» »

LG G4 Bootloop

LG G4 Bootloop

DeViCeD ::

Pozdravljeni!

Pred kratkim se mi je pokvaril telefon LG G4 z znano napako "bootloop", ki jo je LG priznal priblizno pol leta nazaj. Telefon sem preko Telekom-a dal na servis, kjer sem poudaril, da gre za stvarno napako telefona.
Seveda so mi iz servisa poslali dopis (po mojem nerganju po e-mailu), da so ob pregledu zaznali stik s tekočino. Poslali so mi tudi nekaj slabih slik vezja, kjer naj bi se videla oksidacija.

Kljub temu, da že cel čas govorim, da ne gre za garancijsko popravilo, ampak stvarno napako, ki jo je tudi LG uradno priznal, se vedno trdijo, da se garancijsko servisiranje terminala konča.

Ima kdo kakšne izkušnje s tem? Telefon ni bil v vodi in je deloval brez problema, do te napake.

LG G4 Bootloop: http://www.androidauthority.com/lg-admi...

Lp,
Dejan
So, if I press C, E and G I play C?
  • premaknil iz Loža: ahac ()

koyotee ::

Kater servis je bil to

Ram2 mogoce?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

DeViCeD ::

To je Vama Trade Povšič & CO. d.o.o.

Mogoče bi pomagalo, ce bi vsi (tudi tisti, ki ŠE niso doživeli te napake), uveljavili stvarno napako, ki jo je priznal proizvajalec? :)

Po tem treadu na Reddit-u sodeč (https://www.reddit.com/r/lgg4/comments/... so serijske nekje med 505-509.
So, if I press C, E and G I play C?

Excalibrus ::

Tudi pri meni se je v teh dneh pojavila ta napaka. Jutri nesem na servis in javim kaj bo :)

koyotee ::

Ti samo zagrozi s sodnim izvedencem, bo šel brž na servis telefon.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

buttplugs ::

Med tem pa še nekajkrat pošlji na servis pod stvarno napako.
Pa kontaktiraj še
https://www.lg.com/uk/support/contact/c...
Nima veze, če je UK - naj ti dajo nekega drugega predstavnika za EU.

Slovenski servisi so pač paraziti...

mp5 ::

Pred kratkim je bila na radiu VAL 202 reportaža o težavah pri uveljavljanju garancije. Poslušaj in se odloči kaj boš naredil naprej. Prosim te, da nas obveščaš kako se je zadeva zaključila.

Povezava do oddaje:

http://val202.rtvslo.si/2016/06/kje-pa-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mp5 ()

s1m0n ::

Še dobro, da so pri RAM2 najbolj glasni (v oddaji) :)

Sem pravkar preveril telefon indikator pri bateriji je obarvan telefon ni nikoli imel odstranjenega zadnjega pokrova ali baterije od prve uporabe :) Stika z vodo nikoli ni videl (LG).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

koyotee ::

Ce to ze fabrsko dajo not obarvano :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Dr_M ::

Res majhno kapljico varekine na indikator in bo spet lep bel.

WaterBoy ::

Imel isto napako, klical na servis, nesel mobitel k telekomu so ga poslali na servis v 5 dneh popravljen. Brez problema. Serisko pa imam 607. Isto z prejšnim LG telefonom niso komplicirali z popravilom zvočnika nekaj dni pred izekom garancije, klub zdrobljeni zadnji stranici (LG optimus G)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WaterBoy ()

TOP ::

kako se preveri serisko na LG G4 in katere so kritične.Hvala

buttplugs ::

Še ena zanimiva zgodbica: Bil en dan na Telekomu, kjer se delavec pogovarjal z nadrejenim kaj storiti, ker je servis (ram2) klical ştranko, da okvara mobilnika ne spada v okvire garancije. Stranka je hotela izvedeti, kaj je z mobilnikom narobe in želel, da servis to napako odpravi (četudi bi stranka za to morala plačati).
Seveda servis ni znal povedati, kaj je z mobilnikom narobe. So pa vedeli, da ne morejo v okviru garancije popravljati.
To dvoje se načeloma izključuje, ampak saj veste, slovenski servisi so paraziti.

TOP je izjavil:

kako se preveri serisko na LG G4 in katere so kritične.Hvala

Poglej na škatlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: buttplugs ()

Excalibrus ::

Dal v garancijo pri Telemachu, po 3 tednih čakanja sem dobil nov telefon z 24 mesečno garancijo. Good deal. :)

koyotee ::

RAM2 so največji dr** od servisa. Zato moraš kupit rako znamko, ki je tam ne popravljajo, dokaj žalostno
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Dr_M ::

Da, kupis LG in nimas problemov z ram2. Ali z toptime recimo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Excalibrus ::

Moj je bil na VamaTrade servisu.

retrz ::

Živjo, zanima me če je kdo imel podoben problem. Moj LG G4 je obstal v ekranu "Firmware update" na 0%? Ali gre tukaj tudi za ta bootloop problem? Hvala za info.

klinker ::

Excalibrus je izjavil:

Moj je bil na VamaTrade servisu.


Vamatrade je eden najbolj hvaljenih servisov pri nas.
Mogoce ti v vodo ni padu, ce pa je kdaj bil izpostavljen vecji vlagi zna tudi zajebat zadeva. Ce so kontakti oksidirani je nekaj od tega bilo in nimas kaj jamrat, zal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Assass1n ::

Tudi moj je šel na vama trade in sem dobil novo matično, pri meni brez težav in hitro.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram 2 servis (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35078360 (6270) Twixz
»

Zavrnitev garancije zaradi počenega zaslona (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10917457 (6842) slon
»

POZOR: Servis mobitela - Toptime, Simobil - stik s tekočino, uničenje telefona na ser (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
406100898 (49932) next3steps
»

Garancija zavrnitev TELERAY (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9119731 (14441) ziga1990
»

LG Nexus 5 - Počen zaslon

Oddelek: Mobilne tehnologije
205419 (3344) detroit

Več podobnih tem