» »

Google Pixel

Google Pixel

««
10 / 70
»»

klinker ::

mimo je izjavil:

Ali je za 350 eur Pixel 1 se vedno dobra opcija? Veliki bezli me ne motijo. Me pa skrbi dejstvo da je že leto in pol odkar je bil telefon predstavljen.
Zelo bi bil vesel, ce bi kateri zdajšnji uporabnik delil izkušnjo s telefonom

Hvala in lp


https://www.ebay.com/itm/Google-Pixel-X...

Jerry000 ::

Upam, da google naredi kej pametnega z 3ko. Ekran do roba, tale 2XL je men čuden telefon. Kvazi do roba ampak ni. Da o tamalmu ne govorim ko ma še večje grde bezle. Da še design porihtajo pa so zmagal

veqlargh ::

:D Vedno kritik :)

Jerry000 ::

veqlargh je izjavil:

:D Vedno kritik :)

Jah, če bi dal 900EUR bi rad da osebno odtehta to :).

Mavrik ::

Jerry000 je izjavil:

Upam, da google naredi kej pametnega z 3ko. Ekran do roba, tale 2XL je men čuden telefon. Kvazi do roba ampak ni. Da o tamalmu ne govorim ko ma še večje grde bezle. Da še design porihtajo pa so zmagal


Kaj vas pa tile bezli tkole motijo? Tega ne štekam čist, zgleda kot nek glup internet meme. Sem uporabljal Pixla 1, Pixla 2 ter zdaj S9 in... po par dneh sploh ne opaziš več roba ker si itak fokusiran na display?
The truth is rarely pure and never simple.

Egidij88 ::

Jaz tudi ne štekam te gonje. Kot ima moj trenutni Nexus 5X mi je čisto ok.

Jerry000 ::

Kaj me moti? Sem vizualno bitje, ko sem videl telefone brez (ali minimalnimi) bezli sem bil "waw kok lep telefon". Tudi sam uporabljam telefon ki ima bezle in mi je OK, to je OnePlus X. Rad imam spremembo, ne želim si spet telefon isti kot sem ga imel 6 let. Želim nekaj kar "odraža" 2018 v design smislu fizičnega telefona. Še kakšno vprašanje :)? Seveda pa to so osebna mnenja in želje, nobenega ne forsiram.

veqlargh ::

Men je pa ravno bezel na pixel 2 proper, držiš kot se zagre telefon, če pade pa tud ne cvikam takoj, da bo vse šlu k vragu :D Also speakers! Also, no fugly notch.

Jerry000 ::

Notch je men kar všeč, again, mal spremembe :)

klinker ::

Kake spremembe, ko vsi gonijo ta notch odkar so ga na X-a ruknili. Skoraj ne dobis vec konkretnega fona brez tega, bemu. Samo za to za zdaj ostajam na Samsungu, je se edini ki fura nek svoj design.

OK.d ::

Jerry000 je izjavil:

Notch je men kar všeč, again, mal spremembe :)

Prej omenjaš ekran do roba must have, zdaj ti je pa notch všeč.
Človek odloči se že, ker oboje glede lepote ne gre skupaj;)
LPOK.d

klinker ::

No no, to je povsem subjektivno.

Jerry000 ::

OK.d je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Notch je men kar všeč, again, mal spremembe :)

Prej omenjaš ekran do roba must have, zdaj ti je pa notch všeč.
Človek odloči se že, ker oboje glede lepote ne gre skupaj;)

Saj, ekran do roba + notch mi je čist fletno, mi gre lepo skupaj. Če pa ima kdo ekran celotno do roba brez notch z sprednjo kamero in slušalko potem pa bring it on :) (govorim za pixel, samsung). Za zvočnike mi je vseen ali so na sprednji strani ali na strani, jih ne uporabljam dosti, za musko mam pa slušalke ;)

klinker je izjavil:

Kake spremembe, ko vsi gonijo ta notch odkar so ga na X-a ruknili. Skoraj ne dobis vec konkretnega fona brez tega, bemu. Samo za to za zdaj ostajam na Samsungu, je se edini ki fura nek svoj design.

Osebne spremembe, gonim telefone z bezli že 6 let. Kaj imajo ostali po cesti me ne briga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Jerry000 ::


PARTyZAN ::

Zanimivo bo, ko bodo objavili kakšne podatke o kameri, pričakovanja so visoka. Pri teh špekulacijah glede oblike me pa moti samo notch. Upam da ga ne bo, drugače bo moral moj Nexus 6p zdržat vsaj še eno sezono... :(

Jerry000 ::

Notch mene ne moti, mi je fleten. Moti me samo če bodo telefon fizično povečal. Pa zanima me kakšen bo Pixel. Uglavnem, tole je že zame da ga kupim :).

WaterBoy ::

Je imel kdo probleme z pixlom 2 in Facebook aplikacijo? Meni se je začela kar naprej sesuvati

Domobrancek ::

A bo Pixel 3 na voljo tudi pri SLO operaterjih? Je mogoče kaj znanega o tem?

PARTyZAN ::

Najverjetneje ne bo.

Aramis ::

V čem pa je poanta, da jih pri nas uradno ni? Glede na to, da so nexusi bili?

Jerry000 ::

Domobrancek je izjavil:

A bo Pixel 3 na voljo tudi pri SLO operaterjih? Je mogoče kaj znanega o tem?

Sigurno ne bo. Saj googlova trgovina ne podpira slovenije...in še veliko več držav.
Tukaj jih lahko kupiš pri nas:
https://si.mobileshop.eu/iskanje/?searc...

starboi ::

Jerry000 je izjavil:

Notch mene ne moti, mi je fleten. Moti me samo če bodo telefon fizično povečal. Pa zanima me kakšen bo Pixel. Uglavnem, tole je že zame da ga kupim :).


Kako to da boš naredil preskok iz S9ke na Pixla ? Lahko na kratko opišeš svoje + in - pri svojem Samsungu . Hvala.

veqlargh ::

Saj nima S9? On ma OPX.

pirlo ::

Aramis je izjavil:

V čem pa je poanta, da jih pri nas uradno ni? Glede na to, da so nexusi bili?

Nexusi niso bili Googlovi telefoni. Za Google pa žal Slovenija ne obstaja.

Jerry000 ::

starboi je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Notch mene ne moti, mi je fleten. Moti me samo če bodo telefon fizično povečal. Pa zanima me kakšen bo Pixel. Uglavnem, tole je že zame da ga kupim :).


Kako to da boš naredil preskok iz S9ke na Pixla ? Lahko na kratko opišeš svoje + in - pri svojem Samsungu . Hvala.

Hm? Nevem od kje ti ta informacija, jaz imam 3 leta star OnePlus X :). Mislim, da je sedaj jasno zakaj menjava (če bo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Mavrik ::

Aramis je izjavil:

V čem pa je poanta, da jih pri nas uradno ni? Glede na to, da so nexusi bili?


Nexuse so proizvajali in direktno prodajali obstoječi proizvajalci (LG, Huawei, Motorola) in so šli čez njihovo logistiko, uvoz in garancijo. Tako si imel na voljo Nexuse od proizvajalcev, ki so prisotni v Sloveniji (LG, Huawei, Samsung), ne pa tiste ki jih ni bilo (Motorola).

Pixle pa ima čez samo Google, ki logistične mreže trenutno nima primerljive z že obstoječimi proizvajalci.
The truth is rarely pure and never simple.

klinker ::

Samo je to zelo slaba poteza, ker bi pixli sli za med, ce bi jih operaterjem dali v prodajo.

PARTyZAN ::

Približno toliko "za med" kot v preostanku Evrope s tem, da je večina tega preostanka precej večja kot naša mala državica.

klinker ::

Pri operaterju imas "subvencioniran" nakup, oz. nakup na obroke. Mislis da bi pri nas blo tolko jabuk, S8/9k ipd highend fonov, ce ne bi imel moznosti nakupa na obroke? Malo morgen.

Jerry000 ::

PARTyZAN je izjavil:

Približno toliko "za med" kot v preostanku Evrope s tem, da je večina tega preostanka precej večja kot naša mala državica.

Ni sam naša državica, več držav je ki jih google ne podpira...tu je pa že drugačna slika.

PARTyZAN ::

Tako je. Trenutno je Pixel uradno na voljo v 6 državah po svetu. Ko in če bo imel Google ambicije širit svojo logistično mrežo, mi definitivno ne bomo prva izbira.

WaterBoy ::

Kot da je problem naročiti iz angleške ali nemške google trgovine in poslati domov preko cheaper and more

Mavrik ::

WaterBoy je izjavil:

Kot da je problem naročiti iz angleške ali nemške google trgovine in poslati domov preko cheaper and more


Ma načeloma hočeš imeti garancijo in plac kamor lahko stvar neseš če je kaj narobe. Vseeno je lažje.
The truth is rarely pure and never simple.

WaterBoy ::

To imaš pa čisto prav. Jaz še sedaj ne vem kam poslati telefon če se mi pokvari :)

Jerry000 ::

Pa še dražje je preko cheaper and more, a ni? Pa na to stran ko sem poslal neseš v garancijo pa potem oni naprej.

OK.d ::

WaterBoy je izjavil:

To imaš pa čisto prav. Jaz še sedaj ne vem kam poslati telefon če se mi pokvari :)

Odneseš nazaj v trgovino tam kjet si ga kupil.
LPOK.d

Kasali ::

Pozdravljeni! So komu sanja kje kupiti original polnilec in kable za Pixla 2 XL?

tryhard ::

Mavrik je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Upam, da google naredi kej pametnega z 3ko. Ekran do roba, tale 2XL je men čuden telefon. Kvazi do roba ampak ni. Da o tamalmu ne govorim ko ma še večje grde bezle. Da še design porihtajo pa so zmagal


Kaj vas pa tile bezli tkole motijo? Tega ne štekam čist, zgleda kot nek glup internet meme. Sem uporabljal Pixla 1, Pixla 2 ter zdaj S9 in... po par dneh sploh ne opaziš več roba ker si itak fokusiran na display?

Ne rabimo bezlov v današnjem času.
Lahko imamo enako velik telefon z večjim zaslonom. Tehnologijo že imamo.

Kasali je izjavil:

Pozdravljeni! So komu sanja kje kupiti original polnilec in kable za Pixla 2 XL?

Glede na to, da podpira USB Power Delivery standard, je vseeno, dokler polnilec in kabel podpirata isto.

Mavrik je izjavil:

WaterBoy je izjavil:

Kot da je problem naročiti iz angleške ali nemške google trgovine in poslati domov preko cheaper and more


Ma načeloma hočeš imeti garancijo in plac kamor lahko stvar neseš če je kaj narobe. Vseeno je lažje.

V Sloveniji ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tryhard ()

Kasali ::

Glede na to, da podpira USB Power Delivery standard, je vseeno, dokler polnilec in kabel podpirata isto.


Maš kakšen pameten predlog?

Kasali ::

Glede na to, da podpira USB Power Delivery standard, je vseeno, dokler polnilec in kabel podpirata isto.


Maš kakšen pameten predlog?


Res nihče?

tryhard ::

Težko, glede na to, da gre za razmeroma svež standard. Po moje gre bolj za večletno investicijo za to bi pripoiročal nekaj, ki da skozi vsaj 45Wattov podpira Power Delivery 2 (in hkrati tudi Quick Charge 4).
To potem zadostuje za večino telefonov, ki bodo izšli v prihodnosti, bolj ali manj vse tablice, vse future oriented prenosnike.

WaterBoy ::

Jaz sem si tega naročal. Včeraj dobil. Nisem še pa testiral ali res omogoča fast charge, keš še čakam avtomobilski polnilec:

https://www.banggood.com/BlitzWolf-AmpC...

Ima kdo idejo kje dobiti usb C - 3,5mm jack adapter z vgrajenim DAC?

pirlo ::

Bliztwolf in Aukey sta dva "premium kitajca", ki res dobro delata. Imata malo dražje zadeve ampak so vredne denarja.

OK.d ::

Imam tega naročenega ampak še nisem dobilhttps://m.aliexpress.com/item/327720848...
LPOK.d

WaterBoy ::

Je kdo opazil na Pixel 2 telefonu da USB C konektor slabo drži ali pa da se dad kabel iztake ven?

Sva včeraj z kolegon primerjala njegovo motorolo z USB C in mojega pixla in je opazna razlika kako je njegov bolj sigurno vtaknjen not. Tudi potrebuješ večjo silo ga da izvlečeč in ko ga vtakneš nor se sliši kot bi ga nekaj zagrablo, pri mojem pa sploh ne veš a je not al ne

Matevz96 ::

WaterBoy je izjavil:

Je kdo opazil na Pixel 2 telefonu da USB C konektor slabo drži ali pa da se dad kabel iztake ven?

Sva včeraj z kolegon primerjala njegovo motorolo z USB C in mojega pixla in je opazna razlika kako je njegov bolj sigurno vtaknjen not. Tudi potrebuješ večjo silo ga da izvlečeč in ko ga vtakneš nor se sliši kot bi ga nekaj zagrablo, pri mojem pa sploh ne veš a je not al ne


Lahko je razlika posledica uporabe konektorja. Na Nexusu 5x je sprva kabel držal tako močno, da sem se bal da bom kaj poškodaval ko sem ga iztaknil po treh letih gre pa veliko lažje :)
#hooldthedoor

WaterBoy ::

Njegov telefon je po moje star vsaj leto in pol, moj pa pol leta. Uporabljala sva isti kabel za test :)

pirlo ::

Na Nexusu 5X sem imel isti "problem". Na začetku sem ga komaj izvlekel, zdaj pa kabel kar pada ven če se ga malo dotakneš.

OK.d ::

Tudi na mojem xl 2, se kabel skoraj prelahko vstavi in izvleče, ampak zaenkrat ni moteče.
LPOK.d

Tr0n ::

Kak se vam kaj dopade Android 9 Pie? :D

Razen adaptive baterije in nekaj UI sprememb, nic kaj novega. Me zanima, ce bo res kaj pomagalo tole z baterijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()
««
10 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32150695 (2065) Karen
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
889881 (6757) Leko
»

Telefoni Pixel 7 na voljo 13. oktobra

Oddelek: Novice / Android
146406 (2666) OK.d
»

Telefoni Pixel 6 prispejo naslednji teden

Oddelek: Novice / Android
4410144 (7155) blackbfm

Več podobnih tem