» »

Odpoved in kako naprej...

Odpoved in kako naprej...

DerHoffmann ::

Pozdravljeni,

Že kar nekaj časa razmišljam o odpovedi iz trenutne službe. Služba me ne motivira, zahteva veliko odgovornosti in je precej zahtevna. Zaposlen sem 1 leto preko agencije, to je tudi moja prva služba po končani 4 letni srednji šoli.

Preden karkoli naredim, me zanima kako je sedaj s temi statusi za vstop na faks. Ali je možno, da se vpišem na redni faks po 1 letu dela ali to ni več možno?

Prosim vas za nasvete ter mnenja.

Invictus ::

Je možno če si mlajši od 26 let.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Ciklamen ::

Če imaš opravljeno maturo in zadosti točk (predvidevam da si star 19 ali 20), se vpišeš na faks ki te zanima :) (poglej datume za vpis na fakultete, mislim da je prvi krog že šel skozi, nisem 100%). Je še možno vse, le voljo potrebuješ :)
- End of the Post ->

DerHoffmann ::

Hvala za hitre odgovore!

Potem ni nikakršnih statusov za izobraževanje odraslih, kupovanje statusa študenta in ostalih stvari, in je tako enostavno kot si napisal?

Magic1 ::

Verjetno bo služba še bolj zahtevna in odgovorna po opravljenem faksu, razen če greš na kak lahek faks samo po naziv.
Magic

MadMen ::

Invictus je izjavil:

Je možno če si mlajši od 26 let.

Vpiše se lahko kadarkoli, če seveda ni izkoristil bonitete, kar pa OP pravi da ni. Lahko se vpiše tudi pri 50. letu starosti, je pa res da bo status študenta imel samo če se vpiše pred 26. letom starosti.

PARTyZAN ::

Status študenta dobi tudi, če gre študirat ko bo star 95 let. Še celo upravičen bo do študentske prehrane. Samo določenih bonitet nima (zavarovanje in podobno).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpis na srednjo šolo za status (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šola
426198272 (37089) Filip8
»

status študenta

Oddelek: Šola
336114 (3559) MadMen
»

Pokojnina po očetu?

Oddelek: Loža
266901 (5202) [D]emon
»

Studenstski status- Absolvent Vprašanje

Oddelek: Šola
92104 (1432) Phantomeye
»

Kako obdržat status študenta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7516046 (9108) Jerry000

Več podobnih tem