» »

Leclerc drive zapira vrata

Leclerc drive zapira vrata

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3

Ashrack ::

Dobil obvestilo da Leclerc drive deluje samo se do konca meseca. K

Kdo kaj ve kaj je razlog za to odlocitev njihovo?
....

harvey ::

Preveč stroškov in premalo strank, ki koristijo ta sistem. Škoda, ker sistem ni bil slab.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

...:TOMI:... ::

V Franciji to dela, pri nas pa ne.
Tomi

tikitoki ::

Skoda

RejZoR ::

A to je bil kot shopping drive in? Verjetno si moral prej naročit in si pol samo plačal in prevzel, right?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

VelkBla ::

RejZoR je izjavil:

A to je bil kot shopping drive in? Verjetno si moral prej naročit in si pol samo plačal in prevzel, right?



Tako je. Ampak jz sem videl tole na njihovi strani: Obveščamo vas, da z dnem 1.7.2017 E.Leclerc Drive MOSTE zapira svoja vrata.

Torej, Rudnik ostaja ali pac?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VelkBla ()

CoreySteel ::

Pismo... Pol leta sem odlašal, da bi kaj naročil, zdaj ko bi pa MOGOČE res, bodo pa zaprli :D
Twitter: @CoreySteel_

OrkAA ::

VelkBla je izjavil:

RejZoR je izjavil:

A to je bil kot shopping drive in? Verjetno si moral prej naročit in si pol samo plačal in prevzel, right?



Tako je. Ampak jz sem videl tole na njihovi strani: Obveščamo vas, da z dnem 1.7.2017 E.Leclerc Drive MOSTE zapira svoja vrata.

Torej, Rudnik ostaja ali pac?


Mislim da ne, ker sem bil par dni nazaj tam pa so odstranili DRIVE table na parkiriscu pred vhodom. Res skoda.

CoreySteel ::

Na spletni strani so Moste itak edina izbira?
Twitter: @CoreySteel_

LeQuack ::

To je zato ker se Slovenec raje gužva v trgovini, bolj je gužva bolj uživa. Še raje pa ima iskanje parkirnega mesta, to je skoraj orgazem zanj. Ker če delaš v javnem sektorju pa si ob 13h že konc, ja kaj pa boš potem delal cel dan, valda greš v trgovino.
Quack !

Zgodovina sprememb…

Ales ::

Ne vem če ima nakupovanje kaj dosti veze z narodnostjo, javnim sektorjem, levo desno komunisti fašisti balkan Janša Kučan vesoljci EU razen mogoče kot ventil za frustracije.

Veliko ljudi v današnji družbi dojema tržni center kot kraj za razvedrilo. Šoping je užitek, družinski dogodek, pogosto še kronan z obiskom Maca ali podobne tovarne smeti.

No, sicer pa je nakupovanje vedno tudi bilo na to vižo, vsaj do neke mere. V lokalni štacuni si srečal soseda ali poklepetal s prodajalko, ki je vedela vse o vseh in če nič drugega, si s kom par minut razglabljal o vremenu. Na vasi so fantje pred štacuno pili pivo ali kaj drugega. V glavnem, veliko ljudi je v štacuno zahajalo ne le iz nuje, pač pa iz potrebe po socializaciji, to je obstajalo davno pred tržnimi centri.

Poleg tega v modernih tržnih centrih "nakupuješ" z očmi, podobno kot folk blodi med brezveznimi FB objavami, "novicami" in podobno navlako. Oooh... shiny things, shiny lives... bliss. Dnevni ali tedenski fix izobilja in polnosti življenja, naravnost v krvotok.

Očitno število tistih, ki bi drajvali mimo tega, v ljubljanskem Leclercu ni bilo dovolj visoko.

Odkrito povedano.. saj bi rekel škoda, a nikoli nisem uporabil zadeve.

D3m ::

CoreySteel je izjavil:

Pismo... Pol leta sem odlašal, da bi kaj naročil, zdaj ko bi pa MOGOČE res, bodo pa zaprli :D


LOL.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Val202 ::

Morda te bo razveselilo, da Spar odpira v City Parku svoj online shop, ki je zelo podoben Leclerc Drive-u.

#000000 ::

Problem je bil ker niso imeli možnosti plačila na licu mesta z gotovino ali vsak kartico, folk pri nas resnično nerad plačuje vnaprej in še manj online, razen mladih, ampak mladi imajo čisto drugačne nakupovalne navade kot običajni kupci v leclercu na rudniku.

Smrekar1 ::

VelkBla je izjavil:


Torej, Rudnik ostaja ali pac?


Rudnik drive prevzemno točko so ukinili že pred nekaj časa. Še eno so imeli v Mariboru, tudi tista je ukinjena. Škoda.

Val202 je izjavil:

Morda te bo razveselilo, da Spar odpira v City Parku svoj online shop, ki je zelo podoben Leclerc Drive-u.


Tudi Mercator nudi te stortive že vsaj 10 let, če ne dlje. Reče se ji KlikinDvig.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Bellzmet ::

Bo dostava na dom še delovala?

Smrekar1 ::

Bellzmet je izjavil:

Bo dostava na dom še delovala?


Po zapisih na strani sodeč ne.

Sarkozy ::

dostava na dom je bila super zadeva

free dostava nad 30€ nakupa
jaz sem to redno koristil
zdaj je konec :8)
Ils sont fous ces Slovenes!

Mavrik ::

Zanimivo je ker je vsaj v BTCju ponavadi bilo kar gužvasto ko sem šel pobirat stvari. :/

Edina preostala opcija je zdaj Mercator, samo so pa bistveno bolj nesposobni.
The truth is rarely pure and never simple.

Bellzmet ::

Pri Mercatorju so mi od narocenih cca 30 izdelkih dali 4 napacne. Se dobro da sem opazil pri prevzemu...

Skoda za Leclerc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

kow ::

Problem sistema je, da med sluzbo nisem navajen razmisljati katero specerijo bom nabavil. Ko se pa usedes v avto, pa je ze prepozno - moral bi narociti 2h prej -> spremeniti obnasanje. Takes effort.

Bellzmet ::

Zadeva je (bila) super za naročanje "težkih" stvari (pivo, mleko, radenska, kumarice, prašek,...) skratka 1x mesečno velik nakup in so lepo prinesli. Se pravi odpade vsa kolobocija s težkimi stvarmi v trgovini, pa prelaganje v avto, pa potem ven, pa po stopnicah... Za dnevne nakupe je pa res težje planirati.

LeQuack ::

Ni težje planirati, samo namesto v trgovini se moraš odločiti za računalnikom.
Quack !

Mavrik ::

Bellzmet je izjavil:

Zadeva je (bila) super za naročanje "težkih" stvari (pivo, mleko, radenska, kumarice, prašek,...) skratka 1x mesečno velik nakup in so lepo prinesli. Se pravi odpade vsa kolobocija s težkimi stvarmi v trgovini, pa prelaganje v avto, pa potem ven, pa po stopnicah... Za dnevne nakupe je pa res težje planirati.


Jap točno to, naklikaš en dan prej ves WC papir, čistila in ostali crap ko ga rabiš pa se po poti s službe ustaviš z avtom pa je to to. Ti ni treba loviti vsega v grozni gužvi ob štirih popoldne ali v soboto.
The truth is rarely pure and never simple.

Nesta ::

Jest sem ravno zacel precej narocvat potem pa to ukinejo... :(

Dejansko je dostava na dom edina pametna uporaba teh bednih trgovin. Namesto da bi naredl eno ogromno halo in imel možno dostavo. Gradijo nove trgovske centre... Pa ker kreten se hodu po trgovin zgubljat cajt in denar. Usedes se za 15 min pred PC poklikas, gres vn v hribe, plezat, plavat karkoli ze drujga, prides nazaj pa te caka lepo vse kar si narocil...
Pa zakaj to ni nihce uporabljal?? A smo res kreteni da hodimo v trgovine in zapravimo več ur na teden samo da firbcamo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Matej_K ::

Problem je v tem, ker ko klikaš od doma, manj stvari naklikaš kot pa ko si tam notri, pa mimogrede še to pa to v voziček vržeš.
Se pa jeseni (verjetno že) odpira Spar drive oz. dostava...
... .. .

billy ::

Odvisno od kupca, oz kaj kupuješ, jaz veliko svežih mesnih in mlečnih izdelkov, zelenjave/sadja in pa "znižani pred potekom roka". Za mene dostava redko pride prav, sveži izdelki bi sicer šli skozi, ampak vse ostalo pa rad osebno izberem, predvsem zelenjava/sadje je kritično.

tikitoki ::

Kupovanje sadja preko neta je FAIL.

SimplyMiha ::

Ne vem za vas, ampak meni bolj paše haranje po klimatizirani trgovini kot čakanje v pregreti pločevini.

OrkAA ::

Meni je leclerc vedno dostavil odlicno sadje in vedno ga je bilo malo vec kot sem ga narocil.

Smurf ::

Nesta je izjavil:

Jest sem ravno zacel precej narocvat potem pa to ukinejo... :(

Dejansko je dostava na dom edina pametna uporaba teh bednih trgovin. Namesto da bi naredl eno ogromno halo in imel možno dostavo. Gradijo nove trgovske centre... Pa ker kreten se hodu po trgovin zgubljat cajt in denar. Usedes se za 15 min pred PC poklikas, gres vn v hribe, plezat, plavat karkoli ze drujga, prides nazaj pa te caka lepo vse kar si narocil...
Pa zakaj to ni nihce uporabljal?? A smo res kreteni da hodimo v trgovine in zapravimo več ur na teden samo da firbcamo...

Jaz imam na sumu, da nekaterim hoja po trgovini predstavlja njim najljubso aktivnost, ki jo znajo poceti.

krneki0001 ::

V bistvu se nekateri nimajo kam dati in gredo potem v šoping centre, kjer si ogledujejo izdelke. In to peljejo tja celo familjo in so vsi skupaj tam in tako preživljajo svoj prosti čas. (tudi ob nedeljah)

shintaro ::

Ales je izjavil:

Ne vem če ima nakupovanje kaj dosti veze z narodnostjo, javnim sektorjem, levo desno komunisti fašisti balkan Janša Kučan vesoljci EU razen mogoče kot ventil za frustracije.

Veliko ljudi v današnji družbi dojema tržni center kot kraj za razvedrilo. Šoping je užitek, družinski dogodek, pogosto še kronan z obiskom Maca ali podobne tovarne smeti.

No, sicer pa je nakupovanje vedno tudi bilo na to vižo, vsaj do neke mere. V lokalni štacuni si srečal soseda ali poklepetal s prodajalko, ki je vedela vse o vseh in če nič drugega, si s kom par minut razglabljal o vremenu. Na vasi so fantje pred štacuno pili pivo ali kaj drugega. V glavnem, veliko ljudi je v štacuno zahajalo ne le iz nuje, pač pa iz potrebe po socializaciji, to je obstajalo davno pred tržnimi centri.

Poleg tega v modernih tržnih centrih "nakupuješ" z očmi, podobno kot folk blodi med brezveznimi FB objavami, "novicami" in podobno navlako. Oooh... shiny things, shiny lives... bliss. Dnevni ali tedenski fix izobilja in polnosti življenja, naravnost v krvotok.

Očitno število tistih, ki bi drajvali mimo tega, v ljubljanskem Leclercu ni bilo dovolj visoko.

Odkrito povedano.. saj bi rekel škoda, a nikoli nisem uporabil zadeve.


lol. dobro povedano vse skp drgač

shotalick ::

krneki0001 je izjavil:

V bistvu se nekateri nimajo kam dati in gredo potem v šoping centre, kjer si ogledujejo izdelke. In to peljejo tja celo familjo in so vsi skupaj tam in tako preživljajo svoj prosti čas. (tudi ob nedeljah)


Tudi sam sem tega mnenja. Je znanec rekel, ko je grdo vreme, se spokamo v Qlandijo po štacunah, ko je prevroče, ravno tako. #FACEPALM

r3dkv1c4 ::

CoreySteel je izjavil:

Pismo... Pol leta sem odlašal, da bi kaj naročil, zdaj ko bi pa MOGOČE res, bodo pa zaprli :D

Podobnih je najbrž na tisoče in posledica je jasna.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Nesta ::

Očitno res skoraj noben od vas ni naročeval sadje in zelenjavo preko drivea.... Dejansko je ravno to bil meni smisel dostave... Dajo ti najboljše kar imajo in najbolj sveže + vedno malo več kot manj... Fora je da če dobiš manj in slabše ne boš nikoli več naročil... Logično, zato vedno raje daš boljše. To je najboljša reklama.
Še v C&C Mercator ko sem delal smo vedno ko smo komisioniral dajal vse najboljšo robo...Sadje in zelenjavo smo celo počakal tik pred dostavo oz prevzemom da je bila čist sveža...

Tko da upam da Slovenci pogruntamo da je dostava precej boljša za kupca. Pa še to kot ste ugotovili, kupiš kako stvar manj kot več. Če greš v trgovino povadi kupiš še kaj kar ne rabiš...
Tako da sploh ni vprašanje Dostava na dom definitivno zmaga in je v vseh pogledih boljša od klasičnega nakupa v trgovini... Računalniških komponent že več kot 10 let nisem kupil v klasični trgovini..
Mimovrste, Amazon, Banggod, Ebay.... zmagajo...
To rabimo v Slo, ne novih veletrgovin...

Ganon ::

Nesta je izjavil:

Dajo ti najboljše kar imajo in najbolj sveže + vedno malo več kot manj...


Prav zate osebno prebirajo zelenjavo in sadje, da boš dobil najboljše, haha. Dobiš tisto, kar imajo. In če ti dajo več, boš tudi plačal več. Napisal si tako, kot da dobiš gratis.

billy ::

Pa ni nujno, da je en kriterij pri izbiri sadja všečen vsakomur.

Moja ima rada zelene banane, dvomim da bi mi v leklerk drive spakirale takšne, bi verjetno mislili, da so bolj primerno rumene.
enako recimo kakšen paradajz, eni raje trši, eni mehkejše, ali pa nektarine, ipd.

V glavnem zelenjava in sadje no go. pa tudi pri mesu se pravi ded ne da, se mora vedno izbrati pravi kos pri mesarju.

torej ne gre to skozi pri meni in žal ne bo nikoli šlo.

OrkAA ::

Ganon je izjavil:

Nesta je izjavil:

Dajo ti najboljše kar imajo in najbolj sveže + vedno malo več kot manj...


Prav zate osebno prebirajo zelenjavo in sadje, da boš dobil najboljše, haha. Dobiš tisto, kar imajo. In če ti dajo več, boš tudi plačal več. Napisal si tako, kot da dobiš gratis.


Nimas pojma. Ja, prav zate osebno izberejo lepo zelenjavo. Placas pa vnaprej - izberes in placas 0,5kg jabolk, na dom ti pa dostavijo 0,6kg.

Magic1 ::

Citypark bo dobil drive varianto, vsaj tako izgleda.
Magic

MrStein ::

Smrekar1 je izjavil:

VelkBla je izjavil:


Torej, Rudnik ostaja ali pac?


Rudnik drive prevzemno točko so ukinili že pred nekaj časa. Še eno so imeli v Mariboru, tudi tista je ukinjena.

A v MB je bil? Kdaj pa? Nisem opazil.

Prav pa bi prišlo. Odpade ena ura pobiranja izdelkov v trgovini, kar naredijo namesto tebe oni.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

LeQuack ::

MrStein je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

VelkBla je izjavil:


Torej, Rudnik ostaja ali pac?


Rudnik drive prevzemno točko so ukinili že pred nekaj časa. Še eno so imeli v Mariboru, tudi tista je ukinjena.

A v MB je bil? Kdaj pa? Nisem opazil.

Prav pa bi prišlo. Odpade ena ura pobiranja izdelkov v trgovini, kar naredijo namesto tebe oni.


Saj imaš Mercator:
https://trgovina.mercator.si/market

Deluje super, dostavijo na dom, poštnine nad 40€ ni.
Quack !

OrkAA ::



Sem ze od parih ljudi slisal, da ima Merkator precej slabso izkusnjo kot Leclerc. Baje je tudi spletna stran slabsa. Sam jih zaenkrat se nisem sprobal.

LeQuack ::

OrkAA je izjavil:



Sem ze od parih ljudi slisal, da ima Merkator precej slabso izkusnjo kot Leclerc. Baje je tudi spletna stran slabsa. Sam jih zaenkrat se nisem sprobal.


Ok, kaj te stane sprobat torej? Jaz sem že tako da iz izkušenj je super. Včasih seveda kaj nimajo na zalogi, ampak lahko označiš zamenjavo, recimo da ti dajo drug okus jogurta ali kaj podobnega. Seveda če ne označiš ne bodo dali. Spletna stran bi lahko bila boljša, ampak lahko bo bila tudi slabša, služi pa svojemu namenu. Sicer pa imaš povezavo pa si oglej.
Quack !

OrkAA ::

Bom preizkusil.

Kako je pa s sparom? Pred kratkim sem slisal, da pripravljajo spletno ponudbo. Kdo ve kaj vec?

MrStein ::

LeQuack je izjavil:


Saj imaš Mercator:

Eh, kaj pa cene?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

LeQuack ::

MrStein je izjavil:

LeQuack je izjavil:


Saj imaš Mercator:

Eh, kaj pa cene?


Tudi če je kaka stvar dražja se pogliha s tem, da se ne rabiš vozit do trgovine ter zapravljat časa z iskanjem parkirnega mesta in letanja po trgovini. Sicer pa če ljudje vedno šparamo na napačnih stvareh, špara se tam kjer lahko so zneski največji, ne pa tam kjer so najmanjši. Mogoče je fajn dat nekje za tuno 30 centov manj ali kaj podobnega, na drugi strani pa imaš recimo avtomobil, kjer gre po nekaj sto evrov mimogrede, bencin, servis, registracije itd. Ampak važno je da si na tuni prišparal.
Quack !

MrStein ::

Govoril sem o drive varianti.
(zdaj ko je ukinjena, je debata seveda akademska)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Nesta ::

V Ameriki tudi Aldi z opcijo dostave hrane na dom. Upam da Hofer tudi to kmalu pogrunta :)

https://www.dnevnik.si/1042781831/posel...

Spock83 ::

Brez veze. Pri nas so trgovine za vsakim vogalom. Tudi kultrua slovencev je taka, da se rad malo sprehodi ob policah. Vsaj jaz :D
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347104023 (40481) zmaugy
»

Kupovanje hrane v trgovinah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15024299 (19165) Unknown_001
»

Eurospin vs Mercator (kvaliteta izdelkov) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18649859 (28257) gruntfürmich
»

Slovenski jogurt v Hoferju cenejši kot v Mercatorju (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28255560 (40328) cholt45

Več podobnih tem