» »

Predvajano nasilje v živo preko facebooka na dolenjskem

Predvajano nasilje v živo preko facebooka na dolenjskem

««
14 / 20
»»

jype ::

vostok_1> Interesting. You learn something new every day.

No, ker je ravno primeren čas:

http://theconversation.com/maybe-modera...

Invictus ::

PrihajaNodi je izjavil:


Spet nekako predpostavljas in poenostavljas. Kot vecina, ki bi postavila ta dva na vislice.

????

To kvečjemu ti... meni se zanju fučka. Sta na varnem. Nekje v vasi, pozabljeni še od Boga. Mene tam ni...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

Invictus> Nekje v vasi, pozabljeni še od Boga.

Nah, v priporu sta, v mestu.

next3steps ::

Sta na varnem
še vedno drži.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Interesting. You learn something new every day.

No, ker je ravno primeren čas:

http://theconversation.com/maybe-modera...


I'm still gonna drink that beer when the meteor comes.

Drgač pa večina človeštva, predvsem zahodnjaki, so se kar evolucijsko adaptirali na alkohol.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1> I'm still gonna drink that beer when the meteor comes.

You mean the VCF?

vostok_1> Drgač pa večina človeštva, predvsem zahodnjaki, so se kar evolucijsko adaptirali na alkohol.

Če je to mišljeno kot šala, potem je dosegla svoj namen.

xmetallic ::

jype je izjavil:


V "dokaz" za svojo trditev pa podaš link, kjer nekdo izvaja sovražni govor, ker trdi, da so "skoraj vsi teroristi muslimani", kar je faktografsko narobe, namenjeno pa izključno politični agitaciji skozi spodbujanje nestrpnosti zoper določeno skupino ljudi, ki si tega ne zasluži. Verjamem, da se tebi to ne zdi sovražni govor, a se motiš, preizkus pa lahko naredimo trivialno:

...

To je sovražni govor, če je tebi všeč, ali pa ne, na podlagi takšnih izjav pa v avstrijski Koroški ob spreminjanju deželne ustave nasprotujejo zapisovanju pravice slovenske manjšine do slovenščine kot ura


1. Kaj je narobe, kaj je prav, kaj je res, kaj ni res. Ni pomembno. Svoboda izražanja ne zahteva, da moraš povedati kar je prav oziroma da se moraš izražati politično korektno. Če ni politično korektno je to za liberalce sovražni govor.

2. Ne ni. Zaradi te izjave se ne počitum prav nič prizadetega. Če se pustiš sprovocirat taki izjavi je bolje da greš živet na samoten otok.

Politična korektnost je tudi sovražni govor. Usmerjen proti zahodnemu prebivalstvu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

scipascapa ::

nebivedu: kaj delaš? na zs? :D

oo7 ::

Hrvati pa veliko poročajo o tem primeru še več kot naši mediji.

Sploh na 24 sata in tudi na indexu pišejo veliko o tem primeru

24 sata

http://www.24sata.hr/news/monstrum-i-pr...
http://www.24sata.hr/news/nisam-mogao-g...
http://www.24sata.hr/news/mucili-ga-i-s...
http://www.24sata.hr/news/psiho-s-prija...
http://www.24sata.hr/news/mucenje-objav...

krneki0001 ::

Čas kislih kumaric. Nimajo kaj za poročat, ali pa hočejo spet več nadzora in jim je ta primer za izgovor, da bodo spet kako bedarijo uvedli.

jype ::

xmetallic> Zaradi te izjave se ne počitum prav nič prizadetega.

Seveda, saj nisi, za tiste, ki so, ti je pa vseeno.

poweroff ::

sudo poweroff

49106 ::

Zakaj pa policisti sploh potrebujejo pooblastila? Tudi brez pooblastil so se vedno znašli in vedno se bodo znašli.

Kako te kriminalce v službi policije sploh priravimo do tega, da začnejo odgovarjat?

kunigunda ::

poweroff je izjavil:

Slovenska policija in blokade vsebin na socialnih omrežjih (objavljeno v Sobotni prilogi)

Zakaj mam filing, da je policija prijavila umik vsebine na FB na nacin kot jo lahko vsak uporabnik ?
Kot vem ima LE poseben link, kakor tudi urad v EU ki se s tem ukvarja (poleg poizvedb), oni so sli pa preko ambasad pol...

veso266 ::

kok je sedaj teh posnetkov blo gor? (en ki je dolg 23 minut ali trije) nekje sem prebral da naj bi bili trije (en ker ga še tepejo in potem ta 23 minut kjer nasilnež zmerja ranjenega in ga brca v glavo (pri 23 minutnem je že ležal na tleh tkoda zdej nevem)

To me zanima samo informativno in ne podpiram nasilja
Why do you need an e signature if everyone can delete it

veso266 ::

a ma kdo še posnetek ki je bil tu: https://www.facebook.com/palcek.smuk.311
posnet naj bi bil 1 uro pred napadom
Why do you need an e signature if everyone can delete it

Unknown_001 ::

Zakaj imaš težnjo po podoživljanju dogodka?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

veso266 ::

@Raptor F16 ker posnetka nisem uspel videti
za tistega ta dolgega in verjetno groznega me ne zanima, zanima pa me za tistega ki naj bi bil posnet 1 uro pred napadom in tu: https://www.facebook.com/palcek.smuk.311 (trajal naj bi 2 minuti)
Why do you need an e signature if everyone can delete it

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: veso266 ()

Unknown_001 ::

Posnetke so umaknili. Tale olovec je imel tudi dvojni profil kjer sta bila po izbrisu daljšega dostopna še krajša posnetka.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

veso266 ::

@Raptor F16 saj za krajšega me zanima (2 minuti mislim da je trajal)
Why do you need an e signature if everyone can delete it

Unknown_001 ::

Težko verjamem da boš našel.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

veso266 ::

@Raptor F16 a ti si videl samo ta daljšega ali tudi ta krajšega?
Why do you need an e signature if everyone can delete it

Unknown_001 ::

veso266 je izjavil:

@Raptor F16 a ti si videl samo ta daljšega ali tudi ta krajšega?


Abetroje
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

veso266 ::

@Raptor F16 aha a ta krajšega še imaš? (še en naj bi bil? (kaj je pa na ta tretjem?)
Why do you need an e signature if everyone can delete it

Unknown_001 ::

Nisem shranil. Samo pogledal in zaprl brskalnik. Okoliščine in ostale zadeve glede tega dogodka so mi tako ali tako znane. Drugače pa sem itak takih pretepov dovolj v živo videl na postaji ali veselicah... Zadeve niso nič novega,le da nikjer ni šlo tako daleč da bi potem kdo še pol ure nekoga do smrti brcal iz ihte. Bolano je da se iz tega dela senzacija, folk pa itak ves KAO zasekiran in ŠOKIRAN in žalosten zarad vaškega pretepa pod vplivom alkohola. Pizda a da tega posnetka ne bi bilo... nikome ništa. Sploh nikogar ne bi brigalo kaj se je dogajalo. Zdaj maš pa razne "sočustvovalce" ki se promovirajo kot dobrotniki na račun smrti neke osebe. MRŠ!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

johan05 ::

Trije vaški razbojniki so se stepli. Andrej (rahla mu zemlja) najbrž ni bil nič boljši. Še brat o njem ni povedal prav veliko, le da "mu je vedno pomagal, ko ga je prosil". Kaj pa šola, služba, kaj so rekli sosedje? Nič. Če ne bi bilo videa, bi bil to le še en članek v Slovenskih novicah, ki ga ne bi bral nihče (npr.: "Mož s sekiro pokončal ženo, nato sodil še bratu...").

Glede na to, da ne obstaja video dejanskega pretepa, pa ni možno določit, kdaj so nastale usodne poškodbe. Kaj pa veš, dobro merjen udarec ali dva v glavo in je to to. Če se znaš pretepati in veš, kam je treba zadeti pa sploh.

grandioso74 ::

p.s. torej, ker ni nič boljši kao da ne, ga lahko potem nekdo pretepe da pol umre, a tako gre ta logika? mogoče še, če bil človek kakšen okoreli zločinec, ki je dobil vrnjeno nazaj tisto kar je drugim naredil......recimo obračun med mafijci.

perci ::

grandioso74 je izjavil:

p.s. torej, ker ni nič boljši kao da ne, ga lahko potem nekdo pretepe da pol umre, a tako gre ta logika? mogoče še, če bil človek kakšen okoreli zločinec, ki je dobil vrnjeno nazaj tisto kar je drugim naredil......recimo obračun med mafijci.

Bralno razumevanje - cvek.

grandioso74 ::

Seveda, edino vi admini pa razumete vse tako kot se mora razumet? Nisem vedel, da Slo premore tolko intel. ljudi, svašta.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

grandioso74 je izjavil:

p.s. torej, ker ni nič boljši kao da ne, ga lahko potem nekdo pretepe da pol umre, a tako gre ta logika? mogoče še, če bil človek kakšen okoreli zločinec, ki je dobil vrnjeno nazaj tisto kar je drugim naredil......recimo obračun med mafijci.

Taki pretepi so bili še nedolgo nazaj nekaj čisto normalnega v bolj zahojenih vaseh. Mal pretepov, kak nož in kako truplo na leto, dve...

Če tip ne bi tega snemal, bi tega dečka našli po kakem tednu, pa se nihče ne bi sekiral okoli tega.

Tako ali tako pa jih bosta krivca fasala takoj ko prideta ven. Se že govori po tistih koncih...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

grandioso74 ::

Invictus, a ga je bilo potrebno kot kao da "vaškega razbojnika" pretepsti tako, da je potem umrl? Tako razmišljajo samo ljudje brez trohice pameti, med te sodi tudi ta naš johan05 in perci, ki druge podučuje o bralnem razumevanju. Počivaj v miru Andrej.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

A si jih je ta Andrej zaslužil ali ne, jaz ne bom sodil. Posledice so pač jasne... Je pa tudi dejstvo, da kaka cvetka najbrž tudi sam ni bil...

Samo napisal sem, da je bilo to včasih normalno. Parkrat na leto. Malo jih je zaneslo, pa so ga ob pomoči alkohola stolki na mrtvo. Ni prvi... pa tudi zadnji ne...

Tebi malo manjka bralno razumevanje. Mogoče bi lahko malo več bral... In ne moraliziraj ter označuj folka vnaprej. Samo pogumen pod anonimnostjo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

grandioso74 ::

A res?

perci ::

Posluš ti nepismena brihta. Nihče ni rekel, da si je zaslužil umreti ali biti pretepen. To si ti izmislil in sedaj to ponavaljaš kot eno tele. Prenehaj s tem.

Invictus: takile pretepi pač niso bili običajni na vasi že ves čas, kot pišeš. Ja, bili so pretepi, kjer je kdaj kdo tudi umrl, ker je šlo predaleč. Ampak so bili dejansko pretepi. Ni šlo za primere, ko so človeka še nezavestnega par ur brcali, se mu posmehovali itd.

Ja, pretepli so človeka, čim je bil nezavesten, so se pa usrali in nekako poiskali pomoč ali pa nekomu rekli, da poišče pomoč oz. v najslabšem primeru niso pomagali. Tale primer pa prikazuje manifestacijo hudega bolezenskega stanja - nekoga, ki nima nikakršnega sočutja do umirajočega sočloveka. Takim ponavadi rečejo psihopat.

grandioso74 ::

Ne vem kako potem razumeti prvi in drugi stavek od johan05, daj razloži mi ,ker sem nepismen, ne razumem bralnega pomena, daj prosim. Mogoče bom potem spremenil mnenje in začel trditi, da so se stepli vaški razbojniki in, da je pač en nasankal......Tvoja bralna inteligenca mi bo v veliko pomoč.

Zgodovina sprememb…

perci ::

Johan v svojem (sicer IMO slabem) prispevku ni nikjer napisal, da si je človek zaslužil smrt. Če ti bereš drugače, bereš narobe. To je moj prispevek k tvoji bralni edukaciji.

Cveto ::

To da ni prvi ni nikakršno opravičilo. Ne želim živeti v družbi kjer se take stvari dogajajo (in v smislu neke "folklore" celo tiho tolerirajo) in bom naredil vse proti temu, vključno z zavzemanjem za striktne kazni (da so ustrezno predvsem pa vsi kaznovani).

Invictus ::

Še eden, ki ne razume kaj bere...

Tukaj ni nihče rekel, da si jih je zaslužil.

In to se je dogajalo in se še bo. Če še ne veš, zaradi tega so uvedli policijo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

grandioso74 ::

Seveda perci in zato ste vi admini poklicani, da druge poučujete kako pravilno razumeti poste določenih osebkov. Drugič se bom obrnil na tebe, da ne bi pisal spet kakih bedarij.

Invictus ::

Prosim.

Pa še malo preštudiraj SSKJ in pravopis ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

perci ::

grandioso74 je izjavil:

Seveda perci in zato ste vi admini poklicani, da druge poučujete kako pravilno razumeti poste določenih osebkov. Drugič se bom obrnil na tebe, da ne bi pisal spet kakih bedarij.

A me nisi prosil, da ti razložim? Sicer pa ja - naslednjič, ko boš mislil, da nek post razumeš, preveri še pri meni.

grandioso74 ::

Seveda, izgleda, da je na tej strani nekaj posvečenih osebkov, ki mislijo, da jim je v danem trenutku dovoljeno prav vse. Še posebej takrat, ko jim zmanjka argumentov. Invictus, če želiš lahko razkrijem tudi svoje pravo ime, priimek. Vprašanje je le, če si upaš storiti to tudi ti, lp.

oo7 ::

Na Okrožnem sodišču Krško poteka predobravnavni narok v zvezi s primerom napada na 26-letnika pri Podbočju 13. februarja letos. Osumljenca, ki sta pretep objavila na družbenem omrežju Facebook, sta krivdo zanikala. Oba sta sicer v podaljšanem priporu, tožilstvo jima je medtem očitano kaznivo dejanje spremenilo v umor.

več tukaj: http://www.24ur.com/novice/crna-kronika...

grandioso74 ::

moraš biti res jack, da izjaviš, da ga nisi fentalin da posledično nisi kriv, dokazano pa itak vse.po njunem ga je verjetnop pretepel dedek mraz ali miklavž oz.božiček ali pa vsi trije skupaj.bolano, da bolj bolano ne more biti....od mene bi dobila oba 30 let brez nadaljnega.potem pa še ima tip jajca, da zahteva odstranitev sodnice in medijev, to je samo dokaz, da ga je potrebno čimveč časa držati pod ključem...po možnosti nikoli izpustiti iz zapora.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

next3steps ::

GLede na naše vrle sodnike me zahteva po menjavi sudstva sploh ne čudi niti me ne moti. Tudi če ga nista fentala ta dva fantiča, sta kriva vsaj toliko, da nista nudila prve pomoči ali poklicala reševalce. Če si mimoidoči še to nekako gre, pač se "brigaš" zase. Če pa samo gledaš svojega prijatelja, kako umira in to veš ter zraven dodaš še poškodbe ...

jype ::

Vidim, da beseda res včasih bolj živo zadene, kakor kol.

Jaz sem pripravljen na kompromis: Vi nehate utrujat z vašim absurdnim pretepanjem grešnih kozlov, jaz se pa odpovem revoluciji, ki bo zažgala vaše audije in folcvagne. Smo zmenjeni?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: njyngs ()

Dr_M ::

Jype brez skrbi, ob kakrsnikoli revoluciji si prvi na seznamu za odstrel. Sicer pa za te slabe stvari v nasih genih, gre zahvala komunizmu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Smrekar1 ::

next3steps je izjavil:

GLede na naše vrle sodnike me zahteva po menjavi sudstva sploh ne čudi niti me ne moti. Tudi če ga nista fentala ta dva fantiča, sta kriva vsaj toliko, da nista nudila prve pomoči ali poklicala reševalce. Če si mimoidoči še to nekako gre, pač se "brigaš" zase. Če pa samo gledaš svojega prijatelja, kako umira in to veš ter zraven dodaš še poškodbe ...


Na sodišču bodo predvajali tudi video, iz katerega je več kot očitno, da sta ga pretepla prav ona. Dejanje tam med drugim priznata in se z njim hvalita. Če nekaj daš v javnost, kar Facebookov zid nedvomno je, se to brez težav uporabi kot dokaz proti tebi.

Težko se zagovarjaš da si nedolžen, če v živo kažeš posnetke svojih okrvavljenih rok in se hvališ kako je tale dobil po pički in da boš na ta način razbil čisto vsakega, ki ti ne bo všeč. Videl sem samo približno 15 sekund videa kar sem videl bi bilo dovolj za vsako sodišče. Video kot tak traja kako uro.

V Volku z Wall streeta takemu primeru rečejo "Grenada". Ne vem ali je za Slovenijo to povsem primeren izraz, ampak pomen je točno ta, ki ga imajo tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

harvey ::

videa kar sem videl bi bilo dovolj za vsako sodišče

Zelo optimistično, rajši počakajmo kaj vse se bo še iz tega izcimilo, ker praksa slovenskih sodišč je, da je lahko vse mogoče (vsaj na prvi stopnji).
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

D3m ::

korenje3 je izjavil:

Temu tipu še že iz uči vidi da ima downov sindrom. rahla mentalna retardiranost ki povzroča "kitajske" oči in večji razmak med očmi.


Ljudje z Downovim sindromom so miroljubni.
|HP EliteBook|R5 6650U|
««
14 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CIA zaj ... svojo požarno pregrado na Kitajskem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
5713028 (9844) tony1
»

20 dag

Oddelek: Loža
447383 (5543) OttoParts
»

So višje kazni učinkovite ali ne? Ali pravico vzeti v svoje roke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8613473 (9570) TESKAn
»

Nekdo posili in ubije vašega otroka... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11514559 (11797) donfilipo

Več podobnih tem