» »

Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead

««
13 / 21
»»

oo7 ::

Ja lahko bi se spet malo podali na pot :)

Jaz bi šel tja v Bolivijo tam kjer so bili Top Gearovci Bolivia special >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Končno spet na poti :) Upam, da se ne bodo preveč polenili tam na jezu.

oo7 ::





The Walking Dead Will Cross Over with Fear the Walking Dead--But How?

At New York Comic Con, Walking Dead creator and show-runner Robert Kirkman taunted fans with a very exciting new development.

https://www.vanityfair.com/hollywood/20...

oo7 ::

Škoda je Ofilije :(
Nick kot kaže se je vrnil na stara pota.

Naslednji teden pa 15 in 16 epizoda se pravi finale tretje sezone.

DrSergioDJ ::

Še noben pogledal? :)
...

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

DrSergioDJ je izjavil:

Še noben pogledal? :)


Ja ravnokar. Nič posebnega ni bil ta finale še najbolj brezvezno je bilo tisto kosilo od Madison in tam na pokopališču:|

Upam, da bodo šli v 4 sezoni zdaj vsi proti severu road trip :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Outcast ::

Ena redkih serij, pri kateri se sprašujem, zakaj jo še kar gledam?!?!:D
Meh...v stilu cele serije tudi konec te sezone...bo pa verjetno Taqa in njegov snajperist naletela na Ricka&Co, čeprav imam občutek da bi lahko, vsaj slednji, bil bolj Neganov buddy:)

oo7 ::

Fear the Walking Dead Could Have Eventually Turned Madison Into a Villain
https://io9.gizmodo.com/fear-the-walkin...

Saj ta Madison je res antipatična.

oo7 ::

Crossover med TWS in FTWD naj bi povezal Morgan.



'Fear The Walking Dead': Maggie Grace Joins Season 4 As Series Regular




http://deadline.com/2017/11/fear-the-wa...

oo7 ::

Fear the Walking Dead četrta sezona se začne 15 aprila 2018

oo7 ::

Morgan se seli z TWD v FTWD

The Walking Dead's Morgan Jones joining Fear the Walking Dead's fourth season will be one of several major changes coming to the AMC show according to writer and creator Robert Kirkman.

"Walking Dead is at its best when it's constantly evolving," Kirkman told EW. "Having season 3 be a very fast-paced season that introduces a lot of new elements, it kind of shakes things up quite a bit and is a great appetizer to what we have planned for season 4, which is really going to ramp that up quite a bit."

oo7 ::

Fear the Walking Dead Season 4 Includes a Big Time Jump

"This half of Season Eight leads directly into Fear the Walking Dead Season Four, which will shake that show in a majorly cool way. So make sure you hang around for that."


Kot kaže bo šlo res za zelo velik skok v času.

Fear the walking dead serija se je začela od dneva ena in tretja sezona se je končala pri dnevu 64. The walking dead 8 sezona pa je tretnutno pri 624 dnevu.

Se pravi skok v času za 560 dni ? :P

Lion29 ::

kdo pravi da bodo zdaj socasno z TWD?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

kdo pravi da bodo zdaj socasno z TWD?


This half of Season Eight leads directly into Fear the Walking Dead Season Four + Morgan pride v FTWD

Lion29 ::

in?

saj je lahko 5 let nazaj.... kje pise da bo sel direkt iz TWD story line-a v FTWD storyline?

lahko bodo kazali 4 leta nazaj na FTWD, ko ga je Rick prvic vidu ali kaj podobnega
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Težko bodo kazali 4 leta nazaj, ko pa je od izbruha minilo dobrih 600 dni.

This confirms, as many suspected, Morgan Jones' journey through the back half of The Walking Dead Season Eight will indeed put him on a path to Madison, Alicia, Nick, and Strand, rather than one filling in the blanks on one of his absences from earlier seasons.

Lion29 ::

no bomo vidli... kakorkoli, nikjer ne pise, da boso uravnali timeline
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Jaz bi rekel, da bo takole malo ugibanja.

Morgan v 8 sezoni TWD odide stran od Rickove skupine na samostojno pot tista ekipa z FTWD pa bodo šli nazaj proti Ameriki in se bodo po vsem tem času (FTWD time jump) srečali z Morganom. Zdaj pa odvisno kje in koliko stran se bo dogajalo od Tv serije TWD.

Če bo šel pa Morgan proti jugu potem zna biti pa še večji skok v času, ker bo še dlje trajalo, da bo prišel, do tistih z FTWD.

oo7 ::

15 april 4 sezona




oo7 ::

15 april

Fear the Walking Dead S4 Exclusive New Teaser





Tole zgleda čisto drugače kot nekakšen reebot :P

oo7 ::

Fear The Walking Dead' S4 Trailer

oo7 ::

Fear the Walking Dead: 'A New World to Fear' Official Teaser

Outcast ::

Sploh ni bil slab začetek sezone, všeč mi je kako so predstavili nove like in kako so se stari frendi poslovili od Morgana na samem začetku epizode

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Men je bil dober začetek 4 sezone kot bi šlo za čisto drugo TV serijo.

Ta dva nova lika revolveraš in novinarka sta mi dobra. Boljša kot stara ekipa.

Outcast ::

Pomoje se bodo ti kr združili...tak filing mam. Definitivno obeta tale sezona!

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Pomoje se bodo ti kr združili...tak filing mam. Definitivno obeta tale sezona!


Saj se bodo združili samo kako bodo funkcionirali pa je vprašanje. Novinarka je samotarka Morgan je samotar revolveraš je samotar ampak njemu je še najbolj dolgčas in si žeči družne za razliko od Morgana. Bivši iz FTWD so pa ekipa čeprav nazadnje v 3 sezoni niso bili vsi skupaj ampak tole je bil zelo velik čas v skoku.

oo7 ::

Kot kaže bomo spremljali dva časovna obdobja.
Predvidevam, da je ta nova skupina Voluhaarjev ugrabila Madison, ker je ni med staro ekipo. Zdaj jo iščejo in so slučajno naleteli na tole novo ekipo z Morganom.

Outcast ::

Pomoje pa ne bodo več dolgo vlekli obeh časovnih obdobij; pač tolk da razložijo kaj se je z njimi zgodilo po 'velikem poku'.
Je pa možno ja da sedaj (NOW) pač iščejo Madison, za katero še ne vemo kje je...Nick farmer takoj flashback na Ricka farmerja:D

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Pomoje pa ne bodo več dolgo vlekli obeh časovnih obdobij; pač tolk da razložijo kaj se je z njimi zgodilo po 'velikem poku'.
Je pa možno ja da sedaj (NOW) pač iščejo Madison, za katero še ne vemo kje je...Nick farmer takoj flashback na Ricka farmerja:D



Po moje imaš kar prav, da bodo z before zaključili v nekaj epizodah potem pa samo NOW.

Zdaj se FTWD dogaja v Texsasu če se ne motim ?

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Pomoje pa ne bodo več dolgo vlekli obeh časovnih obdobij; pač tolk da razložijo kaj se je z njimi zgodilo po 'velikem poku'.
Je pa možno ja da sedaj (NOW) pač iščejo Madison, za katero še ne vemo kje je...Nick farmer takoj flashback na Ricka farmerja:D



Po moje imaš kar prav, da bodo z before zaključili v nekaj epizodah potem pa samo NOW.

Zdaj se FTWD dogaja v Texsasu če se ne motim ?


Tako je in Diamond kot njihovo trenutno/sedanje prebivališče res obstaja...snemali so na dejanskem štadionu Dell Diamond

Dell Diamond @ Wikipedia

http://www.kxan.com/entertainment/tonig...

oo7 ::

Sem malo pozabil ampak če se ne motim je bil tastar Salazar na koncu 3 sezone še živ ?

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Sem malo pozabil ampak če se ne motim je bil tastar Salazar na koncu 3 sezone še živ ?


jap...zajeban lik:)

Season 4
Daniel will appear in this season.

oo7 ::

Outcast je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem malo pozabil ampak če se ne motim je bil tastar Salazar na koncu 3 sezone še živ ?


jap...zajeban lik:)

Season 4
Daniel will appear in this season.



Potem bo najbrž še kakšna epizoda samo za njega kaj je delal v tem času.

oo7 ::

WTF ? 8-O Kaj takega pa nisem pričakoval .


Mi je pa všeč ta sivina, ki je prikazana v prihodnjem času.

Outcast ::

Se strinjam čisto nepričakovano tole; bolj 'umetniška' epizoda posvečena Nicku I guess:|
Je pa tip sam hotel iti ven, tko da so mu pač to željo ustregli...

Bo pa baje še polno flashbackov skozi celo sezono o Nicku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Okapi ::

Jaz ga ne bom čisto nič pogrešal.

oo7 ::

No ja se je njegov lik z časom kar precej izboljšal.

Outcast ::

Men je bil večinoma časa zoprn tko da...:P
Ali se motim al je bil on v tisti cerkvi, kjer je 'izbruhnil' virus?

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Men je bil večinoma časa zoprn tko da...:P
Ali se motim al je bil on v tisti cerkvi, kjer je 'izbruhnil' virus?


Ja on in še en kup drogerašev.

oo7 ::

Tale zadnja epizoda je bila slaba. Upam, da čimprej pokažejo kaj se je zgodilo v preteklosti in nadaljujejo z sedanjim časom.

Outcast ::

Mah ja se strinjam...zdj bodo vsi jokali in sami sebe krivili za Nickovo smrt...še najbolj me zdj zanima kaj se je zgodilo z Madison: živa, mrtva, pogrešana?
Možno tudi da je Naomi še vedno živa....

arnecan1 ::

Zadnja epizoda je bila do sedaj najboljša. Z naskokom. Verjetno tudi zato, ker sta bila kvalitetna igralca.

oo7 ::

arnecan1 je izjavil:

Zadnja epizoda je bila do sedaj najboljša. Z naskokom. Verjetno tudi zato, ker sta bila kvalitetna igralca.


Misliš, da je še živa ali mu lažejo ?

arnecan1 ::

oo7 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Zadnja epizoda je bila do sedaj najboljša. Z naskokom. Verjetno tudi zato, ker sta bila kvalitetna igralca.


Misliš, da je še živa ali mu lažejo ?

Poglej trailer. Mislim, pa da bo definitivno še nekaj časa živa. So vložili veliko denarja in časa v to epizodo in ta dva igralca. Bosta še nekaj časa na sceni po mojem.

Če ne, pa scenaristi res ne vedo, kaj delajo.

oo7 ::

arnecan1 je izjavil:

oo7 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Zadnja epizoda je bila do sedaj najboljša. Z naskokom. Verjetno tudi zato, ker sta bila kvalitetna igralca.


Misliš, da je še živa ali mu lažejo ?

Poglej trailer. Mislim, pa da bo definitivno še nekaj časa živa. So vložili veliko denarja in časa v to epizodo in ta dva igralca. Bosta še nekaj časa na sceni po mojem.

Če ne, pa scenaristi res ne vedo, kaj delajo.



Ko se dogaja v preteklosti jo bomo definitivno se videli ampak ali je se ziva v sedanjosti ?

Outcast ::

SPOILER E06











Dober del; povsem nepričakovano glede Naomi...ok, da je živa je bilo za pričakovati, da pa je z Vultursi8-O?
Alicia je čist divja hehe; John bo preživel; še vedno ne vemo kaj je z Madison?

P.S.: dva tedna pavze:D

oo7 ::

Outcast je izjavil:

SPOILER E06











Dober del; povsem nepričakovano glede Naomi...ok, da je živa je bilo za pričakovati, da pa je z Vultursi8-O?
Alicia je čist divja hehe; John bo preživel; še vedno ne vemo kaj je z Madison?

P.S.: dva tedna pavze:D




SPOILER !!!!

Ja upam, da niso ubili najboljši lik v seriji ;(
Alicia je tak reagirala, ker je Madison najbrž mrtva in po vsej verjetnosti ima tudi Naomi kaj zdraven.
Zdaj samo vprašanje kako se je Naomi pridružila voluharjim. Ne verjamem, da je bila že od začetka njihova ?

Outcast ::

Kaj pa če je ravno ona Alpha Vulture???8-O

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Kaj pa če je ravno ona Alpha Vulture???8-O


Ne verjamem, ker potem tisto z hčerko v tistem centru najbrž ni res ?

Nazadnje je pa tista mala, ki je ustrelila Nicka njena hčerka :P

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Kaj pa če je ravno ona Alpha Vulture???8-O


Ne verjamem, ker potem tisto z hčerko v tistem centru najbrž ni res ?

Nazadnje je pa tista mala, ki je ustrelila Nicka njena hčerka :P


Pomoje ne more tolk fejkat, da je mala mrtva, pol bi bla pa tista njena hčerka...mi pa tud timeline ni čisto jasn po vsem tem:D

Ima pa definitivno vezo z njimi; kakšno bomo pa najbrž že v naslednjem delu videli...
««
13 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4257768164 (423) 2dark
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
454093 (248) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337276 (5454) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497430 (2452) oo7

Več podobnih tem