» »

Google Nexus 5X

Google Nexus 5X

Temo vidijo: vsi
««
38 / 38
»
»»

Outcast ::

louser je izjavil:

odlepiš flaš, ga prilepiš na novo platom - če želiš podatke.


Tudi sanja se mi ne kako se to stori8-O
Kaka navodila mogoče?
Hvala ti;)

Mavrik ::

Tvojih slik več ni, pozabi na njih (kaj je bil tvoj plan če telefon izgubiš ali ti ga ukradejo? Zjokati se?).

louser je izjavil:

odlepiš flaš, ga prilepiš na novo platom - če želiš podatke.


Flash je kriptiran s ključem v TEE, ki je v mrtvem SoCu.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

PrimozR ::

Edini način bi bil reflow CPU-ja na obstoječi plati.

Tudi če ti uspe toliko zbuditi telefon, da poflešaš z drugim ROMom, ki izklopi ta hitri jedri (potem načeloma dela), flešanje pomeni izbris vseh podatkov.

matijadmin ::

Outcast je izjavil:

To je že prov konspiratorno hehe...tud 5 mi je crknla točno po dveh letih uporabe.
No more Google Phones for me:D

It’s LG not G.

2f4u je izjavil:

To je serijska napaka... motherboard... pošljite na servis... prej pa pokličite; men so zamenjali malo preko garancije... bp.

LG ima pri nas superioren servis. Krepko čez garancijo zamenjali. Dali še dodatno leto garancije in več spomina, ker original opcije ni bilo na zalogi. Wow in telefon po 3. letih dela, uporobnica pa super zadovoljna.

Outcast je izjavil:

2f4u je izjavil:

To je serijska napaka... motherboard... pošljite na servis... prej pa pokličite; men so zamenjali malo preko garancije... bp.


Hvala za odgovor, moj je namreč še v garanciji dober mesec:)

V tem primeru ga operater, pri katerem sem, pošlje na servis?

Pošlji sam v Novo Gorico na pooblaščen servis, bo prej. Zrihtali v 4. dneh! Po izteku garancije in nič za plačat.

Outcast je izjavil:

Edini problem ki ga imam s tem je, da ko mi ga poservisirajo, zgubim tudi (baje) vse posnetke in slike, ker si pač nisem delal backupa8-O

Sem tudi probal nekaj programov za transfer iz "dead phona" na PC, pa ni uspelo, možno tudi, ker se mi phone vedno prižge, vsaj Google logo, ko ga konektam z PC-jem. Mam pa veliko slik, ki so nam pomembne:(
Tko da bom verjetno probal rešiti prvo slike, čeprav dvomim da mi uspe, pa potem phone na servis...

Vsaka šolanekaj stane. Backup, backup, backup!
Vrnite nam techno!

Zgodovina sprememb…

matijadmin ::

Aja, poskusi telefon ohladiti v zamrzovalniku, za nekaj do največ nekaj deset minut in nato prižgat. Enim je uspelo potem skopirati najnujnejse, recimo meni.
Vrnite nam techno!

Outcast ::

uf super hvala ti za koriste informacije!;)

shotalick ::

Outcast je izjavil:

2f4u je izjavil:

To je serijska napaka... motherboard... pošljite na servis... prej pa pokličite; men so zamenjali malo preko garancije... bp.


Hvala za odgovor, moj je namreč še v garanciji dober mesec:)

V tem primeru ga operater, pri katerem sem, pošlje na servis?


Enako pri ženinem telefonu. Odnesel nazaj, je bil še v garanciji. Ga pričakujem v naslednjih dneh.

klinker ::

A ni da gre lih flash u klinac na 5x?

OK.d ::

Outcast je izjavil:

Edini problem ki ga imam s tem je, da ko mi ga poservisirajo, zgubim tudi (baje) vse posnetke in slike, ker si pač nisem delal backupa8-O

Sem tudi probal nekaj programov za transfer iz "dead phona" na PC, pa ni uspelo, možno tudi, ker se mi phone vedno prižge, vsaj Google logo, ko ga konektam z PC-jem. Mam pa veliko slik, ki so nam pomembne:(
Tko da bom verjetno probal rešiti prvo slike, čeprav dvomim da mi uspe, pa potem phone na servis...

In seveda še nikoli nisi slišal za google foto:P
LPOK.d

Mavrik ::

klinker je izjavil:

A ni da gre lih flash u klinac na 5x?

Ponavadi je SoC tisti ki dela. Zmrzovanje včasih pomaga za par minut, ampak tvegaš pa poškodbo telefona in zavrnitev garancije.
The truth is rarely pure and never simple.

2f4u ::

Ko ga pošljete na servis jim rečte za novo baterijo...
.. pa če kdo hoče prodat tak telefon ga morda jaz vzamem. lol

Outcast ::

Imeli ste prav;), zamenjali so mi matično ploščo (32GB) in nov OS...sedaj malo premišljujem da ga prodam ker imam novega in imam malo pol k**** teh LG-jev:D
««
38 / 38
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Pixel (strani: 1 2 3 467 68 69 70 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
3455683412 (1317) johanblond
»

Google Nexus 5 (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2674540687 (162718) zk_eu
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419946 (13221) sift
»

Prispeli so Nexus 6, 9 in Player, Android 5.0 je Lollipop (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13746258 (37782) amacar

Več podobnih tem