» »

Google Nexus 5X

Google Nexus 5X

Temo vidijo: vsi
««
12 / 38
»»

jan_g ::

Zanimiv test 6P za kvaliteto materialov: The Nexus 6p is a Joke, v primerjavi z recimo SGS6: Galaxy S6 FIRE test, Bend Test, Scratch test

gregor ::

Jerry000 je izjavil:

Bom kar tko povedal, mislim na polnilec (torej stvar ko jo vtakneš v vtičnico). Če naročim 5X iz UK bom dobil UK polnilec, torej bi bil primoran uporabiti starega od N4. Je to ok ali je prešvoh? Ne vem kako je s tem fast chargeing-om. Če je vseeno pol ql, če pa ne, je pa bolje počakati da pride 5X v slovenijo z EU polnilcem :)


ne razumem tvoje težave, zakaj bi moral uporabit polnilec od N4?
na 5x dodaš spredaj samo adapter za par evrov in že je problem rešen



jaz to uporabljam na N5 2 leti in bom isto uporabljal na N5X

npr

http://www.ebay.de/itm/Reisestecker-UK-...

lp

Jerry000 ::

Ner ne želim imeti to "grdo" stvar na polnilcu (ker je potem še večji - ker je že tko dost velik). Mi je bolje imeti original EU polnilec kot še adapter zraven. Bol praktično :). Pa ker bi potem moral še to kupiti (ja par eurou), ampak zakaj, če lahko malo počakam in dobim original EU polnilec :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

PrimozR ::

gregor je izjavil:

polnilec ali adapter iz uk na si?

če govoriš o polnilcu, telefon vzame toliko elektrike kot je lahko, tudi če imaš močnejši polnilec, se telefon ne bo zaradi tega hitreje napolnil
če pa imaš slabši polnilec kot bi moral biti, pa se bo dlje polnil
upam, da sem prav povedal, če nisem, naj me nekdo ki se bolje spozna na to popravi

kako pa je sedaj z to type-c povezavo, hitrejše polnjenje, pa ne vem
preveč vsega, da bi bil ekspert ;)

lp

Type-C je na novih Nexusih povsem zaradi komot faktorja. Podatki se prenašajo po standardu USB 2.0, nekih (visokonapetostnih) standardov polnjenja, ki jih podpira USB 3.0 (in so v uporabi pri prenosnikih, pri MacBooku in Chrome Pixlu), pa niso implementirali, kakor mi je znano.

jan_g je izjavil:

Zanimiv test 6P za kvaliteto materialov: The Nexus 6p is a Joke, v primerjavi z recimo SGS6: Galaxy S6 FIRE test, Bend Test, Scratch test

No, pri Nexusu verjetno ne bo bendgatea, tako kot pri iPhonu :)

Sicer je pa tisti test na zaslonu malce ekstremen, če ga gledam v izolaciji (brez primerjave z drugimi telefoni). Res je, da je pesek lahko trd, a bo zelooooo težko naredil tako globoko in dolgo razo, kot jo je naredil on s temi konicami. So pa praske naredile lep (globok) zarezni učinek na površini, ki znatno ošibi material, sploh nekaj tako krhkega (in nekaj, kar ima morda še zaostale napetosti v notranjosti), torej mene ne preseneča bistveno, da je šipa počila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

gregor ::

Jerry000 je izjavil:

Ner ne želim imeti to "grdo" stvar na polnilcu (ker je potem še večji - ker je že tko dost velik). Mi je bolje imeti original EU polnilec kot še adapter zraven. Bol praktično :). Pa ker bi potem moral še to kupiti (ja par eurou), ampak zakaj, če lahko malo počakam in dobim original EU polnilec :)


to je pa drugo, če te moti, potem seveda nabavi z EU polnilcem
mene prav nič ne moti
LP

Jerry000 ::

uporabniki 5X...mnenja :)?. Jaz imam nekako občutek da telekom ne bo dobil nexus telefonov...

Kebo ::

Bo brez skrbi, saj tudi prejšnjega nexusa od lgja so dobili šele po novem letu.

Mavrik ::

Kolikor sem gledal podatke bo Slovenija skupaj z okoliškimi državami v tretjem valu, ki bi naj bil decembra.
The truth is rarely pure and never simple.

Jerry000 ::

December je se ok, po novem letu pa malo dolga doba

A kdo razmislja mogoce namesto 5x kupiti oneplus X? Mal firbcam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

markic222 ::

Do konc druzga tedna bo 5x verjetno že pri vseh naših operaterjih, če bo vse po sreči:)

kumer ::

Jerry000 ::

markic222 je izjavil:

Do konc druzga tedna bo 5x verjetno že pri vseh naših operaterjih, če bo vse po sreči:)

Kako veš?

PrimozR ::

Mavrik je izjavil:

Kolikor sem gledal podatke bo Slovenija skupaj z okoliškimi državami v tretjem valu, ki bi naj bil decembra.

V Google Store?

Matevz96 ::

PrimozR je izjavil:

Mavrik je izjavil:

Kolikor sem gledal podatke bo Slovenija skupaj z okoliškimi državami v tretjem valu, ki bi naj bil decembra.

V Google Store?


šala tedna...

Jerry000 ::

nažalost ni šala, lahko samo jokamo da smo zadaj....

ZaphodBB ::

Jerry000 je izjavil:

December je se ok, po novem letu pa malo dolga doba

A kdo razmislja mogoce namesto 5x kupiti oneplus X? Mal firbcam

Jaz sem za premostitev kupil Nexus 5. :D
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Jerry000 ::

tut to sm razmišljal :), sam fotoaparat ni tok dobr...pa še upgrejdov ne bo :)

ZaphodBB ::

Jerry000 je izjavil:

tut to sm razmišljal :), sam fotoaparat ni tok dobr...pa še upgrejdov ne bo :)

Jaz bom dal svojega ženi, ko dobim 6p. :)
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

markic222 ::

Jerry000 je izjavil:

markic222 je izjavil:

Do konc druzga tedna bo 5x verjetno že pri vseh naših operaterjih, če bo vse po sreči:)

Kako veš?


Sej nima veze kako vem, važno da imate informacijo.

Jerry000 ::

Seveda je važno, jaz tudi lahko napišem da jutri pride na telekom, vsak lahko napiše. Zato sprašujem kako veš da vidim če je legit ali samo tipkaš :)

markic222 ::

Če ne dojameš namigov da ne morem/ nočem povedat potem tud đabe... Mi je blo že parkat žal, da sem kej povedal, drugič bom tiho :)

tadejbb ::

V avstriji je 5x/16 550 EUR in 32 580 EUR. Mal so visoke cene, sem prav razočaran, bo treba uvozit zadevo. :D

Jerry000 ::

markic222 je izjavil:

Če ne dojameš namigov da ne morem/ nočem povedat potem tud đabe... Mi je blo že parkat žal, da sem kej povedal, drugič bom tiho :)

No če je legit pol hvala. Ampak upam da si tudi ti dojel kaj sem želel reči :)

tadejbb je izjavil:

V avstriji je 5x/16 550 EUR in 32 580 EUR. Mal so visoke cene, sem prav razočaran, bo treba uvozit zadevo. :D

To je pa res mal preveč...zgleda da bo res treba gledat za OnePlus X

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

maxy ::

electronic4u.at (Majdič) ima Nexus5X 32GB za 529€

http://www.electronic4you.at/lg-nexus-5...

Jerry000 ::

pa pošiljajo v slovenijo? Poštnina je 7€? Sam vseen pišuka...res so jim navili ceno. Pa tudi niso kaj veliko presenetili, iskreno sem pri OnePlus X bil bolj presenečen. Je še kdo tak ki razmišlja na O+X?

buneech ::

Jerry000 je izjavil:

Seveda je važno, jaz tudi lahko napišem da jutri pride na telekom, vsak lahko napiše. Zato sprašujem kako veš da vidim če je legit ali samo tipkaš :)

Če že nč druzga, učer so na Simobilu objavl, da bo naslednji teden 5X na voljo.

Jerry000 ::

Super, da ga fizično prej pogledam, o ceni pa raje niti ne razmišljam

kumer ::

wini ::

Pri telekomu gre jutri verjetno v prodajo 5x ... cena bo pa 24x18€ (432€) kar je dokaj ugodno napram prosti prodaji.

Jerry000 ::

Naj prosim nekdo potrdi danes ali jutri če bo res v prodaji, da grem pogledat ga v živo (da ne bom zastonj ke hodil). Ampak ok, 430 bi še dal v prosti prodaji...aja, to govoriš za 16gb ne? Mene tukaj sam neki zanima...glede na to da sem imel 16GB dosti na N4, kako je s tem na 5X? Glede na to da ima večjo kvaliteto slik in posnetkov ima napram tem slika tudi več MB kot pri N4...torej bo to res premalo placa

wini ::

Pa kaj ne moreš počakat en dan? Danes jih v centrih nimajo še :)
nevem če je to 32 ali 16gb

Jerry000 ::

Čakam že predolgo, my patience has ended :). Sit sem tega nadomestnega telefona, rabm svojga :)

wini ::

Pol pejdi pa kupi danes enga :) par dni gor al dol nč ne spremeni.

Cemmac ::

Kaj pa 6P model? Upam, da Simobil pohiti :)

wini ::

Ma za 6p se ne ve točno. V angliji se začne prodaja 11.11. če se ne motim, pri nas pa pravi huawei predstavnik da ni prepričan če bo na voljo še letos.
Skoraj sigurno pa ga ne bo novembra.

Egidij88 ::

Na expansys.si sta N5X 16GB in 32GB za 480 in 530€. Na amazon.it pa je 470€ za 16GB.

http://www.amazon.it/LG-Nexus-Smartphon...

PrimozR ::

markic222 je izjavil:

Če ne dojameš namigov da ne morem/ nočem povedat potem tud đabe... Mi je blo že parkat žal, da sem kej povedal, drugič bom tiho :)

A so kaj znane cene? So grozne kot Googlove evropske al bodo morda vsaj malce bolj normalne?

Goody ::

PrimozR je izjavil:

markic222 je izjavil:

Če ne dojameš namigov da ne morem/ nočem povedat potem tud đabe... Mi je blo že parkat žal, da sem kej povedal, drugič bom tiho :)

A so kaj znane cene? So grozne kot Googlove evropske al bodo morda vsaj malce bolj normalne?


par postov pred tvojim, (wini)

PrimozR ::

Nja, trigger happy na prvi post (preklet ST, ki sam združuje poste :D)

Torej 432 EUR za 32 GB verzijo? To v bistvu niti ni tako slabo. Gaaaaaah :D

Aja, winni the insider, je črna edina barva, ki bo na voljo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

kumer ::

Camera showdown: iPhone 6s vs. Nexus 5X vs. Galaxy S6 vs. LG G4

http://www.androidcentral.com/photos-sh...

Dosan ::

PrimozR je izjavil:

Nja, trigger happy na prvi post (preklet ST, ki sam združuje poste :D)

Torej 432 EUR za 32 GB verzijo? To v bistvu niti ni tako slabo. Gaaaaaah :D

Aja, winni the insider, je črna edina barva, ki bo na voljo?


Menda bosta črna in bela na voljo v ponedeljek pri Telekomu.

PrimozR ::

Itak, samo modrega ni...

njyngs ::

Saj barva nima veze, nabiješ gor MKBHD dbrand pa je ;)

Jerry000 ::

Ne vem kje je MKBHD z nexus 5X reviewom...za 6P ga ma že dolgo :)

PrimozR ::

Almost ready, mislim da že rendra glede na snapchat.

Ma ne vem če bi lepil gor skin...

martincek1 ::

Ja, le pocakaj na MKBHD, da vidis katera dbrand nalepka je najbolj dope in kako snappy je sistem. :|

PrimozR ::

njyngs ::

Zgleda, da je prehod iz 5 na 5X nesmiseln. Bolj primeren za tiste, ki se radi slikajo :)

PrimozR ::

Ma 5ko goniš še eno leto, dokler ne poteče podpora, če mene vprašaš. Razen če imaš res močno željo po fingerprint readerju oz. fotiču.

blackbird42 ::

««
12 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Pixel (strani: 1 2 3 467 68 69 70 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
3455683410 (1315) johanblond
»

Google Nexus 5 (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2674540685 (162716) zk_eu
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419946 (13221) sift
»

Prispeli so Nexus 6, 9 in Player, Android 5.0 je Lollipop (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13746257 (37781) amacar

Več podobnih tem