» »

Legalizacija marihuane 2016

Legalizacija marihuane 2016

««
3 / 19
»»

Shegevara ::

tudi za legalizacijo istospolnih poroko smo najprej šli skozi uvedbo nekih civilnih partnerstev in ne kar naenkrat *BUM* istospolne poroke.

Ljudje rabijo leta, da se navadijo na spreminjanje sistema in z lekarnami bo še najmanj upora, kdo ve, morda se bo našla kakšna civilna iniciativa za referendum... "za otroke gre part 2" :))

m0LN4r ::

Najprej je treba ljudi navadit na vonj xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Alen T 1978 ::

... pa fajn bi blo če bi se dalo travo dobit kjerkol. sicer je pa to stanje višjega uma. višje inteligence. višjega mentalnega stanja družbe/države.

slovenc kokr je zarukan... kjeeee bo to?
lih nedolg - par dni nazaj - bral prispevek/članek na FBju kako so ugotovil, da so slovenci neinteligenten narod.

fail...

Zgodovina sprememb…

radmannsdorf ::

ne razumem, zakaj se naši politiki delajo da jim je toliko do državljanov, da bi nas radi rešili pred ganđo, če pa so v 25 letih izključno delovali v korist pobiranja davkov na vse možne načine. saj bi tudi pri ganđi lahko pobirali, pa nočejo? čudaki.

razerznak2 ::

m0LN4r je izjavil:

10g je dovolj men za 4 mesce. Dobi se pa zlo pocen. Ne verjamem da bodo lekarne konkurencne, bio domacim proizvodom.


hahah 10g za tedn, mogoče 2
Vesoljec nacist

Alen T 1978 ::

zapohanci so manjšina.
ne posplošuj problema zapohancev na vse.

aka ne meči vse ljudi v isti koš.

al preventiva al pa pač kurativa.
travo bi lahko komot legalizirali, sam...
je predrago. ker je treba milijon stvari še ob tem uredit.

logično.

ala vera SD če jim uspe.
jst bi sam omejitev na dan odpravil.
pa na veliko svaril kadilce kako naj kadijo.

ne glih tko kot delajo z cigareti - škatlice, ker delajo sovraštvo, jezo, nestrpnost.

moral bi kadilce marihuane posvarit kako kadit.

oziroma jih poučit, no. pardon.

Zgodovina sprememb…

harvey ::

Boljš kot kajenje - Don't smoke it. Wear it! Pa še slovenski izdelek :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Fritz ::

Kajenje je škodljivo, keksi in tortice so tisto pravo 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Machete ::

Prepovedi glede lastnega telesa so za talibane in srednji vek. Seveda naj bo sankcionirana družbena deviantnost, kjer se ogroža okolico ali premoženje. Prepovedi zaradi škodljivosti, nemoralnosti, predsodkov/nepoznavanja, tradicije, pa so skregane z zdravo pametjo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gruntfürmich ::

kako bi se lahko izvedel uraden uvoz drog, če bi bilo to legalizirano?
heroin bi se verjetno lahko prideloval v sloveniji iz opija, ki se ga da legalno kupiti, verjetno sam uvoz heroina ni možen ker ga ni nikjer dovoljeno pridelovati.?
kako pa bi bilo s kokainom? uvažanje listov koke, ker ga verjetno prav tako nikjer ni možno pridelovati.?
sintetične droge bi se verjetno moralo tu sintetizirati, ali pa uvažati tiste na beli listi.
marihuano bi morda tudi lahko uvažali, od koder je pridelava legalna, in pa doma gojili...
preverjanje vsega preko verificiranih laboratorijev pri vsaki šarži...

še kakšne rešitve in zapleti pri legalizaciji?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

iKst ::

kako bi se lahko izvedel uraden uvoz drog, če bi bilo to legalizirano?


Kot si napisal. Pridelovali bi sami, ali pa bi uvažali vhodne surovine, ki so legalne in sami proizvajali droge.

Pri marihuani ni problemov, ker ima zelo visok hektarski donos, gojenje pa je zelo nezahtevno.

Najbrž podobno dobro kakor se obnese trenutna prohibicija mamil.


Točno v tem je problem. Trenutna prohibicija povzroča ogromno škodo. Tako uporabnikom drog kot vsem ostalim.

          ::

Machete je izjavil:

Prepovedi glede lastnega telesa so za talibane in srednji vek. Seveda naj bo sankcionirana družbena deviantnost, kjer se ogroža okolico ali premoženje. Prepovedi zaradi škodljivosti, nemoralnosti, predsodkov/nepoznavanja, tradicije, pa so skregane z zdravo pametjo.


Če je zdrava pamet s čim skregana, je skregana z večjim delom populacije. In ravno zaradi tega, ker večina populacije ne premore toliko zdrave pameti, da ne bi ogrožala sebe (in posledično drugih), je potrebno določene stvari regulirati z zakonodajo. To pa obsega razne prepovedi, omejitve in podobno. Kam pa bi kot družba prišli, če ne bi imeli tega? OK, naravna selekcija bi bila hujša, vendar je problem v tem, da ima večina precejšnje težnje po ogrožanju tudi ostalih. Zaradi tega sem absolutno za to, da se prepove, omeji in regulira še več stvari. Prvi, ki bi ju dal na spisek, sta tobak in alkohol, potem mogoče še meso in mesne izdelke, všeč pa mi je tudi jupyjev predlog o prepovedi avtomobilov, čeprav tukaj sam bolj zagovarjam strožje kriterije pri pridobitvi dovoljenja (s tem bi bilo sicer fino počakati še cca. dve leti, ko bom tudi sam lahko opravil izpit, potem naj se pa kar omeji).

iKst ::

da ne bi ogrožala sebe (in posledično drugih)


Kako točno z marihuano ogrožaš sebe ali druge?

Fritz ::

Dajmo prvo ugotoviti, da so že sedaj legalne droge (alkohol, nikotin, psihofarmakološka sredstva) vsaj toliko nevarne kot večina prepovedanih, če ne še bolj.

Prohibicija ni nikoli v celoti uspela in ima za posledico črni trg in porast moči kriminalnih združb.

Odvisnost je bolezen in jo je potrebno tako gledati in zdraviti.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

jype ::

kamikaze5> Malo pretiravaš ali pa preveč verjameš pravljicam iz ameriških filmov.

Bodi bolj specifičen. Jaz sem kot srednješolec v bifeju čez cesto lahko dobil kofe (ki ga ne pijem), ne pa piva (ki ga ne pijem) ali cigaret (ki jih ne kadim), v šoli sem pa lahko dobil travo (ki je ne kadim) in različne vrste sintetičnih drog (ki jih ne uživam) ter kokain in heroin (ki ju ne uporabljam).

Edini diler, ki sem ga poznal, se ni bistveno oziral na zakonodajo, zato je komot prodajal mladoletnim osebam v šolskih prostorih, le ceno je moral postaviti tako visoko, da je bil v njej vključen razmeroma mil rizik, da ga ujamejo pri delu.

Machete ::

          je izjavil:

Machete je izjavil:

Prepovedi glede lastnega telesa so za talibane in srednji vek. Seveda naj bo sankcionirana družbena deviantnost, kjer se ogroža okolico ali premoženje. Prepovedi zaradi škodljivosti, nemoralnosti, predsodkov/nepoznavanja, tradicije, pa so skregane z zdravo pametjo.


Če je zdrava pamet s čim skregana, je skregana z večjim delom populacije. In ravno zaradi tega, ker večina populacije ne premore toliko zdrave pameti, da ne bi ogrožala sebe (in posledično drugih), je potrebno določene stvari regulirati z zakonodajo. To pa obsega razne prepovedi, omejitve in podobno. Kam pa bi kot družba prišli, če ne bi imeli tega? OK, naravna selekcija bi bila hujša, vendar je problem v tem, da ima večina precejšnje težnje po ogrožanju tudi ostalih. Zaradi tega sem absolutno za to, da se prepove, omeji in regulira še več stvari. Prvi, ki bi ju dal na spisek, sta tobak in alkohol, potem mogoče še meso in mesne izdelke, všeč pa mi je tudi jupyjev predlog o prepovedi avtomobilov, čeprav tukaj sam bolj zagovarjam strožje kriterije pri pridobitvi dovoljenja (s tem bi bilo sicer fino počakati še cca. dve leti, ko bom tudi sam lahko opravil izpit, potem naj se pa kar omeji).


Izvoli se pridružit Kalifatu. Meni je vseeno, če si zvečer našopaš malo heroina in ležiš na kavču. Samo ne mi prit po cesti nasproti in ne mi šip razbijat na hiši. Če sem tvoj šef, pa želim, da prideš zjutraj spočit in opravilno sposoben normalno dosegat delovne naloge po pogodbi. Zdravstveno obravnavo, pa komot požrem vred s sistemom 'socialne' razporeditve med vse državljane. Tvoje družbeno življenje me ne zanima, družinske zadeve pa so na tovji presoji in socialni službi. Ostalo mi je vseeno kaj počneš. Lahko si iz lastne krvi krvavice delaš. Lahko pa ti prepovem vožnjo s kolesom, če si tak fan prepovedi. Saj veš vsako leto se jih par ubije s kolesom, veliko pa poškoduje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

          ::

jype je izjavil:

Edini diler, ki sem ga poznal, se ni bistveno oziral na zakonodajo, zato je komot prodajal mladoletnim osebam v šolskih prostorih, le ceno je moral postaviti tako visoko, da je bil v njej vključen razmeroma mil rizik, da ga ujamejo pri delu.


In sedaj predlagaš, da naj bo zaradi enega dilerja pa kar vse po vrsti dovoljeno?

iKst ::

Dovoljeno naj bo zato, ker prohibicija ne deluje. Ne samo, da ne deluje, dejansko povzroča ogromno škodo.

jype ::

kamikaze5> In sedaj predlagaš, da naj bo zaradi enega dilerja pa kar vse po vrsti dovoljeno?

Tako je. Vse, kar direktno ne škoduje tretjim osebam, naj bo dovoljeno.

          ::

Machete je izjavil:

Izvoli se pridružit Kalifatu. Meni je vseeno, če si zvečer našopaš malo heroina in ležiš na kavču. Samo ne mi prit po cesti nasproti in ne mi šip razbijat na hiši. Če sem tvoj šef, pa želim, da prideš zjutraj spočit in opravilno sposoben normalno dosegat delovne naloge po pogodbi. Zdravstveno obravnavo, pa komot požrem vred s sistemom 'socialne' razporeditve med vse državljane. Tvoje družbeno življenje me ne zanima, družinske zadeve pa so na tovji presoji in socialni službi. Ostalo mi je vseeno kaj počneš. Lahko si iz lastne krvi krvavice delaš. Lahko pa ti prepovem vožnjo s kolesom, če si tak fan prepovedi. Saj veš vsako leto se jih par ubije s kolesom, veliko pa poškoduje.


Če na kratko rezimiram ves ta tvoj bulšit: vseeno mi je, kaj delaš, dokler ne delaš tega in onega. In kaj je to drugega kot nekaj prepovedi in omejitev?

Oz. malo drugače povedano: vseeno mi je, če z avtom po mestu gaziš pešce, dokler ne pregaziš mene.

Kalifat gor ali dol, brez vseh prepovedi bi se kaj kmalu znašli v popolnem kaosu, ki bi bil še precej slabši.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Machete ()

iKst ::

Ne govorimo o svetu brez prepovedi, ampak o odpravi neumnih in škodljivih prepovedi, kot je npr. prepoved vzgajanja in prodaje neke rastline.

Petk ::

Če pride do legalizacije marihuane Slovenija propade, polno opranih mulcev.

Moje mnenje,

lp

shadeX ::

Pa čudno da Nizozemska še ni, pa je svetlobna leta pred Slovenijo.

Moje mnenje.

iKst ::

Verjetno imaš kakšne razloge za tvoje mnenje. Mogoče kakšne izkušnje iz tujine, kakšne znanstvene raziskave, ki pravijo, da ganja povzroča "opranost" itd?

Petk ::

Starejši se bomo znal brzdati pravim Slovenija čez 20-40 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Petk ()

jype ::

Petk> Starejši se bomo znal brzdati pravim Slovenija čez 20-40 let.

Starejši se še nikoli niste znali brzdat.

Poznaš kakšno državo, ki je propadla, ker je legalizirala marihuano?

iKst ::

Kolorado? Aja ne, njim se je sam kriminal zmanjšal, pa šole gradijo pa tolk davka poberejo, da ga ljudem nazaj vračajo.

Petk ::

Kadiš travo koliko časa ikst ?

Red_Mamba ::

naj prvo davek na tobak povecajo, pa ne bo treba trave legalizirat k bojo ze tam zasluzli da polno
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Machete ::

          je izjavil:

Machete je izjavil:

Izvoli se pridružit Kalifatu. Meni je vseeno, če si zvečer našopaš malo heroina in ležiš na kavču. Samo ne mi prit po cesti nasproti in ne mi šip razbijat na hiši. Če sem tvoj šef, pa želim, da prideš zjutraj spočit in opravilno sposoben normalno dosegat delovne naloge po pogodbi. Zdravstveno obravnavo, pa komot požrem vred s sistemom 'socialne' razporeditve med vse državljane. Tvoje družbeno življenje me ne zanima, družinske zadeve pa so na tovji presoji in socialni službi. Ostalo mi je vseeno kaj počneš. Lahko si iz lastne krvi krvavice delaš. Lahko pa ti prepovem vožnjo s kolesom, če si tak fan prepovedi. Saj veš vsako leto se jih par ubije s kolesom, veliko pa poškoduje.


Če na kratko rezimiram ves ta tvoj bulšit: vseeno mi je, kaj delaš, dokler ne delaš tega in onega. In kaj je to drugega kot nekaj prepovedi in omejitev?

Oz. malo drugače povedano: vseeno mi je, če z avtom po mestu gaziš pešce, dokler ne pregaziš mene.

Kalifat gor ali dol, brez vseh prepovedi bi se kaj kmalu znašli v popolnem kaosu, ki bi bil še precej slabši.



(sry, po pomoti dal izbris)
Zelo slabo (mogoče namerno) si razumel napisano. Seveda pa ti ne prepovedujem imeti drugačnega mnenja :]
S tabo se strinjam, da pravila in prepovedi morajo biti. Samo ne strinjava se v njihovem razlogu in kategorizaciji ter pogledu na svobodo za štirimi stenami. Tvoj reply je neargumentiran, popolnoma si skrivil point in zato - INVALID. Odgovor zavrnjen :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

iKst ::

Petk je izjavil:

Kadiš travo koliko časa ikst ?


Ne kadim sploh. Mene "vojna proti drogam" prizadene na druge načine. Z visoko stopnjo kriminala, ki ga ustvarja, z razipnostjo za razne represivne ukrepe, z okoljem, kjer bodo moji otroci stigmatizirani, če bodo uporabljali eno vrsto droge in hkrati stigmatizirani, če ne bodo uporabljali druge...

jype ::

Red_Mamba> naj prvo davek na tobak povecajo, pa ne bo treba trave legalizirat k bojo ze tam zasluzli da polno

Travo naj pa legalizirajo zato, ker ni nobenega racionalnega razloga, da je prepovedana.

Red_Mamba ::

jype je izjavil:

Red_Mamba> naj prvo davek na tobak povecajo, pa ne bo treba trave legalizirat k bojo ze tam zasluzli da polno

Travo naj pa legalizirajo zato, ker ni nobenega racionalnega razloga, da je prepovedana.


sj ves da vec davka k se pobere vec smetana v sloveniji pokrade a ne :D
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Petk ::

Če se skadi en joint na mogoče kaj jaz vem enkrat do dvakrat na mesec ni čisto nič narobe, če je pa to vsak dan po velikih količinah leto, dve leti skupaj potem pa pocasi propadas, pa naj rece kdo kar hoče tako je.

iKst ::

Petk je izjavil:

Če se skadi en joint na mogoče kaj jaz vem enkrat do dvakrat na mesec ni čisto nič narobe, če je pa to vsak dan po velikih količinah leto, dve leti skupaj potem pa pocasi propadas, pa naj rece kdo kar hoče tako je.


Saj govorijo. Tisti, ki se resno ukvarjajo s tem, pravijo, da se pošteno motiš. Tudi dolgotrajno, redno uživanje marihuane (beri: skos zadet) ne pušča dolgotrajnih posledic.

Pa tudi, če bi jih, to ni noben razlog za prohibicijo, kot smo že ugotovili. Če bi bil, bi morali prepovedati 3/4 vsega kar obstaja.

shadeX ::

Pa saj je že en zgoraj napisal, da tudi če CocaColo piješ vsaki dan, toliko let, te bo uničila. In pa tudi "noben" se ne z alkoholom naceja vsak dan pa je legalen.

1 joint v soboto v družbi, pa si zmagal. Isto alkohol.

Petk ::

@shadex S strinjam s teboj, kdaj pa kdaj "zasede" da se malo sprostiš oz. odklopiš.

shadeX ::

Nekateri se odklopijo tudi tako da grejo v naravo. Človek bi se moral vsaj 1x na teden konkretno sprostiti na način kakor njemu odgovarja, pa naj bo to da se ga napije, zapoha ali pa da v mir. Pa bi bli vsi manj zadrti in nervozni :)

Red_Mamba ::

iKst je izjavil:

Petk je izjavil:

Če se skadi en joint na mogoče kaj jaz vem enkrat do dvakrat na mesec ni čisto nič narobe, če je pa to vsak dan po velikih količinah leto, dve leti skupaj potem pa pocasi propadas, pa naj rece kdo kar hoče tako je.


Saj govorijo. Tisti, ki se resno ukvarjajo s tem, pravijo, da se pošteno motiš. Tudi dolgotrajno, redno uživanje marihuane (beri: skos zadet) ne pušča dolgotrajnih posledic.

Pa tudi, če bi jih, to ni noben razlog za prohibicijo, kot smo že ugotovili. Če bi bil, bi morali prepovedati 3/4 vsega kar obstaja.


to mi je htel do zdaj se vsak zapohanc prodat, pa me ni se noben preprical v svoj prav :)
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Petk ::

Na vsakega posameznika ima trava drugačen učinek, nekdo je cist zadet ne komunikativen, nekdo je ves vesel, poka scene, nekdo je nasilen(sem imel nekega kolega), veliko je tega govorim iz izkušenj,sem kadil travo 4 leta vsak dan, saj je bilo fletno pa use ampak pučasi se naveličaš vsak dan eno in istega kajenje jointov za jointom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Petk ()

iKst ::

to mi je htel do zdaj se vsak zapohanc prodat, pa me ni se noben preprical v svoj prav :)


To, da ne odstopaš od svojega ne glede na dejstva, veliko pove o tebi. Predvsem to, da te ne smemo jemati resno.

Na vsakega posameznika ima trava drugačen učinek, nekdo je cist zadet ne komunikativen, nekdo je ves vesel, poka scene, nekdo je nasilen(sem imel nekega kolega)


Tudi trezni ljudje smo precej različni. Eni smo mirni, drugi so nasilni, tretji so težaki... Samo ne vem kako je to podlaga za prohibicijo.

matobeli ::

Spet je ista zgodba kot pri gejevskih porokah.

Ne glede na 1001 študijo, še vedno so osebna (in cerkvena) prepričanja tisto edino pravo merilo.

Jebeš znanost, raziskave, dobre prakse iz tujine. Naš know-how bo že rešil situacijo.

Shegevara ::

matobeli je izjavil:

Spet je ista zgodba kot pri gejevskih porokah.

Ne glede na 1001 študijo, še vedno so osebna (in cerkvena) prepričanja tisto edino pravo merilo.


sej to jaz pravim, če bo zakon sprejet lahko pričakujemo novo pobudo za referendum ...

jype ::

Na srečo so meje odprte, selitev v bolj liberalne države pa trivialna.

Fritz ::

Petk je izjavil:

Na vsakega posameznika ima trava drugačen učinek, nekdo je cist zadet ne komunikativen, nekdo je ves vesel, poka scene, nekdo je nasilen(sem imel nekega kolega), veliko je tega govorim iz izkušenj,sem kadil travo 4 leta vsak dan, saj je bilo fletno pa use ampak pučasi se naveličaš vsak dan eno in istega kajenje jointov za jointom.

Tudi alkohol. In povzroča bistveno več težav kakor trava pa je legalen.

Argumenti, ki si jih do sedaj privlekel so vsi po vrsti bolj kilavi, saj znanstvena dognanja pravijo nekaj popolnoma drugega. Prekomerna raba katerikoli substance ni dobra in je to splošno znano. A če bi majhen delež neodgovornih posameznikov jemali kot merilo, potem bi prej omenjeni alkohol že zdavnaj prepovedali. Hudirja, če kdo nima česa boljšega početi v življenju kot se ga konstantno nacejati ali zakajati, potem se mu ne da pomagati četudi mu to prepovemo, saj bo potem snifal lepilo ali našel kak drug način za samouničenje. S prohibicijo pomagamo le kriminalu. In morda dušebrižnikom, ki bi drugim radi določali kako naj živijo.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Red_Mamba ::

matobeli je izjavil:

Spet je ista zgodba kot pri gejevskih porokah.

Ne glede na 1001 študijo, še vedno so osebna (in cerkvena) prepričanja tisto edino pravo merilo.

Jebeš znanost, raziskave, dobre prakse iz tujine. Naš know-how bo že rešil situacijo.


proti gej porokam nimam pa nic, podpiram!

jype je izjavil:

Na srečo so meje odprte, selitev v bolj liberalne države pa trivialna.


sj zato pridem pa v slovenistan se sam kot turist 2x na let
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Zgodovina sprememb…

Martin Krpan ::

jype je izjavil:

Na srečo so meje odprte, selitev v bolj liberalne države pa trivialna.


Jao ,jao kakšno jadno življenje v fašistični sloveniji , kjer ti ne pustimo žret kokaina , fukat pse , otroke in mrliče , kar je pa ja človekova pravica in ves smisel življenja !:P

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Na srečo so meje odprte, selitev v bolj liberalne države pa trivialna.


Kaj potem še počneš tukaj? Nihče ti ne brani da greš ven, kakor te nihče ne sili da greš ven.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

iKst ::

Martin Krpan je izjavil:

jype je izjavil:

Na srečo so meje odprte, selitev v bolj liberalne države pa trivialna.


Jao ,jao kakšno jadno življenje v fašistični sloveniji , kjer ti ne pustimo žret kokaina , fukat pse , otroke in mrliče , kar je pa ja človekova pravica in ves smisel življenja !:P


Dejmo se na travo osredotočit, glede na to, da je tole tema o travi.

sisemen ::

Vsem prohibitorjem. Policija je popolnoma nezmozna zajeziti poplavo konoplje (in to že vsaj 20 let!), na račun tega pa se na veliko financirajo kriminalne zdruzbe, take, ki se ne ukvarjajo samo s konopoljo ampak zraven še kaj bolj konkretnega počnejo, od orožja in prostitucije naprej. Razen tega je sicer konoplja, kot relativno neškodljiva rastlinica, precej boljša alternativa kot alkoholizem, da niti ne omenjam, da je pač na črno gojena veselo preparirana s čimerkoli zaslužkarju pride pod roke, od zalivanja s pesticidi naprej. Legalizacija bi prinesla kontrolo kvalitete, temeljito zajezitev kapitala kriminalnim zdruzbam, kakor tudi precej eurov v obubožano državno blagajno, ki zdaj namesto, da bi kakšen euro zasluzila, troši evre za pregon nečesa, kar itak ni sposobna preganjat, da niti ne omenjam nesmiselnega polnjenja zaporov. Dajte malo razmisliti svoja nesmiselna stališča, ki delajo večjo škodo kot "potheadi", ki jo bojo tako ali tako uzivali, ne glede na to ali je zadeva legalna ali ne.

(sam je nisem konzumiral že kakšnih 10 let, da ne boste slučajno mislili, da zagovarjam lastne interese)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sisemen ()
««
3 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem medicinske konoplje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7013767 (7916) Spajky
»

Zakaj ni konoplja legalizirana? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21741474 (29743) jype
»

Peticija za legalizacijo konoplje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
64752115 (30788) MrGTO
»

Zastrupitev z THCjem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31676065 (67303) Okapi

Več podobnih tem