» »

Black Mirror

Black Mirror

1 2
3
»

Nikec3 ::

Pogledal do zdaj samo prvi del. Ni nek presežek, kot da se ustvarjalci niso mogli odločiti, če želijo smrtno resen del, ali komedijo. Ker začne se precej resno, potem pa gre v "boli te kurac" mode. Je pa Miley Cyrus pozitivno presenetila kot igralka.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Lion29 ::

meni so tej trije deli kr neki,,, vkljucno z miley cyrus.... kot da bi bili drugi pisci, komercialni, brez neke vsebine in nekim sporocilom...

prav tako skoraj niso futuristicni, in se ne koncajo neki slabo, kot vecina prejsnjih,... meni porazno, prav razocaranje
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

Lion29 je izjavil:

meni so tej trije deli kr neki,,, vkljucno z miley cyrus.... kot da bi bili drugi pisci, komercialni, brez neke vsebine in nekim sporocilom...

prav tako skoraj niso futuristicni, in se ne koncajo neki slabo, kot vecina prejsnjih,... meni porazno, prav razocaranje

To, da se ne končajo slabo še niti ni problem. Navsezadnje se je tudi najboljša epizoda v celi Black Mirror seriji (San Junipero) končala pozitivno.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Nikec3 ::

Pa tretja epizoda je dejansko dobra. Druga ma pa predstavljen zanimiv fenomen, samo v malo čudni izvedbi.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

cccc ::

bambam20 je izjavil:



Druge epizode sploh nisem razumel. V čem je poanta.



Kje je bila poanta?
Ravno ta epizoda je imela največ prizemljene realne trenutno aktualne poante.
Jepo je pokazala, kakšen vpliv imajo lahko družabna omrežja na ljudi, ki so ujeti v njihovo uporabo.
Sploh pa to, kolikšen vpogled v uporabnika imajo. Dostop do vseh njegovih podatkov, izris celotne njegove osebnosti.
In tista policija in FBI zraven sta v primerjavi z njimi izgledala kot dva izgubljena nevedna lulčka, katerih le mokre sanje so lahko, da bi toliko vedela o človeku kot socialno omrežje.
Pa še rahlo romantično so naslikali, kako je omrežje iz začetnega dobrega projekta preraslo v moro, ki je niti ustavnovitelj ne more več brzdati (apeliranje na fb ipd.).

Meni se je zdela ta epizoda veliko boljša kot razne futuristične iz prejšnjih sezon (robotski psi,...).

MisterM ::

Black Mirror se vrača z epizodo poimenovano "Death to 2020", na sporedu bo na Netflixu. Kdaj, še ni znano.

Izi ::

Pri Netflixu so po treh letih pavze začeli z izdelavo 6. sezone.

https://hop.si/2022/05/17/serija-black-...

2dark ::

Junija 2023 dobimo šesto sezono.

(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Lion29 ::

2dark je izjavil:

Junija 2023 dobimo šesto sezono.



uff.... zgleda obetavno... komaj cakam
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

fulk ::

Meni pa ne. Zgleda premalo out of the box. Kot recimo zadnja sezona, ki je bila bolj generična.

dr.Akula ::

Pogledal tretjo epizodo, Beyond the sea. Prvi dve sta mi bili ok, druga boljša od prve, samo še vedno ni to to kar so bile prve tri (tudi nekaj epizod v četrti) sezone Black mirror-ja.
Tretja epizoda mi že na splošno ni všeč, kakšno pot je ubrala od uvoda naprej in na koncu. Še bolj mi pa ni všeč ta zevajoča luknja v scenariju, kjer (spoilers beyond)
najprej razložijo, da Davidu ne morejo napraviti nove replike ("just not possible") in potem še v smislu "kaj bi pa sploh še počel tukaj na Zemlji...?" -- ker kaj, se njemu zdi boljša alternativa da naslednja 4 leta preživi zaprt kot v podmornici, brez izhoda, wtf??
Cliff:
"Bastards even destroyed his replica. Set it on fire. That means the whole time that I am down here, he's just alone up there. Two years down on the mission, another four to go."
Lana:
"Can't they make him another replica somehow?"
Cliff:
They made these while we were still back down here. Now it's just not possible. Even if they could, what does he have left here?

No očitno te replike nimajo kakšnih hudih omejitev, če čez 10 minut David že lahko 'vstopi' v Cliff-ovo. Zakaj že mu potem tu ne morejo narediti nove oz. se niso tega spomnili že ob planiranju misije? In to ob vložku verjetno par miljard $. Pa če že kult ubije eno družino, zakaj ne najamejo varnostnikov in jih pošljejo varovat še preživelo družino. Blesavo. Takih lukenj v scenariju nisem doživel že od Prometheusa.
ni podatka

Qcube ::

Se strinjam. Sem pogledal štiri dele in edino morda prvi ki je nekako ok. V ostalih je preveč lukenj ali too much fantasy. Upam da bo zadnja epizoda dobra.

tikitoki ::

Men je konec prvega dela cist brezvezen.

Lion29 ::

prvi del je OK (meni)... le konec je zelo predvidljiv... sploh ker vemo, da je to black mirror... sem pogledal se 2. del, ki mi je bil kr neki
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Love Death + Robots (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
688925 (2480) BaTeMaN
»

Twin Peaks (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9918324 (9890) MostWanted
»

12 monkeys (2015) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14732738 (17670) Izi
»

House M.D. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26738470 (24120) Jst

Več podobnih tem