» »

Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery

Temo vidijo: vsi
««
15 / 36
»»

Okapi ::

To temo (in vse take teme) bereš, ko si na tekočem s serijo. Prej pa pač malo zadržuješ svoje nagone, a je tako težko?

cebelar123 ::

PARTyZAN je izjavil:

Ne, ni zaradi njega, ampak za vse, ki nas moti, da bi pomotoma naleteli na spoiler en dan po airanju epizode.


Pol pa ne hodi v temo, ker če naletiš tukaj na spoiler ni pomotoma. Pravzaprav sploh ni spoiler, ker se pogovarjamo o nečem kar je že bilo.

Bogi reveži ki tukaj pritiskate s tem da se ne smemo pogovarjati o tekoči epizodi , upam da pravočasno ugasnete serijo preden pokaže kaj bo v naslednjem delu.

nurse013 ::

^^ ja,ponavadi tekoca epizoda pokaze dogajanje v naslednji, tako da je po mojem vsako oznacevanje postov za spoilerje brez vsake realne osnove is samo skoduje debati v tej temi, oz. Si negdo svoj ego dviguje, ker pac ima to moc
:)
you gotta be kidding me...

PARTyZAN ::

Okapi: tale tvoj stavek z lahkoto obrnem tako: Vi zadržujte svoje nagone, ko želite debatirat o novi epizodi.

A je tako težko? ;)

Nikec3 ::

Stvar je sila preprosta. Forum je namenjen debati in ne ne-debati. Dajmo v naslov "spoiler alert" in bo problem rešen.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

BigWhale ::

Dejmo zdej spoilerje off-topic. Ce vas ne motijo jih ne bomo brisali.

Okapi ::

PARTyZAN je izjavil:

Okapi: tale tvoj stavek z lahkoto obrnem tako: Vi zadržujte svoje nagone, ko želite debatirat o novi epizodi.

A je tako težko? ;)

Koliko časa? En dan? Dva? En teden? Pol meseca? Dokler vsi ne izvolite pogledati? In kako naj vemo, da ste vsi uspeli pogledati, da se lahko začnemo pogovarjati? Tako da nagone kar lepo zadržujte vsi, ki še niste pogledali aktualnega dela, ostali se bomo pa lahko medtem v miru o njem pogovarjali.

Phantomeye ::

PARTyZAN je izjavil:

Okapi: tale tvoj stavek z lahkoto obrnem tako: Vi zadržujte svoje nagone, ko želite debatirat o novi epizodi.

A je tako težko? ;)


Kakšne informacije iščeš v temi o seriji, če ne o tekoči epizodi?

Očitno se rabi 3 teme.

1. Tema s spoilerji
2. Tema brez spoilerjev, kjer se govori o ... nečem (?).
3. Tema za ljudi, ki serije ne marajo, pa jo vseeno gledajo in se čutijo dolžne to povedat tistim, ki jim je serija všeč. Teden za tednom.

:D

PARTyZAN je izjavil:

Ne, ni zaradi njega, ampak za vse, ki nas moti, da bi pomotoma naleteli na spoiler en dan po airanju epizode.


Kako v temi Star trek _pomotoma_ naletiš na spoiler. Podobno kot bi šel v čebelnjak, pa upal, da _pomotoma_ ne naletiš na čebele :P

Zgodovina sprememb…

ahac ::

V bistvu bi rabil samo bolj enostaven način za označit spoilerje na forumu...
... ali pa vse uporabnike naučit kako se spoilerje skrije s htmljem. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Okapi ::

V čem je sploh fora priti sem in pri tem ne videti pol debate, ker je skrita?
Spoilerji so problem tam, kjer nekateri vedo več tudi od tistih, ki sproti sledijo seriji (ker so brali knjige, stripe, poznajo scenariste ...). Take prispevke je treba označiti, skriti ali sploh prepovedati. V temi, kot je ta, ko nihče vnaprej ne ve, kaj se bo zgodilo, je pa recept skrajno preprost - zadržuj svojo radovednost, dokler ne pogledaš aktualne epizode, potem pa pridi sem in se pogovarjaj o njej.

Starodavni ::

A se ne spoilerji bolj nanašajo na to, da sskriješ tekst, ki se nanaša na epizodo preden pride na uradni datum predvajanja.

Torej, spoiler je vse kar se bo napisalo ali objavilo pred ponedeljkom, ko pride nov del.
ne bo pa več spoiler za epizodo, ki je prišla v ponedeljek (sveža), saj jo bo večina ljudi pogledala in začela komentirati.

Tako da tudi ne vem zakaj bi se tu kompliciralo glede skrivanja detajlov za že izdano epizodo? naj se komplicira za detajle ali špekulacije za neizdane epizode.

Okapi ::

Tu so eni, ki pogledajo že zjutraj in hitro kaj napišejo. Potem so pa tisti, ki gledajo zvečer, ampak se pred tem ne morejo zadržati, dopoldan v službi berejo temo in težijo, če preberejo kaj od vsebine tistega, kar mislijo pogledati zvečer. V bistvu zelo otročje obnašanje.>:D

BigWhale ::

Mene mal skrbi kaj bo z admiralko. V tej seriji imajo zenske precej vecjo smrtnost kot moski. :)

Nikec3 ::

BigWhale je izjavil:

Mene mal skrbi kaj bo z admiralko. V tej seriji imajo zenske precej vecjo smrtnost kot moski. :)

Admiralkin odnos z Lorco ima preveč potenciala, da bi ga kar takoj zapravili.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Okapi ::

Jaz sem mislil, da jo bodo Klingonci že kar takoj, na licu mesta fentali.

BigWhale ::

Okapi je izjavil:

Jaz sem mislil, da jo bodo Klingonci že kar takoj, na licu mesta fentali.


Ja, tudi jaz. Sem kar cakal, da bo batleth pogledal iz nje. :))

Me zanima, ce bodo se kaj okrog spore-drive razlozili in pojasnili. V tem delu je bla zadeva ze kr nekaj vsakdanjega. Tardigrade je blazno trpel ob uporabi, Stamets je pa rekel sam, da je ok, k se navadis na une igle. :D

Gregor P ::

Saj smo videli, da nekaj le ni v redu (njegov zakasneli odsev v ogledalu)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

c3p0 ::

Za ona dva statista zadaj je bilo takoj jasno, da imate le še par sekund življenja. Le majice so bile napačne barve.

Gregor P ::

Gregor P je izjavil:

Saj smo videli, da nekaj le ni v redu (njegov zakasneli odsev v ogledalu)
... in kot kaže v napovedniku za prihodnjo epizodo, bo ta časovni zamik imel neko vlogo pri reševanju situacije z nekim nepovabljenim gostom.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Furbo ::

Okapi je izjavil:

Jaz sem mislil, da jo bodo Klingonci že kar takoj, na licu mesta fentali.

Škoda, da jo niso. Se mi samo zdi, ali je imela že toliko plastičnih operacij, da komaj govori?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: BigWhale ()

MrNighthawk ::

Nikec3 je izjavil:

ko so vtisi še sveži. Ker recimo danes sploh ne vem o čem bi debatirali, ker sploh ne vem kaj je bilo izbrisano kot spoiler, hkrati pa moji vtisi niso več tako sveži.


short term memory problems? :) poglej še enkrat, če ti ni jasno... že v 80ih si lahko snemal na videorekorder ;)

vostok_1 je izjavil:

JPovršno narejena, površno predstavljena. Tisto v prvi epizodi z kapetanom, ni bila ne depikcija vulkanca, ne človeka in ne mešančka. Tisto je bil len plot device, da se je lahko zgodba odvila naprej.


marsikdo se ne bi strinjal s tabo... in se tudi ne ;) Star Trek: Discovery @ Wikipedia

p.s. "depikacija" pa kdo te je učil slovensko :)

Vsi tolk bentijo čez serijo...ampak pogledajo jo pa takoj in spoilajo še takoj ;)

dej gremo trailer za nov del kar takoj skritizirat in povedat kaj se bo zgodil še preden se :)

Zgodovina sprememb…

videc ::

Furbo je izjavil:

Okapi je izjavil:

Jaz sem mislil, da jo bodo Klingonci že kar takoj, na licu mesta fentali.

Škoda, da jo niso. Se mi samo zdi, ali je imela že toliko plastičnih operacij, da komaj govori?
Mislim, da jih ni imela nič. Če se je dobro spomnim iz Chicago Hope-a (1994 - 2000), je povsem enaka, samo postarala se je. http://www.imdb.com/name/nm0111632/?ref...

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: BigWhale ()

sheeshkar ::

Nikec3 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Mene mal skrbi kaj bo z admiralko. V tej seriji imajo zenske precej vecjo smrtnost kot moski. :)

Admiralkin odnos z Lorco ima preveč potenciala, da bi ga kar takoj zapravili.

Najverjetneje Lorca upa, da jo bodo ubili. Morda pa je njegov plan tudi, da jo herojsko reši in s tem nekako prepreči to, da bi mu odvzela ladjo.

Furbo ::

Rešiti mu že ni v prvem planu, sicer ne bi izbral birokratske poti.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, DELL U3014

petrus ::

sheeshkar je izjavil:

Najverjetneje Lorca upa, da jo bodo ubili. Morda pa je njegov plan tudi, da jo herojsko reši in s tem nekako prepreči to, da bi mu odvzela ladjo.

Temu se reče Trump manever, sistemski cilji, v vsakem primeru maga, pardon, zmaga! :)
stati inu obstati

Phantomeye ::

Furbo je izjavil:

Rešiti mu že ni v prvem planu, sicer ne bi izbral birokratske poti.


Pomoje je več razlogov, zakaj je izbral birokratsko pot. Da dokaže, kaj se zgodi, če nekdo prepusti odločitev birokratom, namesto, da bi posredoval.

Gregor P ::

Meni se je že zdelo, da je upal na njen hiter konec; najbrž sedaj niti ni preveč vesel nad dejstvom, da je še živa.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

TESKAn ::

Kapitana so ugrabili in mučili za informacije. Zakaj bi mislil, da bodo admiralko kar tako ubili?
Verjetno jo bodo mučili do skorajšnje smrti, birokrati mu bodo prepovedali it v reševalno akcijo, na koncu se bo uprl in jo rešil ter tako pridobil na svojo stran.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Nikec3 ::

Gregor P je izjavil:

Meni se je že zdelo, da je upal na njen hiter konec; najbrž sedaj niti ni preveč vesel nad dejstvom, da je še živa.

Tu je verjetno kako bolj kompleksno ozadje. V primeru da ne, bom zelo razočaran.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Gregor P ::

To kar je zgoraj napisal TESKAn se definitivno sliši bolje in tudi bolj kompleksno :)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

vostok_1 ::

MrNighthawk je izjavil:



marsikdo se ne bi strinjal s tabo... in se tudi ne ;) Star Trek: Discovery @ Wikipedia

p.s. "depikacija" pa kdo te je učil slovensko :)

Vsi tolk bentijo čez serijo...ampak pogledajo jo pa takoj in spoilajo še takoj ;)

dej gremo trailer za nov del kar takoj skritizirat in povedat kaj se bo zgodil še preden se :)


Glej. Po kup pobrisanih postih, enem zaklepu iz teme, pač ne bom več vstrajal.
Uživajte v tej podpovprečni seriji. Trend kaže, da je prihodnost svetla za take gledalce.
Jz se bom pač kratkočasil z knjigami in občasnimi hbo/netflix serijami, ki niso insult do samozavednih filemskih ustvarjalcev.
(ps. zadnja sezona GoT je bila insult do vseh dosedanjih. Je pa kljub temu neprimerno boljša od STDja)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

PARTyZAN ::

Zbogom! Pogrešali bomo tvoje rante ;>

vostok_1 ::

Kako pripombo sicer bom dal tu pa tam. Vrjetno bom pogledal prvo epizodo druge sezone, da vidim, če so se kaj naučili...dvomim sicer...ampak ja. STD je zame zgolj še en noname marvel film.
Ampak ja, vrjetno ste se me rešili v večji meri.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Okapi ::

Saj sem vedel, da ne bo držal obljube in se ga ne bomo kar tako preprosto rešili.;((

Gregor P ::

Očitno se trudijo, da bi ljudje uporabljali drug vzdevek kot STD:P

 ST: DISCO

ST: DISCO

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

MrNighthawk ::

Gregor P je izjavil:

Očitno se trudijo, da bi ljudje uporabljali drug vzdevek kot STD:P

 ST: DISCO

ST: DISCO



Ne moreš pričakovat, da bo posadka imela kratico ST za Star Trek :)

Gregor P ::

... govorimo o nas, ne posadki ;) ... ali imaš ti rajši STD:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

MrNighthawk ::

Gregor P je izjavil:

... govorimo o nas, ne posadki ;) ... ali imaš ti rajši STD:P


sem nagruntal povezavo, ko so objavili ime :) sicer pa so podobno kot za Voyagerja uporabljali Voym začeli uporabljat DSC

DarkSite ::

Dober del, zame najboljsi do sedaj.

sheeshkar ::

DarkSite je izjavil:

Dober del, zame najboljsi do sedaj.

Zanimivo, meni pa najslabši do sedaj.

Gregor P ::

Konec je dejansko bil Star Trekovski ... tak kičast :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Okapi ::

Meni so časovne zanke tudi praviloma brezvezne. Tudi tokrat.

Gregor P ::

Če se vrnemo nazaj na "spoiler" teorije zarote "Tyler=Voq" ... Stamets je imel kar zanimiv "monolog" s Tylerjem v zadnji epizodi (o njegovi višini, ohranjenosti po mučenju itd.) ...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

DarkSite ::

Gregor P je izjavil:

Če se vrnemo nazaj na "spoiler" teorije zarote "Tyler=Voq" ... Stamets je imel kar zanimiv "monolog" s Tylerjem v zadnji epizodi (o njegovi višini, ohranjenosti po mučenju itd.) ...


a ni prevec human?
ne verjamem, da bi se v tolk kratkem času prilagodil ...

Okapi ::

Predvsem bi pa že sedaj lahko pomagal, da bi Klingonci dobili Discovery in morilca njihovega mesije, pa ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Gregor P ::

Jah njegov cilj je morda večji od tega, da pomaga kr enim Klingoncem priti do ladje.

Sam sicer nisem toliko v tej teoriji kot le, da mora biti nekaj narobe z njim "na splošno".
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

DarkSite ::

z vsakim je nekaj narobe oz je zgodba v ozadju :P zato pa imamo serijo .. :P

BlackMaX ::

Ta serija mi je vsakič boljša :)

Ste pogledali novi del?

DarkSite ::

BlackMaX je izjavil:

Ta serija mi je vsakič boljša :)

Ste pogledali novi del?


vsi smo gledali razen vostoka :)

BlackMaX ::

DarkSite je izjavil:

BlackMaX je izjavil:

Ta serija mi je vsakič boljša :)

Ste pogledali novi del?


vsi smo gledali razen vostoka :)


Haha a zdj ga bomo čakal :D :D
««
15 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 467 68 69 70 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3451569929 (3873) Gregor P
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39865632 (11175) predi
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9727728 (23356) Dami
»

Star trek enterprise - Pa pa (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
529892 (7952) simnov

Več podobnih tem