» »

Internetna hitrost upada

Internetna hitrost upada

joekrforreal ::

Pozdravljeni. Placujem internet 10/1. Drugace sem na WiFi omrezju ker ne morem uporabljati kabla, vendar sem testiral router ko sem stal 2 metra stran od njega. Težava je ta, da interneta hitrost vsake toliko (ca. 1-2 minuti) pade tako nizko, da ne naloži niti Youtube posnetka v 144p kvaliteti. To se najbolj meni trenutno pozna pri igranju igric prek interneta. Ping se dvigne tudi cez 1000 pa cez 5 minut pade na normalnih 40 in se cez kaksno minuto ali dve stvar ponovi. To se vecinoma dogaja samo zvecer pa je pac prva stvar ki so mi jo rekli na telekomu ce nimamo doma prikjlucenih nobenih dodatnih naprav oz. je prevec naprav povezanih na router. Tega ni ker sem vse naprave izklopil in sem bil na internetu samo jaz. Tezava ni bila odpravljena in so mi potem nekaj WiFi omrezje spreminjal pa je potem stvar laufala... priblizno 10 minut pa spet na novo 1000 pinga hitrost pa 2 MB/s. To se dogaja sedaj zadnji teden pa me zanima ce ima se kdo kaksne tezave z Telekomovim omrezjem ali pa je imel podobne tezave? Hvala :D

TL;DR

Internetni problemi, ping naraste nad 1000 hitrost pade pod 2 MB/s, nobene druge naprave na internetu, klical Telekom stvar "popravili" cez 10 minut se je dogajalo isto... HELP! :)

konspirator ::

Testiraj prvo preko kabla.
Kateri router ?
--

FX6300B ::

ja najprej priklopi z kablom kot je rekel konspirator, drugače pa testiraj še preko kabla direktno iz modema, speravi brez vmesnega routerja, tako boš lahko izključil router
May the force be with you!

BorutK-73 ::

Si v bloku?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težava z routerjem (TP-LINK tl-wr741nd) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6213130 (5869) AC_DC
»

Problem s routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
161511 (1305) Vaseer
»

Slabo delovanje Siol interneta

Oddelek: Pomoč in nasveti
362079 (1533) d4vid
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951105 (22855) simone
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543259 (18799) imallears

Več podobnih tem