» »

Indukcijska plošča ali steklokeramična plošča

Indukcijska plošča ali steklokeramična plošča

nejcek74 ::

Za 250 evrov evrov dobis super indukcijo. Recimo tole. Ima le eno napako, posode malega premera. On-off meni ni problem, ocitno kvalitetna posoda naredi svoje. Pa kuham zadeve, ki so temperaturno kriticne, npr. Creme Anglaise, kjer bi lokalno previsoka temperature pomenila, da je vse skupaj za v smeti.
btw. večino problemov se da premostiti z izbiro posode ali tehnike pri vseh virih, je pa vprašanje koliko se nam da jajcat. Jaz imam zgornji prenosni kuhalnik postavljen na steklo-keramično plosco, najemniško stanovanje pac, ampak se mi z obostojeco plosco vseeno ne ljubi zajebavat.

Glugy ::

Če se navadš se da čist vse naredit tud na indukciji. Včasih morš kak drgačn trik uporabit, včasih je mogoče mal drugačna motorika potrebna če že kej specialnega delaš.

Palačinke pečeš na 7 zvezno. Če vidš da se juha segreva preveč da ti bo skipela daš v pol sekunde na 0 ..v sekundi neha vret, sploh ti ni treba odstavt. Po kuhanju je indukcijska plošča vroča ampak hitr neha bit. Čiščenje je 2 minuti dela tud če se ti polije. Sam tisto čistilo za steklokeramiko uporabiš če že.

Jz nevem eni pravte kok je problem z palačnikam pa oljem ..ampak to se vse da lepo kontrolirat pa navadit. Jz sm tud zažgal olje preveč tako da se jam kadil k sm prvič probal, jz sm tud marsikatero napako naredu ..ampak konec koncev se navadš se prilagodiš. Ne morš pač na najvišji stopnji olja kuhat. Je pa ta tam zato da lahko hitro zavreš vodo recimo za kavo. Kava je tko hitr narjena da praktično ne rabš nobenega kavomata. Kuhalnika vode tud ne rabš.

Če rabiš cvret čebulo daš na 5 pa počakaš..pol pa potapkaš en del čebule v olje da vidš če cvre..če ne daš na 6 počakaš mal in je to to ...

Olje ni problem ko se enkrat navadiš. Nič ni problem.. Vok jedi se tud da na indukciji delat..lahk po-youtubaš. Praktično vsa posoda za katero vem ki ni več kot 10 let stara dela na indukciji.

Vsak ima seveda svoje mnenje kaj ti bolj paše to je res. Ampak to je bolj stvar navade kot pa dejanskih omejitev ene ali druge rešitve za kuhanje. Omejitev praktično ni..so sam v naših glavah. Vsemu se da prilagodit pa vse se da naredit. Vaja dela mojstra. Samo volja je treba na začetku.

Mare2 ::

RejZoR je izjavil:


Kaj? O kakšnem številu sporočil bluziš?

Govorim o spamanju. :)

RejZoR, moja indukcijska Bosch dela že od leta 2007 in je ne mislim menjat. :)

Glugy je izjavil:



Palačinke pečeš na 7 zvezno.


Tudi pri nas smo že pekli palačinke. Ne vem, kako imajo eni probleme s palačinkami.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

RejZoR ::

Spamanje? Oukej...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

r3dkv1c4 ::

Človeka srat prime, ko prebira komentarje samih master chef-ov.....

....lol.

Nekdo je lepo povedal, da je steklokeramika zgodovina.
Ravno tako plin.....nekaj pa je....ko ni štroma je edino plin tisti, ki skrbi, da nismo lačni.

Vsaj v času žleda je bilo tako.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

RejZoR ::

Edini izpad elektrike za par ur je bil med žledom. Nekako edini izpad v zadnjih ne vem, 10 letih? Če pa par ur ne moreš zdržat brez kuhane hrane, potem pa god help us all. Če živiš v nekih rovtah kjer ti vsak vetrič in sneg kar naprej lomi daljnovode pa imaš logično plin ane. Menda folk zna sam ocenit al se jim to dogaja redno al enkrat na desetletje...

Drugače pa še vedno čakam na argumente zakaj je steklokeramika "zgodovina". Če 24/7 kuhaš makarone in ti je hitrost vretja pomembna, potem sure. Če pa ti je faza do vretja nekaj postranskega pa je mal hecno tko univerzalno trdit, da je steklokeramika crap, zgodovina in ne vem kakšne neumnosti še. Pač je opcija.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

tikitoki ::

gruntfürmich je izjavil:

trenutno imam steklokeramiko, ampak si ne znam predstavljat življenje s tem da ko se ti kaj polije po pološči je cela štala... sami minusi zame.


my bad, v primerjavi z uindukcijsko. Osebno sicer ne vidim problema, povrsina je ravna in gladka. Se posebaj, ce si zravne, sam takoj pobrises, da se nima casa zazgati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

korenje3 ::

tisti ki se izogibajo indukcije je ponavadi zaradi principov ali pa ker jim je to preveč "sci-fi" in ne razumejo kako deluje.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

tikitoki ::

nejcek74 je izjavil:

Za 250 evrov evrov dobis super indukcijo. Recimo tole. Ima le eno napako, posode malega premera. On-off meni ni problem, ocitno kvalitetna posoda naredi svoje. Pa kuham zadeve, ki so temperaturno kriticne, npr. Creme Anglaise, kjer bi lokalno previsoka temperature pomenila, da je vse skupaj za v smeti.
btw. večino problemov se da premostiti z izbiro posode ali tehnike pri vseh virih, je pa vprašanje koliko se nam da jajcat. Jaz imam zgornji prenosni kuhalnik postavljen na steklo-keramično plosco, najemniško stanovanje pac, ampak se mi z obostojeco plosco vseeno ne ljubi zajebavat.


A to je zate poceni? 250 EUR za eno samostojeco plosco?

RejZoR ::

Za 250EUR boš dobil bolj zanič indukcijsko. Edina kaj vredna je Candy CIE4630B3 za 299EUR. Absolutno tiha, konstantno vretje in direktne kontrole za vsako ploščo posebej. 5 let garancije. Če bi iskal poceni indukcijo bi vzel to. Za cca 90EUR več pa dobiš isto Candy, Flex verzijo s kuhališčem čez celo levo polovico in na desni dve navadni okrogli.

EDIT: My bad, 250EUR si omenjal za pečico. Anyway, če iščeš solidno indukcijo za nizko ceno sta ti dve Candy zanimivi.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

nejcek74 ::

tikitoki je izjavil:

A to je zate poceni? 250 EUR za eno samostojeco plosco?


Da, za to kar dobis se mi zdi poceni. Lahk jih pa tudi za 30 evrov kupis. Al pa 2.800.

tikitoki ::

nejcek74 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

A to je zate poceni? 250 EUR za eno samostojeco plosco?


Da, za to kar dobis se mi zdi poceni. Lahk jih pa tudi za 30 evrov kupis. Al pa 2.800.


Ne, ni poceni. Se malo dodas in imas 4 plosce in normalno kuhalno povrisino in ne nekega nadomestka.

nejcek74 ::

250 sem omenjal za prenosno indukcijo s 3500 wati na edini plosci

tikitoki je izjavil:

Ne, ni poceni. Se malo dodas in imas 4 plosce in normalno kuhalno povrisino in ne nekega nadomestka.

Preberi kdaj kaj drugi (pisemo), sem napisal zakaj imam tako (najemnisko stanovanje). Pisal sem pa ravno o tem, da imam rajsi eno mocno plosco, kot neko poceni steklo-keramicno sranje. Ja, se raje pa bi imel kvaliteten kompletni kuhalni element - plosco, indukcijo ali plin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nejcek74 ()

tikitoki ::

nejcek74 je izjavil:

250 sem omenjal za prenosno indukcijo s 3500 wati na edini plosci

tikitoki je izjavil:

Ne, ni poceni. Se malo dodas in imas 4 plosce in normalno kuhalno povrisino in ne nekega nadomestka.

Preberi kdaj kaj drugi (pisemo), sem napisal zakaj imam tako (najemnisko stanovanje). Pisal sem pa ravno o tem, da imam rajsi eno mocno plosco, kot neko poceni steklo-keramicno sranje. Ja, se raje pa bi imel kvaliteten kompletni kuhalni element - plosco, indukcijo ali plin.


Si ti rahlo moten? Tebi se zdi zadev,a ki si jo promoviral znak kakovosti? Ena precenjena plosca pac ni vredna tega denarja. Lahko pa svoej outlandish trditve s cem podkrepis.

https://www.amazon.de/Caso-3500-Touch-I...

Sej lahko mogoce kdo drug razlozi zakaj naj bi bila ta ploca vredna sskoraj 250 EUR? S postnino vred pa vsaj tolk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Gregor P ::

Že sama varnost indukcijskih plošč odtehta za nekajkrat ostale možnosti ...

... pomislite na otroke>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

korenje3 ::

hja... zadeva je taka. če imaš povprečno plačo greš v gorenje salon in rečeš srednji razred. to je to. če si bogat rečeš najvišji razred.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Mare2 ::

korenje3 je izjavil:

hja... zadeva je taka. če imaš povprečno plačo greš v gorenje salon in rečeš srednji razred. to je to. če si bogat rečeš najvišji razred.


V Obeh primerih Gorenje odsvetujem...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

krho ::

Ist popolnoma znorim, ko moram na indukciji delat palačinke. konstantno izklapljanje, ko vzameš ponev dol, da naliješ maso in pol se čaka 2-3s, preden zazna da je ponev gor, vmes pa nadležno piska.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

korenje3 ::

kupiš indukcijo ki ne piska in tako kjer se čaka 1 sekundo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

RejZoR ::

korenje3 je izjavil:

hja... zadeva je taka. če imaš povprečno plačo greš v gorenje salon in rečeš srednji razred. to je to. če si bogat rečeš najvišji razred.


Za srednji razred ti bojo dal tako z dvema puščicama nad katero boš skoz bentil. Al pa vzameš spodnji model od top enda in bo ok...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mare2 ::

krho je izjavil:

Ist popolnoma znorim, ko moram na indukciji delat palačinke. konstantno izklapljanje, ko vzameš ponev dol, da naliješ maso in pol se čaka 2-3s, preden zazna da je ponev gor, vmes pa nadležno piska.


Na naši Bosch se to ne dogaja.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

koyotee ::

RejZoR je izjavil:

Za 250EUR boš dobil bolj zanič indukcijsko. Edina kaj vredna je Candy CIE4630B3 za 299EUR. Absolutno tiha, konstantno vretje in direktne kontrole za vsako ploščo posebej. 5 let garancije. Če bi iskal poceni indukcijo bi vzel to. Za cca 90EUR več pa dobiš isto Candy, Flex verzijo s kuhališčem čez celo levo polovico in na desni dve navadni okrogli.

EDIT: My bad, 250EUR si omenjal za pečico. Anyway, če iščeš solidno indukcijo za nizko ceno sta ti dve Candy zanimivi.


ma kaki candy, to je največji krš od aeg grupe

Mare2 je izjavil:

krho je izjavil:

Ist popolnoma znorim, ko moram na indukciji delat palačinke. konstantno izklapljanje, ko vzameš ponev dol, da naliješ maso in pol se čaka 2-3s, preden zazna da je ponev gor, vmes pa nadležno piska.


Na naši Bosch se to ne dogaja.

na moji aeg sicer piska ampak ko daš gor ponev zazna brž.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Mare2 ::

koyotee je izjavil:



ma kaki candy, to je največji krš od aeg grupe


na moji aeg sicer piska ampak ko daš gor ponev zazna brž.


Candy je res jajc.

To, da piska. Si predstavljam zakaj, ampak je razlog glup. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

RejZoR ::

"Candy krš od AEG grupe" S tem si povedal čist vse, da nimaš popolnoma NOBENEGA pojma.

Candy z AEG nima popolnoma nobene veze. Candy je Candy-Hoover skupina, AEG spada v Electrolux-AEG-Zanussi skupino. In tebe naj bi potem poslušal glede česarkoli...

"Candy je jajc". Ok kul, jajc je. Škoda da niste navedli niti enga argumenta. Ima čist vse lastnosti bistveno dražjih plat in 5 let garancije. Ne vem kaj bi še rad. Jajca so dandanes vse naprave, ker noben ne gleda, da bojo delale 30 let ampak gledajo samo da se stvari čim več obračajo. Crknu ti bo prej ali slej Candy, Boscha ali pa Gorenje. Ampak whatever, vi kar živite v neki iluziji, da pa je en proizvajalec "bolj" kvalitete po defaultu.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

destroyer2k ::

Zanima me če kdo ve kakšna je ta plošča, ker nikjer ne najdem ali je on off do katere stopnje.

hvala

https://www.harveynorman.si/indukcijska...

egypt ::

Glugy je izjavil:



Palačinke pečeš na 7 zvezno. Če vidš da se juha segreva preveč da ti bo skipela daš v pol sekunde na 0 ..v sekundi neha vret, sploh ti ni treba odstavt. Po kuhanju je indukcijska plošča vroča ampak hitr neha bit. Čiščenje je 2 minuti dela tud če se ti polije. Sam tisto čistilo za steklokeramiko uporabiš če že.


7ka je res zmagovalna temperatura na indukciji... vmes se sicer malce navije, ampak načeloma na 7ki skuhaš vse, testenine, enolončnice itd.

issak ::

Mare2 je izjavil:

RejZoR je izjavil:


Kaj? O kakšnem številu sporočil bluziš?

Govorim o spamanju. :)

RejZoR, moja indukcijska Bosch dela že od leta 2007 in je ne mislim menjat. :)

Glugy je izjavil:



Palačinke pečeš na 7 zvezno.


Tudi pri nas smo že pekli palačinke. Ne vem, kako imajo eni probleme s palačinkami.



Jaz sem imel prvih par rund probleme s palačinkami, so bile vse trde, potem sem pogruntal kako jih peči (na 7 dam da se segreje, potem maso gor in na 6. potem pa kmalu na 6 in tam se peče) Na 7 se mi vse zažgejo. Zdaj sem že čisto zverziran, jih pečem kot za šalo, pa še manj vroče je okoli štedilnika kot pa ko sem jih na plinu pekel.

egypt je izjavil:

7ka je res zmagovalna temperatura na indukciji... vmes se sicer malce navije, ampak načeloma na 7ki skuhaš vse, testenine, enolončnice itd.


Pri meni je to 6-6. na 7 je že preveč za večino stvari, se mi prehitro zažge. Mogoče je med proizvajalci različna lestvica, jaz imam Electrolux.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

korenje3 ::

Evo sem naredil video gorenje indukcije:



Če koga zanima kako deluje, odzivnost, glasnost.

+ ne pozabit snisnit like & subscribe ;))) jk
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

krho ::

@issak: čist preveč telovadbe za spečt palačinke iz 1l mase.

Jest dam steklokeramiko na 9 tolk, da zagreje, pol pa pečem na 7 ali 8, odvisno kolk se mudi. Pri 8 moraš biti kar hiter pri obračanju.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

issak ::

krho je izjavil:

@issak: čist preveč telovadbe za spečt palačinke iz 1l mase.

Jest dam steklokeramiko na 9 tolk, da zagreje, pol pa pečem na 7 ali 8, odvisno kolk se mudi. Pri 8 moraš biti kar hiter pri obračanju.


Jaz bi na 8 dobil prepečenec, ne palačink.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

energetik ::

korenje3 je izjavil:

Evo sem naredil video gorenje indukcije:



Če koga zanima kako deluje, odzivnost, glasnost.

+ ne pozabit snisnit like & subscribe ;))) jk
Moj Zanussi dela podobno, tudi glasnosti. Le nekaj počasnejši je ko odmakneš in spet postaviš gor posodo, pa še piskne vsakič.

CoreySteel ::

wtf tok glasno je to!?
Twitter: @CoreySteel_

Nejcos ::

To cvrčanje je po moje slaba posoda, daj kakšno ponev gor. Sam imam AEG in ni nobenega zvoka, tudi ventilatorjev se praktično ne sliši.

Imam pa tole ploščo AEG HK 854320 X-B, ne morem dovolj prehvalit.

pa še tole bi povedal, ko sm kupoval ploščo sem bil v salonu Gorenje. Hotel sem kupiti širino 80 cm. Jih imajo, vendar imajo samo steklo 80 cm, širina grelcev pa je 60, AEG pa ima grelce čez vseh 80 cm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nejcos ()

Mare2 ::

Nejcos je izjavil:


Imam pa tole ploščo AEG HK 854320 X-B, ne morem dovolj prehvalit.


A si zadovoljen? A kaj piska, ko pečeš palačinke in začasno odstaviš ponev?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

mancini ::

Nisem imel pojma da so ti nizko cenovniki tako glasni, kot kakšni klopotci

Za ta denar se dobi v Nemčiji dobra plošča, ki je tiha, da sploh ne veš da je vklopljena tudi na boost funkciji

Kam silite v to Gorenje, itak so od samega začetka njihove plošče počasnejše od ostalih

RejZoR ::

CoreySteel je izjavil:

wtf tok glasno je to!?


Če je indukcija dobra je praktično neslišna. Problem je, da se hrup ustvarja zaradi pare, ki se ustvarja na površini dna. Tko da nakoncu ti hrup ustvarjajo mehurčki v tekočini, ker jo tolk hitro segreje, da se spodaj uparja in s tem dela hrup. Delno skozi same mehurčke in delno s tem vibrira posodo, ki nato prenaša zvok na steklokeramično ploščo (sploh če dno ni v nulo ravno, ko stoji na plošči). Tega se ne da rešit, razen da vodo počasneje zavreš. Kar pa nekako ubije foro indukcije (hitrost)...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mare2 ::

Fora indukcije je ravno v tem, da hitro zavre, potem pa znižaš na željeno jakost. Pri moji lahko še naštimam, da se čez 30 minut ugasne. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

r3dkv1c4 ::

RejZoR je izjavil:

Edini izpad elektrike za par ur je bil med žledom. Nekako edini izpad v zadnjih ne vem, 10 letih? Če pa par ur ne moreš zdržat brez kuhane hrane, potem pa god help us all. Če živiš v nekih rovtah kjer ti vsak vetrič in sneg kar naprej lomi daljnovode pa imaš logično plin ane. Menda folk zna sam ocenit al se jim to dogaja redno al enkrat na desetletje...

Drugače pa še vedno čakam na argumente zakaj je steklokeramika "zgodovina". Če 24/7 kuhaš makarone in ti je hitrost vretja pomembna, potem sure. Če pa ti je faza do vretja nekaj postranskega pa je mal hecno tko univerzalno trdit, da je steklokeramika crap, zgodovina in ne vem kakšne neumnosti še. Pač je opcija.

Mi smo bili brez elektrike 8 dni.

Steklokeramika je crap.....history.....anali, itd....

Indukcija je pač nadomestila steklokeramiko....zakaj se je težko sprijaznit.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

korenje3 ::

mancini je izjavil:

Nisem imel pojma da so ti nizko cenovniki tako glasni, kot kakšni klopotci

Za ta denar se dobi v Nemčiji dobra plošča, ki je tiha, da sploh ne veš da je vklopljena tudi na boost funkciji

Kam silite v to Gorenje, itak so od samega začetka njihove plošče počasnejše od ostalih


glupi komentarji. vse plošče delajo na isti frekvenci s podobnimi močmi. problem je kvečjemu ker je posoda tako lahka (verjetno zato ker je prazna). posoda je pa WMF tko da ni govora o nizkocenovni posodi. indukcija je pa 550EUR.

tko da neki govorit čez gorenje zaradi tega je popoln nesmisel.

Mare2 je izjavil:

Fora indukcije je ravno v tem, da hitro zavre, potem pa znižaš na željeno jakost. Pri moji lahko še naštimam, da se čez 30 minut ugasne. :)


fora indukcije je izkoristek...
fora boost načina je pa to kar si napisal.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

RejZoR ::

Lol, verjetno večina itaq uporablja tuljavi istega proizvajalca. In če je nazivna moč plate 7,4 kW ne moreš iz nje pol dobit 15kW XD

Redkvica, ti pa nehaj bluzit o tem kolk je indukcija oh in sploh ter steklokeramika zgodovina. Pač je oboje opcija. And that's it. Če teb steklokeramika nikakor ni všeč, prov ane. Kaj naj ti zdej? Pač imej indukcijo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

korenje3 ::

načeloma če bi bil tok sinusni in ne stopnjičasti bi verjetno lahko malenkost zmanjšal hrup.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

K0l1br1 ::

Sami MasterChefi. Ni mi jasno, kako sploh kaj skuhate na vaših obdukcijah. Kar berem, lahko trumoma pridete romat k mojemu aegeju, pa se palačinke vam bodo otroci na indukciji naredili.

Nejcos ::

Mare2 je izjavil:

Nejcos je izjavil:


Imam pa tole ploščo AEG HK 854320 X-B, ne morem dovolj prehvalit.


A si zadovoljen? A kaj piska, ko pečeš palačinke in začasno odstaviš ponev?



Ocena te ploščje je čista 10ka. ko odstaviš posodo piska, po ene 10 sek se ugasne, ko postaviš nazaj posodo takoj neha piskat in nadaljuje.

knesz ::

Tudi jaz sem kupujem indukcijo. Skoraj sem že naročil tole , vendar sem potem zasledil tole temo. Nikjer nisem zasledil, ali je on/off ter, ali je odločitev za to plato sploh v redu glede na to, da je Gorenje? Mogoče kaj drugega v tem rangu? Naj bi pa bilo iz BB, zaradi nakupnih pogojev :)

RejZoR ::

Pa Mavrik, koji K ti ni jasno!? Kaj je bilo spornega v mojem postu, da si ga izbrisal?!??!!?!??!?!! Človek, kaj je narobe s tabo?

To je bil moj post. Ajde, daj argument za izbris.

Če je plošča dobra se ventilatorja nič ne sliši. Fora je samo, da pri poceni platah pač nagonijo ventilator da piha čez vezje in tuljave, pri boljših pa dejansko dajo gor hladilna rebra kjer morajo bit in ventilatorji delajo na precej nižjih obratih. Če je plata dobra se ventilatorja praktično ne sme slišat, slišiš samo zvok hrane, ki jo pečeš oz kuhaš.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

koyotee ::

Mavrik je mal retardiran, ok ne mal, kr precej.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

RejZoR ::

Pa dobr no, ni ga treba zdej tle doxat in izpostavljat zarad butastih odločitev, ki jih dela na forumu kot mod...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

reeves ::

koyotee je izjavil:

Mavrik je mal retardiran, ok ne mal, kr precej.

+1
On je razlog, da sem kar nekaj let bil popolnoma neaktiven. Poskusil sem izbrisati račun, pa ni šlo.

Nimam izkušenj niti z indukcijo, niti s steklokeramiko ampak glede na to, da že 2 strani debatirate kako skuhati makarone in speči palačinke, me je minilo, da bi jo sploh kdaj imel :)):))

korenje3 ::

sej se mal v faco vid da ni čist...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

K0l1br1 ::

reeves je izjavil:

a že 2 strani debatirate kako skuhati makarone in speči palačinke, me je minilo, da bi jo sploh kdaj imel :)):))

Deci nimajo pojma. Če bi redno kuhali, problemov ne bi imeli. Meni kuhajo otroci na indukciji in pečejo palačinke. Vzel sem AEG preko Ebaya, ker je bil s poštnino točno pol slovenske cene.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Indukcijska kuhalna plošča (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
31366776 (6450) kuglvinkl
»

indukcijsko kuhališče (poraba elektrike)

Oddelek: Loža
3914382 (12630) radmannsdorf
»

Plin vs. steklokeramika vs. indukcija,... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13134567 (30045) amigo_no1
»

Priklop steklokeramične kuhalne plošče (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
8644937 (41338) Volk|

Več podobnih tem