» »

Obvezno avtomobilsko zavarovanje G24 vs Triglav

Obvezno avtomobilsko zavarovanje G24 vs Triglav

jalovec09 ::

Naredil inf.izračun, če sklenem preko spleta in plačam takoj. G24 stane 95 evrov, Triglav 160 evrov.
Zakaj taka razlika, tud druge zavarovalnice imajo podobno vsoto okol 160 evrov.
Nekaj očitno ta Generali skriva !???

jalovec09 ::

Ravno včeraj sem dobil ZS, ko so ji dal tud na obvezno odb.franšizo, čeprav to dajo samo na kasko. Se motim?

Assass1n ::

Ne vem povej kaj več, sam sem na G24, naredil za 150€ ceneje kot pri Tilia kar sem imel prej. Fora je da vse narediš sam, ne rabijo agentov in nikogar, ti plačaš instant in to jim je denar v žep. Na srečo pa nisem še rabil uveljavljat, kakšna odbitna franšiza na obezno zavarovanje je pa sploh lahko? Če bi bla kakšna fora da plačaš sam iz svojega žepa ne dvomim da bi 24kur razgrabilo takšno zgodbo če bi se zgodila.
G24 je drugače generali, wiz je tilia se mi zdi, triglav ima tudi nekaj takšnega za preko interneta...
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Tac20 ::

Wiz je adriatic se mi zdi.

Jaz sem tudi letos skelnil pri g24. Plačal sem 100€ manj kot če bi podaljšal pri adriatcu.

DO uveljavljanja, hvala bogu še ni in tudi upam da ne bo prišlo :)

Utk ::

jalovec09 je izjavil:

Ravno včeraj sem dobil ZS, ko so ji dal tud na obvezno odb.franšizo, čeprav to dajo samo na kasko. Se motim?

To je navadna debela laz. Na obvezno ni nobene odbitne franzise. Nikjer.
Ta laz krozi odkar obstaja g24. Verjetno delo konkurence. Zmeraj je to nekdo nekje slisal. Kot da to ne pise v pogojih.
Jaz sem to neumnost slisal direktno od agenta. Kako more agent nekaj govorit, bi pa ja moral bit navajen sam pogoje brat. Seveda, razen ce to delajo namenoma:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Janac ::

Obvezno zavarvovanje pride pri G24 350eur, pri Hi3(Maribor) pa 162eur recimo za moj avto :P

Utk ::

Ja ce nimas nobenega bonusa cist mozno. Pa ga bos kdaj pridobil preko hi3?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848212584 (1618) kixs
»

Najcenejše avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6916641 (1908) 2dark
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26670401 (37992) ;-)
»

Odbitna franšiza + Obvezna odbitna franšiza??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7821450 (15542) čuhalev
»

Avtozavarovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10525262 (20164) theBill

Več podobnih tem