» »

Negotova prihodnost ateizma in prihodnost islamske religije v Evropi 21. stoletja

Negotova prihodnost ateizma in prihodnost islamske religije v Evropi 21. stoletja

Temo vidijo: vsi
««
59 / 63
»»

Wrop ::

Tako je, temo je potrebno zakleniti, saj tudi novi londonski župan, noče, da so na javnih mestih plakati ženske v bikiniju. Ker take ne obstajajo.

ZaphodBB ::

^^ Gold.

Regresivc takoj naznanil svoje namene.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

ProGo ::

Je pa zelo zanimivo, da hočejo levičarji zaklenit obe teme o beguncih in islamu.

maco-maco ::

Se je nanašalo na razerznakov zaključek. Kaj naj sploh še debatiramo.

Nage ženske na plakatih? Jaz sem za.
Kaj?

SimplyMiha ::

Pa ne ob cestah, prosim, mi je življenje še ljubo.

razerznak ::

maco-maco je izjavil:

Se je nanašalo na razerznakov zaključek. Kaj naj sploh še debatiramo.

Nage ženske na plakatih? Jaz sem za.


kva če pa je islam cancer, kaj čm, sej pa sam resnico širim,,

sej me je tud rajš gledat lepe ženske v bikini, kot pa kake landwhale v ninja outfitu
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: razerznak ()

Wrop ::

maco-maco je izjavil:

Se je nanašalo na razerznakov zaključek. Kaj naj sploh še debatiramo.

Nage ženske na plakatih? Jaz sem za.


Seveda si za, če pa na žensko gledaš kot (spolni) objekt. Ti si "tip of the iceberg" šovinistične bele kulture. Tvoj sovražni govor bo pregledalo spletno oko.

SimplyMiha ::

Bolj je tako, da ženske same sebe razkazujejo kot spolne objekte. Mi nimamo nič pri tem, samo pasivno se odzivamo na njihovo pohoto po pozornosti. Tiste pa, ki jim ne uspeva najbolje, seveda udarijo po nas. Z ostrim jezikom in valjarjem. Frustracije pač.

Zato pa jih muslimani ovijajo v cote, da so vse enake in ni zavisti.

Alo, sovražni govor, kje so prijave?

razerznak ::

Wrop je izjavil:

maco-maco je izjavil:

Se je nanašalo na razerznakov zaključek. Kaj naj sploh še debatiramo.

Nage ženske na plakatih? Jaz sem za.


Seveda si za, če pa na žensko gledaš kot (spolni) objekt. Ti si "tip of the iceberg" šovinistične bele kulture. Tvoj sovražni govor bo pregledalo spletno oko.


ej sj se pa same oblačijo in obnašajo kot slut ( kurb*)

vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Wrop ::

V Londonu, kot multikulti mesto, bodo od letos naprej na plakatih na javnih mestih le še ženske pokrite v črno bombažno vrečo. Ker določeno religijo, ki jo ne smem imenovati, žalimo tudi s tem, če se ženska pojavi sama, pa čeprav na plakatih in da bi zavarovali javno imovinoi in plakat pred taharušanjem, bi bilo potrebno na vsak plakat dodati vsaj še enega moškega, lahko narisanega lahko pa pravega.

dice7 ::

Wrop je izjavil:

V Londonu, kot multikulti mesto, bodo od letos naprej na plakatih na javnih mestih le še ženske pokrite v črno bombažno vrečo. Ker določeno religijo, ki jo ne smem imenovati, žalimo tudi s tem, če se ženska pojavi sama, pa čeprav na plakatih in da bi zavarovali javno imovinoi in plakat pred taharušanjem, bi bilo potrebno na vsak plakat dodati vsaj še enega moškega, lahko narisanega lahko pa pravega.

Lažeš!

Wrop ::

Ne, le tebi bo potrebno pomagati, da si ne boš želel gledati nagih žensk ter, da jih ne boš dojemal kot spolni objekt, kot jih maco-maco.

razerznak ::

dice7 je izjavil:

Wrop je izjavil:

V Londonu, kot multikulti mesto, bodo od letos naprej na plakatih na javnih mestih le še ženske pokrite v črno bombažno vrečo. Ker določeno religijo, ki jo ne smem imenovati, žalimo tudi s tem, če se ženska pojavi sama, pa čeprav na plakatih in da bi zavarovali javno imovinoi in plakat pred taharušanjem, bi bilo potrebno na vsak plakat dodati vsaj še enega moškega, lahko narisanega lahko pa pravega.

Lažeš!


kje ste admini a tale marxist pa lahk enobesedne poste objavlja?

a nacionalisti pa enovrstičnih ne smemo al kako?
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

dice7 ::

Wrop je izjavil:

Ne, le tebi bo potrebno pomagati, da si ne boš želel gledati nagih žensk ter, da jih ne boš dojemal kot spolni objekt, kot jih maco-maco.

ne lažeš? no, saj propaganda se nikoli ni smatrala kot resnica

AC_DC ::

dice7
Tvoje fantazije so že resnica:


Samo spodaj namesto ZDA medijev napiši tv slo, poptv, kanal a, val 202, studio city, delo, dnevnik, večer in tako dalje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

dice7 ::

se strinjam.



PRIHAJAJO!!!!11

Wrop ::

dice7 je izjavil:

Wrop je izjavil:

Ne, le tebi bo potrebno pomagati, da si ne boš želel gledati nagih žensk ter, da jih ne boš dojemal kot spolni objekt, kot jih maco-maco.

ne lažeš? no, saj propaganda se nikoli ni smatrala kot resnica


Zamenjuješ propagando z antipropagando.

maco-maco ::

Wrop je izjavil:

maco-maco je izjavil:

Se je nanašalo na razerznakov zaključek. Kaj naj sploh še debatiramo.

Nage ženske na plakatih? Jaz sem za.


Seveda si za, če pa na žensko gledaš kot (spolni) objekt. Ti si "tip of the iceberg" šovinistične bele kulture. Tvoj sovražni govor bo pregledalo spletno oko.


A ti bi jih pa z rjuho pokril? Al samo s krpicami?
Kaj?

Wrop ::

A ti bi jih pa z rjuho pokril? Al samo s krpicami?


Mislim, da so ženske same sposobne določiti kaj si bodo oblekle. Šovinisti, ki vidite ženske kot spolni objekt, pa ne mislite tako. To, da bi ti rad videl nage ženske po plakatih samo kaže na tvoj seksističen, patriarhalen, šovinističen odnos do žensk.

dice7 ::

Same so si sposobne obleci kar hocejo, razen takrat ko oblecejo to kar mi ni usec (in po slucaju hocem se s zakonom to prepovedat)

Shegevara ::

Wrop je izjavil:

A ti bi jih pa z rjuho pokril? Al samo s krpicami?


Mislim, da so ženske same sposobne določiti kaj si bodo oblekle.


Reci to županu londona, se ideološko ne strinja.

Wrop ::

Le zakaj bi prepovedali ljudem, ki svoje hčerke že od malega navadijo, da je dobro živeti z odrezanim klitorisom in z vrečko na glavi.

Matako ::

Wrop je izjavil:

Tako je, temo je potrebno zakleniti, saj tudi novi londonski župan, noče, da so na javnih mestih plakati ženske v bikiniju. Ker take ne obstajajo.


Ja saj. Najbolj smešno pri "beach body" aferi je bilo, da so seveda vse bolj ali manj tolste SJWke rjule kot goneči mroži kako je postava Renee Sommerfield "nerealistična" in jo hkrati mikro-napadale z namigovanji o "stradanju".

V bistvu je punca pač vitka na old-school način in seveda v ropotuljo ne tlači ves čas hrane, kar je bilo svoj čas tudi več kot normalno. Če je kaj "nerealistično" je to postava nasedle kopenske pliskavke. Po možnosti v vreči!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

boolsheat ::

dice7 je izjavil:

Same so si sposobne obleci kar hocejo, razen takrat ko oblecejo to kar mi ni usec (in po slucaju hocem se s zakonom to prepovedat)


Problem je, če si hočejo nadeti oblačila, ki simbolizirajo fašizem, seksizem, suženjstvo, homofobijo in terorizem ter žalijo čustva strpnih ljudi.

AC_DC ::

dice7 je izjavil:

Same so si sposobne obleci kar hocejo, razen takrat ko oblecejo to kar mi ni usec (in po slucaju hocem se s zakonom to prepovedat)

Seveda, ženske komaj čakajo, da se jih obleče v žakelj za krompir, spravi v hišni pripor in uporabi kot demografsko orožje (štancanje otrok) ter v Eu kot dodaten plus pri vlečenju socialne podpore & otroških doklad.

Med ramadanom bolje da si nekje offline, produciraš precej čudne ideje, ki zasedajo visoke pozicije na lestvici cavemana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

dice7 ::

Boga srota, jo je papez prisilil se obleci v zakelj

boolsheat ::

Bolj je žalostno, da islam forsira, da se ženske oblačijo v vreče za smeti...

maco-maco ::

Mislim, da so ženske same sposobne določiti kaj si bodo oblekle.

In kaj maš potem proti goloti ali burkam?


Šovinisti, ki vidite ženske kot spolni objekt, pa ne mislite tako. To, da bi ti rad videl nage ženske po plakatih samo kaže na tvoj seksističen, patriarhalen, šovinističen odnos do žensk.

Nudizem je res vse to, kar naštevaš. Če sem potreben in se mi dvigne ob pogledu na ženo sem pa šovinist? Doma vidim par nagih žensk, na morju še več. Tebi je mogoče problem videt mamo ali hčerko nago, ker bi opazile, da se ti je dvignu. Ne se sekirat, tak pač si.
Kaj?

AC_DC ::

dice7 je izjavil:

Boga srota, jo je papez prisilil se obleci v zakelj


Primerjaš nune (redovnice http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name... z običajno žensko.

V islamu so po drugi strani vse ženske po izgledu nune.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

arnecan1 ::

AC_DC je izjavil:

dice7 je izjavil:

Boga srota, jo je papez prisilil se obleci v zakelj


Primerjaš nune (redovnice http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name... z običajno žensko.

V islamu so po drugi strani vse ženske po izgledu nune.

Saj to je problem, ki ga anarhisti in podobni ne vidijo.

Pri nas je izredno majhen odstotek ljudi, ki ne razmišljajo racionalno, ampak vse gledajo z očali religije. To so nune in duhovniki. Pri islamu je pa le majhen odstotek ljudi, ki ne gledajo čez očala religije. Oblačila nun in žensk pri muslimanih je lepa primerjava.

Drugi problem pa seveda je, da je pač islam prežet z džihadom, čeprav se nekateri tolažijo da je to boj s samim seboj.;((

dice7 ::

Spet lazes. V kazahstanu je 70% populacije muslimanov pa vecina zensk ne nosi nikakrsnih pokrival

Edit:namenjeno ac-dcju

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

arnecan1 ::

dice7 je izjavil:

Spet lazes. V kazahstanu je 70% populacije muslimanov pa vecina zensk ne nosi nikakrsnih pokrival

A ne čitaš naših postov? V Kazahstanu je Stalin naredil čistko.

Ampak brez skrbi, islamizem se tudi tam zopet krepi.

dice7 ::

Res, tako cistko da se 96% ljudi opredeljuje kot verne.

Ps glej tega visokega predstavnika islama kako napacno uci religijo
https://m.tengrinews.kz/en/religion/Sup...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

arnecan1 ::

dice7 je izjavil:

Res, tako cistko da se 96% ljudi opredeljuje kot verne.

Ps glej tega visokega predstavnika islama kako napacno uci religijo
https://m.tengrinews.kz/en/religion/Sup...

??? Nič ne odpre.

Ti pa jaz prilepim linke
https://www.neweurasia.net/culture-and-...
http://www.rferl.org/content/islamic_he...

En citat: "When Kazakhstan gained independence in 1991, many of our young people went to study in foreign countries, including Turkey. Some of the girls returned “docked.” This was the popular nickname for them because they wore skirts that went down to their feet and covered their heads with scarves. Ten years ago, a girl in Muslim dress was a rare sight. Now it has become fairly common: the hijab in particular, the niqab less so."

Hm, še ena država, kjer slabo kaže s sekularnim islamom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

boolsheat ::

Imeti celo telo pokrito z vrečo je tudi zelo nezdravo:
https://wikiislam.net/wiki/Health_Effec...

dice7 ::

Odpre odpre, malo se potrudi. Drugi link do zmesanega predstavnika ki nima pojma o islamu
http://www.rohama.org/en/news/7157/kaza...

Pa ce bi malo prebral svoje linke bi videl da jih nihce v to ne sili, kot tudi to da studentke ki so bile v tujini hardly predstavljajo vecino o cemerkoli

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

arnecan1 ::

dice7 je izjavil:

Odpre odpre, malo se potrudi. Drugi link do zmesanega predstavnika ki nima pojma o islamu
http://www.rohama.org/en/news/7157/kaza...

Pa ce bi malo prebral svoje linke bi videl da jih nihce v to ne sili, kot tudi to da studentke ki so bile v tujini hardly predstavljajo vecino o cemerkoli

Tudi v nacizem nihče nikogar ne sili.

Sicer pa lepo, da kdo od imamov pove tudi kaj lepega. Ampak to so ogrožena, izumirajoča vrsta.

arnecan1 ::







Sedaj pa si potegni zaključek, kakšna je prihodnost ateizma pod islamom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

maco-maco ::

kakšna je prihodnost ateizma pod
Saj to je ta tragedija. Islamisti in klerofašisti pridobivajo na moči. Poglej si Poljsko. Bi bilo bolje, da bi ostala pod komunizmom?
je Stalin naredil čistko...tudi tam zopet krepi.
Kaj?

AC_DC ::

je Stalin naredil čistko...tudi tam zopet krepi.
Kaj?

Islamofašizem.



Če v neko državo uvažaš muslimane, potem je samo vprašanje časa, kdaj se bodo dvignili in hoteli enako stanje kot doma.

Ironično so od tam pribežali:



Islamofašizem je po definiciji klerofašizem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Matako ::

arnecan1 je izjavil:


Sedaj pa si potegni zaključek, kakšna je prihodnost ateizma pod islamom?


Tako, kot celega človeštva: vrnitev na stopnjo islamopitekov. In nekateri bi to radi zrelativizirali kot nič posebnega. :(

Ravno to je poglaviten nesporazum, se mi zdi. Ja, človeški razvoj se gotovo da do neke mere relativizirati. Končno bi se lahko na vsaki točki stvari obrnile na nešteto načinov (si predstavljate svet brez Islama? John si ga je.)
Povdarek na "do neke mere". Ker eno je relativiziranje razvoja, drugo pa je čista _retrogradnost_. In islam, hočeš nočeš, _je_ retrograden v celoti in vseh podrobnostih.

In ja, sami so si krivi. Vse kar lahko naredimo ostali je, da se ne pustimo vleči v njihovo sranje. Naj uživajo sami - jim privoščim!
/\/\.K.

maco-maco ::

Islamofašizem je po definiciji klerofašizem.

Poljska in Turčija gresta po podobni poti, ja.

Sem pa hotel povedat, da je bilo v obeh državah (in še tistih zgoraj omenjenih) včasih relativno dobro (kot je že arnecan1 prikazal in mnogi pred njim). Se spreminja, enkrat v dobro, drugič spet v slabo stran. Zdaj pa nisem siguren, a so to tiščali v sebi ali so zmanipulirani.
Kaj?

AC_DC ::

Spet relavitiziranje, drugega ne znaš ?

Turčija se pod Erdoganom na dnevni ravni pospešeno islamizira (+od lanskega poletja se gre tepihar nevarno igro s Kurdi), turizem jim je v razsulu, izvažati svojih pridelkov nimajo več kam, bombe pokajo, vse kar za kar se je boriš Ataturk gre v ropotarnico; kaj je tvoj problem s Poljsko (razen da imajo hrbtenico zavzeti se za svojo državo) ?

Poljska je tradiconalno katoliška država (tudi pod komunizmom je bila).Leta 1683 so ravno oni reševali Habsburžane pred Dunajem, da se je Turek dokončno spokal nazaj na jug.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Matako ::

Za info: Poljska je danes manj katoliška kot je bila recimo v osemdesetih.

Pač nove generacije se ne palijo več na te fore.

Turčija po drugi strani ...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

arnecan1 ::

AC_DC je izjavil:

Spet relavitiziranje, drugega ne znaš ?

Turčija se pod Erdoganom na dnevni ravni pospešeno islamizira (+od lanskega poletja se gre tepihar nevarno igro s Kurdi), turizem jim je v razsulu, izvažati svojih pridelkov nimajo več kam, bombe pokajo, vse kar za kar se je boriš Ataturk gre v ropotarnico; kaj je tvoj problem s Poljsko (razen da imajo hrbtenico zavzeti se za svojo državo) ?

Poljska je tradiconalno katoliška država (tudi pod komunizmom je bila).Leta 1683 so ravno oni reševali Habsburžane pred Dunajem, da se je Turek dokončno spokal nazaj na jug.

Primerjanje poljskega katolištva z turškim islamizmom je prijemanje utapljajočega se za slamico. Pač ni drugih argumentov, zato pa maco-maco primerja hruške in jabolka.;)

Evo, kaj pove stric Google.
https://www.google.si/search?q=polish+c...
https://www.google.si/search?q=turkish+...

ZaphodBB ::

Matako je izjavil:

Za info: Poljska je danes manj katoliška kot je bila recimo v osemdesetih.

Pač nove generacije se ne palijo več na te fore.

Turčija po drugi strani ...

Vidim, da nimaš Aslan-Uygur Decoderja, kot ga imajo maco, dice in jupe.

Na, samo zate:
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

maco-maco ::

A medijska nesvoboda, shodi proti svobodnemu odločanju, splavu, spreminjanje zakonov v nedemokratične,...... je dobro za njihovo državo?

The European Commission yesterday has yet again criticised Poland for endangering the rule of law and potentially undermining democracy.
Ker tako sovražite politiko, se vam zdi, da nasprotovanje EUju pomeni le najbolje?
The conspiracy theorists who have taken over Poland
Turkey redux? Political repression and militarization of Poland
https://www.google.si/search?q=poland+e...

Ampak vas razumem. Všeč so vam trde roke. Diktatorji, tirani in podobni. Uživajte.

Kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maco-maco ()

Matako ::

Maco, daj mazni no tisti iftar in odpočij si - verjamem, da je letos ramazan jeba, ker so dolgi dnevi.

Samo to ni naš problem.

Ala ala!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Wrop ::

maco-maco je izjavil:

Mislim, da so ženske same sposobne določiti kaj si bodo oblekle.

In kaj maš potem proti goloti ali burkam?


Šovinisti, ki vidite ženske kot spolni objekt, pa ne mislite tako. To, da bi ti rad videl nage ženske po plakatih samo kaže na tvoj seksističen, patriarhalen, šovinističen odnos do žensk.

Nudizem je res vse to, kar naštevaš. Če sem potreben in se mi dvigne ob pogledu na ženo sem pa šovinist? Doma vidim par nagih žensk, na morju še več. Tebi je mogoče problem videt mamo ali hčerko nago, ker bi opazile, da se ti je dvignu. Ne se sekirat, tak pač si.


Ne ni, grešil si, da bolj ne bi mogel. Seveda si šovinist, samo tega se ne zavedaš. Če se ti ob lastni mami dvigne, je to tvoja stvar, moja ni. Hčerki bi lahko to prihranil, ampak glej, saj je tudi Trump rekel, da bi hodil s svojo hčerko, če to ne bi bila njegova. Očitno vse ženske dojemaš kot spolni objekt, potem se ti pa dvigne.

harmony ::

Mi lahko kdo od gorecih ateistov na tem forumu sendafotko svojih punc / zena? V upostev pridejo samo dobre, ne bajske, te lahko skrijete v vrece.

P.S. Samo zenske v tangicah in zgoraj brez. No lahko tudi spodaj brez.
««
59 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Francija in Islam (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25240070 (36175) zee

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998143337 (129000) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419194039 (153860) Alencica

Partizan vs. ISUS vs. begunec/migrant (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
547719 (6645) Mavrik
»

Kako se mora islam spremeniti, da ga bo zahod 'sprejel'? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22935569 (30970) guest #44

Več podobnih tem