» »

Starfield

Starfield

««
39 / 40
»»

Izi ::

Furbo je izjavil:

Zakaj, če lahko raje naredijo novo igro v tem času in jo zaračunajo.

Starfield lahko rihtajo, ampak od tega ne bo nič več denarja.

Kako ne bo denarja? DLC-ji prinesejo ogromno denarja. In ravno Bethesda je znana po tem da so njeni DLC-ji ponavadi še boljši kot sama igra. Fallout 4 je že en tak primer.

Sicer se gre pa za ugled firme. Dobro ime je več vredno kot denar.
Poglej kako si je CD Project Red najprej zapravil dobro ime s Cyberpunkom 2077 in niso vrgli puške v koruzo dokler niso naredili ene najboljših iger trenutno. DLC za Cyberpunk je pa sploh mojstrovina. Sedaj so bolj cenjeni kot kdajkoli.

Morda uspe tudi Bethesdi, čeprav moram priznati da močno dvomim, glede na to da je Fallout 4 še vedno poln hudih bugov. V Fallout 4 niso v vseh teh letih popravili popolnoma nič. Moderji se trudijo, da igra kolikor toliko deluje.
Morda bo s Starfieldom drugače. Že od začetka je imel bistveno manj bogov kot Fallout 4, pa še intenzivno ga flikajo že praktično celo leto. Menda je sedaj že precej drugačen kot ob izidu.
Meni je bil Starfield kar všeč in tudi prvi DLC bom vsekakor igral. Imam pa tako ali tako že plačanega.

Furbo ::

Ja DLC prinese... v kolikor je sama igra popularna.

A sploh še igra kdo Starfield?

Sem šel pogledat in
Starfield igra 5.500 ljudi ko to pišem
Fallout 4 igra 25.000
Skyrim slabih 20.000

zdi se mi, da bi se DLCji ali nove igre v teh franšizah bolje prodajale.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

nekikr ::

Točno to. Jaz sem tudi kupil Starfield in niti na kraj pameti mi ne pade, da bi kupil kakšen DLC. Predvidevam, da bi DLC igrali tisti, ki ga imajo tako ali tako že kupljenega, večina ostalih, ki je bila enkrat že nategnjena, bo pa to gladko izpustila.

oo7 ::

Skyrim ima največ modov in je zaradi tega tudi tako igran po vseh teh letih.
Fallout pa prvo TV serija sedaj pa še London pa tudi ima ogromno modov.

PARTyZAN ::

No, jaz sem v Starfieldu prebil čez 200 ur. 1 DLC imam vključen, morebitne naslednje pa bom po vsej verjetnosti tudi kupil :).

oo7 ::

Prvi DLC se bo imenoval Shattered space drugi pa verjetno Starborn.

oo7 ::

[8K60] Starfield - DLSS3 Raytracing Beyondalllimits - Ultra Modded Graphic Gameplay - 50+ Mods

oo7 ::

Govorica : Starfield Shattered Space izide septembra letos, trailer pa 20 avgusta.
Drugi DLC Starborn pa izide enkrat drugo leto se pravi 2025.

Furbo ::

Boljša grafika ne pomaga dolgočasni vsebini.

Šele 2025 Starborn? Torej še lep čas ne bodo ugotovili, da to ne bo noben kupil, kar bo zamaknilo ostale projekte. Damn.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

oo7 ::

Starfield leak

oo7 ::

Vozila prihajajo v Starfield.

Starfield: Official REV-8 Trailer





Shatered space DLC pa izide 30 septembra 2024.

Gregor459 ::

To sem čakal. Sem se že malo naveličal hoditi peš po planetih.

oo7 ::

Starfield: Shattered Space Adds New Gameplay Mechanics, Has a Lot of Densely Packed Content

https://wccftech.com/starfield-shattere...


Bo treba spet počasi malo zalaufat Starfield. DLC imam itak že kupljen odkar sem kupil igro.

BorutO ::

Kot grafika in način igre je Starfield res odličen ... ampak tako dobre vesoljske igre ne bodo verjetno še kar kmalu izdelali, kot je Space Engineers ... problem je samo, da Starfield je preveč ogromen, SE je pa isto ogromen - v bistvu ima neskončno veliko vesolje in goromnih nekaj planetov ... sicer so pusti, ampak niti malo tako dolgočasni kot v Starfieldu. Pa ti moduli za ladjo mi niso všeč ... Hočeš nekako prehod v drugi modul narediti, pa ti ga ne da ... brezveze ... Je pa igra sama po sebi zanimiva, še posebej kar se rudarjenja tiče ... ampak kaj, če je to vse skupaj ena žalost.

Itak pa zdaj še čakam samo dve igri - GTA 6 in novi Elder Scrolls

oo7 ::

Čez točno 1 mesec izide DLC.

BorutO je izjavil:



Itak pa zdaj še čakam samo dve igri - GTA 6 in novi Elder Scrolls


Elder Scorls boš čakal še več let.

Buggy ::

se en spil, ki ga raje spilam na XBOX kot na PC...ok ce pridem v situacijo, ko je bilo potrebno uporabljat gun (sniper) je jeba za stare prdce kot jaz brez miske, melee pa gre cist decent na gamepadu. Se pac za ta sektor prestavis na PC in dodelas ;) - XBOX ulitimate account rox. Izkusnja tam-tam, ne recem da spil ne zgleda boljs na PC sam pri takih dolgih z zgodbo nabildanih spilih seansah ni fore v (extra) detajlih IMO. Poraba stroma pa vsaj 4x manjsa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Gregor459 ::

Buggy je izjavil:

se en spil, ki ga raje spilam na XBOX kot na PC...ok ce pridem v situacijo, ko je bilo potrebno uporabljat gun (sniper) je jeba za stare prdce kot jaz brez miske, melee pa gre cist decent na gamepadu. Se pac za ta sektor prestavis na PC in dodelas ;) - XBOX ulitimate account rox. Izkusnja tam-tam, ne recem da spil ne zgleda boljs na PC sam pri takih dolgih z zgodbo nabildanih spilih seansah ni fore v (extra) detajlih IMO. Poraba stroma pa vsaj 4x manjsa



Saj lahko narediš melee charater pa jih zboxaš.

Zmajc ::

Buggy je izjavil:

se en spil, ki ga raje spilam na XBOX kot na PC...ok ce pridem v situacijo, ko je bilo potrebno uporabljat gun (sniper) je jeba za stare prdce kot jaz brez miske, melee pa gre cist decent na gamepadu. Se pac za ta sektor prestavis na PC in dodelas ;) - XBOX ulitimate account rox. Izkusnja tam-tam, ne recem da spil ne zgleda boljs na PC sam pri takih dolgih z zgodbo nabildanih spilih seansah ni fore v (extra) detajlih IMO. Poraba stroma pa vsaj 4x manjsa


Pogosto imaš porabo elektrike na 0, ker vedno več iger zaradi zanič serije S sploh pride na x-box.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Včeraj je bilo 1 leto odkar je izšel Starfield kateri so igro pred naročili.
6 septembra pa bo 1 leto odkar je igra izšla za vse.

Buggy ::

Zmajc je izjavil:

Buggy je izjavil:

se en spil, ki ga raje spilam na XBOX kot na PC...ok ce pridem v situacijo, ko je bilo potrebno uporabljat gun (sniper) je jeba za stare prdce kot jaz brez miske, melee pa gre cist decent na gamepadu. Se pac za ta sektor prestavis na PC in dodelas ;) - XBOX ulitimate account rox. Izkusnja tam-tam, ne recem da spil ne zgleda boljs na PC sam pri takih dolgih z zgodbo nabildanih spilih seansah ni fore v (extra) detajlih IMO. Poraba stroma pa vsaj 4x manjsa


Pogosto imaš porabo elektrike na 0, ker vedno več iger zaradi zanič serije S sploh pride na x-box.



hehe, dejansko je pa problem bolj pomanjkanje casa, spilov za XBOX preko Game Pass-a pa celo prevec zame. Zdej mi DL-a Age of Mythology Retold, (nostalgija) ceprav zaenkrat na PC, ker si prek gamepada ne znam predstavljat kako spilat RTS, edino ce ima podporo za mis+tipkovnico tudi na Xbox-u.

oo7 ::

Starfield Turns One Today and Bethesda Has Shared Some New Shattered Space Details




? Over 50 new locations to discover and explore across Va'ruun'kai.

? New grenades to craft that stem from organic material you gather (and it's gross).

? Formidable new enemies - be on your guard for Redeemed and Vortex Horrors...

? You haven't seen the last of Zealots, Spacers, or the Crimson Fleet... As you explore the planet, be on the lookout for those taking advantage of the situation.

Zmajc ::

So kalible za različna orožja že malce streamlinali? Ker v org release igri meje to najbolj motilo da za najboljša orožja nikoli nisem imel dovolj streliva.

Furbo ::

Jaz sem imel streliva vrh glave, sploh ko je trgovcem zmanjkalo denarja za vse kar sem jim navlekel in sem potem pač vzel strelivo v račun.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Izi ::

Tudi jaz sem ves čas kupoval strelivo, ker so imeli trgovci vedno premalo denarja. Imam toliko streliva vseh vrst da ga je nemogoče porabiti.

oo7 ::

Starfield: Shattered Space - Deep Dive

Izi ::

Dobra odločitev da bo celotna zgodba na enem samem planetu. Pravijo da bo vse ročno izdelano. Videti je zelo v redu. Samo da ne bo prekratko.

A ste opazili da se Todd ne pojavi biti enkrat v tem pomembnem napovedniku. In vsi napovedovalci so popolnoma normalni, nobene tetovaže, nobenega piercinga, nobenega čudaka z nedoločljivim spolom, nobenega črnca in nobene ženske.
Nekaj novega se dogaja z Bethesdo. Novo vodstvo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

PARTyZAN ::

Wow izi, ti maš res probleme sam s sabo.



Izi ::

Hahaha, če si si vzel čas za frame by frame pregled, potem ne vem kdo ima problem :D
Vseeno je treba priznati da se zadeve premikajo na bolje. Lahko je pa zgolj slučaj in so bili vsi večji friki iz firme ravno na dopustu med pripravo predstavitve.

Polda ::

Todd nima časa je zaposlen s Elder scorls 6.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Dobra odločitev da bo celotna zgodba na enem samem planetu. Pravijo da bo vse ročno izdelano. Videti je zelo v redu. Samo da ne bo prekratko.




Ja dobra odločitev.
Že skoraj 1 leto odkar sem končal Starfield bo treba kakšno uro ali dve treninga, da se privadim nazaj.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Že skoraj 1 leto odkar sem končal Starfield bo treba kakšno uro ali dve treninga, da se privadim nazaj.

Če imaš shranjeno Save datoteko, drugače bo potrebno precej več kot nekaj ur.
Ponavadi je pri Bethesdinih igrah za začetek DLCja potreben določen level. Mislim da moj level 160 Starborn, ki je dal skozi že 11 multiverzov ne bo imel težav s takojšnjim začetkom nove zgodbe :P

nekikr ::

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Že skoraj 1 leto odkar sem končal Starfield bo treba kakšno uro ali dve treninga, da se privadim nazaj.

Če imaš shranjeno Save datoteko, drugače bo potrebno precej več kot nekaj ur.
Ponavadi je pri Bethesdinih igrah za začetek DLCja potreben določen level. Mislim da moj level 160 Starborn, ki je dal skozi že 11 multiverzov ne bo imel težav s takojšnjim začetkom nove zgodbe :P


Upam, da je shranjeno, ker od začetka še enrkat se mi pa ne da :P

oo7 ::

nekikr je izjavil:

Nikoli ne veš... :)


Zelo dober you tube kanal jih gledam večkrat :))

oo7 ::

No pa sem posnel nazaj Starfield. Konec mesecea pri DLC katerega sem kupil ob izidu igre Starfield.
Shranjeni položaji so še vedno tam :)
Končal sem pri level 55. Upam, da bo dovolj za DLC.

Izi ::

Shattered Space DLC štart bo globalen, se pravi povsod hkrati, po našem času bo to 30. september ob 17:00

Potreben bo dodatni download za DLC, menda bo "težak" okoli 12 GB, kar ga naredi daleč največji DLC v Bethesdini zgodovini. ( Far Harbor DLC za Fallout 4 je bil 2,7 GB, Nuka-World DLC pa 3,6 GB )

DLC-ja se lahko lotiš kadarkoli brez omejitev, vseeno pa se priporoča vsaj level 35.

Novosti za tiste, ki že nekaj časa niso igrali:
- REV-8 vozilo - Po planetih se lahko sedaj vozimo s tem vozilom, ki ima vgrajene jet motorje za velike skoke preko kanjonov in celo strojnico za sovražnike.
- Prenovljeni zemljevidi - Vsi zemljevidi, ki so včasih vsebovali samo neke pikice, so sedaj pravi zemljevidi
- Do ladijskega tovora lahko sedaj dostopamo od kjerkoli skozi naš inventar.
- V nastavitvah za težavnost igre sedaj izbiramo prav vsako posamezno stvar ločno. Učinki hrane, okoljski učinki, bojevanje v vesolju, bojevanje na tleh, ...
- Nov sistem za lovce na glave, kjer imamo na voljo poseben Scanner za iskanje tarč na katere je razpisana nagrada.
- Dodali so novo višjo stopnjo "Melee" orožij in možnost za njihovo nadgradnjo.
- Municijo si lahko sedaj craftamo sami, je pa treba najprej narediti Research posamezne municije, craftamo pa potem na našem Industrial Workbenchu v eni izmed naših baz.
- ...

oo7 ::

Celo ob normalnem casu 17:00 enkrat za spremembo :)

oo7 ::

Sem probal toliko, da sem prišel v DLC. Igral sem 10 minut pa se mi zdi čisto nekako drugačna igra :) mogoče zato, ker nisem igral že skoraj 1 leto.
Jutri začnem na polno.

oo7 ::

"Players can explore like they used to in Fallout and Skyrim": How Shattered Space brings the "bespoke goodness" of past Bethesda RPGs to Starfield

https://www.gamesradar.com/games/rpg/pl...

Izi ::

Starfield: Shattered Space - Official Launch Trailer

Opisov in recenzij pa danes še ne bo ker tokrat niso nobenemu odobrili predčasnega igranja. Ne bo nobenih plačanih opisov :P

oo7 ::

Trenutno ni najboljša ocena na Steamu - mixed.

nekikr ::

Komentarji so top :)

They've added a car to the game, which allows you to expeditiously travel from one copy-pasted POI to the next copy-pasted POI (until you hit the edge of your procedurally-generated fishbowl) faster than ever!

For $30 you get:
- 1 "Handcrafted" planet
- 5-6 hours of gameplay
- 3 new weapons
- 3 or so new armor sets
- 0 new companions
- 0 new gameplay features
- 0 new ship parts
- Over 100 more loading screens

mAXTER ::

- Over 100 more loading screens

Tale zadnja ga zmaga :))

oo7 ::

In igra kdo ?

Jaz sem prišel na planet pa ne vem no mi ni preveč všeč vizualno. Upam,d a bo zgodba zanimiva.

Drugače pa, ja loading screeni so še vedno tukaj.

Izi ::

Jaz igram in mi je kar všeč. Nisem pa še prav daleč.
Zgodba je precej politična. Moram pohvaliti stranske queste, ki ima vsak posebej zanimive zgodbice.
Kako dolgo je vse skupaj zaenkrat še ne vem je pa vsekakor precej daljše kot tistih 6 ur ki jih nekateri omenjajo. Bo kar več 10 ur.
Loading screens pa niso omembe vredni, pri meni ni noben daljši od sekunde. Problem so bili v Fallout 4 ko sem pred kakšnimi vrati čakal 5 do 10 sekund da sem lahko vstopil, v Starfieldu je pa pri meni vse praktično trenutno.

Malo je morda problem da je moj junak enostavno premočan tudi ko sem vse nastavil na najtežje mogoče.
Sem pozabil da sem se na koncu igre precej posvetil grajenju Baz in sem jih imel že okoli 10 vse povezane med seboj, ladje ves čas tovorijo materiale med vsemi in avtomatsko craftanje je prilezlo že praktično do najdražjih izdelkov. Na koncu sem dragocene izdelke vredne desetine milijonov stresal ven iz ladje kar sredi vesolja, ker jih nisem imel kje prodati. XP je pa kar letel. Da najboljše ročno nacraftane opreme sploh ne omenjam.
Moj junak je sedaj level 230 za povrh pa še 11-kratni Starborn z vsemi magičnimi močmi 10. stopnje. V bistvu nesmrtni Bog.
Bojevanje je zato postalo malo brezvezno. Četudi občasno naletim na sovražnike level 200+, me samo malo žgečkajo.

Malo sem razočaran nad Andrejo. Sem jo vzel s seboj, ker je domačinka, pa nima praktično nobenega učinka na zgodbo. Komajda kakšen njen komentar ali pripomba.

oo7 ::

Potem je pa bolje, da igraš brez moči če že zdaj ni pravega iziva. Level 230 ufff jaz sem komaj 55.

oo7 ::

Starfield - STARGATE MOD :) - https://www.nexusmods.com/starfield/mod...

Starfield Road To The Stars SGC to Vega



Stargate fans, here is something that will put a smile on your face. Modder 'Tealcjohnston' has released a new cool mod for Starfield that adds stargates to 120 planets. As such, you can now teleport to these planets through the use of the Stargate and explore like never before.

111111111111 ::

oo7 je izjavil:

Starfield - STARGATE MOD :) - https://www.nexusmods.com/starfield/mod...

Starfield Road To The Stars SGC to Vega



Stargate fans, here is something that will put a smile on your face. Modder 'Tealcjohnston' has released a new cool mod for Starfield that adds stargates to 120 planets. As such, you can now teleport to these planets through the use of the Stargate and explore like never before.

NEeeeeeeeeeeeeeeeeee...

Pa jaz sem se odločil, da ne bom igral starfilda. :(

Tole me pa zna premamit. Da se grem stargetat po galaksiji...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

jijetelu ::

Nc, morem reči,da je po vsem tem casu Starfield in vas najjaci heroj Todd H. povsem upravičil pričakovanja, GOTY definitivno, tud drugo leto zapored

:D:D:D:D

RIP Bethesda, tko kot Blizzard, Ubisoft ipd....

Gregor459 ::

jijetelu je izjavil:

Nc, morem reči,da je po vsem tem casu Starfield in vas najjaci heroj Todd H. povsem upravičil pričakovanja, GOTY definitivno, tud drugo leto zapored

:D:D:D:D

RIP Bethesda, tko kot Blizzard, Ubisoft ipd....


Bethesda ima močno zaledje Microsoft.
««
39 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Elder Scrolls VI (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17127810 (318) Izi
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36876233 (990) todman74
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11924741 (510) oo7
»

Avowed (Obsidian Entertainment)

Oddelek: Igre
474750 (313) oo7
»

Baldur's Gate 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26735170 (5597) oo7

Več podobnih tem