» »

Počasni vozniki

Počasni vozniki

««
3 / 36
»»

negotiator ::

Mehmed je izjavil:

negotiator je izjavil:

Če bi ga pa policija ustavila in bi ga vprašali, zakaj se pelje počasneje, bi pa hitro en razlog našel - policaju ziher ne bi rekel "zato, ker je dovoljeno".

Ker ima norec za menoj premajhno varnostno razdaljo in ko se bo zabil vame bi raje da to stori s 60 kot 90.
In pri vecini neucakanih se ne bi niti zlagal ane.


Hja, če bi vozil 90, ti mogoče ne bi visel na riti, ane? Aja, na to pa nisi pomislil...

In pa, če te že ravno zanima - ne, takim ne visim za ritjo, ker, če vidim, da niso sposobni držat normalne hitrosti, potem hitro mislim, da so mogoče pijani za volanom ali pa preprosto nesposobni in se raje držim daleč zadaj.

Mehmed je izjavil:

negotiator je izjavil:

pač niso dovolj dobri zame

Nic hudega ker un pred tabo
ne
polaga
racunov
tebi.

Tko da all good.


Ne, seveda, da ni "all good", ker ogroža ne samo mene in sebe ampak tudi ostale.
All easy problems have already been solved.

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

Pa kaj se jajcate, traktor je počasen prehitevate ga pa, ko zavija na nivo. Če se vam mudi pejdide prej od doma. Simpl.
Če ne znate držat vanostne vrnite izpit. Al pa pejte na hadol če ste preživčni za vožnjo. Dokler ni zastoja na cesti zgubiš po sloveniji cca 5 min na uro vožnje. Ali pa še to ne.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Pithlit ::

negotiator je izjavil:

Preberi si tole:
Če bi bil umor človeka dovoljen, jaz tega še vedno ne bi storil, ti pa najbrž, da bi ali se motim?

Kaj hočeš s tem povedat? Pa ja ne enačiš vožnje 10km/h pod omejitvijo z umorom človeka? Tudi če je oboje dovoljeno še zdaleč ni primerljivo.
Life is as complicated as we make it...

Mehmed ::

negotiator je izjavil:


Hja, če bi vozil 90, ti mogoče ne bi visel na riti, ane? Aja, na to pa nisi pomislil...


Sem samo folk ki se pozvizga nanjo se praviloma pozvizga nanjo skoz.
Ni zdej da so dopoldne normalni pa popoldne prfuknjeni, fuknjeni so skoz.


Ne, seveda, da ni "all good", ker ogroža ne samo mene in sebe ampak tudi ostale.

Moja cocacola ogroza samo mene. Na dolgi rok.

negotiator ::

Pa kaj se jajcate, traktor je počasen prehitevate ga pa, ko zavija na nivo.


S tem, da traktor marsikdaj vozi tudi po cestah, kjer ne bi smel. Ponavadi ga prehitevamo že prej, če se da. Počasni vozniki pa lahko kar za njim ostanejo (se je že nemalokrat zgodilo).

Dokler ni zastoja na cesti zgubiš po sloveniji cca 5 min na uro vožnje. Ali pa še to ne.


Moje izkušnje so drugačne. Pri prazni cesti, z vožnjo po omejitvah sem prihranil 5-10 minut - namesto 20-25min sem se vozil slabih 15 minut - kakih 20km razdalje. Zastojev pa ni praktično ni bilo nikoli, so samo počasni vozniki.
All easy problems have already been solved.

jype ::

negotiator> Hja, če bi vozil 90, ti mogoče ne bi visel na riti, ane?

Na riti lahko visiš izključno v enem primeru: Da te vleče. V vseh drugih primerih je to prepovedano (z dobrim razlogom).

krneki0001 ::

Ljudje še ocenit ne znajo koliko je njihov avto oddaljen od tistega spredaj, da o izračunu koliko bi sploh morali imeti varnostne razdalje, ne govorimo, pa jim boš dopovedal, da naj se ti ne lepijo na rit????

Zgodovina sprememb…

negotiator ::

Pithlit je izjavil:

negotiator je izjavil:

Preberi si tole:
Če bi bil umor človeka dovoljen, jaz tega še vedno ne bi storil, ti pa najbrž, da bi ali se motim?

Kaj hočeš s tem povedat? Pa ja ne enačiš vožnje 10km/h pod omejitvijo z umorom človeka? Tudi če je oboje dovoljeno še zdaleč ni primerljivo.


Res ni, zato sem upal, da si bo lažje predstavljat, kaj hočem povedat. Če ni razloga, da bi vozil 80, ne vem, zakaj je potem treba to delat. Če so slabe razmere ali pa se prevaža občutljiv tovor, me ne moti, dvomim pa, da občutljiv tovor vsak dan prevaža večina ljudi. Če je pa nekdo pijan, to pa zame ni izgovor, ker sploh ne bi smel biti na cesti.

Sem samo folk ki se pozvizga nanjo se praviloma pozvizga nanjo skoz.
Ni zdej da so dopoldne normalni pa popoldne prfuknjeni, fuknjeni so skoz.


Lahko še enkrat, tokrat po slovensko?

Moja cocacola ogroza samo mene. Na dolgi rok.


Noben ni omenjal kokakole.

jype je izjavil:

negotiator> Hja, če bi vozil 90, ti mogoče ne bi visel na riti, ane?

Na riti lahko visiš izključno v enem primeru: Da te vleče. V vseh drugih primerih je to prepovedano (z dobrim razlogom).


Sem morda to zanikal? Kot, da bi kitajsko pisal, se včasih počutim, ko berem tvoje odgovore.
All easy problems have already been solved.

Zgodovina sprememb…

jype ::

nebivedu> Ljudje še ocenit ne znajo koliko je njihov avto oddaljen od tistega spredaj, da o izračunu koliko bi sploh morali imeti varnostne razdalje, ne govorimo, pa jim boš dopovedal, da naj se ti ne lepijo na rit????

Meni se ne rabijo lepit na rit, ker me lahko varno prehitijo. Nisem tako širok, kot ste ostali.

negotiator ::

krneki0001 je izjavil:

Ljudje še ocenit ne znajo koliko je njihov avto oddaljen od tistega spredaj, da o izračunu koliko bi sploh morali imeti varnostne razdalje, ne govorimo, pa jim boš dopovedal, da naj se ti ne lepijo na rit????


Upam, da se to ne nanaša name, saj vedno držim primerno razdaljo. Se pa čudim tistim, ki po hitri cesti ali regionalki vozijo za dolžino avta ali pa še manj za tistim, pred sabo.
All easy problems have already been solved.

jype ::

negotiator> Sem morda to zanikal? Kot, da bi kitajsko pisal, se včasih počutim, ko berem tvoje odgovore.

Ne, napisal si, da je _vzrok_ za limanje na rit to, da vozi počasi. Ni. Vzrok za limanje na rit je to, da un zadaj ne drži varnostne razdalje, kar je prepovedano. Vožnja pod omejitvijo ni.

krneki0001 ::

Govorim na splošno. Večina ljudi tega ne zna. zato pa je tako sranje na cestah kot je.

negotiator ::

jype je izjavil:

negotiator> Sem morda to zanikal? Kot, da bi kitajsko pisal, se včasih počutim, ko berem tvoje odgovore.

Ne, napisal si, da je _vzrok_ za limanje na rit to, da vozi počasi. Ni. Vzrok za limanje na rit je to, da un zadaj ne drži varnostne razdalje, kar je prepovedano. Vožnja pod omejitvijo ni.


To sta dva različna razloga. In ja, oba sta možna, če pa nekdo počasnemu vozniku visi na riti, pa je razlog za to najbrž hitrost počasnega voznika, lahko pa bi bilo oboje ali pa tudi samo to, da ne zna držat razdalje. Kot pa sem že omenil - osebno tega ne delam.

krneki0001 je izjavil:

Govorim na splošno. Večina ljudi tega ne zna. zato pa je tako sranje na cestah kot je.


Ja, to je eden od mnogih razlogov za težave na cesti.
All easy problems have already been solved.

Zgodovina sprememb…

energetik ::

Mehmed je izjavil:

Cemu bi pelu 90? Da tebe osreci?
Mal se precenjujes model.
Si naredil CPP?
Še enkrat, zaradi tega:
Če voziš počasneje od omejitve, se moraš na vsakem primernem mestu umakniti s cestišča, ČE se za tabo nabere kolona (>=3 vozila). Če voziš z manj kot 50% dovoljene, moraš zraven prižgati še 4 utripalke.


In za to obstaja tudi kazen, ki pa je naši vrli policaji ne izvršujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

noraguta ::

In je ne morjo. Ker ni smiselna.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Cr00k ::

Jaz opažam, da se bo z prihodom EV še povečalo število počasnejših... tako da se bomo mogli kar sprijaznit.

Glede CPPja, ni jasno koliko počasneje od omejitve? Ničkolikokrat se nabere kolona 5 vozil, vozijo z cca 90 (dejstvo je, da sodobni avtomobili bi lahko bili BP omejeni na 110)... prvi sigurno kdaj pelje 89... se mora umakniti, pa potem drugi pelje tudi kdaj 89, in tako dalje? Ovinek spelje z 80, medtem ko grem jaz lahko hitreje skozi...? Mu začnem blendad na polno, ga zmerjat za idijota, počasnelo? No, jaz se tega vzdržim... :)

Če ne morem varno prehitet, dam lepo v 6.prestavo, malo večjo varnostno razdaljo, dobro muziko in uzivam na drugačen način...

Pithlit ::

Cr00k je izjavil:

Glede CPPja, ni jasno koliko počasneje od omejitve?

Seveda je. Popolnoma jasno.

Počasneje od omejitve lahko voziš kolikor te je volja. Komot tudi 5km/h tam kjer je omejitev 90. Ko voziš počasneje od 50% dovoljene hitrosti moraš vklopit vse 4 smernike. Če s svojo vožnjo oviraš promet in se za tabo naredi kolona (3 in več avtov) se _moraš_ na prvem primernem mestu umaknit - ne glede na to kolk hitro se voziš.
Life is as complicated as we make it...

energetik ::

noraguta je izjavil:

In je ne morjo. Ker ni smiselna.
Potem piši in obrazloži svojemu poslancu, naj sproži spremembo zakona. Do takrat se ga pa drži.

Aston_11 ::

negotiator je izjavil:

Hja, če bi vozil 90, ti mogoče ne bi visel na riti, ane? Aja, na to pa nisi pomislil...
Pač egoist si. Me me me me me me me, only me. A na to, da ne bi visel v riti, pa nisi pomislil oziroma druge opcije ni? Si duševno prizadet in ne moreš drugače, da ne bi vozil v riti?

energetik ::

Cr00k je izjavil:

Glede CPPja, ni jasno koliko počasneje od omejitve? Ničkolikokrat se nabere kolona 5 vozil, vozijo z cca 90 (dejstvo je, da sodobni avtomobili bi lahko bili BP omejeni na 110)... prvi sigurno kdaj pelje 89... se mora umakniti, pa potem drugi pelje tudi kdaj 89, in tako dalje? Ovinek spelje z 80, medtem ko grem jaz lahko hitreje skozi...? Mu začnem blendad na polno, ga zmerjat za idijota, počasnelo? No, jaz se tega vzdržim... :)
To je pa stvar policajev, ki bi morali oceniti, kdaj je kazen primerna. Se pa strinjam, da bi to lahko bilo zapisano v zakonu. Jaz bi rekel, da bi bilo primerno tolerirati 10%, morda. Jasno da če pride ovinek in se ga zvozi malenkost počasneje, ni problema. Če pa počasne na vsakem blagem ovinku zabremza do 60, potem je to pač že zrelo za ustavitev na primernem mestu.

St235 ::

Pithlit je izjavil:

Cr00k je izjavil:

Glede CPPja, ni jasno koliko počasneje od omejitve?

Seveda je. Popolnoma jasno.

Počasneje od omejitve lahko voziš kolikor te je volja. Komot tudi 5km/h tam kjer je omejitev 90. Ko voziš počasneje od 50% dovoljene hitrosti moraš vklopit vse 4 smernike. Če s svojo vožnjo oviraš promet in se za tabo naredi kolona (3 in več avtov) se _moraš_ na prvem primernem mestu umaknit - ne glede na to kolk hitro se voziš.


Umakniti se moraš samo pod pogojem, da voziš manj kot je omejitev. ČE voziš v skladu z omejitvijo se nisi dolžan umikar psihopatom, ki bi vozili 130km/h. Še vedno pa je pametno, da to narediš, ker nikoli ne veš kako trčen je voznik za tabo.

Pithlit ::

St235 je izjavil:

Umakniti se moraš samo pod pogojem, da voziš manj kot je omejitev. ČE voziš v skladu z omejitvijo se nisi dolžan umikar psihopatom, ki bi vozili 130km/h. Še vedno pa je pametno, da to narediš, ker nikoli ne veš kako trčen je voznik za tabo.

No ja...

energetik je izjavil:

To je pa stvar policajev, ki bi morali oceniti, kdaj je kazen primerna.

Ne, ni.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

negotiator ::

Aston_11 je izjavil:

negotiator je izjavil:

Hja, če bi vozil 90, ti mogoče ne bi visel na riti, ane? Aja, na to pa nisi pomislil...
Pač egoist si. Me me me me me me me, only me. A na to, da ne bi visel v riti, pa nisi pomislil oziroma druge opcije ni? Si duševno prizadet in ne moreš drugače, da ne bi vozil v riti?


In kje sem napisal, da bi vozil v riti? Kar naprej me preseneča duhovitost nekaterih ST-jevcev.
All easy problems have already been solved.

St235 ::

Pithlit je izjavil:

St235 je izjavil:

Umakniti se moraš samo pod pogojem, da voziš manj kot je omejitev. ČE voziš v skladu z omejitvijo se nisi dolžan umikar psihopatom, ki bi vozili 130km/h. Še vedno pa je pametno, da to narediš, ker nikoli ne veš kako trčen je voznik za tabo.

No ja...

energetik je izjavil:

To je pa stvar policajev, ki bi morali oceniti, kdaj je kazen primerna.

Ne, ni.


V bistvu je. Naloga policista je, da oceni kdaj nekdo s svojim ravnanjem stori prekršek in ustrezno sankcionira kršilca. In konkreten prekršek je lep primer, kjer tako stvar ni mogoče "avtomatizirati" in meriti. Žal je to eno področje kjer smo našo policijo povsem razvrednostili in dejansko 3/4 časa izvajajo samo nadzor ki je objektrivno preverljiv (hitrost in alkotest).

negotiator ::

Pithlit je izjavil:

St235 je izjavil:

Umakniti se moraš samo pod pogojem, da voziš manj kot je omejitev. ČE voziš v skladu z omejitvijo se nisi dolžan umikar psihopatom, ki bi vozili 130km/h. Še vedno pa je pametno, da to narediš, ker nikoli ne veš kako trčen je voznik za tabo.

No ja...

energetik je izjavil:

To je pa stvar policajev, ki bi morali oceniti, kdaj je kazen primerna.

Ne, ni.



Ah, zdaj pa tebi ni primerna ta kazen, lol Po drugi strani pa meni na dolgo razlagaš, kako je po pravilih brez razloga voziti manj. Eni bi morali malo na svež zrak, ker se hitro zgodi, da ti IQ pade, ko debatiraš z določenimi člani forumov.
All easy problems have already been solved.

zmaugy ::

jype je izjavil:

zmaugy> Samo potem je treba biti dosleden in ostati pri uporabi tehnologije 18 stoletja vsepovsod.

Ne, seveda ne. Pešačenje je zdravo.


Samo čas je omejen.

Pithlit je izjavil:

negotiator je izjavil:

PS: zdaj pa reci: ja, tudi 80 je dovoljeno peljat, da ti jaz lahko odgovorim; čemu bi peljal 80, če omejitve in razmere dopuščajo 90? Mogoče zato, ker rad provociraš?

Ker si ne upa? Ne čuti potrebe? Je bolan? Prevaža kaj občutljivega? Je sendvič? Kwatebriga?

Če je bolan in to vpliva na njegovo vožnjo, potem verjetno ne bi smel voziti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

zmaugy ::

Mehmed je izjavil:

Cemu bi pelu 90? Da tebe osreci?
Mal se precenjujes model.


Ker je za sabo naredu kolono?

Aston_11 ::

zmaugy je izjavil:

Ker je za sabo naredu kolono?
Ker potem kolona čudežno zgine, ko pospeši na 90 km/h?

zmaugy ::

Aston_11 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ker je za sabo naredu kolono?
Ker potem kolona čudežno zgine, ko pospeši na 90 km/h?

Ne, ker je to skladno s CPP. In ker je za živce lažje v koloni voziti 90 kot 80 - in ker nam ni vseeno za druge in zakone?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Aston_11 ::

zmaugy je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ker je za sabo naredu kolono?
Ker potem kolona čudežno zgine, ko pospeši na 90 km/h?

Ne, ker je to skladno s CPP.
Bajajada. Skladno s CPP-jem je, da se umakne, ne da pospeši.

zmaugy je izjavil:

In ker je za živce lažje v koloni voziti 90 kot 80 - in ker nam ni vseeno za druge in zakone?
Duševno bolani nimajo kaj istati v vozilih, vrnejo naj izpit in naj nehajo ogrožati ostale ljudi. Drugače pa: persen pomirja ali pa kakšna kamilica.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

zmaugy ::

@Aston11:
1. Res je. Lahko pa tudi pospeši na 90.
2. Zelo slabo argumentirano, rekel bi celo žaljivo. Hence poseben gumbek.

PS: kamilice niso za to. :D

Aston_11 ::

zmaugy je izjavil:

@Aston11:
1. Res je. Lahko pa tudi pospeši na 90.:D
Dobro, da si napisal "lahko". Torej ni obvezno.
2. Kaj od tega ne drži?

zmaugy ::

Aston_11 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

@Aston11:
1. Res je. Lahko pa tudi pospeši na 90.:D
Dobro, da si napisal "lahko". Torej ni obvezno.
2. Kaj od tega ne drži?


1. Ni obvezno, je pa verjetno lažje in manj stresno kot spraviti se dol na prvem možnem mestu, kjer se lahko umakneš, sploh za voznika, ki s težavo vozi na zogrnji meji omejitve hitrosti, ki je postavljna zelo konzervativno.
2. Niso vsi, ki jih živcira počasna vožnja, "duševno bolani" - tvoje besede.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Cr00k ::

Se pravi če voziš z 89,9kmh in imaš za sabo tri avte se jim moraš umaknit? Da se ne bi res kje kdo umikal... poleg tega, pa vsi merilniki lažejo v nekem %. Se pravi, če ti voziš s tempomatom točno 90 po števcu, v realnosti pa 85, se bi moral umakniti in si v bistvu nevede v prekršku... morebitno kazen kar vašemu avtomobilskemu proizvajalcu zafakturirajte :)

Aston_11 ::

zmaugy je izjavil:

2. Niso vsi, ki jih živcira počasna vožnja, "duševno bolani" - tvoje besede.
Kaj pa vem... tega ponavljanja, kako ste vsi živčni, če morate 80 namesto 120, se človek kar malo ustraši.

negotiator ::

Bajajada. Skladno s CPP-jem je, da se umakne, ne da pospeši.


Ja, če ima razlog za počasnejšo vožnjo, se mora umaknit, ker pa ga ponavadi nima (med razloge ne šteje buljenje v telefon), bi bilo super, če bi pospešil. Ampak vozniki na slo. cestah ne naredijo ne enega, ne drugega, ne glede na razlog.

Duševno bolani nimajo kaj istati v vozilih


Kako so pa potem sploh dobili izpit? Mar takrat še niso bili "duševno bolani"? Le kako lahko tako slabi vozniki pridejo skozi izpitno vožnjo? Hmm...
All easy problems have already been solved.

Mehmed ::

negotiator je izjavil:

Če so slabe razmere ali pa se prevaža občutljiv tovor, me ne moti, dvomim pa, da občutljiv tovor vsak dan prevaža večina ljudi.

No da ti olajsam zadevo, ce srecas mene privzemi, da vedno vozim obcutljiv tovor.
Tudi ce pozabim cocacolo, sem sam dost obcutljiv.

energetik je izjavil:

Si naredil CPP?
Še enkrat, zaradi tega:
Če voziš počasneje od omejitve, se moraš na vsakem primernem mestu umakniti s cestišča, ČE se za tabo nabere kolona (>=3 vozila). Če voziš z manj kot 50% dovoljene, moraš zraven prižgati še 4 utripalke.


Kje tle pise, da rabis vozit 90? Oznaci ce ti ni odvec.

zmaugy je izjavil:


Ne, ker je to skladno s CPP. In ker je za živce lažje v koloni voziti 90 kot 80 - in ker nam ni vseeno za druge in zakone?

Skladno s CPP je vse do 90.
Se pravi 80.
Pa 82.
Pa 85.
Pa 81...

zmaugy je izjavil:


1. Ni obvezno, je pa verjetno lažje in manj stresno kot spraviti se dol na prvem možnem mestu, kjer se lahko umakneš, sploh za voznika, ki s težavo vozi na zogrnji meji omejitve hitrosti, ki je postavljna zelo konzervativno.
2. Niso vsi, ki jih živcira počasna vožnja, "duševno bolani" - tvoje besede.

Ne, vsekakor ni lazje pa manj stresno prilagajat voznjo tistemu za sabo.
In to, da privzames kako ima nekdo tezavo vozit na neki meji ti ful ne gre v prid, ko se trudis zanikat dusevne bolezni.

negotiator ::

sem sam dost obcutljiv.


Potem pa nimaš kaj delat na cesti.
All easy problems have already been solved.

Mehmed ::

negotiator je izjavil:


Potem pa nimaš kaj delat na cesti.


No sej to ane. Folk za mano si domislja, da bodo oni sodili o mojih razlogih zakaj kako vozim. Pa da me je strah ne vem cesa, ce ne vozim kot bi oni radi. Pa ne vem kaj vse si se zmislijo, da bi spravli folk s ceste.
Pol se pa vprasi zakaj so mi mehurcki v cocacoli bolj vazni od tebe.

Invictus ::

Če te je strah vožnje, ostani doma...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Aston_11 ::

negotiator je izjavil:

Kako so pa potem sploh dobili izpit? Mar takrat še niso bili "duševno bolani"? Le kako lahko tako slabi vozniki pridejo skozi izpitno vožnjo? Hmm...
Ja, zanimivo, kaj se jim je zgodilo, da so vsi tako strašno živčni, če vozijo nekaj časa 80 namesto 90+.

energetik ::

Mehmed je izjavil:

energetik je izjavil:

Si naredil CPP?
Še enkrat, zaradi tega:
Če voziš počasneje od omejitve, se moraš na vsakem primernem mestu umakniti s cestišča, ČE se za tabo nabere kolona (>=3 vozila). Če voziš z manj kot 50% dovoljene, moraš zraven prižgati še 4 utripalke.


Kje tle pise, da rabis vozit 90? Oznaci ce ti ni odvec.

zmaugy je izjavil:


Ne, ker je to skladno s CPP. In ker je za živce lažje v koloni voziti 90 kot 80 - in ker nam ni vseeno za druge in zakone?

Skladno s CPP je vse do 90.
Se pravi 80.
Pa 82.
Pa 85.
Pa 81...
Si funkcinalno nepismen? Če voziš manj kot je dovoljena hitrosti, torej vse kar je < 90km/h pri omejitvi 90. Preberi si zakon ali pa pejt še enkrat delat CPP.

negotiator ::

Cr00k je izjavil:

Se pravi če voziš z 89,9kmh in imaš za sabo tri avte se jim moraš umaknit? Da se ne bi res kje kdo umikal... poleg tega, pa vsi merilniki lažejo v nekem %. Se pravi, če ti voziš s tempomatom točno 90 po števcu, v realnosti pa 85, se bi moral umakniti in si v bistvu nevede v prekršku... morebitno kazen kar vašemu avtomobilskemu proizvajalcu zafakturirajte :)


Ne, ker tega sploh ne boš opazil. Da, lažejo in tega se zavedam, kar je tudi eden od razlogov, da se ne obremenjujem, če nekdo vozi 80 ali 85 po števcu - mogoče ima pa revež premajhne gume zmontirane. In to je tudi razlog, da sam vozim okoli 93-95 po števcu, če se da.
All easy problems have already been solved.

St235 ::

Invictus je izjavil:

Če te je strah vožnje, ostani doma...


Če se niste sposobni kontrolirat za volanom poiščite psihijatrično pomoč.

Mehmed ::

energetik je izjavil:

Si funkcinalno nepismen?

Ocitno, zato sem te prosil, da oznacis.

St235 ::

energetik je izjavil:

Mehmed je izjavil:

energetik je izjavil:

Si naredil CPP?
Še enkrat, zaradi tega:
Če voziš počasneje od omejitve, se moraš na vsakem primernem mestu umakniti s cestišča, ČE se za tabo nabere kolona (>=3 vozila). Če voziš z manj kot 50% dovoljene, moraš zraven prižgati še 4 utripalke.


Kje tle pise, da rabis vozit 90? Oznaci ce ti ni odvec.

zmaugy je izjavil:


Ne, ker je to skladno s CPP. In ker je za živce lažje v koloni voziti 90 kot 80 - in ker nam ni vseeno za druge in zakone?

Skladno s CPP je vse do 90.
Se pravi 80.
Pa 82.
Pa 85.
Pa 81...
Si funkcinalno nepismen? Če voziš manj kot je dovoljena hitrosti, torej vse kar je < 90km/h pri omejitvi 90. Preberi si zakon ali pa pejt še enkrat delat CPP.

Predlagam, da upoštevaš svoj nasvet in dokažeš da si funkcionalno pismen ter priskrbiš citat, ki kakorkoli nakazuje, da je prepovedana vožnja z hitrostjo nižjo od predpisane.

Mehmed ::

Invictus je izjavil:

Če te je strah vožnje, ostani doma...

Sej me ni voznje strah.
Strah me je da mi cocacola pljuskne v obraz.
In se temu, v mejah zakona, izognem po najbolsih moceh.

energetik ::

St235 je izjavil:

energetik je izjavil:

Mehmed je izjavil:

energetik je izjavil:

Si naredil CPP?
Še enkrat, zaradi tega:
Če voziš počasneje od omejitve, se moraš na vsakem primernem mestu umakniti s cestišča, ČE se za tabo nabere kolona (>=3 vozila). Če voziš z manj kot 50% dovoljene, moraš zraven prižgati še 4 utripalke.


Kje tle pise, da rabis vozit 90? Oznaci ce ti ni odvec.

zmaugy je izjavil:


Ne, ker je to skladno s CPP. In ker je za živce lažje v koloni voziti 90 kot 80 - in ker nam ni vseeno za druge in zakone?

Skladno s CPP je vse do 90.
Se pravi 80.
Pa 82.
Pa 85.
Pa 81...
Si funkcinalno nepismen? Če voziš manj kot je dovoljena hitrosti, torej vse kar je < 90km/h pri omejitvi 90. Preberi si zakon ali pa pejt še enkrat delat CPP.

Predlagam, da upoštevaš svoj nasvet in dokažeš da si funkcionalno pismen ter priskrbiš citat, ki kakorkoli nakazuje, da je prepovedana vožnja z hitrostjo nižjo od predpisane.
Kje sem napisal, da je prepovedana??

negotiator ::

Mehmed je izjavil:

negotiator je izjavil:


Potem pa nimaš kaj delat na cesti.


No sej to ane. Folk za mano si domislja, da bodo oni sodili o mojih razlogih zakaj kako vozim. Pa da me je strah ne vem cesa, ce ne vozim kot bi oni radi. Pa ne vem kaj vse si se zmislijo, da bi spravli folk s ceste.
Pol se pa vprasi zakaj so mi mehurcki v cocacoli bolj vazni od tebe.


Nič si ne domišlja. Zakon je pač zakon, če se ga ne znaš držat, pa pač ne uporabljaj ceste. Le kako bi ti revež zapeljal šele na HC ali AC? Ali morda tudi tam voziš 80, ker si preveč občutljiv? Daj no, nek boljši izgovor bi si pa le lahko izmislil.

Glede mehurčkov; ja, se sploh ne rabim spraševat, pač si na vsak način močno želiš dokazat, kako zelo, zelo me sovražiš in, kako zelo se ti gabim - sem dojel, pa me sploh ne gane, saj mi ne pomeniš nič drugega, kot le še enega voznika, ki brez razloga vozi prepočasi.
All easy problems have already been solved.

noraguta ::

St235 je izjavil:

energetik je izjavil:

Mehmed je izjavil:

energetik je izjavil:

Si naredil CPP?
Še enkrat, zaradi tega:
Če voziš počasneje od omejitve, se moraš na vsakem primernem mestu umakniti s cestišča, ČE se za tabo nabere kolona (>=3 vozila). Če voziš z manj kot 50% dovoljene, moraš zraven prižgati še 4 utripalke.


Kje tle pise, da rabis vozit 90? Oznaci ce ti ni odvec.

zmaugy je izjavil:


Ne, ker je to skladno s CPP. In ker je za živce lažje v koloni voziti 90 kot 80 - in ker nam ni vseeno za druge in zakone?

Skladno s CPP je vse do 90.
Se pravi 80.
Pa 82.
Pa 85.
Pa 81...
Si funkcinalno nepismen? Če voziš manj kot je dovoljena hitrosti, torej vse kar je < 90km/h pri omejitvi 90. Preberi si zakon ali pa pejt še enkrat delat CPP.

Predlagam, da upoštevaš svoj nasvet in dokažeš da si funkcionalno pismen ter priskrbiš citat, ki kakorkoli nakazuje, da je prepovedana vožnja z hitrostjo nižjo od predpisane.

Nepismen si kvečjem ti. Izločiš se ko je dosegaš 50% ptedpusane največje dovoljene hitrosti ne zapovedane. Rumen obkrožen znak določa nejvišjo dovoljeno hitrost. Nič drugega.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!
««
3 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tovornjakarji in avtomobilisti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16332243 (29995) Heavy
»

Vožnja po prehitevalnem (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Na cesti
528113137 (90159) solatko

Več podobnih tem