» »

Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead

««
19 / 21
»»

oo7 ::

Čisto na koncu eksplodira še 1 bomba ?

buttcrack ::

fat man ja :)

oo7 ::

FEAR THE WALKING DEAD Season 7 Official First Look

dild0idis ::

BTW, prav zabavno je brati komentarje na začetku te teme in jih primerjati s Covid situacijo. :D
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Horzen ::

Zakaj majo vsi tako radi te zombije?

oo7 ::

Zombiji so postali najbolj popularni po moje ravno zaradi Tv serije TWD.

FTad ::

Jaz upam, da bo imel to sezono original cast (Alicia, Strand etc) vec screen time-a. Morgan ga ima namrec ze dovolj. Bojim pa se, da bo tezko, ce bodo se vedno razprseni po skupinicah in je potem prikazana vsaka izmed njih na epizodo.

oo7 ::

FTWD 7 sezona se začne 17 oktobra 2021. Prva epizoda pa bo na voljo že 10 oktobra.

FTad ::

se pravi bosta twd in ftwd istočasno. zanimivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

oo7 ::

FTad je izjavil:

se pravi bosta twd in ftwd istočasno. zanimivo.


Ja samo 1 epizoda potem pa gre TWD na premor, do leta 2022.

oo7 ::

Fear the Walking Dead Season 7 Trailer

oo7 ::

Jutri se začne sedma sezona TV serije Fear the walking dead.

Outcast ::

Ni bil slab začetek...

FTad ::

Outcast je izjavil:

Ni bil slab začetek...


Jaz sem bolj mesanih obcutkov. Res mi ni jasno, kaj bodo naredili s tem Victor Strand likom. A ga bodo naredili negativca al kaj?

Outcast ::

FTad je izjavil:

Outcast je izjavil:

Ni bil slab začetek...


Jaz sem bolj mesanih obcutkov. Res mi ni jasno, kaj bodo naredili s tem Victor Strand likom. A ga bodo naredili negativca al kaj?


Se ti ne zdi da so ga že? Pomoje zna res bit kak battle med njim in Morganom & Co...

oo7 ::

Nekaj minut prej se mi je dozdevalo kaj bo Viktor naredil na strehi na koncu epizode.

oo7 ::

FTad je izjavil:

Outcast je izjavil:

Ni bil slab začetek...


Jaz sem bolj mesanih obcutkov. Res mi ni jasno, kaj bodo naredili s tem Victor Strand likom. A ga bodo naredili negativca al kaj?


Jaz Viktorja nisem imel nikoli za dobrega. Vedno je koga zaj...

oo7 ::

Kako dolg skok v času je bil od 6-7 sezone odkar je padla jedrska bomba ? 50 dni ? Kako sta se Will in Alicia tako dobro spoznala v bunkerju če je on bil toliko časa zunaj ?

Zelnick ::

oo7 je izjavil:

Kako dolg skok v času je bil od 6-7 sezone odkar je padla jedrska bomba ? 50 dni ? Kako sta se Will in Alicia tako dobro spoznala v bunkerju če je on bil toliko časa zunaj ?

Mislim, da je minilo 50dni odkar je bil izgnan iz bunkerja. Tak da je lahko pol leta ali 5 let od jedrske.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Okapi ::

V vsakem primeru močno pretiravajo glede učinkov te atomske bombe. V Hirošimi in Nagasakiju so počistili ruševine, zgradili nove stavbe in bolj ali manj normalno živeli naprej.

Po drugi strani pa, če bi bile posledice res takšne, je povsem nerealistično pričakovati, da bi kdo tam hotel živeti, ob tem, da je cela Amerika v bistvu prazna. Greš par sto kilometrov stran in je problem rešen.

Outcast ::

Okapi je izjavil:

V vsakem primeru močno pretiravajo glede učinkov te atomske bombe. V Hirošimi in Nagasakiju so počistili ruševine, zgradili nove stavbe in bolj ali manj normalno živeli naprej.

Po drugi strani pa, če bi bile posledice res takšne, je povsem nerealistično pričakovati, da bi kdo tam hotel živeti, ob tem, da je cela Amerika v bistvu prazna. Greš par sto kilometrov stran in je problem rešen.


Ja tud mene je to zmotilo. Človeštva skoraj da ni več, resorsov imajo povsod dovolj, ne vem v čem je problem...že prejšno sezono so bili zlo orientirani na tisto sevajočo pokrajino.

oo7 ::

Zelnick je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kako dolg skok v času je bil od 6-7 sezone odkar je padla jedrska bomba ? 50 dni ? Kako sta se Will in Alicia tako dobro spoznala v bunkerju če je on bil toliko časa zunaj ?

Mislim, da je minilo 50dni odkar je bil izgnan iz bunkerja. Tak da je lahko pol leta ali 5 let od jedrske.


Mogoče bomo izvedeli v naslednji epizodi, ki se bo dogajala okoli Morgana koliko časa je minilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Zadnja epizoda se pravi 7x2 mi je bila bolj dolgočasna. Eno epizodo v tej sezoni b o režirala Alicia sama samo ne vem katero.

Outcast ::

Obupno. Slaba. Epizoda.

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Obupno. Slaba. Epizoda.


Na žalost res.

oo7 ::

Ta sezona kot kaže bo Morgan vs Victor. Tretja epizoda Alicie še ni videti nikjer.

FTad ::

Ne vem, ali je bila prejsnja ali ta epizoda bolj dolgocasna.

oo7 ::

FTad je izjavil:

Ne vem, ali je bila prejsnja ali ta epizoda bolj dolgocasna.


Ta se mi je zdela malenkost boljša.


No ja saj že poster za to sezono napove Morgan vs Victor

Outcast ::

Jst sm pomoje 1 epizodo oddaljen da nabijem FTWD na k....;(

FTad ::

Outcast je izjavil:

Jst sm pomoje 1 epizodo oddaljen da nabijem FTWD na k....;(


Jaz sem tudi blizu tega :(

oo7 ::

Naslednja epizoda bo kot kaže o tovornjakarici potem peta verjetno o Aliciji potem pa bodo najbrž že več ali manj prišli skupaj.

oo7 ::

Še ena nič posebnega epizoda. No to epizodo so vsaj pokazali večino likov.

Glede na napovednik naslednja epizoda z Dvajtom in Šeri. Alicia kot kaže še vedno na dopustu.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Še ena nič posebnega epizoda. No to epizodo so vsaj pokazali večino likov.

Glede na napovednik naslednja epizoda z Dvajtom in Šeri. Alicia kot kaže še vedno na dopustu.


Ne morem verjeti, kaj so naredili s serijo. Vse dokler niso dodali Morgana v serijo, so bili glavni liki vedno na kupu in vsak je dobil dovolj screen time-a. Sedaj pa so nekoc glavni liki videni 1x na nekaj epizod. Razen seveda Morgana. Brezveze. Skoda.

oo7 ::

Od prve sezone če se ne motim so v ZV seriji samo še Victor, Alicia in Daniel ?

Outcast ::

Ne me j....hecat; od vse pušk na steni Sarah uzame tisto iz sever-jug vojne8-O

Ker drek je tole res; pomoje prov hočejo zgubit gledalce, mejbi dobijo pol kake "subvencije" oz covid dodatek?:))

oo7 ::

Pa tudi na vratih so imeli kar samo en polivinil ?:|

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Pa tudi na vratih so imeli kar samo en polivinil ?:|


In pol še skup z psom brez prask preživijo tist crash?8-O In kakovost igranja je tudi padla po mojem mnenju....

oo7 ::

Outcast je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pa tudi na vratih so imeli kar samo en polivinil ?:|


In pol še skup z psom brez prask preživijo tist crash?8-O In kakovost igranja je tudi padla po mojem mnenju....


Ja pa tisti brat je tudi hitro vse skupaj odpustil Morganu.

oo7 ::

Še ena dolgočasna epizoda. Ta sezona je zaenkrat res slaba :|

oo7 ::

Še ena brezvezna epizoda

Okapi ::

Smo pa videli stično točko z World Beyond. Vsaj jaz prej tega nisem opazil.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Še ena brezvezna epizoda



Jup. Sem bral, da naj bi bila ta sezona bolj anthology series, torej posamicne epizode, ki niso ful povezane s celotno zgodbo. Meh, jaz se ze mucim z gledanjem serije....

oo7 ::

Okapi je izjavil:

Smo pa videli stično točko z World Beyond. Vsaj jaz prej tega nisem opazil.


A zaradi tistih z helikopterjem in tisto pilotko ?

Okapi ::

Zaradi tistih pušk z "dvozobom" - tako orožje imajo v World Beyond.

oo7 ::

FTad je izjavil:


Jup. Sem bral, da naj bi bila ta sezona bolj anthology series, torej posamicne epizode, ki niso ful povezane s celotno zgodbo. Meh, jaz se ze mucim z gledanjem serije....


Ma to sezono, do zdaj mi je bil še najbolj zanimiv Strand od posameznih likov.

oo7 ::

Okapi je izjavil:

Zaradi tistih pušk z "dvozobom" - tako orožje imajo v World Beyond.


Še gledaš World Beyond ? Jaz sem nehal. A je zdaj kaj boljše ?

Aja drugače ta helikopter je bil že prej opažen v FTWD in FTW.

oo7 ::

Fear the Walikng dead S07E07 mi je bila najboljša epizoda v tej sezoni.

oo7 ::

Preden so padle bombe je bila tista hiša kjer zdaj vlada Viktor od tistega z očali ? Zakaj ni od šef ? :|

oo7 ::

Še ena epizoda potem pa verjetno nadaljevanje sedme sezone drugo leto februarja.

FTad ::

Zadnja epizoda je res bila koncno zanimiva. Prva v tej sezoni. Ceprav je bila motivacija za Morgana povsem out of his character...Ah, upajmo, da bo naslednja epizoda tudi ok.
««
19 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4257768176 (435) 2dark
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
454093 (248) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337278 (5456) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497432 (2454) oo7

Več podobnih tem