» »

Google Nexus 5

Google Nexus 5

««
54 / 54
»
»»

erkgheoruugh ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kdo pa je pooblascen servis za huawei-a?

Teleray

njyngs ::

modelno1 je izjavil:

To so meni odgovorili z Vama servisa, ko sem jih spraševal o bateriji.

Cena baterije je cca 34EUR u z ddv. Same menjave ne računamo. Baterijo imamo na zalogi. Delamo na podlagi plačanega predračuna.

Z mimovrst sem pred pol leta baterijo kupil mislim da za slabih 20 eur, sam menjal brez kakršnihkoli komplikacij. Prišparaj pa se še hkrati sam nauči.

Aar2rk ::

zamenenjava baterije res ni problematična, edino pri odpiranju moraš biti pazljiv, ker se radi polomijo zatiči. Vsaj trzalica ali nekaj podobnega trdega plastičnega obvezno, imaš pa na ebayu/amazonu/povsod.. polno kompletov za odpiranje. Jaz sem kupil na ebayu zaslon z celim okvirjem za 25$, pa še en set orodja hkrati. Na youTubu pa filmčkov z navodili za razstavljanje tudi ne manjka.

IL_DIAVOLO ::

Toliko ko daš za vsa orodja ki jih rabiš poleg, ti že skoraj zaračunajo na servisu, s to razliko da boš na servisu dobil telefon kot je bil pred tem. Mislim, da ni vredno se igrat s takimi stvarmi, če še misliš imeti telefon nekaj časa.

njyngs ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Toliko ko daš za vsa orodja ki jih rabiš poleg, ti že skoraj zaračunajo na servisu, s to razliko da boš na servisu dobil telefon kot je bil pred tem. Mislim, da ni vredno se igrat s takimi stvarmi, če še misliš imeti telefon nekaj časa.

Ob naročilu baterije so dostikrat orodja zraven, če ne si pa lahko za 1 eur iz kitajske naročiš cel komplet - sam sem za drobiž naročil dva. Zajebat pa nimaš kaj. Sodobna moška nesposobnost za opravljanje današnjih minimalnih "popravil" se pa pač plača s ceno na servisu ja.

IL_DIAVOLO ::

Jebat ga nismo vsi tak sposobni kot ti :D

dope1337 ::

Ni ti to yugo koral al pa tomos apn6 alo xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

martincek1 ::

Je kdo že menjal baterijo na Nexusu? Zdej je že tolk staro, da komaj zdrži pol dneva, sam telefon pa dela kot nov :D

Oz sploh še kdo uporablja ta telefon, al ste šli že vsi na novejše?

jakan123 ::

Jaz sem zamenjal na treh. Odlepiš staro, prilepiš novo. Nič takega :D

Kekec ::

Jaz tudi, ni težko.

martincek1 ::

Od kje pa sta kupila baterijo? Gledam recimo aliexpress, bi blo tole kul? Sem mal šokiran nad ceno sicer... 8eur z orodjem vred, 700 nakupov in 4.6 ocena. Mnenja? Da ne bom na koncu mel še slabšo baterijo notri :D

Je treba ful pazit, da ne poškodujem plastičnih nogic pri odpiranju pokrova? Če grem z občutkom po celem robu, nebi smel bit problema? :D

Zgodovina sprememb…

Kekec ::

Ja nogice moraš paziti, pač "nežno" :)

jakan123 ::

Jaz sem jo naročil z nemškega ebaya, za okoli 10e.

zk_eu ::

Ne rabiš nobenega orodja kupiti. Rabiš samo mali križni izvijač, tega pa zagotovo imaš. Včasih, ko ga nisem imel, pa sem si pri tako malih vijakih pomagal s tistim za pošto odpirati. Ravno za silo lahko te male vijake odviješ in priviješ. Verjetno tudi s čim drugim.

Jaz sem jo ravno predvčerajšnjim zamenjal. Kupil na mimovrste za 17 EUR original.

Tukaj imaš video kako zamenjati:



Ni težko.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

klinker ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Toliko ko daš za vsa orodja ki jih rabiš poleg, ti že skoraj zaračunajo na servisu, s to razliko da boš na servisu dobil telefon kot je bil pred tem. Mislim, da ni vredno se igrat s takimi stvarmi, če še misliš imeti telefon nekaj časa.


Lol, glede na izjave, ki krozijo po forumu o nasih servisih, si raje sam posravfam svoje gadgete :D

martincek1 ::

Sem šel zdaj gledat, in je takoj nad mojim postom debata o menjavi baterije... mea culpa :)

martincek1 ::

Hej hej :)

A samo še jest uporabljam Nexusa al kaj? Že zadnji post je bil moj :D

V glavnem: počilo mi je zgornje steklo. Če grem s prstom čez, se tudi čuti tam kjer je počeno, ampak vse stoji na svojem mestu. Mislite, da bo steklo 'zdržalo' cca 1 mesec, če počakam in naročim iz Aliexpressa? tole

Kolk zajebano je menjat? Rabim še nek tanek obojestranski trak, da bo steklo držalo na telefonu?

Kebo ::

Amm ne bo ti ratalo samo stekla zamenjati, ker sta ekran in steklo zlimana skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

martincek1 ::

Gledal sem en yt video, kjer LCD in digitizer uspešno loči. Ampak po prebranem je res precej težko ločiti.

Je enota skupaj z LCDjem in zunanjim steklom res samo 16-20$ iz Aliexpressa? V tem primeru raje kupim celoto. Edino še eno vprašanje imam - skoraj povsod ponujajo brez in z okvirjem - predvidevam da naročim z okvirjem?

kriko1 ::

Mislim da sem jaz dal za N4 nekje 40$ za cel ekran pred leti.
Je pa tako, poceni zasloni imajo drugacen plasticen obcutek pod prsti in ne drsi tako dobro kot original.

Se vedno sem pa prezivel se par let zatem na popravljenem telefonu...

klinker ::

Ta naj bi bil original...oz. OEM
https://www.ebay.com/itm/For-LG-Nexus-5...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

vuki ::

Če bi te zanimalo imam pokvarjen nexus 5, LCD brez praske, od prvega dne z zaščitno folijo.

martincek1 ::

Hvala, sem že naročil na Aliexpress.

goodrich ::

Lahko malo pokomentirate, kako se obnese menjava baterije?

Od zadnjih postov na to temo je minilo nekaj mesecev in je zdaj verjetno že mogoče videti, če se izplača (bral sem, da nekaterim po nekaj mesecih kapaciteta zamenjane baterije pade na enak nivo kot je bila originalna - nekaj let stara).

Pa prosim, da zraven napišete, kje ste jo kupili (npr. ebay ali mimovrste ipd.).

zk_eu ::

Ne spomnim se več kdaj sem jo menjal. Sem pa raje naročil OEM baterijo z Mimovrst. Ampak nisem opazil nobene razlike v avtonomiji po nekem osebnem občutku. On sreen time je ostal bogi kot prej :).

Enako izkušnjo je imel tudi kolega. Tudi on ni neke razlike opazil.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.
««
54 / 54
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google/LG Nexus 4 (strani: 1 2 3 438 39 40 41 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2013336032 (118882) Mavrik
»

Prispeli so Nexus 6, 9 in Player, Android 5.0 je Lollipop (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13745758 (37282) amacar
»

Je proizvodnja Nexus 5 res končana? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5022654 (19111) fast1slow
»

Nexus 5 je prispel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6529539 (22507) Assass1n

Več podobnih tem