» »

eye in the sky film

eye in the sky film

masterpsi ::

a je kdo gledu?

http://www.imdb.com/title/tt2057392/

angleška vojska (za spremembo ni ameriška) proti teroristom, všeč zgodba, ampak kak čustven film.
spoilers: vojska noče zbombardirat 5teroristov ker bo pri tem umrla 1punčka. in happy ending itak, ampak comon?! tist terorist bi z eksplozivom kao ubil 80ljudi in vojska se obotavlja ker bo pri tem umrla 1 punčka. Kak čustven film, jaooo. In dans odprem novice in berem da so v siriji napadli humanitarni konvoj, 20+ mrtvih, Ban ki mun bo spet zakrbljen. Pa tej filmi so čist mim. A lah kak bolj realen film :( #sitensm :)

oo7 ::

Nisem še gledal bom pa pogledal. Je pa to eden zadnjih filmov odličnega igralca Alana Rickmana.

Machete ::

Ja, sem gledal. Zelo dolgočasna komedija, ki to uradno ni. Skrajšali bi lahko za eno uro in ne bi sputili nič.
Machete grade: 4,7/10
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

bluefish ::

masterpsi je izjavil:

in happy ending itak, ampak comon?!
Do konca ga pa očitno le nisi gledal.

Zame tam nekje 6/10. Izpostavlja še kako realno vprašanje oziroma dilemo, a je scenarij bolj švoh.

Machete ::

Ja, scenarij je na nivoju srednješolske predstave. Dileme je še kako realna, verjetno se osebne vojne tudi dogajajo, a v resničnosti se o takih zadevah ne pogajajo niti pogovarjajo.


Čisto na koncu, tega legendarnega dokumentarca, USA pilot precej nepozabno izpove svoj pogled za nazaj.
(ca 1h44min)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

vostok_1 ::

^^

fuck man...starejši kot postajam težje prenesem take prizore.

Kr zvlečt vn iz hiše, požgat dom in odvlečt nekam stran, with no money or compensation whatsoever. Ti pri 10 letih in s teboj sharan starostnik, zraven pa vojaki, ki se jim jebe zate.
Pol pa pomislim, na x generation mladež, kjer jim je največji stres v lajfu premalo killsov v neki generični, pussy ass streljačini.

Too much man, just too much.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Nikec3 ::

Meni je bil pa zelo kul film. In ne vem zakaj se toliko ubadate z realnostjo. Meni je vseeno.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

vostok_1 ::

That's because you're a monster.

Vseeno ti je kaj, pravzaprav? Da se nedolžne ljudi po nepotrebnem pobija.
Meni ni vseeno, čeprav več kot rant-at na netu ne morem kaj pretirano.

Personally, v scenariju kot ga filem opisuje....jz ne bi pull the trigger.
Jz ne bi želel biti odgovoren za smrt nedolžne punce. Če se kasneje razstrelijo in pobijejo 100 ljudi, pa to ni več moja odgovornost...ker ga bi lahko še vedno fentali kjerkoli drugje med potjo. Lahko bi se spotaknil na robnik in si zlomil vrat...whatever. Na osnovi špekulacij, bi težko ubil nedolžnega.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Nikec3 ::

Vseeno ti je kaj, pravzaprav? Da se nedolžne ljudi po nepotrebnem pobija.

Vseeno mi je, če je film realen ali ne. Ker je pač film. Tako kot se nisem kaj preveč sekiral, ko je Eastwood posnel American Sniperja. Naloga filmov ni, da so realni ali politično korektni, ali... Edino kaj šteje je, da so zabavni, da jih z veseljem pogledam.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Isotropic ::

glavni igralec = fail


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Black Mirror (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11319258 (1713) Lion29
»

Dexter (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1337246557 (21778) driver_x
»

ZDA doslej najodločneje kritizirale kitajske internetne napade

Oddelek: Novice / Varnost
3718040 (15715) 3furious
»

Collateral Murder (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16424436 (21979) Okapi
»

World Trade Center (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21516262 (5835) burekar

Več podobnih tem