» »

Legalizacija marihuane 2016

Legalizacija marihuane 2016

««
4 / 19
»»

jype ::

Raptor F16> Kaj potem še počneš tukaj?

Kje?

Martin Krpan ::

Tralala , res so naši zapori polni uživalcev ganđe , ja !:P

Če policija ni zmožna zajeziti kaznivih dejanj je potrebno reformirati policijo , ne pa legalizirati kriminal.
Če ne bodo sposobni zajeziti bančnih ropov , naj tudi rope raje kar legaliziramo?;(

Že tako je na cesti preveč pijancev , pol bo pa še 50 % zadetih. Res blagodejno za varnost na cesti !;(

maco-maco ::

Samo res, vse to je zarota.
Assassins (from Arabic: Hashashin)
Kaj?

Zgodovina sprememb…

jype ::

AnS> Adijo !
AnS> Pa ne oglašaj se več!

Jawohl, Herr Obersturmgruppenführer!

Martin Krpan ::

Nak , druže đenerale !>:D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

iKst ::

Če policija ni zmožna zajeziti kaznivih dejanj je potrebno reformirati policijo , ne pa legalizirati kriminal.


Ne, legalizirat je treba "kriminal", ker je tako boljše za vse.

Če ne bodo sposobni zajeziti bančnih ropov , naj tudi rope raje kar legaliziramo?;(


Pri bančnem ropu je ena od strani na slabšem. Pri zadevanju z ganjo je pa ena stran na boljšem, vsi ostali pa ne čutijo nobenih sprememb.

Že tako je na cesti preveč pijancev , pol bo pa še 50 % zadetih. Res blagodejno za varnost na cesti !;(


Izkušnje kažejo, da število zadetih na cesti ob legalizaciji ostane približno enako.

Se pa po drugi strani izboljša splošna varnost državljanov. Stopnja kriminala, ki ni direktno povezan z drogo se v vseh državah, kjer so legalizirali travo bistveno zmanjšala.

butters81 ::

Berem temo in sem moral napisati še svoj pogled. Prvo, kdor pravi da bo zaradi legalizacije več voznikov pod vplivom trave, ne vem ali res imamo drug krog ljudi, ampak osebno ne poznam nobenega ki bi se usedel zadet v avto. Sej takrat pa res ne rabiš vozit. Sumim da tisti ki to vedno mečejo naprej, se zgledujejo po sedanjih alkoholiziranih ljudeh voznikih, pa še tega je meni v Ljubljani znano malo, ne pravim pa da ni. Kot slišim je to problem na podeželju, kjer se morajo ljudje pripeljat z avtom do lokala/gostilne da se ga napijejo, potem seveda sledi pijani voznik, in pa policaji ki so na preverjenih lokacijah. Če bo trava legalna, se ljudje ne bodo peljali v gostilno zadet in potem odpeljali domov. Ta logika meni ni ravno najboljša.

Drugo, gremo legalizirat ves kriminal tukaj sploh ne pride v poštev. Saj zakoni določajo, kaj je kriminal. In marihuana tudi če je zakonsko še kriminal, ne moremo enačiti z ropanjem, pretepanjem, celo hujšimi zadevami. Marihuana je podobno, kot če je nekje na ravni pregledni cesti omejitev 70, ali pa table za konec naselja, ki so postavljene daleč za vsemi hišami. Ni čisto logično, ampak tak je tam predpis. In verjamem da večina od vas (predvidevam), ki ste tako zagreto proti, pred tako tablo za konec naselja pospeši krepko čez 50. Kriminal pa je če sedaj služijo na marihuani preprodajalci, tako delajo na črno, smotrno pa jih je tudi asociirati s kriminalnimi družbami. Tukaj nimam v mislih lokalne preprodajalce od katerih kupite, ampak take ki to na veliko uvažajo, nezakoniteo gojijo in služijo.

Tretje je pa dobro za kakšne old school hipije, ki imajo doma rastlino ali celo par, in se na daleč vidi, da zadeve nimajo za preprodajo in zaslužek, ampak zase in par hipi kolegov. Poznam zgodbe, ko jih take ljudi kriminalisti pohopsajo, in potem sledijo sankcije v skladu z zakonom. Na drugi strani pa podpiram kriminaliste, ki so nedavno nazaj, bilo v novicah, na gorenjskem ustavili skupino, ki je to počela za dobiček, seveda v veliko večjem obsegu.

Lp

StarMafijec ::

piti3 je izjavil:

Te dni se vedno več govori o legalizaciji marihuane z strani SD-ja.

http://www.zurnal24.si/sd-za-legalizaci...

Kakšno je vaše mnenje o tem?

Najprej so jo prepovedali, sedaj bi jo pa legalizirali :).

jype ::

StarMafijec> Najprej so jo prepovedali, sedaj bi jo pa legalizirali :).

Exactly! To je dobra kritika!

StarMafijec ::

jype je izjavil:

StarMafijec> Najprej so jo prepovedali, sedaj bi jo pa legalizirali :).

Exactly! To je dobra kritika!

Ja, hec je ravno v tem, da jo je SD prepovedala nekoč.

jype ::

Ja. Jaz nisem proti legalizaciji, se mi pa zdi absurdno, da so komunisti danes v Sloveniji progresivci. Kje mate kako liberalno stranko?

Machete ::

Na inštrukcijah v Venezueli..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

          ::

matobeli je izjavil:

Spet je ista zgodba kot pri gejevskih porokah.

Ne glede na 1001 študijo, še vedno so osebna (in cerkvena) prepričanja tisto edino pravo merilo.

Jebeš znanost, raziskave, dobre prakse iz tujine. Naš know-how bo že rešil situacijo.


Raziskave kažejo na škodljivost uživanja marihuane. Prav tako praksa. Cerkev in ostale teorije zarote nimajo nič s prepovedjo.

Massacra ::

          je izjavil:

matobeli je izjavil:

Spet je ista zgodba kot pri gejevskih porokah.

Ne glede na 1001 študijo, še vedno so osebna (in cerkvena) prepričanja tisto edino pravo merilo.

Jebeš znanost, raziskave, dobre prakse iz tujine. Naš know-how bo že rešil situacijo.


Raziskave kažejo na škodljivost uživanja marihuane. Prav tako praksa. Cerkev in ostale teorije zarote nimajo nič s prepovedjo.


Daj ti prosim URL-je za svoje trditve. Ker potem ti bom pripopal članek o tem testu na enojajčnih dvojčkih!

Machete ::

Pa ga ne bi prilimal že kar sedaj?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gruntfürmich ::

matobeli je izjavil:

Spet je ista zgodba kot pri gejevskih porokah.

Ne glede na 1001 študijo, še vedno so osebna (in cerkvena) prepričanja tisto edino pravo merilo.

Jebeš znanost, raziskave, dobre prakse iz tujine. Naš know-how bo že rešil situacijo.


ista zgodba? ja, za debile.
pri istospolnih porokah se je šlo da psihično moteni 'osebki' svojih osebnih blodenj ne širijo naprej, tu pa se gre po eni strani za lasten nadzor nad samim sabo in lasnim početjem, (čeprav smo tu na spolzkem terenu ker večina tega ni sposobna! ampak ajde, se bo vsaj lahko naredila pozitivna selekcija glede teh zadev) in omejevanjem kriminala na drugi, ter dobičkonosnim mednarodnim turizmom na tretji.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

stara mama ::

m0LN4r je izjavil:


 Torej to bo nov prodajni hit ane, takle lepo licno zapakirana travca in dilerji bodo konco meli sluzbe.

Torej to bo nov prodajni hit ane, takle lepo licno zapakirana travca in dilerji bodo konco meli sluzbe.



Eee pa to, na to bojo žabarji palili ko muhe ;)

matobeli ::

gruntfürmich je izjavil:


ista zgodba? ja, za debile.
pri istospolnih porokah se je šlo da psihično moteni 'osebki' svojih osebnih blodenj ne širijo naprej, tu pa se gre po eni strani za lasten nadzor nad samim sabo in lasnim početjem, (čeprav smo tu na spolzkem terenu ker večina tega ni sposobna! ampak ajde, se bo vsaj lahko naredila pozitivna selekcija glede teh zadev) in omejevanjem kriminala na drugi, ter dobičkonosnim mednarodnim turizmom na tretji.


Ne.

Spet se gre o tem da so fašisti proti brez kakršnekoli znanstvene podlage oziroma se opirajo na argumente tipa "za otroke gre" in "3/4 slovenije zadete" ali pa "kaj bo ko pridejo zadetki na ceste".

S4ul3 ::

          je izjavil:

matobeli je izjavil:

Spet je ista zgodba kot pri gejevskih porokah.

Ne glede na 1001 študijo, še vedno so osebna (in cerkvena) prepričanja tisto edino pravo merilo.

Jebeš znanost, raziskave, dobre prakse iz tujine. Naš know-how bo že rešil situacijo.


Raziskave kažejo na škodljivost uživanja marihuane. Prav tako praksa. Cerkev in ostale teorije zarote nimajo nič s prepovedjo.


Ja in? Vožnja z avtomobilom ne škoduje? Uživanje enormnih količin sladkorja, soli, mastne hrane tudi ne?

Nisem prepričan kakšen ego moraš imet, da se počutiš v življenski situaciji diktatorja kjer se ti zdi, da imaš pravico odločat s čim si nekdo lahko nekdo pa ne more "lajšat" življenja.

Invictus ::

Potem pa prepovejmo avte, saj dokazano povzročijo veliko smrti, ter še več poškodb med prebivalstvom kot marihuana, preprodajo avtov pa uvrstimo med kriminalna dejanja.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

m0LN4r ::

S4ul3 je izjavil:

          je izjavil:

matobeli je izjavil:

Spet je ista zgodba kot pri gejevskih porokah.

Ne glede na 1001 študijo, še vedno so osebna (in cerkvena) prepričanja tisto edino pravo merilo.

Jebeš znanost, raziskave, dobre prakse iz tujine. Naš know-how bo že rešil situacijo.


Raziskave kažejo na škodljivost uživanja marihuane. Prav tako praksa. Cerkev in ostale teorije zarote nimajo nič s prepovedjo.


Ja in? Vožnja z avtomobilom ne škoduje? Uživanje enormnih količin sladkorja, soli, mastne hrane tudi ne?

Nisem prepričan kakšen ego moraš imet, da se počutiš v življenski situaciji diktatorja kjer se ti zdi, da imaš pravico odločat s čim si nekdo lahko nekdo pa ne more "lajšat" življenja.

Avto te prpele na siht, do dohtarja in nenazadnje do "lekarne" kjer bi ti rad kupil travo, da bos zapohan lenuh brez avta na koncu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Fritz ::

Kaj, ko bi vsi tisti, ko so proti istospolnim, proti splavu, proti legalizaciji marihuane...to izvajali na sebi in dovolili drugim državljanom, da živijo tako kot hočejo. Večini takšnih socializem baje ni bil všeč, ker je zatiral njihovo vero a se iz tega prav nič niso naučili oz. če so se, potem to, da imajo sami totalitarne tendence.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

matobeli ::

Invictus je izjavil:

Potem pa prepovejmo avte, saj dokazano povzročijo veliko smrti, ter še več poškodb med prebivalstvom kot marihuana, preprodajo avtov pa uvrstimo med kriminalna dejanja.


Ne da nimaš prav, ampak spet mešaš jabolka in lubenice.

Invictus ::

http://mic.com/articles/110344/14-years...

To se zgodi ko dekriminaliziraš VSE droge ...

Avto je nevaren. Uporabniki avtov celo drugim povzročajo probleme, ne samo sebi.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

m0LN4r ::

Fritz je izjavil:

Kaj, ko bi vsi tisti, ko so proti istospolnim, proti splavu, proti legalizaciji marihuane...to izvajali na sebi in dovolili drugim državljanom, da živijo tako kot hočejo. Večini takšnih socializem baje ni bil všeč, ker je zatiral njihovo vero a se iz tega prav nič niso naučili oz. če so se, potem to, da imajo sami totalitarne tendence.

Ja ze ze, ampak potem ce pustis in ti kadis pred mamico z otroki v parku, ki je proti.
Ti zivis, kot hoces. Ona pa ne. Dejansko jo ti silis, da se mora prilagajat tebi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

S4ul3 ::

m0LN4r je izjavil:

S4ul3 je izjavil:

          je izjavil:

matobeli je izjavil:

Spet je ista zgodba kot pri gejevskih porokah.

Ne glede na 1001 študijo, še vedno so osebna (in cerkvena) prepričanja tisto edino pravo merilo.

Jebeš znanost, raziskave, dobre prakse iz tujine. Naš know-how bo že rešil situacijo.


Raziskave kažejo na škodljivost uživanja marihuane. Prav tako praksa. Cerkev in ostale teorije zarote nimajo nič s prepovedjo.


Ja in? Vožnja z avtomobilom ne škoduje? Uživanje enormnih količin sladkorja, soli, mastne hrane tudi ne?

Nisem prepričan kakšen ego moraš imet, da se počutiš v življenski situaciji diktatorja kjer se ti zdi, da imaš pravico odločat s čim si nekdo lahko nekdo pa ne more "lajšat" življenja.

Avto te prpele na siht, do dohtarja in nenazadnje do "lekarne" kjer bi ti rad kupil travo, da bos zapohan lenuh brez avta na koncu.


Jap, ampak me lahko tudi ubije ko ga ti voziš jaz pa po pločniku hodim.

Point being: to, da je nekdo zakajen je izven vseh pristojnosti odločanja mene in tebe. Je zgolj v pristojnosti odločanja tistega, ki bi rad kadil. Prohibicija trave nima nobenega pozitivnega učinka. Kadili so jo in kadili jo bodo pa ne glede na to kaj si mi ostali mislimo. Vprašanje je samo al hočmo met to nekako smislno urejeno ali še naprej nonsense prohibicija, ki ustvarja samo kriminal in manjko davka v državni blagajni.

m0LN4r ::

Jap, ampak me lahko tudi ubije ko ga ti voziš jaz pa po pločniku hodim.

Ce bi bila jaz al ti zapohana verjetno res. Drugace pa ti dam besedo, da zelo zelo tezko.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

S4ul3 ::

m0LN4r je izjavil:

Fritz je izjavil:

Kaj, ko bi vsi tisti, ko so proti istospolnim, proti splavu, proti legalizaciji marihuane...to izvajali na sebi in dovolili drugim državljanom, da živijo tako kot hočejo. Večini takšnih socializem baje ni bil všeč, ker je zatiral njihovo vero a se iz tega prav nič niso naučili oz. če so se, potem to, da imajo sami totalitarne tendence.

Ja ze ze, ampak potem ce pustis in ti kadis pred mamico z otroki v parku, ki je proti.
Ti zivis, kot hoces. Ona pa ne. Dejansko jo ti silis, da se mora prilagajat tebi.


Ja njen otrok se pa dere meni na ušesa. Če bi hotel imet otroke, da se mi derejo na ušesa bi naredil svoje.

Precej butasto razmišlanje, kajnede?

m0LN4r je izjavil:

Jap, ampak me lahko tudi ubije ko ga ti voziš jaz pa po pločniku hodim.

Ce bi bila jaz al ti zapohana verjetno res. Drugace pa ti dam besedo, da zelo zelo tezko.


To, da me nekdo z avtom tako ali drugače ubije je dejansko možnost. To, da pa tebe nekdo ubije s tem ko doma kadi travi pa ni niti teoretične možnosti. To je primerjava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: S4ul3 ()

m0LN4r ::

Butasto je to, da bi radi eni da se jih pusti na miru, hkrati se pa ne zavedajo, da stem mogoce druge ne pustijo pri miru, da zivijo kako hocejo.
Nevem ce razumes.

Nekdo je izjavil, pustite jih naj zivijo kakor hocejo. Well... Veliko jih noce pohancev in pedrov v parku okoli sebe, zakaj jim nebi pustil, da zivijo kot hocejo ?

Ja njen otrok se pa dere meni na ušesa.

Torej si ti tut en dojencek ? Samo, da namesto mleka iz zize bi rad travco pred vsemi in se ne mores upret svoji odvisnosti od hrane/trave, ker si pac se dojencek?

To, da me nekdo z avtom tako ali drugače ubije je dejansko možnost. To, da pa tebe nekdo ubije s tem ko doma kadi travi pa ni niti teoretične možnosti. To je primerjava.

Ne primerjava je to, da jaz in ti sva trezna ali pa zapohana na cesti ali pa da kadis doma in je avto v garazi.

Nevem, teb se zdi fajn da ti kelnarji, kuharji, dostavljalci pohajo na sihtu. Meni ni. Pa ne rabis rect, da ni res. Delal sem z njimi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

S4ul3 ::

m0LN4r je izjavil:


Ne primerjava je to, da jaz in ti sva trezna ali pa zapohana na cesti ali pa da kadis doma in je avto v garazi.


Malo mešaš... Jasno ne podpiram vožnje avtomobila pod vplivom trave. Tako kot ne podpiram vožnje avtomobila pod vplivom alkohola. Zato tudi je prepovedan alkohol za volanom, kakor je prepovedana tudi trava (in je smiselno da tako ostane).

To kaj nekdo počne brez da ogroža druge pa ni tvoja stvar kolega?

m0LN4r je izjavil:


Nevem, teb se zdi fajn da ti kelnarji, kuharji, dostavljalci pohajo na sihtu. Meni ni. Pa ne rabis rect, da ni res. Delal sem z njimi.


Spet mešaš.. To je v isti kategoriji kot biti pijan v službi. Tudi tega jasno ne podpiram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: S4ul3 ()

m0LN4r ::

Ja sej, alkohol za volanom je prepovedan. Pa se tega veliko ljudi ne drzi, predvsem v tistih koncih kjer ma vsak clovek vsaj 200+ trt za sebe ali pa po vsakem dogodki sluzbi, se gre na pir.
Se ti sanja, kok folka se to sploh drzi, po sihtu, tekmi, festi, ko se pelje domov pred tem je pa ruknil samo 2 pira (enga na zacetku in enga na koncu)?

Point being, da je preverjanja ze sedaj premalo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

S4ul3 ::

m0LN4r je izjavil:

Ja sej, alkohol za volanom je prepovedan. Pa se tega veliko ljudi ne drzi, predvsem v tistih koncih kjer ma vsak clovek vsaj 200+ trt za sebe ali pa po vsakem dogodki sluzbi, se gre na pir.

Se ti sanja, kok folka se to sploh drzi, po sihtu, tekmi, festi, ko se pelje domov pred tem je pa ruknil samo 2 pira (enga na zacetku in enga na koncu)?


To se čisto strinjava.

Problem, se mi zdi, je v tem, da je tvoja predispozicija, da prepoved trave pomeni, da se trave ne kadi. Kar je totalno zgrešeno - travo se v Slovniji kadi konkretno in prohibicija nima nobenega učinka na to. Veliko mladih jo dejansko začne kadit ker je cool, underground.. Nič več se ne bo kadila zaradi tega ker bo legalna, kvečjemu manj. Dodatno sem mnenja, da bi bilo za marsikoga definitvno boljše da se ga ubija s travo kot z alkoholom po katerem potem pretepa ženo in otroke, ker ga alkohol naredi agresivnega za brez veze.

matobeli ::

m0LN4r je izjavil:


Point being, nimam pojma, sem fašist in želim derailat vsak topic.


Fixed.

Ontopic: Kajenje med službo bi se verjetno zmanjšalo če bi le ta bila legalna. To da pa se ne enači kajenja trave z parimi popitimi pivi je pa res fail v nadzorstvu.

m0LN4r ::

A ni vseeno, ce dohtar al voznik resilca rukne en stamprl al en joker pred operacijo za pogum ?
....da se mu ne tresejo rokce
Pravte, da je trava bolse tut za problematicne druzine. OOooookej.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

matobeli ::

Najbolje za problematične družine bi bilo da se jim otroka vzame in da dvema tipčkoma v vzgojo.

Trava proti alkoholu je samo toliko boljša da partner na koncu ne ubije/resneje poškoduje svojega partnerja. Zveza bo verjetno še vedno razpadala, otroci bodo še vedno najebal.

edit: trava je še boljša iz tega vidika ker se jo je malo lažje odvadit in ne pušča hudih zdravstvenih posledic

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

m0LN4r ::

Tle se strinjava, ampak vidis druge, ki bi predpisali travo namesto alkohola.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

          ::

Invictus je izjavil:

Potem pa prepovejmo avte, saj dokazano povzročijo veliko smrti, ter še več poškodb med prebivalstvom kot marihuana, preprodajo avtov pa uvrstimo med kriminalna dejanja.


Tukaj se tehtajo dobre in slabe stvari. Pri avtih imaš vsseno toliko benefitov, da bi prepoved naredila večjo škodo. Pri travi pa ravno obratno pretehtajo slabe stvari, zato je prepovedana.

S4ul3 ::

m0LN4r je izjavil:

A ni vseeno, ce dohtar al voznik resilca rukne en stamprl al en joker pred operacijo za pogum ?
....da se mu ne tresejo rokce


Woot?

m0LN4r je izjavil:

Pravte, da je trava bolse tut za problematicne druzine. OOooookej.


Pa si ti že sploh kdaj videl nekoga, ki kakšnega skadi? Jaz sem jih kar nekaj, nikoli z nobenim kakršnih koli težav (razen da je zaspal/a). Na drugi strani pa kar precej izkušenj s pijanimi in skrajno agresivnimi ljudmi. Moreover, marsikdo, ki ga poznam da je po alkoholu občasno agresiven na travi ni bil še nikoli. Coincidence?

Ne govorim, da je super fajn da se ga nekdo zadeva, pravim samo, da če se ga že more naj se ga z nečim takim da škoduje sebi (trava) in ne drugim (alkohol).

          je izjavil:

Invictus je izjavil:

Potem pa prepovejmo avte, saj dokazano povzročijo veliko smrti, ter še več poškodb med prebivalstvom kot marihuana, preprodajo avtov pa uvrstimo med kriminalna dejanja.


Tukaj se tehtajo dobre in slabe stvari. Pri avtih imaš vsseno toliko benefitov, da bi prepoved naredila večjo škodo. Pri travi pa ravno obratno pretehtajo slabe stvari, zato je prepovedana.


Ne. Če nekdo kadi doma travo enostavno nimaš argumenta da lahko škoduje tebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: S4ul3 ()

          ::

Fritz je izjavil:

Kaj, ko bi vsi tisti, ko so proti istospolnim, proti splavu, proti legalizaciji marihuane...to izvajali na sebi in dovolili drugim državljanom, da živijo tako kot hočejo. Večini takšnih socializem baje ni bil všeč, ker je zatiral njihovo vero a se iz tega prav nič niso naučili oz. če so se, potem to, da imajo sami totalitarne tendence.


Jaz sem za to, da se dovolijo poroke istospolnim, da se jim dovolijo posvojitve otrok in da se ne omejuje pravice do splava. Sem pa proti legalizaciji drog, ker o tem vem nekoliko več od povprečnega zapohanca.

m0LN4r ::

Ne jst sem ze videl agresivne psihopate na travi IN alkoholu. Predvsem po kaki vecji nogometni tekmi na stajerskem ali mosticarskem in tistem vmes stadionu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

matobeli ::

m0LN4r je izjavil:

ampak vidis druge, ki bi predpisali travo namesto alkohola.


Če bi opustil zasvojenost z alkoholom zaradi nove zasvojenosti z travo bi bilo to smiselno. Podbna situacija kot pri metadonu.

m0LN4r ::

Če nekdo kadi doma travo enostavno nimaš argumenta da lahko škoduje tebi.

Mimogrede a znas ponudit prvo pomoc, ko si zadet in recimo tvoj sorodnik, sostanovalec, druzinski clan to pomoc potrebuje ? (recimo kap, napad ipd.)

Al bos tok zapohan, da se niti resilce nebos znal poklicat? Think about that
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

S4ul3 ::

m0LN4r je izjavil:

Če nekdo kadi doma travo enostavno nimaš argumenta da lahko škoduje tebi.

Mimogrede a znas ponudit prvo pomoc, ko si zadet in recimo tvoj sorodnik to pomoc potrebuje ? (recimo kap)

Al bos tok zapohan, da se niti resilce nebos znal poklicat? Think about that


:) Ti malo mešaš travo z LSD-jem...

m0LN4r ::

Ne izgovarjaj se zle, dobro vem kk je ko zapohanci narocate dostavo... K niti sira od salame ne locte, za naslov pa rabis desifrirni stroj vasim umotvorom in krohotom al zapohanosti.
Isto bi blo, ce bi klical gasilce al resilce. Nebi bil sposoben.

Aja in ko pripelas dostavo, se vec nea noben spomni kdo je naroco kaj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

          ::

S4ul3 je izjavil:

Ne. Če nekdo kadi doma travo enostavno nimaš argumenta da lahko škoduje tebi.


Neposredno res ne, mi pa posredno.

S4ul3 ::

          je izjavil:

S4ul3 je izjavil:

Ne. Če nekdo kadi doma travo enostavno nimaš argumenta da lahko škoduje tebi.


Neposredno res ne, mi pa posredno.


Kako?

Invictus ::

m0LN4r je izjavil:


Mimogrede a znas ponudit prvo pomoc, ko si zadet in recimo tvoj sorodnik, sostanovalec, druzinski clan to pomoc potrebuje ? (recimo kap, napad ipd.)

Al bos tok zapohan, da se niti resilce nebos znal poklicat? Think about that

Pa kako glupo situacijo boš še ven potegnil?

Da na zemljo pade meteor in da zapohanec na travi ne moreš pritisnit za gumb za izstrelitev rakete, ki bi meteor razstrelila?

Mislim, kaj bi rad? Ne vmešavaj se v življenja drugih kot se drugi ne v tvoje.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

m0LN4r ::

Ne vmešavaj se v življenja drugih kot se drugi ne v tvoje.

Seveda se vmesavajo, ce bi pa radi, da pasivno deham polek, jih voham in se niti zanest ne morem na takega cloveka v potrebni situaciji.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

matobeli ::

Prijavi šefu in je? Zamenjaj družbo in je?

a bi sodelavca ki bi cel dan malo srkal iz prisrčnice in se nato vsedel v avto prijavil šefu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

S4ul3 ::

Invictus je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


Mimogrede a znas ponudit prvo pomoc, ko si zadet in recimo tvoj sorodnik, sostanovalec, druzinski clan to pomoc potrebuje ? (recimo kap, napad ipd.)

Al bos tok zapohan, da se niti resilce nebos znal poklicat? Think about that

Pa kako glupo situacijo boš še ven potegnil?

Da na zemljo pade meteor in da zapohanec na travi ne moreš pritisnit za gumb za izstrelitev rakete, ki bi meteor razstrelila?

Mislim, kaj bi rad? Ne vmešavaj se v življenja drugih kot se drugi ne v tvoje.


Exactly.

Ker men se zdi doggy style ogaben. Dodatno pa sem na interentu prebral, da se v takem seksualnem položaju zaplodi največ defektnih otrok, kar stane našo državno blagajno. Tako da, prohibicija na doggy style.
««
4 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem medicinske konoplje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7013767 (7916) Spajky
»

Zakaj ni konoplja legalizirana? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21741463 (29732) jype
»

Peticija za legalizacijo konoplje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
64752105 (30778) MrGTO
»

Zastrupitev z THCjem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31676052 (67290) Okapi

Več podobnih tem