» »

Radar/Kazen

Radar/Kazen

Temo vidijo: vsi

JeanLuc ::

Zdravo danes sem v višnjegorski klanec priletel 115-125 km/h (smer grosuplje - iv. gorica, omejitev je pa 100km/h) na vrhu pa lepo zelen kangoo z radarjem odzadaj. Ne mislim nič jambrat ker sem pač pripeljal preveč in zdj bom pač plačal kar sem zaj.... Znima me pa kako hitro pride kazen, pred leti sem čaka 3-4 mesece preden sem jo dobil pa upam da je to zdj kaj hitreje pa tudi lepo bi bilo vnaprej vedet kako visoka kazen pribljižno bo?

Hvala za odgovore in lp

oemdzi ::

V ta klanec so potem ujeli vsaj vsakega četrtega, mene bi tudi :P
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

JeanLuc ::

Ja sej sm vedel, da me bodo enkrat tam ujeli sm še zmerom nism zadost pameten da bi vozil po omejitvah :) Smešno je to, da ko sem prehiteval folk, ki je vozil po omejitvah razmišljal kako mi grejo na k..., ker vozijo tako počasi.

MasterTade ::

ene 40, če upoštevamo toleranco
Mors omnia aequat

JeanLuc ::

V kolkem času pa lahko pričakujem položnico?

M-XXXX ::

Kazni zelo verjetno ne bo. Če slučajno že bo pa bo 40€ oziroma 20€ polovička. Tako zanemarljivo, da se za to niti teme ne splača odpirat :D

jalovec09 ::

Nič ne bo kazni. Lovijo bolj tiste ˝dirkače˝

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

40€ oz. 20€ za polovičko??

Toliko sem plačal parkirnine 1 teden nazaj.

Očitno se splača vozit hitro, lol.

Magic1 ::

Kaj pa pričakuješ za 10km/h prehitro vožnjo na avtocesti. Pač neka kazen mora bit, tako kot če greš peš čez cesto nepravilno.
Magic

St235 ::

JeanLuc je izjavil:

V kolkem času pa lahko pričakujem položnico?


če bo položnica, računaj nekje max dober mesec. Ne smejo več zavlačevat ne vem kaj. Če v 30 dneh ne začnejo postopka potem zapade.

stara mama ::

St235 je izjavil:


če bo položnica, računaj nekje max dober mesec. Ne smejo več zavlačevat ne vem kaj. Če v 30 dneh ne začnejo postopka potem zapade.

In hvala mariborskim radarjem za tak zakon :)

JeanLuc je izjavil:

Smešno je to, da ko sem prehiteval folk, ki je vozil po omejitvah razmišljal kako mi grejo na k..., ker vozijo tako počasi.


No no....

Še dost je takih po cesti in je sam vprašanje časa kdaj naletiš.
Večkrat ko voziš hitrej, večje šanse maš pri ruleti (:

Kar mi je všeč pri tebi je to, da stojiš za svojim in priznaš svoj zajeb.
Za razliko od nekaterih, ki takoj začnejo iskat pot ven in pa kako so policaji prasci in da država išče samo denar, itd....

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

stara mama je izjavil:


pa kako so policaji prasci in da država išče samo denar, itd....



Res je dvakrat. Jaz bi jim še plače znižal, glede kako slabo delajo in kako zvišen odnos imajo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

Unknown_001 ::

@OP jaz sem že dostikrat šibnil mimo tistega starega temnozelenega kangooja. Res je da nekoliko počasneje kot ti ker vozim tempo 110 (najboljša hitrost, da ne oviraš na voznem onih zadaj, pa da lahko normalno polpriklopnike prehitevaš) ampak tudi 115-120 sem že mel not enkrat ko je bilo treba potegnit zaradi prehitevanja. In to je zmer tam nekje na odstavnem delu. Kazni še nisem fasal, sem bil pa pripravljen na kuverto. 20km/h prekoračitve na AC res ni omembe vreden greh, zato so tudi kazni take, da te bo redkokdo gnjavil, razen mogoče stacionarni radar. Merki se edin, ker imaš v tej temi en kup takih ki te obsodijo za morilca če igla od števca samo prdne čez omejitev.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

stara mama ::

bambam20 je izjavil:

stara mama je izjavil:


pa kako so policaji prasci in da država išče samo denar, itd....



Res je dvakrat. Jaz bi jim še plače znižal, glede kako slabo delajo in kako zvišen odnos imajo.

Policaj kot policaj je navaden človek in delavec (z družino in froci).
Kar pa se od njega zahteva je pa stvar njegovih nadrejenih, s politiko v vrhu.
Če pa ima nek policaj slab dan, pa tud ne moreš posploševat.
Res že, da se dostkrat išče denar, sam ne policaji ampak tisti, ki mešajo zrak tam kjer ni treba.

Vseeno si pa ne želim živet v zvetu brez policije.
Propisi so propisi
(prevod za tiste, ki si tega niso sposobni razložit: bolj kot se jih držiš, manj imaš problemov)
Čuden je ta svet, kajne?

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

stara mama je izjavil:


Policaj kot policaj je navaden človek in delavec (z družino in froci).

Ne pa ni navaden delavec.Biti policist je veliko več od delavca, ki sestavlja pralne stroje v Gorenju ali pa šipterja, ki mi proda burek.


Kaj on počne v zasebnem življenju me ne zanima initi drućina nima nobene veze s poklicom policista.

Kar pa se od njega zahteva je pa stvar njegovih nadrejenih, s politiko v vrhu.
Seveda ni. Policist lahko vedno ravna po moranem občutku. Ga nimajo. Večina sploh. Vedno lahko poda nestrinjanje, če uviid, da se kršijo pravice.

Če pa ima nek policaj slab dan, pa tud ne moreš posploševat.
Večina jih ima vsak dan slab dan. Glede, da imam precej izkušenj s policisti bom verjetno vedel. Da ne omneim, kako težko jim je dvignit telefonsko slušalko, ko kličeš ob povsem kulturni uri v ndelejo ob 20-ih zvečer na večjo postajo v mestu in se ti nihče ne oglasi? šele po 5-ih minutah zvonjenja v prazno končno dvigne oseba slušalko in očitno je skozi njen glas, da je nejevoljen. kako si upam sploh klicati na PP in to v nedeljo. ne zaslišano.

Da ne omenim tega, da ko greš na policijsko postajo in ti policist v agresivnem tonu obrazloži, da lahko grožnjo preko SMS-a napišejo tudi VEsoljci :).

Res že, da se dostkrat išče denar, sam ne policaji ampak tisti, ki mešajo zrak tam kjer ni treba.
Mešajo, mešajo. naši inkasanti imajo glede na tuje kolege zelo malo dela. Streljanaj praktično ni. Tu pa tam kakšen pijani lovec.

Vseeno si pa ne želim živet v zvetu brez policije.
Haha. Komik :). Seveda si ne želiš, ker takšni kot si ti takoj letijo na policijo podat prijavo zoper ZJRM , ker je sosed malce bolj močno kihnil in rignil.
Propisi so propisi
(prevod za tiste, ki si tega niso sposobni razložit: bolj kot se jih držiš, manj imaš problemov)
Kaj so to propisi? nekaj v smislu propolisa? Malce za polizat? Predpisi so ustvajreni za takšne, ki se ne znajo obnašat. Bolj kot znaš čez predpise slalomirat bolje se ti godi. To je zelo podobno smučanju. Nekdo, ki vidi samo osnove se bo zataknil na prvi vratnici.



POlicisti so plačani in so iz tega naslova plačanci. Če se jih ne bi plačevalo ne bi opraljali svojega poslanstva. Boli njih, večino za pravičnost in moralnost.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

stara mama ::

No, jaz nekih problemov nimam z njimi.
Hecno, a ne?

Phantomeye ::

bambam20 je izjavil:

stara mama je izjavil:


Policaj kot policaj je navaden človek in delavec (z družino in froci).

Ne pa ni navaden delavec.Biti policist je veliko več od delavca, ki sestavlja pralne stroje v Gorenju ali pa šipterja, ki mi proda burek.


Kaj on počne v zasebnem življenju me ne zanima initi drućina nima nobene veze s poklicom policista.

Kar pa se od njega zahteva je pa stvar njegovih nadrejenih, s politiko v vrhu.
Seveda ni. Policist lahko vedno ravna po moranem občutku. Ga nimajo. Večina sploh. Vedno lahko poda nestrinjanje, če uviid, da se kršijo pravice.

Če pa ima nek policaj slab dan, pa tud ne moreš posploševat.
Večina jih ima vsak dan slab dan. Glede, da imam precej izkušenj s policisti bom verjetno vedel. Da ne omneim, kako težko jim je dvignit telefonsko slušalko, ko kličeš ob povsem kulturni uri v ndelejo ob 20-ih zvečer na večjo postajo v mestu in se ti nihče ne oglasi? šele po 5-ih minutah zvonjenja v prazno končno dvigne oseba slušalko in očitno je skozi njen glas, da je nejevoljen. kako si upam sploh klicati na PP in to v nedeljo. ne zaslišano.

Da ne omenim tega, da ko greš na policijsko postajo in ti policist v agresivnem tonu obrazloži, da lahko grožnjo preko SMS-a napišejo tudi VEsoljci :).

Res že, da se dostkrat išče denar, sam ne policaji ampak tisti, ki mešajo zrak tam kjer ni treba.
Mešajo, mešajo. naši inkasanti imajo glede na tuje kolege zelo malo dela. Streljanaj praktično ni. Tu pa tam kakšen pijani lovec.

Vseeno si pa ne želim živet v zvetu brez policije.
Haha. Komik :). Seveda si ne želiš, ker takšni kot si ti takoj letijo na policijo podat prijavo zoper ZJRM , ker je sosed malce bolj močno kihnil in rignil.
Propisi so propisi
(prevod za tiste, ki si tega niso sposobni razložit: bolj kot se jih držiš, manj imaš problemov)
Kaj so to propisi? nekaj v smislu propolisa? Malce za polizat? Predpisi so ustvajreni za takšne, ki se ne znajo obnašat. Bolj kot znaš čez predpise slalomirat bolje se ti godi. To je zelo podobno smučanju. Nekdo, ki vidi samo osnove se bo zataknil na prvi vratnici.



POlicisti so plačani in so iz tega naslova plačanci. Če se jih ne bi plačevalo ne bi opraljali svojega poslanstva. Boli njih, večino za pravičnost in moralnost.


Mislis reči etiko? Morala je osebni kompas, etika pa od družbe, v kateri živiš.

Sicer pa nisem vedel, da si ekspert za policijsko psihologijo. Torej, policaje boli? Najboljše bi bi bilo, da se policaje neha plačevat. Tako, da bodo ostali zgolj tisti, ki so zares dobri ljudje in bodo delali zastonj - zakaj ne bi, saj gre za dobro ljudi.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

stara mama je izjavil:

No, jaz nekih problemov nimam z njimi.
Hecno, a ne?



Bodi srečen. Tudi sam nimam problemov z njimi,čeprav se je tako prebralo :). So pa daleč od tega, da bi bili to osebki, ki bi bili ljudje v pravem pomenu besede. Tečni, vzišeni, nosijo se tako, kot da so najbolj pomemben člen v družbi ( wot? 8-O) in mislijo , da se jim bo človek klanjal. V isti sapi pozabljajo, da so oni v službi ljudstva in ne obratno. Na to naj drugič pomislijo, ko bodo znova javkali, da zaslužijo KAO zgolj 700€ na mesec.

Phantomeye je izjavil:



Mislis reči etiko? Morala je osebni kompas, etika pa od družbe, v kateri živiš.

Sicer pa nisem vedel, da si ekspert za policijsko psihologijo. Torej, policaje boli? Najboljše bi bi bilo, da se policaje neha plačevat. Tako, da bodo ostali zgolj tisti, ki so zares dobri ljudje in bodo delali zastonj - zakaj ne bi, saj gre za dobro ljudi.


Ravno tako je pomembna morala. Etika je lahko močno zgrešena in zlorabljena. Moralnost je tista, ki te naredi drugačnega.

Boli jih kaj? Ja, boli jih rit od sedenja.

Očitno , da biti predstanvik zakona nima veze z denarjem. kdor razmišlja v tej semri, da bo policaj, ker bo plačan, čeprav je normlano, da dobiva plačo je izbral napačen poklic. To je poslanstvo in človek mora biti precej redoljuben in pri tem še za vzgled vsem ostalim.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Phantomeye ::

bambam20 je izjavil:

stara mama je izjavil:

No, jaz nekih problemov nimam z njimi.
Hecno, a ne?



Bodi srečen. Tudi sam nimam problemov z njimi,čeprav se je tako prebralo :). So pa daleč od tega, da bi bili to osebki, ki bi bili ljudje v pravem pomenu besede. Tečni, vzišeni, nosijo se tako, kot da so najbolj pomemben člen v družbi ( wot? 8-O) in mislijo , da se jim bo človek klanjal. V isti sapi pozabljajo, da so oni v službi ljudstva in ne obratno. Na to naj drugič pomislijo, ko bodo znova javkali, da zaslužijo KAO zgolj 700€ na mesec.

Phantomeye je izjavil:



Mislis reči etiko? Morala je osebni kompas, etika pa od družbe, v kateri živiš.

Sicer pa nisem vedel, da si ekspert za policijsko psihologijo. Torej, policaje boli? Najboljše bi bi bilo, da se policaje neha plačevat. Tako, da bodo ostali zgolj tisti, ki so zares dobri ljudje in bodo delali zastonj - zakaj ne bi, saj gre za dobro ljudi.


Ravno tako je pomembna morala. Etika je lahko močno zgrešena in zlorabljena. Moralnost je tista, ki te naredi drugačnega.

Boli jih kaj? Ja, boli jih rit od sedenja.

Očitno , da biti predstanvik zakona nima veze z denarjem. kdor razmišlja v tej semri, da bo policaj, ker bo plačan, čeprav je normlano, da dobiva plačo je izbral napačen poklic. To je poslanstvo in človek mora biti precej redoljuben in pri tem še za vzgled vsem ostalim.



Ne vem, če razumeš koncepte. Morala ni nič drugega kot posameznikova definicija kaj je dobro in kaj je slabo. Torej tisto, v kar človek verjame, da je dobro ali slabo. "Dobro" moralo naj bi imel človek, katerega mišljenje se ujema z etiko družbe.

MIHAc27 ::

JeanLuc je izjavil:

Zdravo danes sem v višnjegorski klanec priletel 115-125 km/h (smer grosuplje - iv. gorica, omejitev je pa 100km/h) na vrhu pa lepo zelen kangoo z radarjem odzadaj. Ne mislim nič jambrat ker sem pač pripeljal preveč in zdj bom pač plačal kar sem zaj.... Znima me pa kako hitro pride kazen, pred leti sem čaka 3-4 mesece preden sem jo dobil pa upam da je to zdj kaj hitreje pa tudi lepo bi bilo vnaprej vedet kako visoka kazen pribljižno bo?

Hvala za odgovore in lp


Sam sem samo 1x videl razsut avto v točno tem ovinku, in od takrat lahko čisto enostavno tam peljem po omejitvah, če je deževno še malenkost manj. Sej je potem ravnina in lahko nadoknadiš, če pa letiš ven iz ceste....

oemdzi ::

Kar mi je všeč pri tebi je to, da stojiš za svojim in priznaš svoj zajeb.
Za razliko od nekaterih, ki takoj začnejo iskat pot ven in pa kako so policaji prasci in da država išče samo denar, itd....


In zakaj bi se to medsebojno izključevalo ? On je zajebal, država pa kljub tebu samo denar cuza, vrne pa bore malo (bore malo po mojem mnenju, da mi ne bo nekdo začel naštevat kako sem lahko srečen, ker sem prisilno lahko hodil zastonj v osnovno šolo in podobne bedarije)
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

St235 ::

stara mama je izjavil:

St235 je izjavil:


če bo položnica, računaj nekje max dober mesec. Ne smejo več zavlačevat ne vem kaj. Če v 30 dneh ne začnejo postopka potem zapade.

In hvala mariborskim radarjem za tak zakon :)



Mariborski radarji imajo s to spremembo zakona približno toliko skupnega kot s snegom na kamčatki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obvestila o radarjih in dvoličnost (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19633448 (29536) Pithlit
»

Mnenje o policajih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12926750 (18544) strup121
»

Policija - neupravičena globa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13018308 (12584) St235
»

Novi zakon o cestnoprometnih predpisih (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
53588709 (71753) darkolord

Več podobnih tem