» »

Windows Xp Sp2 beta

Windows Xp Sp2 beta

meacho ::

Zanima me če je že kdo testiral?

sash ::

in kje se ga dobi ?
--------------------
Think different...
TOROiD Group

meacho ::

ftp://download.hirekmedia.hu/1213_xpsp2.xBetas.exe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meacho ()

jurre ::

ne priporocam uporabe tega, ker sem brau, da so sami problemi s tem:
Microsoft je umaknil novo varnostno zakrpo za operacijski sistem Windows XP. Razlog: uporabniki so po prenosu in namestitvi popravka doživeli težave pri spajanju na internet. Zakrpo je preneslo več kot 600 tisoč uporabnikov. Najbolj ironično pri vsem je, da je bila varnostna zakrpa namenjena izboljšanju varnosti pri spajanju na internet. Kdo ve, mogoče so pri Microsoftu menili, da so uporabniki še najbolj varni, ko sploh niso na internetu

Skratka, popravek je problematičen, saj slabo sodeluje s požarnimi zidovi nekaterih proizvajalcev. Vsi, ki so popravek namestili, niso bili prizadeti. Mnogim internet še naprej deluje. Na probleme so naleteli predvsem tisti, ki že imajo kakšno drugo varnostno opremo. Nov popravek se že kuha, kmalu bo na voljo.

Dusko ::

Jaz sem mel winxp sp2 1234 in tako kot pravi jurre so težave.Mislim vse se lepo namesti povežeš se tudi lahko na internet pač kaže da si online pol pa odpreš outlook ali pa IE pa nobene strani ne odpre.Sem pol probal brez zone alarma če ima pač težave s firewalli in je blo enako.Pa še tisti vodni žig only for testing ti vedno piše na namizju v desnem spodnjem kotu.Sicer se da tudi tega odstranit.Ampak vseeno.Če želiš probat če ti deluje potem obvezno označi arhive files tako da lahko pol odstraniš SP2 in spet si lahko na internetu :)

andrej ::

ne vem zakaj bi sploh nekdo hoto instalirat beta verzije service packov? nima smisla.

franc3e ::

tudi jaz nisem mogel na net, sem ga že odstranil

franc3e ::

Duško, kako si odstranil ono spodaj-meni sedaj piše sp1-prej ga nisem mel doli

Dusko ::

Ja potem ko namestiš sp2 in ti pise only for testing sp2 ko odstranis sp2 pa piše enak tekst ampak sp1 :) Daj pusti mi mail ali pa PM Pa ti posljem stvar,ki naj bi odstranila vodni žig jaz zadeve nisn preiskusil ker sem prej zaradi drugih razlogov formatiral disk.

Cokolesnik ::

Res je, kar pravi Andrej. Če nimaš res tehtnega razloga, da imaš nameščeno preizkusno (beta) različico programske opreme, potem jo ne nameščaj. V tem primeru bo popolnoma dovolj, če namestiš končno različico SP1 in vse novejše popravke iz spletišča windowsupdate.com.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Service Pack 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9614469 (8436) solatko
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246124 (19801) R33D3M33R
»

Luknja v požarnem zidu SP2 za Windows XP

Oddelek: Novice / Varnost
333337 (3337) Cokolesnik
»

Čas preživetja samo še 20 min (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
675042 (5042) Ziga Dolhar
»

Negativni odzivi na Windows XP Service Pack 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
777775 (7775) darkolord

Več podobnih tem