» »

Logitech z506 - pomoč

Logitech z506 - pomoč

PikM5 ::

Pozdravljeni,
dobil sem zvočnike logitech z506 5.1. Vse sem priklopil in testiral preko zvok>predvajanje>konfiguriraj. Nastavil sem na 5.1 in preveril vsak zvočnik posebaj. Ko pa sem predvajal vido posnetek preko youtuba, da bi stestiral 5.1 zvok sta delala le prednja stranska zvočnika in bass, sredinski in zadnja dva pa so bili tiho. Potem pa sem šel pod zvok>lastnosti>Enhancements in sem vse enablov, po tem so delovali vsi zvočniki tudi pri youtube posnetku. Ko pa sem si zavrtel film preko vlc predvajalnika (film je bil posnet v 5.1) pa je manjkal zvok, mislim da so delali samo stranski zvočniki in bass, sredinski pa je bil tiho, prav tako mislim da zadnja dva, tako da sem slišal le del zvoka v filmu. Kako rešim to?

PikM5 ::

Malo pogledal po googlu, in našel stran, ki pravi da iztaknem črni jack na zvočni kartici in nato vtaknem nazaj in potem se pojavi okno kjer lahko izberem kateri zvočniki so, in sem dal iz side na back speakers. Zdaj ko gledam film deluje tako kot mora, tudi pri testiranju v konfiguracijah dela tako kot mora, vendar ne dela pa ko gledam youtube 5.1 posnetek...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali se splača nadgraditi obstoječi hi-fi sistem iz bookshelf na floorstanding zvočnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
111500 (1081) mihec87
»

bass ne deluje oz. deluje ampak ne tako kot hočem

Oddelek: Zvok in slika
182809 (2103) CeSTbon
»

Težave z Logitech z906

Oddelek: Zvok in slika
212031 (1764) r3dkv1c4
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926642 (10728) Hrenowsky
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016074 (10013) FlamE#7

Več podobnih tem