» »

Ima kdo račun Lidlove 11W LED sijalke?

Ima kdo račun Lidlove 11W LED sijalke?

francek1 ::

Sam sem ga nekje založil in bi ga rabil. Prosim na ZS. Koliko imajo sploh garancije?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

francek1 ::

Ne morem verjet da nihče ne ve, koliko garancije imajo. Še informatorka na Lidlovi hotline ne...:'(
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

MIHAc27 ::

Ma z temi garancijami je bolj tko tko. Jaz sem tudi imel ene iz Merkurja z kao 5 let garancije... Ko sem jih pa reklamiral mi je pa bilo rečeno da je to samo predvidena delovna doba pod njihovimi pogoji. Dejanske garancije je bilo pa samo 1 leto se mi zdi.

Seljak ::

Če je garancija 5 let potem je to točno pet let. Če pa je njihova življenska doba približno pet let pa je to druga pesem. Zdaj ne vem kakšen primer si ti imel,ampak 100% nisi dobil na žarnico oz. sijalko 5 let garancije. Kako vem? Ker sem jih že kupil malo morje pa nobena ni imela 5 let garancije.

sajmonmofo ::

na žarnice/sijalke ni garancije oz. ni zakonsko predpisana...

francek1 ::

sajmonmofo je izjavil:

na žarnice/sijalke ni garancije oz. ni zakonsko predpisana...

Predpisana ni, so pa Lidlovi računi opremljeni z oznakami g1, g2, g3 itd, kar pomeni, koliko garancije ima tehnično blago. Zato pa sem prosil za en račun. Ampak očitno jih ne shranjujemo.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

mat xxl ::

MIHAc27 je izjavil:

Ma z temi garancijami je bolj tko tko. Jaz sem tudi imel ene iz Merkurja z kao 5 let garancije... Ko sem jih pa reklamiral mi je pa bilo rečeno da je to samo predvidena delovna doba pod njihovimi pogoji. Dejanske garancije je bilo pa samo 1 leto se mi zdi.


In ti si se zadovoljil z pojasnilom ? Neumnost moraš vztrajati ali pa tržni inšpektorat.

Sam sem kupil v Bauhausu cev za prho neko boljšo, garancija 25 let, kar je pisalo na kartonu embalaži. Sam spravil embalažo in jo spel z računom. No po 5 letih se je utrgala, nesem nazaj in mi pojasnijo, da na cevi je pa pri njih 1 leto garancije. Sem jim pokazal embalažo, kjer piše jasno 25 let in jim povedal naj premislijo, ker sicer sledi prijava na tržni inšpektorat, ker reklamirati na izdelku 25 let garancije pol pa zatrjevati, da jo je samo 1 leto je zavajanje kupcev.

No pride šef lokalni , in je bil ves ogorčen, kaj jaz mislim, da bo zdržala taka cev 5 let a to ni dovolj. Pa sem mu rekel, da jaz nič ne mislim, če pa proizvajalec na embalaži poudarja in reklamira 25 let garancije, potem jaz, kot nestrokovna oseba o tem ne bom dvomil. Me je prosil za pol ure, da pokliče nadrejene, sem rekel ni problema grem itak v nakupe, po pol ure se mi je opravičil in rekel, da izdelka, zamenjati ne morejo z novim z 25 let garancijo, ker takih ni več mi pa dajo dobropis na 100% znesek in lahko pri njih kupim drugo ali pa kaj drugega. Pošteno ali ne ! Ja mečem vse take garancije v eno škatlo, včasih skupaj z škatlo ali delom le te, ko crkne pa brskam.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancija in pravne osebe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519863 (8462) St235
»

Nakup novega pralnega (sušilnega) stroja?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
173625 (3382) francek1
»

garancijsko zamenjani izdelek (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
869085 (6950) medenko
»

Od danes prepoved prodaje razsipnih žarnic (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
19117702 (12378) Matev
»

EU prepoveduje navadne žarnice (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
32124664 (15829) MrStein

Več podobnih tem