» »

Secure connection failed

Secure connection failed

Csharp ::

Vsi brskalniki na vseh računalnikih mi javljajo napako secure connection failed oz. varna povezava ni uspela. Rad bi se prijavil na Klik, vendar ne gre. Certifikat je pravilno naložen, saj me Mozilla vpraša ali želim uporabiti digitalno potrdilo (odpre se okence s podatki certifikata), ko ga potrdim pa dobim to napako. Zanima me, ali je morda kaj narobe s certifikatom/brskalnikom/računalnikom ali pa so kakšne težave s strani NLB Klika. Se lahko kakšen uporabnik Klika proba prijavit in napiše, ali Klik dela?

solatko ::

Deluje normalno - Mozilla.
Delo krepa človeka

SeMiNeSanja ::

IE tudi.

melvin ::

Preveri sistemsko uro/datum.

Bizkit45 ::

Se enkrat instaliraj cert, tokrat ne izberi "avtomatično" ampak v mapo personal/trusted. In istaliraj ga tako da dvakrat kliknes na njega in slediš navodilom, ne preko brskalnika.

BorutK-73 ::

melvin je izjavil:

Preveri sistemsko uro/datum.

Na to veliko ljudi pozabi. Jaz sem se zajebaval 1 uri preden sem ugotovil da se je ura prestavila nazaj ker sem imel vzel baterijo za eno uro ven iz prenosnika.

Bellzmet ::

Meni se pa NLB Klik noče več povezat preko "HTTPS" (Chrome, Win 7). Pač že ko pridem do vstopne strani je HTTPS prečrtan?

Če grem pa preko IE pa zgleda, da je OK? Kaj bi to bilo?

Tomas 33 ::

Google počasi zaostruje pogoje uporabe SSL certifikatov podpisanih s SHA-1.

boogie_xlr ::

Sem moral v Firefoxu nastavit tls fallback limit na 1... Firefox just trying to be secure, ampak banke se ne dajo...

mirkuma ::

Bellzmet je izjavil:

Meni se pa NLB Klik noče več povezat preko "HTTPS" (Chrome, Win 7). Pač že ko pridem do vstopne strani je HTTPS prečrtan?

Če grem pa preko IE pa zgleda, da je OK? Kaj bi to bilo?


Obvestilu o zastarelem strežniškem potrdilu in o prehodu na SH2 v mesecu maju je bilo je objavljeno cel mesec maj na vstopni strani KLIKa NLB. Sedaj ko je tu že junij, se obvestilo izginilo, zadeva pa je enaka (še kar SH1).
Tu je (neiformativen) odgovor NLB pomoči :

---
Subject: KLIK NLB - dostop in SH1/SH2 standard
Pozdravljeni imam vprašanje glede SH1 strežniškega potrdila.
V maju ste imeli objavljeno opozorilo glede SH1 standarda in obvestilo, da boste pričeli uporabljati SH2 potrdila.
V Chromu 42 Version 43.0.2357.124 (64-bit) še vedno prikazuje opozorilo o SH1 uporebi strežniškega potdrila.
Zanima me kdaj bo zadeva urejena oz ali moram naložiti v sistem kakšno novo potrdilo.

Hvala za odgovor.

---
Spoštovani,
Zahvaljujemo se vam za vaše sporočilo. Zamenjava strežniškega potrdila še ni bila izvršena. Zamenjavo načrtujemo v kratkem, predvidoma do konca tega meseca. O predvidenem posegu, bomo uporabnikom NLB Klika ponovno poslali globalno obvestilo, saj glede spremembe pričakujemo
večje število odzivov uporabnikov.

Lep pozdrav

NLB d.d.
Sektor za podporo strankam, Oddelek za vsebinsko podporo elektronskega poslovanja strank
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirkuma ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanje NLB klik

Oddelek: Loža
476602 (3066) mat xxl
»

Sigen-ca za strežnik

Oddelek: Informacijska varnost
234716 (4046) Tomas 33
»

Spletno bančništvo in varčevalni računi.

Oddelek: Omrežja in internet
173624 (3174) branc
»

NLB klik

Oddelek: Pomoč in nasveti
188965 (8136) telexdell
»

NLB tarča phishing-a (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
11921733 (10172) Poldi112

Več podobnih tem