» »

Kje dobiti / kupiti blatnik ??

Kje dobiti / kupiti blatnik ??

sočan ::

Sliši se enostavno , ampak je ravno nasprotno...

Ima kdo mogoče kje v tujini povezave s kakšnimi skladišči avto delov , kjer bi bilo mogoče nabaviti tale blatnik :

KOTFLUEGEL A 414 881 00 01 Desni in Levi (mercedes benz /Vaneo )

Meni nekako ne rata najti prodajalca ...?

Kakršnakoli pomoč dobrodošla .

Hvala.lp

Aston_11 ::

TRISTONAURO ::

Ful u pomoč Aston!

TRISTONAURO ::

Tukaj izgleda, da dobiš desnega, čeprav nobena koda se ne ujema:

http://www.ricambieco.eu/Ricambio.aspx?...

sočan ::

TRISTONAURO je izjavil:

Tukaj izgleda, da dobiš desnega, čeprav nobena koda se ne ujema:

http://www.ricambieco.eu/Ricambio.aspx?...



Tole deluje da bi lahko bilo tapravo... Je pa rabljen kolikor sem uspel razvozlati.? Italijanščina mi gre sploh ne ..hehe

Rabljenega takole kupiti je kar velika loterija..Zdaj če ga osebno vidiš in pregledaš je nekaj drugega kot takole preko spleta.
In še za rabljenega se mi zdi cena kar zasoljena.

Nisem še poizkusil, vendar se bom še obrnil direkt na kakšen autocommerce ? Ne morem verjeti da je takšna umetnost dobit te blatnike. Je sigurno tako kot sem že večkrat doživel..Nekje v kakšnem magacinu ali pri kakšnem privatniku ležijo in bi nekdo z veseljem iztržil kakšen evro.. Pa še nekako razumem da tega ni pri nas. A v Nemčiji ali pa v Avstriji da tega ni ??

lp

TRISTONAURO ::

11-15 star mercedes, ki verjetno ni bil proizveden v več kot 100000 komadih... si predstavljam da kar je na razpolago takoj se porabi.

V oglasu gre se za rabljen del v "dobrem" stanju

sočan ::

TRISTONAURO je izjavil:

11-15 star mercedes, ki verjetno ni bil proizveden v več kot 100000 komadih... si predstavljam da kar je na razpolago takoj se porabi.

V oglasu gre se za rabljen del v "dobrem" stanju


Že ,že...
Res da ni velik teh avtov ,so se takrat malo na čuden način želel iti konkurenco berlingotom,caddyem,....
Nabavna cena mojega je bila čez 27000 evrov..Več kot dva kangooja že takrat. Zato tudi ni doživel vaneo masovne proizvodnje.
No pustimo to.

To še vedno ni vzrok da nebi našel nekje dveh blatnikov. Vem da težje kot za cliota , a sigurno nekje so.

Najraje bi menjal oba ,čeprav je trenutna potreba le po desnem ,a da imam potem mir . Nočem pretiravati in hvaliti , a vem v kakšnem stanju je avto in še vedno ni primerjave ko se vsedem v kakšen drug avto pa čeprav samo dve ali tri leta star...
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predstavitev novega Mercedesa iz serije S (live stream 15.5.2013)

Oddelek: Na cesti
81128 (947) RbOBoIJgE
»

Rabljen avtomobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10621626 (16824) amigo_no1
»

Novega bmwja ukradejo v treh minutah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
9829084 (21235) šernk
»

Kje dobit neoriginalne dele za Peugeot 206?

Oddelek: Loža
182516 (2152) OptiMist_vw
»

mercedes A manual

Oddelek: Loža
172000 (1607) cryptozaver

Več podobnih tem