini delov Ljubljane se ti ne splača do leclerka zapeljat, so stroški bencina prevelki, so Spar, Mcator ipd trgovine bliže, da ne govorim o drugih koncih po Sloveniji.
Ni rentabilno da se bos zapeljal do Leclerka edino če ti ni spotoma... Drugače moraš biti pa butelj da greš prov namensko v Leclerka. Toliko ceneje pa ni kot v drugih trgovinah.. Bencin tud ni zastonj, pa še čas na cesti :)
To res škoda da niso mal več reklame naredl pa bi zmagal z dostavo, bi imel sigurno prihodek slej ali prej. Pomoje Leclerk se bo težko obdržal na Slo tržišču

mujek ::

Leclerc ima polno nekih stvari, ki jih drugje nimajo. Recimo ponudba alkohola.

billy ::

Pa tudi recimo zamrznjene šparglje, čeprav slo proizvod, jih ostali nimajo.

Matej_K ::

Je lecler kar dosti cenejši od ostalih. Ne rečem hofer, lidl, od Špara pa Mercatorja pa sigurno.
Poleg tega pa ponudba prekaša vse skupaj.

Alpsko mleko je skoraj vedno po ~10-15c€ ceneje kot drugje...pri 24 kd, je to že pokrit bencin.
... .. .

billy ::

Ne vem kako je v LJ, ampak pri nas v MB je leklerk "na odprtem", kar me zelo moti, ker veliko raje parkiran v pokriti garaži od Mercatorja/šparja iz očitnih razlogov.

smo razvajeni? praktični.

FTad ::

V Lj leclerc tudi nima pokritega parkinga

billy ::

No zaradi tega bi jaz raje šel v garažo in tudi grem, edino če pač moram v leklerk, ker drugje ni za dobiti robe, ali pa imajo kako hudo akcijo.

Škoda sicer, ker je dejansko skoraj vse ceneje.

Matej_K ::

Supernova Rudnik ki v Lj stoji poleg bo sedaj začela z gradnjo garažne hiše. Naj bi bila velika. Končno manj gužve pred Leclercom.
... .. .

Tribal ::

Leclerc je najboljša štacuna kar se tiče robe z znamko! Vse ostalo kupujem v Hoferju. V Leclerc grem 2krat na mesec po mleko in kopalniške stvari.

Kar je pa najboljša stvar Leclerca je 50% bona pri nakupu igrač decembra malo pred božičem. Samo zaradi tega upam da nikoli ne zaprejo Leclerca.

Nesta ::

Še en dokaz kake bučke zadnje čase s strani Leclerka:

https://www.finance.si/8860075/Karikatu...

link_up ::

en leclerc za celo lj ... pa se to na rudniku... to je, kot izlet...kar naj se zaposleni tja vozijo vsak dan. :D
In and Out

MonoPattern ::

Pri Supernovi na Rudniku ne bo garažne hiše. Je bila planirana, pa so par let nazaj stebre odpeljali drugam.

fosil ::

Je bilo ravno prejšnji mesec objavljeno, da naj bi kmalu začeli gradit to garažno hišo.
Tako je!

Ashrack ::

Matej_K je izjavil:

Problem je v tem, ker ko klikaš od doma, manj stvari naklikaš kot pa ko si tam notri, pa mimogrede še to pa to v voziček vržeš.
Se pa jeseni (verjetno že) odpira Spar drive oz. dostava...

Je kak novih novic glede tega Spar Drivr?
....

OrkAA ::

+1

Karkoli novega na tej fronti razen merkatorja? Sem nekajkrat narocil pri njih in je celotna izkusnja dokaj velik fail. :/

LeQuack ::

OrkAA je izjavil:

+1

Karkoli novega na tej fronti razen merkatorja? Sem nekajkrat narocil pri njih in je celotna izkusnja dokaj velik fail. :/


Jaz pa sem imel dobre izkušnje večinoma. Kaj pa te je motilo?
Quack !

OrkAA ::

Bom pejstal kar sem napisal na facebook.


Joj Mercator, začel sem vas uporabljat odkar je E.Leclerc Slovenija dostava zaprla svoja vrata. Sama dostava je točna in dostavljalci so zelo prijazni - prinesejo do vrat. Ne morem pa prebolet butastega vodenja zaloge.
Ko enkrat izdelke naročiš nimaš nikakršnega zagotovila, da bodo tudi dostavljeni. Nikjer ni napisano, če je izdelek na zalogi. Pa tu ne gre za neke specifične izdelke.

Do zdaj mi niste uspeli dostaviti:
- Ovsenih kosmičev
- Parmezana
- Ohrovta
- Pora

Mislim halo? :)

Dajte zrihtat te stvari no. Rad bi vas še naprej uporabljal, ampak mi trenutno stanje ne vliva zaupanja. Ovsene kosmiče sem nameraval pojest za zajtrk, kar pomeni, da bom zdaj moral it denar zapravit v Hofer Slovenija.

bambam20 ::

Matej_K je izjavil:

Je lecler kar dosti cenejši od ostalih. Ne rečem hofer, lidl, od Špara pa Mercatorja pa sigurno.
Poleg tega pa ponudba prekaša vse skupaj.

Alpsko mleko je skoraj vedno po ~10-15c€ ceneje kot drugje...pri 24 kd, je to že pokrit bencin.


Koliko je liter navadnega alpskega mleka 3.5 ?

Od Špara zagotovo ne. OD Mercatorja so pa vsi cenejši.

bambam20 ::

LeQuack je izjavil:

MrStein je izjavil:

LeQuack je izjavil:


Saj imaš Mercator:

Eh, kaj pa cene?


Tudi če je kaka stvar dražja se pogliha s tem, da se ne rabiš vozit do trgovine ter zapravljat časa z iskanjem parkirnega mesta in letanja po trgovini. Sicer pa če ljudje vedno šparamo na napačnih stvareh, špara se tam kjer lahko so zneski največji, ne pa tam kjer so najmanjši. Mogoče je fajn dat nekje za tuno 30 centov manj ali kaj podobnega, na drugi strani pa imaš recimo avtomobil, kjer gre po nekaj sto evrov mimogrede, bencin, servis, registracije itd. Ampak važno je da si na tuni prišparal.


Tudi pri avtomobilskem zavarovanju in servisiranju iščemo ugodnejše ponudnike. Edino pri gorivu in cestnem skladu ne moremo odločati, ker je zakonso določen.

V Mercatorju ni kakšna stvar držja, pač pa večino zadev je dražjih. 30 centov, pa 5 centov. pa 10 centov... ENi pa denar ne pobiramo iz dreves. Ravno ti centi delajo tisto razliko, ko je potem enkratni nakup višji za recimo 3€. Zdaj boš spet napisal, da je 3€ malo. Ne, ni malo. Ker ne gre človek samo 1 krat mesčeno v trgovino. Ljudje so površni in se jim razlika 5 centov zdi zanemarljiva. Trgovci so seveda veseli, da podarjate denar.

Nesta je izjavil:

V Ameriki tudi Aldi z opcijo dostave hrane na dom. Upam da Hofer tudi to kmalu pogrunta :)

https://www.dnevnik.si/1042781831/posel...


Ne bo zaživelo, ker bi zaračunali dostavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

CoreySteel ::

bambam20 je izjavil:

Matej_K je izjavil:

Je lecler kar dosti cenejši od ostalih. Ne rečem hofer, lidl, od Špara pa Mercatorja pa sigurno.
Poleg tega pa ponudba prekaša vse skupaj.

Alpsko mleko je skoraj vedno po ~10-15cEUR ceneje kot drugje...pri 24 kd, je to že pokrit bencin.


Koliko je liter navadnega alpskega mleka 3.5 ?

Od Špara zagotovo ne. OD Mercatorja so pa vsi cenejši.


Ljubljanske mlekarne? 65 centov, ko je v akciji. Vsak drug teden je, se menjata 3,5 in 1,5.
In tako kot je Matej rekel. Leclerc je v povprečju daleč najcenejši, vsaj te stvari, ki jih jaz kupujem. Mam v excelu :)
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

CoreySteel je izjavil:




Ljubljanske mlekarne? 65 centov, ko je v akciji. Vsak drug teden je, se menjata 3,5 in 1,5.
In tako kot je Matej rekel. Leclerc je v povprečju daleč najcenejši, vsaj te stvari, ki jih jaz kupujem. Mam v excelu :)


Dobro. To je res ugodno. Škoda, da ga nimamo v Celju.

Magic1 ::

Trenutno se govori, da bodo še obe trgovini zaprli čez par mesecev. Naj bi Špar prevzel:/
Magic

koyotee ::

Špar je drag.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

MrStein ::

In... Nič drame o zmanjševanju konkurence in podobno?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

keba ::

o fak no, moja najljubša trgovina...

zakaj pa to? sej vedno ko pridem je polno ljudi in se na veliko kupuje

Vazelin ::

koyotee je izjavil:

Špar je drag.

Lol no. Leclerc je cenej?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

mr_chai ::

Čaki kaj, E Leclerc bodo zaprl ? Od kje te info ? Fak... a bom zdej mogu u Hofra hodt, tm k majo vse full zoptimizirano, tolk da majo vedno od 4 blagajn, samo ENO POFUKANO BLAGAJNO ODPRTO! In je vedno vrsta. Crkni Hofer, crkni!

MrStein ::

Ja, kot da v leclerc-u ni vrst...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mr_chai ::

Vazelin je izjavil:

koyotee je izjavil:

Špar je drag.

Lol no. Leclerc je cenej?


Majo pa v Sparu najboljše samopostrežne blagajne. V Merkatorju so bedne.

MrStein ::

Vazelin je izjavil:

koyotee je izjavil:

Špar je drag.

Lol no. Leclerc je cenej?

Ja. Včasih krepko.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mr_chai ::

MrStein je izjavil:

Ja, kot da v leclerc-u ni vrst...


Majo blagajne za nosečnice, blagajne za nakupe pod 10 eur, samoplačniške blagajne in običajne blagajne.
Redko sem tam v vrsti, odvisno kdaj greš kupovati.

hunter01 ::

mr_chai je izjavil:

MrStein je izjavil:

Ja, kot da v leclerc-u ni vrst...


Majo blagajne za nosečnice, blagajne za nakupe pod 10 eur, samoplačniške blagajne in običajne blagajne.
Redko sem tam v vrsti, odvisno kdaj greš kupovati.


A to govoriš za Maribor ali Ljubljano? V Lj namreč nisem videl, da bi imeli samoplačniške? Tudi pod 10 eur ne, mogoče si tukaj mislil 10 artiklov, ampak samoplačniških v stilu Mercatorja in Spara v Ljubljani ni.

Glede zaprtja - a se ni iskal samo upravljavec oz. kupec trgovskega centra + licence za trgovino? Trgovina E.Leclerc naj bi ostala? Tako so vsaj pisali lani poleti.

Vazelin ::

MrStein je izjavil:

Vazelin je izjavil:

koyotee je izjavil:

Špar je drag.

Lol no. Leclerc je cenej?

Ja. Včasih krepko.

Jaz v šparu vecje nakupe opravim 1x tedensko kjer je 10% kupon na vse dodatno
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Ganon ::

mr_chai je izjavil:

Vazelin je izjavil:

koyotee je izjavil:

Špar je drag.

Lol no. Leclerc je cenej?


Majo pa v Sparu najboljše samopostrežne blagajne. V Merkatorju so bedne.


Tuševe so najboljše.

Ales ::

Magic1 je izjavil:

Trenutno se govori, da bodo še obe trgovini zaprli čez par mesecev. Naj bi Špar prevzel:/

A maš kak link na to?

Kje se to "govori"?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

Matejjjjj ::

Tisti ki nismo iz lj sočustvujemo s prizadetimi ob tej katastrofi nacionalnih razsežnosti. Srce mi se lama... življenje v lj bo za tiste iz blokov tako še bolj dolgočasno. no, kot občasen obiskovalec bom pogrešal ribarnico. S tem pa se en razlog manj za delat gužvo v lj.

Kar nabijajte minimalno plačo gor. Tako se začne recesija.

Razkriva pa ta poteza, če je resnična, še eno dejstvo. Da so Slovenci oz khm, Ljubljančani v resnici v povprečju revni ali pa samo škrti. In kupujejo predvsem robo v akciji. Kak udarec egu... ko pride še skandinavski pohištveni trgovec s sprešanimi smetmi, bo situacija res spektakularna. Najlepše mesto na svetu, folk kao pol dnarja, trgovine pa sami diskonti... nekaj tu ne stima...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matejjjjj ()

Ales ::

Kam je pa tebe odpelal?

:))

CoreySteel ::

Že nekaj mesecev nazaj sem slišal od znanke z "malo več informacij", pa sem upal da ni res, ker do tegale trenutka zdaj v tej temi potem nisem nič slišal/bral več. Škoda res. Najboljša in najcenejša štacuna.
Twitter: @CoreySteel_

bedarija ::

že leto nazaj je bilo objavljeno da se poslovalnici prodajata, pa to tak počas poteka pri nas da je končno ratal. bom ap pogrešal leclerc ker je edina trgovina kjer kartica zvestobe dejansko nekaj pomeni, vedno so evri gor tud če ne zapravljaš veliko, medtem ko v merkatorju moraš dat 250€ da dobiš tistih 5€ popusta. špar pa tudi nima nekih hudih prihrankov.

Glugy ::

Ne morem verjet da ne delajo dovolj dobička da bi ostal. To je škoda za konkurenčnost trga; pa tud če sam zarad oddaljenosti nisem zahajal tja.

Reycis ::

Leclerc je bistveno bolj prazen kot je bil pred leti. Tudi sam ga obiščem precej bolj redko. RIP

starfotr ::

Govorimo o 2 poslovalnicah v Sloveniji. In vi sanjate, da je to omembe vredna konkurenca?

Sicer je ta smrdljiva francoska trgovina, če nimaš kartice, so nakupi kar dragi (nimam nobene kartice), poleg tega imajo prizdete ukrepe, na primer nahrtnika nisem smel nesti noter, medtem ko vsaka ženska ima torbico, ki je večja od mojega nahrbnika.

Tako, da, smrdljiva trgovina. Edino ribarnica je bila kar kul. In od začetka, ko so prišli so imeli veliko sirov. Vendar sedaj ni to nič posebnega, česar ni danes že na vsakem vogalu.

harvey ::

starfotr je izjavil:

Govorimo o 2 poslovalnicah v Sloveniji. In vi sanjate, da je to omembe vredna konkurenca?

Sicer je ta smrdljiva francoska trgovina, če nimaš kartice, so nakupi kar dragi (nimam nobene kartice), poleg tega imajo prizdete ukrepe, na primer nahrtnika nisem smel nesti noter, medtem ko vsaka ženska ima torbico, ki je večja od mojega nahrbnika.

Tako, da, smrdljiva trgovina. Edino ribarnica je bila kar kul. In od začetka, ko so prišli so imeli veliko sirov. Vendar sedaj ni to nič posebnega, česar ni danes že na vsakem vogalu.

Smrdljiva si mislil zaradi sirov :)) poleg ribarnice, štima delikatesa, vina, piva in ostale pijače. Bo za njim kar praznina glede ponudbe.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

2dark ::

Ganon je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Vazelin je izjavil:

koyotee je izjavil:

Špar je drag.

Lol no. Leclerc je cenej?


Majo pa v Sparu najboljše samopostrežne blagajne. V Merkatorju so bedne.


Tuševe so najboljše.


Res je. Izjemno hitro skenira, niso glasovne, kar upočasni zadevo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Matevz96 ::

Lahko kakšen vir?
#hooldthedoor

starfotr ::

Najbrž bodo prodali nepremične in jih nato vzeli nazaj. Kot je to naredil mercator ipd. Nič omembe vrednega in resnega.

Mercator je prodal supernovi, mogoče bodo francozi prodali sparu.

*vzeli v najem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: starfotr ()

ahac ::

Leclerc je edina trgovina, kjer se dobi nekatere mednarodne produkte. Kako naj se pretvarjam, da živim v razviti državi, če pa ne morem več kupit stvari, ki jih lahko povsod drugod po svetu?
Če bi ga zaprl, bi bila to velika katastrofa za Slovenijo. :P;((
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347104024 (40482) zmaugy
»

Kupovanje hrane v trgovinah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15024300 (19166) Unknown_001
»

Eurospin vs Mercator (kvaliteta izdelkov) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18649861 (28259) gruntfürmich
»

Slovenski jogurt v Hoferju cenejši kot v Mercatorju (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28255560 (40328) cholt45

Več podobnih tem