» »

deželna vs. gorenjska banka (nagrade za študentski račun)

deželna vs. gorenjska banka (nagrade za študentski račun)

Shegevara ::

Že štiri leta videvam akcijo gorenjske banke na e-študentu, ki ti ponuja 30€ če kao odpreš študentski račun pri njih.
Letos sem zasledil isto ponudbo tudi za deželno banko. Več o teh ponudbah lahko preberete tu: link

Obe banki ponujata tako dvig na veliko bankomatih brez provizije, zastonj vodenje spletnega bančništva, študentske kredite...
Zanima me najprej, kako se vam zdi, ali sta ponudbi sploh smiselni? Glavno, kar me zanima je: Je to kakšen nateg mogoče?

So kje kakšni oderuški stroški, ki pridejo, ki jih pri oglaševanju enostavno zamolčijo?

Fora je pri meni tudi to, da sem trenutno vezan na nlb, kjer računa ne morem zapret zaradi osebnih razlogov, tako da bi moral v takem primeru imet račun na dveh bankah.

Se mi splača izkoristit akcijo? Katero bi vi izbrali? Deželno ali gorenjsko?

Moj plan je, da bi imel kakšno leto ali dve (odvisno koliko časa bom imel še status študenta) račun na eni od teh bank odprt, potem bi ga pa zaprl.

Bi to šlo skozi tako, da na koncu jaz finančno ne bi bil opeharjen.

Prosim za kak nasvet ali komentar nekoga, ki je to že izvedel v prejšnjih letih. Hvala.

Alexius Heristalski ::

Poglej si cenik, koliko računajo, če sploh, za zaprtje računa.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

jype ::

Trenutno mi je najbolj všeč delavska hranilnica, vprašanje pa je, koliko časa bo še najcenejša.

hojnikb ::

Sn že vrsto let na deželni banki, zadeva je legit. Edino kar me moti je to, da ne ponujajo kakšne elektronske vise, kot imajo to druge banke (za paypal etc...).
#brezpodpisa

Rok Woot ::

Kaj pa je prednost te vise pred navadno?

Alexius Heristalski ::

Če ti jo ukradejo, ne morejo pobrati vsega, kar imaš na transakcijskem računu, ampak samo to, kar imaš naloženo na kartični račun.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera banka? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
469140078 (3329) TrumpDonald
»

Izbira banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19452102 (28837) MrStein
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9228750 (23115) šernk
»

Pri kateri banki ustvariti bančni račun? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6610025 (8009) vasquez

Več podobnih tem