» »

Menjava graficne->crashanje?

Menjava graficne->crashanje?

1
2
»

Telbanc ::

hojnikb je izjavil:

Hec je, ker ne razumete osnov. Nekaj je okrušeno keramično pakiranje, druga stvar je pa poškodovan die.


ja hudo je to zelo hudo. Vidim da si mi ti en težek blefer.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

hojnikb ::

Kvečjemu si ti blefer, ker niti ne poznaš osnovnih pojmov.
#brezpodpisa

Napajalc ::

EQuiPeX je izjavil:

Pred kaksnim mesecem sem kupil na ebayu r9 290 rabljen z vodnim blokom.. tip je reku da je zamenju pasto da je dau artic silver in zamenjal termalni lim al kaj je tisto za rame.. do zdej je nisem se dal v komp ker nisem mel pravih fittingov. Zdej je vgrajena v komp in v prvih 2-3 urah sem mel kaksna 2-3 crashe.. slika zmrzne, nic nemorem razen hard reset. Se mi je pa to zgodilo 2x v Valley benchmarku in 1x v CS:GO.. nalozu sm tut amdjeve driverje in vse kar spada zraven (nisem pa gledal v windows update centru)
Ostale specifikacije:
Maticna: ASUS H61M - K
Procesor: Intel Core i3 - 3240
RAM: 2x4gb HyperX Fury(rdeč)
HDD: 500gb (nevem kater model tocno)
SSD: 240gb HyperX Savage


1. Nujno: http://www.bolha.com/racunalnistvo/ohis...
2. Če hočeš potegnt ves potencial iz r9 290:
http://www.bolha.com/racunalnistvo/hlaj...
http://www.mlacom.si/termalne-paste/gel... Dobra žauba + neveš s čim je sedaj namazano.
Za ostalo veš kaj morš narest.
011011100111010101100010

Telbanc ::

hojnikb je izjavil:

Kvečjemu si ti blefer, ker niti ne poznaš osnovnih pojmov.


Ja smo videli pri 8800gt, ki je po tvoje ista kot 9800gt..

Vse je isto in super čip..resnica pa je na netu...da se ne ponavljam....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

hojnikb ::

Telbanc je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Kvečjemu si ti blefer, ker niti ne poznaš osnovnih pojmov.


Ja smo videli pri 8800gt, ki je po tvoje ista kot 9800gt..

Vse je isto in super čip..resnica pa je na netu...da se ne ponavljam....

Sem ti že dokazal z linki, da gre za isto zadevo, a še kr tupiš svoje.
#brezpodpisa

Telbanc ::

hojnikb je izjavil:

Telbanc je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Kvečjemu si ti blefer, ker niti ne poznaš osnovnih pojmov.


Ja smo videli pri 8800gt, ki je po tvoje ista kot 9800gt..

Vse je isto in super čip..resnica pa je na netu...da se ne ponavljam....

Sem ti že dokazal z linki, da gre za isto zadevo, a še kr tupiš svoje.


Itak da ni res, poleg tega v sosednji temi smetiš cel teden, da je 3gb Vrama še preveč za današnje igre...kar spet ni res in smo ti lepo dokazali, na koncu nekako priznaš in spet trolaš naprej...
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

hojnikb ::

Itak da ni res,

Liar liar, pants on fire
#brezpodpisa

Riff ::

drgač pa ni vsak LC za odmet :D, men je LC 420 in potem 550W služil bp pa še zdj delujeta ob v drugih mašinah

Napajalc ::

Sej ne da je zanič, prešvoh je, če bi bil zanič bi ga grafična kartica že uničla.
011011100111010101100010

EQuiPeX ::

Napajalc kaj si mislu zamenat starega al dodat tega da pomaga?

TOP ::

Ne mislu je zamenjat napajalnik.Zakaj hudiča je treba menjat napajalnik,če mu sedaj ne kreša več.Eni imaste pa res super ideje in vsak ki prosi za kakšen problem to prvo sledi odgovor menjaj napajalnik in potem menja napajlanik in isti drek,to se je tukaj že zgodilo.In čim ima folk napajalnik od LC Powerja ga je treba takoj zamenjat,čeprav je zadosti močan in dela normalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

EQuiPeX ::

Mislu sem hladilnik dodaten ki ga je linkal.. nemors met 2 napajalnika..

TOP ::

Kaj misliš dodaten hladilnik na grafi pa saj maš vodno kot sem razumel.

EQuiPeX ::

Ja hladilnik za vodno ane.. imam enega dvojnega pa je linkal vodni hladilnik z bolhe. A da mam pol dva dvojna hladilnika al da starega zamenjam. Ker mi je on dal dele za vodno in verjetno ve al je slab al kwaj.

TOP ::

Ma daj ne kompliciraj stem hladilnikom koliko maš temperaturo mal poglej.Ne more hladilnik biti za nič,če je za vodno hlajenje edino,če ne bi bil pravilno privit ali pa stara termalna pasta.

Napajalc ::

Prvo začni z termalno pasto, to ti priporočam v vsakmu primeru (to pasto potem uporabljaš izključno za OC CPU in tavroče GPU) , da se eventuelno znebiš dodatnega stroška z 2x120 radjatorjem, najdi en avtomobilski termometer ki ima dodaten senzor na žici in utakn to sondo v posodco za vodo, poročaj temperaturo. Za napajalc je pa pomembno kolk vroče piha z njega, sam ko se to enkrat OC nardi bo verjetno treba nekaj bolšega, tisti ki sem ti ga linkal je za uzet tako ali tako, je pocen pa preverjeno dober.
Hladilnik je slab-napeljana cev v premeru 5-6mm, pumpa ni narejena za tlak. Po potrebi se pogovarjamo o zamenjavi radjatorja.
011011100111010101100010

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Napajalc ()

Napajalc ::

Napajalc je izjavil:

Prvo začni z termalno pasto, to ti priporočam v vsakmu primeru (to pasto potem uporabljaš izključno za OC CPU in tavroče GPU) , da se eventuelno znebiš dodatnega stroška z 2x120 radjatorjem, najdi en avtomobilski termometer ki ima dodaten senzor na žici in utakn to sondo v posodco za vodo, poročaj temperaturo. Za napajalc je pa pomembno kolk vroče piha z njega, sam ko se to enkrat OC nardi bo verjetno treba nekaj bolšega, tisti ki sem ti ga linkal je za uzet tako ali tako, je pocen pa preverjeno dober.
Radjator je slab-napeljana cev v premeru 5-6mm, pumpa ni narejena za tlak. Po potrebi se pogovarjamo o zamenjavi radjatorja.

Ah, zbrište to, sem mislil popravi.....
011011100111010101100010

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Napajalc ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD Radeon R9-2xx (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Strojna oprema
1779295401 (155085) next3steps
»

Tok/moč na utičnici PC (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
27438003 (30076) Napajalc
»

Posodobitev grafične/konfiguracije

Oddelek: Kaj kupiti
212967 (2427) gddr85
»

Pomoč pri nakupu grafične (gamerji help!) :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9410487 (8513) Kaj
»

Katero R9 280x/290 kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11933931 (28713) chucki

Več podobnih tem