» »

Trebušnjaki

Trebušnjaki

Kleemen ::

Rad bi delal trebušnjake doma, tako da razmišljam nakup klopi za trebušnjake, glede na to koliko so poceni se verjetno kar splača.

https://www.mimovrste.com/vadbene-posta...

Že sprobal kdo to? Meni deluje super za to ceno. Rabim nekaj majhnega za v sobo, tako da jo lahko potem pospravim.

SimplyMiha ::

Preproga, postelja, blazinica za med spodnji del postelje in noge pa delaj trebušnjake. Kjer je volja, je pot ;)

S temi napravami je križ, ker so vedno napoto, kadar jih ne uporabljaš, pa zavzamejo kar nekaj placa, kar se pozna, če imaš majhno stanovanje.

Zgodovina sprememb…

Kleemen ::

Na tleh ne morem delat trebušnjakov, pa tudi nog nimam kam "zataknit" + bolj učinkovito je na napravi, ker ima upognjen del in mišice toliko bolj delajo. Če bi bilo drago kot pred leti ne bi niti gledal, ampak za 40eur se mi zdi odlična cena. Spravi pa se verjetno lahko pod posteljo ali kam v kot, če ima možnost za sestavit.

FTad ::

To ti ne bo nic pomagalo, ce ne bos popravil jedilnika. Trebusnjaki so narejeni v kuhinji, ne pa v telovadnici...

rook912 ::

Trebušnjake lahko delaš brez da noge nekam zatakneš.

anketar ::

FTad je izjavil:

To ti ne bo nic pomagalo, ce ne bos popravil jedilnika. Trebusnjaki so narejeni v kuhinji, ne pa v telovadnici...


če nikol ni bil fizično aktiven ampak skinny-fat, mu tud ko bo shujšal (trbušnjaki narejeni v kuhinji) ne bo nč poznal http://bfy.tw/43Dx zato je treba tud trenirat

vidni so v kuhinji, narejeni pa so s trdim delom

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

c3p0 ::

Za prave trebušnjake ne zatikaš nog nikamor. Če misliš tiste iz OŠ, tisto je slabo za hrbtenico.

Ciklamen ::

Vaj za krepitev core-a je ogromno, trebušnjaki so le ena vaja. Pogooglaj, veliko stvari se da delat brez kakšnih koli pripomočkov, z enakim ali boljšim učinkom :)
- End of the Post ->

videc ::

Ena varianta je tudi, da dviguješ nogi namesto trupa.
Ali pa tole https://fitness.usmc.mil/Pages/home.aspx ali tole http://livewell.jillianmichaels.com/mar...

Kleemen ::

Imam 180/75 tako da nisem debel, ubistvu niti trebuha nimam nekega, samo malo bi si rad oblikoval postavo, mišice ne ne zanimajo ker sem zadovoljen tako kot je sedaj. Sicer pa tudi veliko hodim v gore, ampak s tem se ne toliko oblikujejo trebušne mišice. Te trebušnjake z dvigovanjem nog sem že delal pa ni bilo nekega učinka - tudi ko dvigujem noge praktično ne čutim nekega napora na trebušnih mišicah, ko pa dvigujem telo pa ja. Če ne zataknem nog se mi avtomatsko dvigujejo :D mogoče zato ker sem šele na začetku in bi bilo čez čas boljše..

jype ::

Noge nabildaj, potem boš pa lahko dvigoval glavo brez zatikanja nog.

Z biciklom gre to v par mesecih.

fosil ::

Nog ne rabiš zatikat, dvigni jih navpično v zrak in se dviguj.
In še cel kup je drugih vaj za trebuh brez naprav.
Sicer pa kot že omenjeno, vse to ti nič ne pomaga če imaš plast maščobe na trebuhu.
Pa to ne pomeni da imaš pol metra pivskega vampa, že 1 cm plast ti učinkovito skrije vse.
Tako je!

jype ::

To ni res, da ti ne pomaga. Saj ni treba, da se vidi.

DarwiN ::

Plank vaje so za trebušnjake...

Tole:


V tem položaju vztrajaš par minut.. That's it. Zgleda preprosto, kaj? Ampak za prvič bo že minuta nek dosežek. :P
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Massacra ::

K0K0 ::

Pri trebušnjakih brez zatikanja nog si pomagaj z rokami. Roke stegneš za glavo in zamahneš naprej, da dobiš moment.
Poleg trebušnih moraš nujno trenirat tudi hrbtne mišice, da so izenačene. Če je ena stran močnejša od druge te vleče naprej ali nazaj in potem imaš bolečine v hrbtenici.

eric_cartman ::

Poglej za T25 - Ab Intervals vadbo. In delaj takšne trebušnjake kot so tam. Ti rečem, da so bolj zateženi od takšnih naprav.

Za tele T25 se splača dejansko po netu malo prečekirat. So pa hudo zahebane. :D

Zgodovina sprememb…

stara mama ::

Ah dajte puste ga, če že misli zapravljat denar. Saj smo potrošniška družba, kajne?

detroit ::

sem se usedel na tako klopco in ustal v sekundi, imam kaj vem 73kg pa sem se bal da bom razmontiral. Za abse ne rabiš klopce.

Sicer pa malo trebušnjakov in malo planka. Core abdominals etc...
Skero

Heisenberg ::

sandmat ::

Kleemen je izjavil:

Rad bi delal trebušnjake doma, tako da razmišljam nakup klopi za trebušnjake, glede na to koliko so poceni se verjetno kar splača.

https://www.mimovrste.com/vadbene-posta...

Že sprobal kdo to? Meni deluje super za to ceno. Rabim nekaj majhnega za v sobo, tako da jo lahko potem pospravim.


Imam točno to klopco (bila akcija v hoferju ali lidlu lani pozimi za 30-40€). Je super, samo samodisciplina ni included :)


detroit je izjavil:

sem se usedel na tako klopco in ustal v sekundi, imam kaj vem 73kg pa sem se bal da bom razmontiral.


po letu uporabe s svojimi 90+ kilami še ni razpadla, niti nimam občutka da bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telovadba na prostem

Oddelek: Šport
182281 (1612) Cruz
»

Pripomočki za trebušnjake

Oddelek: Šport
262953 (2286) fosil
»

Fitnes

Oddelek: Šport
293131 (2281) fosil
»

Poceni fitness oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812470 (8458) Heisenberg
»

trebušne mišice (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12618769 (11877) demon#666

Več podobnih tem