» »

Fallout 5

Fallout 5

«
1
2 3

oo7 ::



Fallout 5: Voice actor lets slip that Bethesda RPG sequel is 'gearing up for pre-production' :\

The developer of Fallout 4, Bethesda Softworks, may already have begun work on a sequel to the blockbuster game. That's according to the Game Rant, which cited an Instagram post by Ryan Alosio, the voice behind Fallout 4's Deacon.

"Internally there is movement gearing up for the pre-production of Fallout 5... obviously I can't get into any details at all right now but it will all be a very interesting journey moving forward," he was reported as writing on the social media site. The post has since been deleted and replaced with a similar one without the Fallout 5 revelation.

http://www.ibtimes.co.uk/fallout-5-voic...



Najbrž Fallout 5 ni za pričakovati pred 2020?

Zmajc ::

Nič novega, bo pa minilo še par let preden boš videl kaj konkretnega.

človek zver ::

Mislim da delajo tko k je bil Fallout: New Vegas....pač idino da bojo tokrat vse nardil oni sami in ne Obsidian...torej izid čez ene 2 leti, isti pogon in grafika samo drugo mesto
..kar zna bit čist ql.....Fallout 5 pa mogoče čez 6-7 let.

tikitoki ::

Sem sedaj imalce igral Fallout 4 in lahko tudi opustijo proizvajanje tega sranja. Tolk bednih odlocitev, ki unicujejo gameplay je sam Betseda sposobna narediti.
Ti bedniki naj si najprej ogledajo Witcher in kako se stvari stereze pri 3D open world RPGjih.

Linko ::

Nevem za tebe, ampak meni je Skyrim veliko bolj sedel kot witcher 2/3

Kurzweil ::

Jaz sem huge fan Fallouta od 1. dela dalje. Sam osebno nisem med tistimi, ki bi si žile rezal, zaradi malce lame engina v Fallout 4, ampak za 5. del pa bo počasi čas, da dejansko naredijo oz. uporabijo nekaj revolucionarnega. Franšiza obrača denar in čas je, da tudi na tej točki gredo korak naprej, saj je denarja dovolj.

ahac ::

Ja, čas bi bil za reboot serije ali pa vsaj velike spremembe za naslednji del.

Že to, da 200 let po vojni ljudje še vedno živijo v starih razvalinah (niti razbitih šip še niso zamenjal) je bedarija. V tem času bi se moralo več spremenit. Ne moreš bit prvi, ki se po 200 letih spomni postavit nove barake... Hkrati pa obstajajo nekatere tehnološko super napredne skupine, ki bi lahko čisto spremenile svet, pa ga ne.

Zato bi si jaz ta Fallout 5 želel, da orenk spremenijo design.

Gameplay je FPS, pa jaz bo proper FPS.
Naj se igra kot npr. Borderlands (ki je tudi delno open word z raznimi questi in veliko različnimi orožij).
VATS bi lahko odstranil. To obstaja samo zato, da je Fallout 3 vsaj malo spominjal na 1 in 2, ampak je nesmiselno, ker tisto se je igralo čisto drugače. Če že hočejo, da spominja na stare Falloute bi lahko dal kakšne queste/minigame/event, kjer v poteznem stilu ukazuješ drugim in gledaš z vrha.

NPCji bi lahko dobil malo več osebnosti. Tukaj bi se moral zgledovat po CDP in Bioware. Imet 20 companionov je brezveze, če se vsi obnašajo enako.
Naj si zapomnijo tvoje odločitve in potem temu primerno obnašajo. Pa "romance" naj pomeni več kot samo XP bonus.

A kdo od vas pogleda na telefon, da vidi kaj ima v žepu? :P
Verjetno ne. Zakaj je torej treba gledat na pipboya, da vidiš kaj imaš v inventory. To je res obupen UI.
Pipboy naj bo samo za stvar, kjer je smiselno (quest log, notes, radar, radio...).
Inventory management bi moral nujno imet čisto drugačen (fullscreen) UI.
V Fallout svetu bi verjetno ljudje s seboj nosil papirnate karte. Zato bi bilo čisto OK, če bi se z tipko M odprla taka karta. Na pipboyu naj ostane samo lokalni radar, ki te opozori na nevarnosti, itd.
Ker je v igri hackanje bi mogoče za to lahko uporabil pipboya (kar bi tudi razložil zakaj ne more kar vsakdo shackat vsake stvari).

Svet bi moral bit bolj raznolik in barvast (ni treba, da je vse sivo). Tudi po dogodkih Fallouta, bi še kje obstajala kakšna lepa peščena plaža ali pa kakšen zasnežen hrib.
Celo območje bi lahko bilo tudi dost večje in mogoče razdeljeno na več delov. Fallout 1 in 2 sta imela ogromno območje, šele potem so šli na to, da je samo 1 mesto z okolico. V tem primeru bi lahko dodal prevozna sredstva. V 200 letih bi že kdo poštudiral kako popravit avto ali pa celo vlak. To ne bi bilo nič novega, ker v Fallout 2 si že imel avto s katerim si potoval po svetu. Če pa ne avto, bi pa imel kakšne mutirane super konje.
Morala bi obstajat tudi lepa, čista in varna mesta npr. kot del NCR, ker... 200 let!
Jaz bi naslednji Fallout postavil v Kalifornijo, ker je velika in ima raznoliko pokrajino: morje, doline, puščave, gore, slapovi, jezera... pa tudi različno rastje, itd. A ne bi bilo kul, če bi prišel v nek kraj zgrajen med mutiranimi sekvojami? Potem bi pa tam dobil quest, skočil v avto in se odpeljal v Death Valley...


Eh, to so moje želje, ampak sej vemo, da Bethesda ne bo probavala spreminjat stvari, ki se super prodajajo... :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Isotropic ::

cryengine bi lahko uporabili

oo7 ::

Po moje bo kar hišni engine.

Izi ::

Bethesda vedno uporablja svoj hišni motor.
Za RPG igre so imeli najprej Gamebryo engine, ki je poganjal Morrowind, Oblivion in Fallout 3. Ko je ta zastarel so razvili Creation Engine, na katerem delujeta Skyrim in Fallout 4.
Creation Engine kot kaže zaenkrat še ni prav nič zastarel in zelo verjetno na njem razvijajo Fallout 5.

Kar se tiče pa zgodbe, govorice zaenkrat pravijo, da naj bi bil Fallout 5 nadaljevanje New Vegas.

oo7 ::

Ne verjamem, da bo Fallout 5 nadaljevanje New Vegasa, ker to igro ni naredila Bethesda.

oo7 ::

BETHESDA TEASING FALLOUT ANNOUNCEMENT ?

#PleaseStandBy


https://twitter.com/BethesdaStudios/sta...

http://www.ign.com/articles/2018/05/29/...




Ali pa gre mogoče za Starfield ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

opeter ::

ahac je izjavil:

Že to, da 200 let po vojni ljudje še vedno živijo v starih razvalinah (niti razbitih šip še niso zamenjal) je bedarija.


Zakaj pa ne? Mogoče pa šip niso zamenjali iz več vzrokov:
- pozabili so, kako naredi steklo
- ni smiselno zamenjat, ko pa se ob naslednjem viharju ali pa različnih napadih vse uniči in potem moraš jovo na novo

ahac je izjavil:

V tem času bi se moralo več spremenit. Ne moreš bit prvi, ki se po 200 letih spomni postavit nove barake...


Odvisno, mogoče pa večini odgovarja to stanje.

ahac je izjavil:

Hkrati pa obstajajo nekatere tehnološko super napredne skupine, ki bi lahko čisto spremenile svet, pa ga ne.


Hmmm ... to me spomni na:
https://www.washingtonpost.com/news/pos...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Jaz sicer malo dvomim, da gre za Fallout 5, ker je malo hitro.

Mogoče gre res za Starfield.
Ali pa za kakšen Fallout 3 remastered kajti letos je 10 let od izida.
Samo upam, da ni kakšen Fallout MMO ;((

Izi ::

Bethesda live twitch
 Bethesda - Please Stand By

Bethesda - Please Stand By


Stave:

1. Fallout 5
2. Fallout 4 DLC
3. Fallour 3 New Vegas Remastered
4. Fallour 3 Remastered
...

Furbo ::

5. Zajebavajo in merijo, koliko folka je zainteresiranega
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

tryhard ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tryhard ()

Tr0n ::

Tr0n ::

oo7 ::

Mogoče pa gre za igro od drugega studija kot je bil npr Fallout New vegas :)


Mogoče bodo res napovedali kakšen Fallout: New Orleans


















Tr0n je izjavil:




Tole ne verjamem, da je pravo, ker je Obsidian včera na Twiterju rekel, da niso oni razen če so trollali :)






Tr0n je izjavil:

Here's all the little events that have happened during the stream so far. (Whisper guy, thumbs up, etc.)


Ta ga zmaga :))

ahac ::

A potem ni blo tole?

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Evolve ::

fallout BR

Izi ::

Vprašanje koliko časa imajo namen vleči tole najavo, preden bomo dobili kaj konkretnega, ampak počasi se zadeve vseeno jasnijo.
Vedno se najde kdo, ki mu kaj "uide".

Do sedaj je "ušlo":
- Ne bo Remaster
- Napoved je za nekaj novega in drugačnega

Jaz bi zaenkrat stavil na Fallout: New Orleans

Zmajc ::

Karkoli bojo naredili se bojo morali pošteno potruditi in igro izboljšati v vseh pogledih. Fallout 4 je bil zastarel ko je prišel ven.

Da se jim ne bo zgodilo to kar se je zgodilo seriji Might & Magic (govorim o glavni seriji ne spin offu Heroes of M&M), kjer so tako dolgo vlekli isti pogon in gameplay da so na koncu pogoreli.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Vprašanje koliko časa imajo namen vleči tole najavo, preden bomo dobili kaj konkretnega, ampak počasi se zadeve vseeno jasnijo.
Vedno se najde kdo, ki mu kaj "uide".

Do sedaj je "ušlo":
- Ne bo Remaster
- Napoved je za nekaj novega in drugačnega

Jaz bi zaenkrat stavil na Fallout: New Orleans



Ali pa : Starfield

Izi ::

Zmajc, važne so prodajne številke in čisto nič drugega. Dejstvo je, da je bil Fallot 4 velikanski finančni uspeh. Igra se je prodajala rekordno in splošno mnenje je, da je šlo za odlično igro.

Prodajni rezultati (do februarja 2018):
Fallout 4 (2015) - prodanih 13,89 milijonov kosov
Fallout 3 (2008) - prodanih 9,93 milijonov kosov
Fallout New Vegas (2010) - prodanih 8,41 milijonov kosov

Fallout 4 je v vseh pogledih povsem povozil Fallout 3.
Moje mnenje:
F4 sem končal v celoti skupaj z vsemi DLC-ji in prilezel nekje do level 130, tako da zadevo zelo dobro poznam. Brez dvoma je vrhunska igra. Zgodba res malo šepa, pa vse bolj se odmika od RPG in postaja podobna Far Cry streljačinam, ampak po igralnosti pa povozi Fallout 3. Že samo zaradi samostojne gradnje svojih naselji so daleč presegli monotonost prejšnjih delov. Stari Fallouti se v drugi polovici vedno vlečejo kot kurja čreva in postanejo rahlo dolgočasni.

oo7 ::

Vault boy počiva

https://player.twitch.tv/?channel=bethe...

med spanjem ga gleda več kot 46 tisoč ljudi >:D

tikitoki ::

Izi je izjavil:

Zmajc, važne so prodajne številke in čisto nič drugega. Dejstvo je, da je bil Fallot 4 velikanski finančni uspeh. Igra se je prodajala rekordno in splošno mnenje je, da je šlo za odlično igro.

Prodajni rezultati (do februarja 2018):
Fallout 4 (2015) - prodanih 13,89 milijonov kosov
Fallout 3 (2008) - prodanih 9,93 milijonov kosov
Fallout New Vegas (2010) - prodanih 8,41 milijonov kosov

Fallout 4 je v vseh pogledih povsem povozil Fallout 3.
Moje mnenje:
F4 sem končal v celoti skupaj z vsemi DLC-ji in prilezel nekje do level 130, tako da zadevo zelo dobro poznam. Brez dvoma je vrhunska igra. Zgodba res malo šepa, pa vse bolj se odmika od RPG in postaja podobna Far Cry streljačinam, ampak po igralnosti pa povozi Fallout 3. Že samo zaradi samostojne gradnje svojih naselji so daleč presegli monotonost prejšnjih delov. Stari Fallouti se v drugi polovici vedno vlečejo kot kurja čreva in postanejo rahlo dolgočasni.


Glede na rast stevila gamerjev v zadnjih letih, je rast prodanih kopij cisto brez pomena, ce se tega ne uposteva. Tko, k ne mores primerjati miljarde prometa izpred 10 let, z miljardo danes.

Fallout 4 se tudi vlece k crevo, gradnja naselja pa je slabo zasnovana in prevec duhamorna. Ce te res to veseli pa najboljse, da posezes po minecraftu.

Fallout 4 je v RPG pogledu cisti fail.

Upam, da bo Fallout 5 kaj boljsi, sam dvomim.

oo7 ::

Nazadnje bo pa The Elder Scrolls VI

BigWhale ::

tikitoki je izjavil:

[
Fallout 4 se tudi vlece k crevo, gradnja naselja pa je slabo zasnovana in prevec duhamorna. Ce te res to veseli pa najboljse, da posezes po minecraftu.
Fallout 4 je v RPG pogledu cisti fail.


Gradnja v Fallout 4 je eno tako masilo k samemu RPG elementu pa ne doda nicesar. Vse skupaj je nadlezno in je en sam time sink in nic drugega.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Nazadnje bo pa The Elder Scrolls VI
Vault-boy figurice v TES? Ti pa si igričar :P
Poleg tega je za TES6 že 2 leti znano, da ga delajo.

Tukaj gre za novi Fallout. In glede na ves cirkus, ki ga zganjajo bi rekel, da gre za nekaj velikega.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Nazadnje bo pa The Elder Scrolls VI
Vault-boy figurice v TES? Ti pa si igričar :P
Poleg tega je za TES6 že 2 leti znano, da ga delajo.

Tukaj gre za novi Fallout. In glede na ves cirkus, ki ga zganjajo bi rekel, da gre za nekaj velikega.



Izi včeraj so se tam okoli sprehajali v majciah z Skryrim podobo zato sem to rekel :)

Tr0n ::

oo7 ::

Ja samo tole ni Fallout 5.

Fallout 3
Fallout New Vegas
Fallout 4
Fallout 76
Fallout 5

:P

Na Fallout 5 bo potrebno počakati še nekaj let.

ahac ::

Izgleda, da to ni pravi Fallout 5 tako, da si zasluži svojo temo:
Fallout 76
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Todd Howard: Fallout 5 Will Be Focused on Single Player; Fallout 76 Has Improved Hit Detection, AI & More

https://wccftech.com/howard-fallout-5-w...

oo7 ::

Bethesda ima na Amazonu spet en video kjer odšteva od 10 do 0 - https://www.amazon.com/dp/B07NVV2LNC/re...


Ali bodo pri Bethesdi napovedali novo igro ?

Ponavadi, ko gre za tako odštevanje gre za igro Fallout.


Fallout 5 je malo verjetno, ker naj bi pred F5 izšli še igri Starfield in ES6.

Fallout: New Orleans - 2016 so bile govorice potem je vse potihnilo

Fallout 3 - mogoče remaster verzija ?

Fallout: New Vegas - mogoče remaster verzija ?


Ali pa ne gre za Fallout igro

Starfield ali The Elder Scrolls VI - ampak tudi to dvomim, da bi dali ta timer glede na to, da so obe igri že napovedali na E# 2018.



Lahko pa, da gre za čisto nek nov naslov ali pa kakšno mobilno igro ali pa katerega drugega studija kot je npr arkane studio (Prey, Dishonored) ? :P

BigWhale ::

Fallout 76 - End Of Life. ;>

Zmajc ::

Bethesda naj raje ne napoveduje čisto nič dokler temeljito ne spremenijo workflowa s katerim izdelujejo igre ter posodobijo svoja orodja.

Furbo ::

To odštevanje ne pomeni kar avtomatično fallout zadev.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Lojzze ::

Fallout: Zgornja Duplica ob Sotli

oo7 ::

Fallout 5 is an inevitability, and Bethesda has a lot of time to reflect on mistakes to bring Fallout back to the prominence of New Vegas.

https://gamerant.com/fallout-5-new-vega...


Ja upam, da bo nekaj takega kot Fallout New Vegas. Čeprav verjetno igre ne bomo igrali še kar nekaj let kajti prej naj bi prišli še igri Starfield in Elder Scorls 6.
Bo pa verjetno dala zagon igri tudi nova TV serija Fallout (TV serija)

BigWhale ::

Lepo so povzel, da je treba vrzt stran leveling in dialoge iz F4 ter gameplay narest bolj RPGjevski. :)

tikitoki ::

Ste pa optimisti.

Zmajc ::

Fallout serijo naj lepo dajo na hladno, dokler je tam Todd the Liar

Furbo ::

Eh, katerikoli fallout je boljši, kot noben fallout.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Furbo je izjavil:

Eh, katerikoli fallout je boljši, kot noben fallout.


Razen Fallout 76 ta ne bi smel obstajati.

Furbo ::

True
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BigWhale ::

Ze Fallout 4 je vprasljiv. :/ Dialogi so tolk neumno narjeni, da jaz izredno tezko igram. Nisem se koncal, pa sem kupil v prednarocilu :))

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Ze Fallout 4 je vprasljiv. :/ Dialogi so tolk neumno narjeni, da jaz izredno tezko igram. Nisem se koncal, pa sem kupil v prednarocilu :))


Ah ne Fallout 4 je definitivno za preigrati čeprav ima napake. Dialoge se, da spremeniti z modom, da ti pokaže v celoti kaj boš rekel. A si to mislil ?
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 4 (strani: 1 2 3 456 57 58 59 )

Oddelek: Igre
2919485456 (186) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769007 (4325) oo7
»

Fallout New Vegas 2

Oddelek: Igre
172291 (843) oo7
»

Fallout: New Orleans

Oddelek: Igre
132123 (1341) ahac

Več podobnih tem