» »

Kateri avto do 2500€

Kateri avto do 2500€

««
2 / 10
»»

Domobrancek ::

Dacie sandero za ta denar nism najdu..Citron c3 sicer zgleda ql sam je nekak slaba karma to ker sm pred letom in pov imel nesrečo v kateri se je vame zaletu (sicer po moji krivdi) lih c3..tko da ja :D sam useen ih bom pozornu spremlu če pride kak bolj uredu..še najbolj ušeč pa mi je hyundai getz (sploh tale mi zgleda bomba.. http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=... ) tko da bo verjetno kar to moj nasledni avto. Pa mal bom še pogledu če bo kak accent pametn pršov na net. Bom pa še useen vesev še kakšnega predloga če se kdo kej spomne :D pa če je mev kdo kakšne dobre/slabe iskušnje z getzom bi bil tud vesel če jih deli tuki. Hvala LP

sandmat ::

d4vid je izjavil:

Glede cliota: če že 1.2, naj bo 16V. Dobiš 15 konjev več pa liter manj na porabi. Meni 1.2 8V pije 8l/100km, 1.2 16V pa pije pod 7.2. Kolega ima 1.5 dcija, kupil ga je za 2500€, 2003 letnik in 150kkm. Poraba 5.5l/100km.


če ti 1.2 8V pije toliko, ga pelji na servis. Ko sem ga še imel, pozimi z ogrevanjem na mestu in kratkih razdaljah (povprečna vožnja 4km) nisem prišel čez 7. Po avtocesti z zimskimi gumami 140+ pa po tanku 5.5.

matobeli ::

Feel it:
ta Getz na linku nevem če ima samo 116kkm (precej zguljen pri sliki kljuke in levih vrat), moj pri 90kkm ni imel niti praskice. Je pa kar lep, res pa dobro preveri kako je z servisno knjigo. Če ni štemplja uradnega serviserja je lahko gladko fejk (sploh zato ker se prodaja preko dilerja).
Mogoče kaj takega:
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=... enaka oprema, novejši, facelift, malo močnejši motor. Pa dobiš še gume in prtljažnik zraven.

Domobrancek ::

matobeli: ja ta je tud lep ja :) sj js bom avto menu"sele" 8.6. Sprasujm mal prej ker bi do tkt rd mev mal ideje kaj kupt itd. Odlocu se bom pa me cliotom puntotom in getzem..pogledu bom se za kakim accordem in z enim ucem spremlu seate in citroene. Od zgoraj nastetih mi najbrz najbl priporocate getza?

francek1 ::

Domobrancek je izjavil:

matobeli: ja ta je tud lep ja :) sj js bom avto menu"sele" 8.6. Sprasujm mal prej ker bi do tkt rd mev mal ideje kaj kupt itd. Odlocu se bom pa me cliotom puntotom in getzem..pogledu bom se za kakim accordem in z enim ucem spremlu seate in citroene. Od zgoraj nastetih mi najbrz najbl priporocate getza?

Za vzdržljivost Getza, za porabo C2 diesel.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Spajky ::

Ja, taprvi ima res zgleda previte km (že narejen veliki servis!-zakaj neki tako zgodaj?) drugi pa ima lepšo barvo (vleče na viola) in bolj realne km, rabil bo pa veliki servis zelo kmalu ... avti temnejših barv so slabše vidni na cesti ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Domobrancek ::

Gledu sm mal zdele še chevrolete in ugotavlam da so dost pocen..kak mnenje? (Gledu sm pa aveo-te) pa kaj pravte na tole ibizo? mal velik prostornine za malo km se mi zdi..sam drugač pa zlo lepa zgleda : http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

Zgodovina sprememb…

eric_cartman ::

@FEEL IT

Poceni so z razlogom.. Moj avto je nekaj časa hodil na servise na Ahac&CO v Mali Loki pri Domžalah.. On sicer trži Suzukije in je uradni zastopnik za Chevrolet.

Ko sem imel avto na servisu so mi ponavadi dali nadomestni avto Chevrolet Aveo. Glede na 1.2 mašino popije ogromno (od 7.5 dalje). Vse je poceni narejeno..Notri črički.. Verjetno se s karjolo lepše pelješ kot s tem avtom. In še niso ravno zanesljivi. Okvar motorja kar dosti.

Potem se raje drži znamk, ki veljajo za zanesljive.

Domobrancek ::

okj sj verjetno bom kr getza uzeu ker sm prejle mal pogooglu in kaksnih vecjih napak nima..pa usi ga kr hvaljo..sam nvm c ni to mal bl zenski avto :D sam ja men je kr usec tud po izgledu. Kakšne so pa kej opel corse?

Zgodovina sprememb…

sandmat ::

Domobrancek je izjavil:

okj sj verjetno bom kr getza uzeu ker sm prejle mal pogooglu in kaksnih vecjih napak nima..pa usi ga kr hvaljo..sam nvm c ni to mal bl zenski avto :D sam ja men je kr usec tud po izgledu.


a kupuješ avto za se vozit, al za se poročit z njim? če dela, dela. Koga briga, kako izgleda (ok ja, seveda pol balkana, ker je star pasat dizel = slovenske sanje, ampak to ni važno za ljudi z IQjem večjim od porabe njihovega avta)

p.s.: še vedno nisi kupil multiple ;)

Sami ::

eric_cartman je izjavil:

@FEEL IT

Poceni so z razlogom.. Moj avto je nekaj časa hodil na servise na Ahac&CO v Mali Loki pri Domžalah.. On sicer trži Suzukije in je uradni zastopnik za Chevrolet.

Ko sem imel avto na servisu so mi ponavadi dali nadomestni avto Chevrolet Aveo. Glede na 1.2 mašino popije ogromno (od 7.5 dalje). Vse je poceni narejeno..Notri črički.. Verjetno se s karjolo lepše pelješ kot s tem avtom. In še niso ravno zanesljivi. Okvar motorja kar dosti.

Potem se raje drži znamk, ki veljajo za zanesljive.


Tudi jaz sem že 2X dobil nadomestnega Avea, totalen poden od avta, imel je 1.1 8V motor, pri normalni vožnji mi je pil 8L/100km, na avtocesti pa prehitevanje pri recimo 110-120km/h odsvetujem, tudi materiali so katastrofa, notri je cel plastičen....črčki, vse poka če malo bolj stisneš.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

TehDucky ::

Una Ibiza zgleda res lepo, kot moja pri 5x manj kilometrih, ko sem jo kupil. Sicer generalno čiščenje pred prodajo pomaga narediti ta izgled pa vseeno. Sicer si malo daleč za na hitrco sprobat. Vseeno je meni kar velik minus dvoja vrata. Če več kot občasno furaš dva poleg sebe je mal moteče tisto not pa ven.

Vglavnem ne obupat, pa pejt probat peljat kakšnega, preveri kako v resnici izgledajo. Mene so avtohiše nategnile čist s tistimi nališpanimi fotkami na avto.net, v resnici je bil avto grozen. Rajši vzamem pobuškan in porajsan avto, kakor pa z mašino čist zarjeveto povsod, ko odpreš haubo pa znucana prestavna ročica, pedali in volan.

Domobrancek ::

sandmat je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

okj sj verjetno bom kr getza uzeu ker sm prejle mal pogooglu in kaksnih vecjih napak nima..pa usi ga kr hvaljo..sam nvm c ni to mal bl zenski avto :D sam ja men je kr usec tud po izgledu.


a kupuješ avto za se vozit, al za se poročit z njim? če dela, dela. Koga briga, kako izgleda (ok ja, seveda pol balkana, ker je star pasat dizel = slovenske sanje, ampak to ni važno za ljudi z IQjem večjim od porabe njihovega avta)

p.s.: še vedno nisi kupil multiple ;)


haha ja multipla zgleda k kapelca na 4 kolesih..tega pa res nebi kupu :) pa ene dacie so mi tud ogabne..pač ja sj pravm men je avto ušeč in to je važn..kokr berm tud dela dobr se lepo pele ne žre velik to je pa use kar rabm. Kot sm že reku mam veze pr salonu k ma hyundai avte in tud servisira ih tko da bom mev to verjetno kak evro cenej (servise pa to ) tko da se mi zdi to prava odločitev :D sam na eni strani sm gledu in so pisal da je ta avto večinoma u uporabi pr mamicah k okol razvažajo svoje otroke :D sam ja nima veze..men je ušeč in to je to.

Sami ::

Domobrancek je izjavil:

okj sj verjetno bom kr getza uzeu ker sm prejle mal pogooglu in kaksnih vecjih napak nima..pa usi ga kr hvaljo..sam nvm c ni to mal bl zenski avto :D sam ja men je kr usec tud po izgledu. Kakšne so pa kej opel corse?


Corse so super, za tale denar dobiš dobro Corso C 1.2 16V ali 1.4 16V motor. Novejše 1.2 16V 2005/06 imajo že novejše 80km motorje. Priporočal bi ti 1.2 16V (75 ali 80km), dosti odziven, malo popije. 1.4 je malo močnejši, popije pa tudi malo več.

Jaz imam Corso D 2007 1.2 16V, kupil novo, prevozil 116.000km, vse deluje bp, nobenega problema, menjalnik in volan zgledata kot nova, povprečna poraba 6.3L/100km (kombinirana vožnja), na AC pa jo spravim tudi na 5,2L/100km.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Domobrancek ::

TehDucky je izjavil:

Una Ibiza zgleda res lepo, kot moja pri 5x manj kilometrih, ko sem jo kupil. Sicer generalno čiščenje pred prodajo pomaga narediti ta izgled pa vseeno. Sicer si malo daleč za na hitrco sprobat. Vseeno je meni kar velik minus dvoja vrata. Če več kot občasno furaš dva poleg sebe je mal moteče tisto not pa ven.

Vglavnem ne obupat, pa pejt probat peljat kakšnega, preveri kako v resnici izgledajo. Mene so avtohiše nategnile čist s tistimi nališpanimi fotkami na avto.net, v resnici je bil avto grozen. Rajši vzamem pobuškan in porajsan avto, kakor pa z mašino čist zarjeveto povsod, ko odpreš haubo pa znucana prestavna ročica, pedali in volan.


Ja mal je res daleč ja. Ja sj k dobim denar bom začev hodt na oglede (okrog 8.6) prej mi je itak bv da hodm okrog gledat avte ker jih lohka do tkt že prodajo.

Sami je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

okj sj verjetno bom kr getza uzeu ker sm prejle mal pogooglu in kaksnih vecjih napak nima..pa usi ga kr hvaljo..sam nvm c ni to mal bl zenski avto :D sam ja men je kr usec tud po izgledu. Kakšne so pa kej opel corse?


Corse so super, za tale denar dobiš dobro Corso C 1.2 16V ali 1.4 16V motor. Novejše 1.2 16V 2005/06 imajo že novejše 80km motorje. Priporočal bi ti 1.2 16V (75 ali 80km), dosti odziven, malo popije. 1.4 je malo močnejši, popije pa tudi malo več.

Jaz imam Corso D 2007 1.2 16V, kupil novo, prevozil 116.000km, vse deluje bp, nobenega problema, menjalnik in volan zgledata kot nova, povprečna poraba 6.3L/100km (kombinirana vožnja), na AC pa jo spravim tudi na 5,2L/100km.


Sm mal uč vrgu na njih ja..zgledajo uredu sam jih ima večina na avto netu kar veliko prevoženih..vem da za ta denar avto z nevem kako malo prevoženih nebom dobu sam nevem...zdi se mi mal velik pr letniku 2005..kj starejš k 2005 pa nevem če bi kupvov.

Zgodovina sprememb…

FiReFTW ::

Jaz bi raje gledal kaj takega:

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......

Poraba je tudi precej solidna, pa še bol konkretne pospeške imaš.

eric_cartman ::

Ne mislim napadat.. Ampak a mu želiš zagrenit življenje??

Alfo, še dizel povrh vsega in z 220 000 km mu predlagaš za začetek? Dajte si že dopovedat, da če kupuješ dizle, ga kupiš takrat, ko ima še vsaj manj kot 100k km, sicer rabiš tono denarja, da vse skupaj zrihraš...

Se strinjam, da so sicer 1.9 JTD mašine bile dosti zanesljive..Kakor vem bile celo med najbolj zanesljivimi..Samo za študenta je vse dražje.. Če se kaj pokvari pri dizlu je 2kratnik cene bencinarja. In to niti malo ne pretiravam. Registracija je višja..Glede na to, da padeš v razred od 1.8 dalje.

Skratka nima smisla.. Še vedno je najboljši bencinar 1.2 ali pa 1.4 za pol manj skrbi in problemov.

Edit: Si sploh pogledal opis spodaj -->

"Zaradi vandalizma na voznikovih vratih ni kljuke. Počen sprednji odbijač. Počeno vetrobransko steklo.."

Hahaha.. In to daje za 1500 EUR.. Optimist..

Zgodovina sprememb…

jericho ::

Tuki maš tud pogoste napake na vozilih pa si mal poglej:

http://avtonasveti.com/

marceb ::

pa dobro ljudje, a bi vi radi da je devičnik do konca življenja :)
moj nasvet, kupi pač avto da je malo boljši za pogledat, lahko je tudi star letnik, ženske itak ne znajo ločit. Dejstvo je da tudi če boš dal še enkrat toliko za vsa popravila avta v prvem letu, bo neprecenljivo to da se ti kakšna deklina stopi na zadnjih zicih.

hojnikb ::

sam nwm če bo deklina preveč vesela, ko bosta šla do špara z "novo" bemflo, pa bo turbina šla :) :) :)
#brezpodpisa

Vesoljc ::

hojnikb je izjavil:

sam nwm če bo deklina preveč vesela, ko bosta šla do špara z "novo" bemflo, pa bo turbina šla :) :) :)


do spara se se ogrel ne bo...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Unknown_001 ::

Sicer mogoče se res zdi fejst neumno kar bom zdaj napisal, ampak si pogledal kakega starega Mercedesa, po možnost atmosferskega dizla? Avto če boš vzel švohnej dizla ne bo ravno letel ampak se pa vsaj pelješ kot gospod z v redu porabo in avtom ki ima praktično neuničljiv motor. Plus to da so v večinu mercedesi od konca 80 zelo varni avtomobili, ker so delani tako da se potniška školjka ne deformira ob trku.

Starejše letnike se dobi za smešen denar, delov imaš pa po vseh odpadih dovolj za đabe. Če se da glej w124 (E klasa), C tudi ni švoh sam je pa problem ker imajo določene točke kjer bolezensko rjavijo, ker so nekatere kose (logično iz cenovnih razlogov) izdelovali v državah kjer je bil pojem kvaliteta malo vprašljivo definiran.

Drugače pa Getz je super avto, elantra tudi. Mogoče bi gledal kakšnega renault megana? V glavnem izbire je polno sam glej da je avto očuvan tako kot se spodobi pa ne bi smelo biti z nobenim problemov. Kvari se pa itak lahko vsak. Osebno bi napisal tudi kakšnega VWja kot predlog, pa raje ne bom ker so eni tu precej alergični nanje, tak da ne bo spet kreganja okoli tega in onega.

Lp!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

FiReFTW ::

eric_cartman je izjavil:

Ne mislim napadat.. Ampak a mu želiš zagrenit življenje??

Alfo, še dizel povrh vsega in z 220 000 km mu predlagaš za začetek? Dajte si že dopovedat, da če kupuješ dizle, ga kupiš takrat, ko ima še vsaj manj kot 100k km, sicer rabiš tono denarja, da vse skupaj zrihraš...

Se strinjam, da so sicer 1.9 JTD mašine bile dosti zanesljive..Kakor vem bile celo med najbolj zanesljivimi..Samo za študenta je vse dražje.. Če se kaj pokvari pri dizlu je 2kratnik cene bencinarja. In to niti malo ne pretiravam. Registracija je višja..Glede na to, da padeš v razred od 1.8 dalje.

Skratka nima smisla.. Še vedno je najboljši bencinar 1.2 ali pa 1.4 za pol manj skrbi in problemov.

Edit: Si sploh pogledal opis spodaj -->

"Zaradi vandalizma na voznikovih vratih ni kljuke. Počen sprednji odbijač. Počeno vetrobransko steklo.."

Hahaha.. In to daje za 1500 EUR.. Optimist..


Očitno nisi dobro razumel, nisem mislil tega specifičnega avtomobila. Mislil sem nekaj temu podobnega. Večja moč, solidna poraba, in solidna cena.

black ice ::

eric_cartman je izjavil:

Če se kaj pokvari pri dizlu je 2kratnik cene bencinarja. In to niti malo ne pretiravam. Registracija je višja..Glede na to, da padeš v razred od 1.8 dalje.

Celih 30-40€ večji cestni sklad. Jaka muda. Nadaljuj prosim.

eric_cartman ::

@black Ice

A moram res po račune..

Sestra imela Lancio Lybro 1.9 JTD:
Crknila sklopka račun z delom nekaj čez 1100EUR, od tega sklopka 650 EUR. Saj je govoril zakaj je tako draga, pa si nisem zapomnil. Ima nek hidravlični pritisk..Ne bom pameten okoli tega..

Jst sem ob menjavi na svojemu Hyundaju 1.6 16V za sklopko plačal celih 190 EUR, z delom je bilo 300.

Da ne govorim o hebenih lučkah za senzorje in za ogrevanje ne vem kakšnega olja itd itd. Za te stvari je za diagnozo zmetala tam cca. 400 EUR. Na koncu so nekaj zrihtal, pa je hitro spet začela svetit lučka.

Morm res poskenirat račune, da se malo zgroziš kolko v primerjavi z bencinarjem več vržeš na koncu za dizla. Seveda, če se le ta kvari..Kar pa je pri 200k+ km velika verjetnost..

Zgodovina sprememb…

Sami ::

Imam dizla in bencinarja. Vzdrževanje dizla je res dražje. Za tako malo kilometrino, kot je napisal se dizel ne izplača.

Zakaj bi si delal dodatne stroške s cestnino, servisi, zavarovanjem....poba išče avto v razredu punta/cliota....kje je tukaj 1.9JTD/TDI......:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

mtjz33 ::

Predlagam ti kakšnega megana. Sam sem bil najprej zelo skeptičen,ko sem vzel 1.4 megane coupe, sedaj ga pa nočem prodati, čeprav je avto grd, majhen, nima klime.... Imam ga za v službo, ter kakšen izlet. Z normalno vožnjo na relaciji naredim malo čez 100km z 5 litri. Povprečje 1800km imam 6,5, s tem da imam kratke vožnje 3,2km v eno stran do službe (nekaj malega mesta). Crkuje nič, pa še denar ti bo ostal za dopust, nekaj ga daš pa v pujseka.

Domobrancek ::

haha no ja vidm da se je mal debate razvnel. Kot so mi že drugi predragal in kakor sem tud sam reku se mi dizl nesplača. Če že bi uzel dizla bi uzeu 1.5 mašino max definitivno ne 1.9..sam kot sm že reku se nesplača za tok mal kokr se bom js vozu..alfe majo sloves tega da se kvarjo..seveda vedno obstaja izjema sam ja ne reče se ji zastonj "kraljica odstavnih pasov". Alfo ma en k ga poznam in se mu dost kvari..majo tud bratranc in mi jo hoče prodat sam z 2.5 mašino nima kj iskat pr men :D glede stari audijev pa bmwjev itd je pa tko da je to velik rizik..ja lohka dobiš avto k ti bo delu 1 let lepo..sam k bo to enx začel zajebavat bom mehanike obiskoval dnevno do tega mi pa ni lih. Megane sm tud pogledu sam so za ta denar dokaj stari + mašine so sam 1.4 oz 1.6 ali višje (bencinci) in ja mogoče boste rekl da sm škrt al pa karkoli ker nočm met več k 1.3 mašino...okj ql sam ja js si morm plačvat sam zavarovanje registracijo bencin...in ja mogoče je res registracija "sam" 40€ več sam je tud zavarovanje pol več več bencina porab in to se use skupi kr nabere..pa tud nevem zakaj bi kupvov tok močn avto če ga realistično nerabm? po AC se skoraj da nevozm..verjetno se bom sam za na morje pa če bomo šli smučat kdaj..lih nek dirkač pa tud nism. Mev sm že zelo kmal prometno nesrečo..sicer se ni nardila zarad prevelike hitrosti sam useen svojo lekcijo sm dobu in nemislm avta razbit zato ker sm preveč prgonu..1x je blo dost zame..pa tud radarji so vsepovsod takoj najebeš in dobiš kazen tko da nerabm nek dirkaln avto...mislm da bo zame 1.2 16V oz 1.3 mašina čist zadost. Pa nism tist k dela zastoje da neboste to misll :) pač vozm po omejitvah oz malenkost čez (če sm na odcepu na katerem je omejitev 90 pa sm 100 % da ni polcajev grem recimo 100 al pa kj tazga..). Nekak sm se navdušu nad hyundai getzem 1.3 in verjetn bo to moj nasledn avto. Al pa mogoče clio če res lepga najdem. Useen hvala usem za predloge in pomoč :) lohka pa da kdo še kak predlog če ma še kj na zalogi.
LP

black ice ::

eric_cartman je izjavil:

@black Ice

A moram res po račune..

Sestra imela Lancio Lybro 1.9 JTD:
Crknila sklopka račun z delom nekaj čez 1100EUR, od tega sklopka 650 EUR. Saj je govoril zakaj je tako draga, pa si nisem zapomnil. Ima nek hidravlični pritisk..Ne bom pameten okoli tega..

Jst sem ob menjavi na svojemu Hyundaju 1.6 16V za sklopko plačal celih 190 EUR, z delom je bilo 300.

Da ne govorim o hebenih lučkah za senzorje in za ogrevanje ne vem kakšnega olja itd itd. Za te stvari je za diagnozo zmetala tam cca. 400 EUR. Na koncu so nekaj zrihtal, pa je hitro spet začela svetit lučka.

Morm res poskenirat račune, da se malo zgroziš kolko v primerjavi z bencinarjem več vržeš na koncu za dizla. Seveda, če se le ta kvari..Kar pa je pri 200k+ km velika verjetnost..

Za tako majhno kilometrino se strinjam, da je dizel nesmisel.

(Spodnje je več kot očitno offtopic)
Če imaš nesposobnega mehanika še ne pomeni, da so dizli dragi kot žafran. Dostikrat se je potrebno pozanimati na lastno pest in ne vzeti vsega kar ti pove random mehanik za suho zlato. Odvisno je tudi kakšen avto kupiš. Če kupiš neko zgonjeno mrcino, ki ni bila vsaj za silo vzdrževana ali si sam eden izmed teh osebkov ne moreš pričakovati čudežev. Za take je 200k km res veliko.

Za sklopko ti dam prav, malenkost so dražje od sklopk za bencinarje. Razen tega?

Domobrancek ::

No ja tale hiša je relativno bliz mene..avto ma tud kr ugodno ceno. Sam problem je rja na zadnih blatnikih..seda glede tega kj nardit? da nebi blo več rje? hvala LP
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Domobrancek ::

D3m hvala za linke sam mislm da bom rajš probu najdt getza letnik 05..dons zjutri mi moj zdajšnji avto ni hotel užgat tko da je možno da bo treba avto menat mal prej kokr sm na začetku mislu...še zmeri mi je nekak najbl ušeč tale : http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=968... čeprov ma verjetno prevertene kilometre(kako se da to preverit??)
pa tale mi je tud uredu: http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=... čeprov ima rjo na zadnih blatnikih (se da to kako popravit?)

Hvala LP

D3m ::

To se moraš pa sam odločiti. Za tvoje potrebe je 100% bencinar. Recimo za soseda vem, da ima v redu ponudbo avtomobilov in sem ti tudi dal link do cliota, ker ima 75 konjev. S tem, da ima možnost na obroke.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

matobeli ::

glede kilometrov boš zelo težko prišel do prave številke, lahko preveriš če je servisna štempljana, to je že dobro. Če panje nekaj samo pisano notri je ps skor zih fejk.

Tadrugega se pa raje izogni. Ne zaradi rje, ki je popravljiva, ampak ker ima samo 1 airbag in je brez ABSa.

Lahko pa komot vzameš 2003,2004 letnik, če dobiš redno vzdrževanega in dobro ohranjenega bo boljš kot pa če dobiš 2005 letnik ki je čisto rjav. Tiste 2 leti nima nobene zveze, avti so enaki.

GTX970 ::

glede kilometrov boš zelo težko prišel do prave številke, lahko preveriš če je servisna štempljana, to je že dobro. Če panje nekaj samo pisano notri je ps skor zih fejk.

Servisna štempljana ne pomeni praktično nič.
Če ima zraven vse račune od servisov je situacija bolj za verjeti.

Domobrancek ::

GTX970 je izjavil:

glede kilometrov boš zelo težko prišel do prave številke, lahko preveriš če je servisna štempljana, to je že dobro. Če panje nekaj samo pisano notri je ps skor zih fejk.

Servisna štempljana ne pomeni praktično nič.
Če ima zraven vse račune od servisov je situacija bolj za verjeti.

Ja piše pr podatkih avta : - servisna knjiga / potrjena..tko da potrjeno servisno knigo ma sam to se da verjetno ponaredit. Me zanima kaj bi mi reku če bi ga uprašu da kako to da je kluka tok znucana glede na to kok ma mal prevoženih..je možno da ga je imela ženska pa ga je z (dalšimi) nohti tko spraskala?

FiReFTW ::

No OP pošteno, ni ti do pospeškov in moči avtomobila.
Ampak kaj videz ti je tudi nepomemben? Ker ta getz pa clio sta grda ko pes, mislim da bi lahko najdo podoben avto ko to ki ni tako grd.

Domobrancek ::

FiReFTW je izjavil:

No OP pošteno, ni ti do pospeškov in moči avtomobila.
Ampak kaj videz ti je tudi nepomemben? Ker ta getz pa clio sta grda ko pes, mislim da bi lahko najdo podoben avto ko to ki ni tako grd.

Kerga pa recimo ?

Roadkill ::

Tip ima Chevroleja in komentira izgled avtomobilov. :)):))
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

Unknown_001 ::

Golfa 4 bencinar bi ti predlagal da si ga pogledaš. Če ti uspe dobiti lepo vzdrženanega, pa 1.4 bencinar delan pred 2001 bi zadeva morala bit zelo spodobna za svoj denar. Pa glej da ni preveč lastnikov zamenjal.

Tale avto (Ford fiesta) je za moje pojme to kar iščeš. Dokaj mlad letnik, v redu za pogledat, za ta motor ni znanih težjih okvar kakor sem gledal...
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...
Ne vem če boš boljše dobil za ta denar, glede na letnik prve registracije.

Od renojev, če jih misliš na originalnih servisih štimat pa samo stran ker so deli pasje dragi. Ti bom dal banalen primer pri katerem sem bil zraven. Kolega ima megana in ker mu je zadnji brisalec šel po gobe smo šli na petrol ampak ko smo pokazali prodajalcu kok mejhn je tist brisalc nas je sam debelo gledal, mel so pa sam univerzalne, šli na renojev servis in en posran brisalc za megana 2. generacije je koštal 30EUR
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

FiReFTW ::

Roadkill je izjavil:

Tip ima Chevroleja in komentira izgled avtomobilov. :)):))




Torej to je tebi grdo? Ok pošteno, vsak ima svoj okus.

Se pa strinjam z uporabnikom nad mano, golf 4 zgleda fajn pa ima karakteristike ki jih iščeš. Malo poglej v tej smeri.

FiReFTW ::

Sem si vzel malo časa pa izpostavil par avtomobilov glede na ceno/zahteve, katere mislim da so najlepšega izgleda.



http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...


Skratka izpolnjujejo vse tvoje zahteve, obenem pa so lepši ko take grozote kot getz.
Če ti videz seveda kaj pomeni, v nasprotnem primeru pa itak nima veze.

Me zanima tvoj komentar na to OP, kako se ti zdijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FiReFTW ()

Unknown_001 ::

@FiReFTW

Ne mi zamert ampak ta aveo je en sekret na štirih kolesih. V starem golfu 2 se je bolje vozit kot v tej plastični kanti. Skor raj naj pol vzame neko hondo civic.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

FiReFTW je izjavil:

Sem si vzel malo časa pa izpostavil par avtomobilov glede na ceno/zahteve, katere mislim da so najlepšega izgleda.



http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...


Skratka izpolnjujejo vse tvoje zahteve, obenem pa so lepši ko take grozote kot getz.
Če ti videz seveda kaj pomeni, v nasprotnem primeru pa itak nima veze.

Me zanima tvoj komentar na to OP, kako se ti zdijo?

Muhaha, vse je za najmanj 50% predrago....
:))

Zgodovina sprememb…

Domobrancek ::

@FiReFTW ja tvoji avti zgledajo uredu sam nevem men getz ni tok grd? nevem kaj je teb tok grdga na njem sam okj.. @Raptor F16 na fieste sm pa tud lih prej vrgu uč. Najdu sm pa tud eno lepo corso..kaj pravte : http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

B-Stard ::

Sveže teblice (serija max stara 14dni), šmuglar

FiReFTW ::

Unknown_001 je izjavil:

@FiReFTW

Ne mi zamert ampak ta aveo je en sekret na štirih kolesih. V starem golfu 2 se je bolje vozit kot v tej plastični kanti. Skor raj naj pol vzame neko hondo civic.


Saj sem pa dal 5 avtomobilov na izbiro.

Domobrancek je izjavil:

@FiReFTW ja tvoji avti zgledajo uredu sam nevem men getz ni tok grd? nevem kaj je teb tok grdga na njem sam okj.. @Raptor F16 na fieste sm pa tud lih prej vrgu uč. Najdu sm pa tud eno lepo corso..kaj pravte : http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...


Na konc koncev je važno da tebi ustreza videz, jaz sem samo moje mnenje oziroma okus povedal.
Sem pa zgleda napačni link kliknil pa zamenjal avto, getz dejansko zgleda kar vredu.
Na hitro sem odprl link pa zgleda zamenjal renault scenic za getz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FiReFTW ()

d4vid ::

Po izgledu mi clio ni tako napacen. Jaz v enem letu, kar ga imam, nisem rabil popravljat nic, razen mebjava zarnic. Letnik 2003, 110kkm trenutno, od tega 15kkm mojih. Nikoli sparan v teh nekaj kilometrih, kako je bilo prej ne vem.

Aja, nekaj sem pa zmetal denarja zanj. Radio sem menjal, pa zvocnike :D.

Brisalci pa so prednji v kompletu 20€, za zadnjega pa nevem.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

69charger ::

Vzameš Getza, se voziš brez problemov, precej udoben napram kakšnim podrtijam, ki so nalimane tukaj v tej temi pa še deli so poceni. Tudi prostora je dovolj, če vzameš recimo 4 vratnega.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Domobrancek ::

ah ja zgleda da pr naši familiji nimam sam tok proste izbire kokr sm mislu da jo mam..oz ja nekateri nimajo nč proti drugi pa usak avto tok spluvajo da me mini da bi ga uzeu -_- tko da..kakšn je vš mnenje o polotih letnik 2003(novejšiga itak nebom dobu..)?men se zdi to mal (pre)star avto ampak okj..po obliki mi šekr nekak ustreza..se vm zdi uredu ? (pa nimam pojma kok prevoženih km je "uredu" pr avtu? do kok prevoženih je ql pr avtomobilu te starosti?) hvala LP

Zgodovina sprememb…

««
2 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

začetni avto

Oddelek: Na cesti
283693 (2787) GrimReaper
»

Manjši avto

Oddelek: Na cesti
122780 (2532) Bud_Bundy
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26141057 (31164) matobeli
»

Nakup rabljenega vozila (cca. 6000 EUR)

Oddelek: Na cesti
173397 (2614) Kasali

Več podobnih tem