» »

Kateri avto do 2500€

Kateri avto do 2500€

««
«
1 / 10
»»

Domobrancek ::

Lep pozdrav,

Kot že naslov pove se odločam za nakup novega avta. Sem študent zato nevem koliko denarja nimam. Denar, ki bi ga lahko odštel za avto je napisan v naslovu (morda kak evro več..). Vem da za ta denar nevem kaj nebom dobil zato nisem preveč zahteven. Iščem avto, ki bo imel nizko porabo in poceni vzdrževanje ter malo okvar :). Lepo bi tudi bilo da bi imel klimo in vsaj 75km. Gledal sem na avto netu in še najbolša izbira se mi zdi Fiat punto 1.2 16V ali pa fiat punto 1.3jtd. Avto bo vožen predsem na krajše razdalje (kdaj pa kdaj 30-50km vendar večinoma krajše razdalje). Kolikor vem je za tako kratke razdalje bolje kupiti bencinarja kot pa dizla vendar še vedno nism povsem prepričan kaj bi rajši. Zanimajo me vaši predlogi o tem kateri avto uzeti in tudi o tem ali naj bo avto bencinar ali dizel (in zakaj?)
Hvala LP

mitja73 ::

Koliko km boš delal letno ?

Veron ::

pri tej ceni in (posledično) starosti vozila imaš veliko večje možnosti dobiti dober avto bencinar. Tako da bi na tvojem mestu svoje iskanje začel z bencinarjem razn če naletiš na kaj posebnega.

Apache90 ::

Definitivno bencinar. So cenejši za vzdrževat, plus ne delaš veliko km, tako da glej bencinarje.

francek1 ::

Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Alec999 ::

Jaz bi pogledal bencinarje, nekaj v rangu:
Renault Clio 1.4 16V
Citroen C3 1.4

Citroen C3 1.4i

morda bi šel pogledati celo tole:
Dacia Sandero 1.4

Domobrancek ::

Najlepša hvala usem za pomoč. Nimam pojma kok km letno bom naredu..kot sm že napisu bojo moje vožnje bile na bolj krakte razdalje..od doma do postaje imam približno 4km..ta relacija bo prevožena usak dan (kar je praktično nič :D) do punce imam približno 12km to bo prevoženo večkrat tedensko in pa kdaj pa kdaj se bom peljal do grosupljega kar je okrog 30km in pa kdaj pa kdaj do ljubljane kar je tudi okrog 30km...kdaj pa kdaj čez zimo na smučanje in pa seveda poleti na morje :D prevozil bom torej bolj malo kilometrov na leto glede številke pa nimam ideje. Bencinarja vozim tud trenutno (imam polota letnik 99 ki je žal tako slabo ohranjen da se z njim neupam peljati dlje kot do punce :( ) samo nisem prepričan ker imajo bencinarji nekoliko večjo porabo..ampak ja razumm da zato kratke razdalje se mi dizel ne splača. Zgoraj omenjene avte sem že gledal razen citroena c3 na katerga res nism pomislu :D c2 se mi zdi pa nekak bolj ženski avto..sam bom tud c2 mal pregledu po netu. Zanima me kaj pravte na opel corso? mašina recimo 1.2 letnik pa okrog 2005..so kej vredne? hvala LP

shadeX ::

c2 je kar lušten avtič, sam mogoče je premajhen. Glede na opisano:

-čez zimo na smučanje
-poleti na morje

Za tako potrebuje malo večji avto kot je c2. Plus to da ima punco nikoli ne veš kdaj pride nepričakovan naraščaj. Torej c2 in podobni odpadejo pri vsej tej zadevi (čeprav bi se vse to dalo tudi z manjšim ampak bv komplicirat :P

Kaj npr manjka tem Ibizam?

francek1 ::

shadeX je izjavil:

c2 je kar lušten avtič, sam mogoče je premajhen. Glede na opisano:

-čez zimo na smučanje
-poleti na morje

Za tako potrebuje malo večji avto kot je c2. Plus to da ima punco nikoli ne veš kdaj pride nepričakovan naraščaj. Torej c2 in podobni odpadejo pri vsej tej zadevi (čeprav bi se vse to dalo tudi z manjšim ampak bv komplicirat :P

Kaj npr manjka tem Ibizam?

Podatek o prevoženih kilimetrih.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

-valvoline- ::

perci ::

a so fejst zejni ti akcenti?

-valvoline- ::

perci je izjavil:

a so fejst zejni ti akcenti?

1.3 pije tm 6.5-7 litrou. Pocen registracija.
http://autokatalog.autoscout24.de/hyund...

Zgodovina sprememb…

Domobrancek ::

no ja accent mi kr uredu zgleda ja. Pozabu sm napisat da je do punce kr velik hrib..če je to kak pomembn podatek pri izbiri :D

Bellzmet ::

Eh, če delaš malo km potem tudi poraba bencina sploh ni bistven podatek.

eric_cartman ::

FEEL IT

Velik hrib ni problem za 1.3 mašine, ker pri nas res nimaš ne vem kakšnih klancev.

Pri nas se je problem pojavil pri 1.6 motorju, ko smo šli čez gorski prelaz Passo Fedaia v Italiji na 2020m in šele takrat se je mašina res utrudila, ker nam je do vrha že pošteno sklopka smrdela, s tem da je bil avto naložen do konca. Skratka če ne načrtuješ takšnih potovanj, potem je 1.3 zvrhano zadosti. Včasih malo zmanjka pri prehitevanju na AC. Nekako pa se v življenju navadiš, pa mislim, da se bodo kar vsi strinjali z mano, da je 1.6 motor nek optimum za vse. Ampak v kolikor si študent in nimaš rednega prihodka, glej najprej na malo porabo in poceni vzdrževanje.

Domobrancek ::

eric_cartman je izjavil:

FEEL IT

Velik hrib ni problem za 1.3 mašine, ker pri nas res nimaš ne vem kakšnih klancev.

Pri nas se je problem pojavil pri 1.6 motorju, ko smo šli čez gorski prelaz Passo Fedaia v Italiji na 2020m in šele takrat se je mašina res utrudila, ker nam je do vrha že pošteno sklopka smrdela, s tem da je bil avto naložen do konca. Skratka če ne načrtuješ takšnih potovanj, potem je 1.3 zvrhano zadosti. Včasih malo zmanjka pri prehitevanju na AC. Nekako pa se v življenju navadiš, pa mislim, da se bodo kar vsi strinjali z mano, da je 1.6 motor nek optimum za vse. Ampak v kolikor si študent in nimaš rednega prihodka, glej najprej na malo porabo in poceni vzdrževanje.


Vem ja sj men je 1.3 mašina čist supr..al bom vzev 1.3 al pa celo puntota 1.2 16V (puntota zato ker imam veze pri salonu, ki ima fiate in pa hyundaje zato bi avto teh 2 znamk verjetno nekoliko lažje dobil..) tko da men je 1.2/1.3 mašina čist supr. Rd bi samo da ima okrog 75 konjev ker trenutno imam polota z 1.0 mašino in 50km in je res švoh..rd bi neki usaj mal močnejšiga. Se pa strinjam s tabo da se kj več usaj trenutno ne izplača.
LP

veqlargh ::

Lahko pogledaš še za Hyundai Getz, sploh, če ga dobiš z 1.6 motorjem (enak, kot imam v elantri).

-valvoline- ::

Domobrancek je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

FEEL IT

Velik hrib ni problem za 1.3 mašine, ker pri nas res nimaš ne vem kakšnih klancev.

Pri nas se je problem pojavil pri 1.6 motorju, ko smo šli čez gorski prelaz Passo Fedaia v Italiji na 2020m in šele takrat se je mašina res utrudila, ker nam je do vrha že pošteno sklopka smrdela, s tem da je bil avto naložen do konca. Skratka če ne načrtuješ takšnih potovanj, potem je 1.3 zvrhano zadosti. Včasih malo zmanjka pri prehitevanju na AC. Nekako pa se v življenju navadiš, pa mislim, da se bodo kar vsi strinjali z mano, da je 1.6 motor nek optimum za vse. Ampak v kolikor si študent in nimaš rednega prihodka, glej najprej na malo porabo in poceni vzdrževanje.


Vem ja sj men je 1.3 mašina čist supr..al bom vzev 1.3 al pa celo puntota 1.2 16V (puntota zato ker imam veze pri salonu, ki ima fiate in pa hyundaje zato bi avto teh 2 znamk verjetno nekoliko lažje dobil..) tko da men je 1.2/1.3 mašina čist supr. Rd bi samo da ima okrog 75 konjev ker trenutno imam polota z 1.0 mašino in 50km in je res švoh..rd bi neki usaj mal močnejšiga. Se pa strinjam s tabo da se kj več usaj trenutno ne izplača.
LP

Takle accent je 100x boljsa izbira kot punto. V vseh pogledih.

Domobrancek ::

-valvoline- je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

FEEL IT

Velik hrib ni problem za 1.3 mašine, ker pri nas res nimaš ne vem kakšnih klancev.

Pri nas se je problem pojavil pri 1.6 motorju, ko smo šli čez gorski prelaz Passo Fedaia v Italiji na 2020m in šele takrat se je mašina res utrudila, ker nam je do vrha že pošteno sklopka smrdela, s tem da je bil avto naložen do konca. Skratka če ne načrtuješ takšnih potovanj, potem je 1.3 zvrhano zadosti. Včasih malo zmanjka pri prehitevanju na AC. Nekako pa se v življenju navadiš, pa mislim, da se bodo kar vsi strinjali z mano, da je 1.6 motor nek optimum za vse. Ampak v kolikor si študent in nimaš rednega prihodka, glej najprej na malo porabo in poceni vzdrževanje.


Vem ja sj men je 1.3 mašina čist supr..al bom vzev 1.3 al pa celo puntota 1.2 16V (puntota zato ker imam veze pri salonu, ki ima fiate in pa hyundaje zato bi avto teh 2 znamk verjetno nekoliko lažje dobil..) tko da men je 1.2/1.3 mašina čist supr. Rd bi samo da ima okrog 75 konjev ker trenutno imam polota z 1.0 mašino in 50km in je res švoh..rd bi neki usaj mal močnejšiga. Se pa strinjam s tabo da se kj več usaj trenutno ne izplača.
LP

Takle accent je 100x boljsa izbira kot punto. V vseh pogledih.


Zakaj tko mislš? sj nevem sam uprašam..ker kokr sm gledu na parih drugih forumih so puntote drugač kar pohvalil. Drugač bom pa u kratkem poklicu u ta salon kjer mam veze da vidm če majo mogoče kej zame..pa če bojo mel kej vam tuki napišem da mi pomagate zbrat :) pa res hvala usem za pomoč.

-valvoline- ::

Domobrancek je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

FEEL IT

Velik hrib ni problem za 1.3 mašine, ker pri nas res nimaš ne vem kakšnih klancev.

Pri nas se je problem pojavil pri 1.6 motorju, ko smo šli čez gorski prelaz Passo Fedaia v Italiji na 2020m in šele takrat se je mašina res utrudila, ker nam je do vrha že pošteno sklopka smrdela, s tem da je bil avto naložen do konca. Skratka če ne načrtuješ takšnih potovanj, potem je 1.3 zvrhano zadosti. Včasih malo zmanjka pri prehitevanju na AC. Nekako pa se v življenju navadiš, pa mislim, da se bodo kar vsi strinjali z mano, da je 1.6 motor nek optimum za vse. Ampak v kolikor si študent in nimaš rednega prihodka, glej najprej na malo porabo in poceni vzdrževanje.


Vem ja sj men je 1.3 mašina čist supr..al bom vzev 1.3 al pa celo puntota 1.2 16V (puntota zato ker imam veze pri salonu, ki ima fiate in pa hyundaje zato bi avto teh 2 znamk verjetno nekoliko lažje dobil..) tko da men je 1.2/1.3 mašina čist supr. Rd bi samo da ima okrog 75 konjev ker trenutno imam polota z 1.0 mašino in 50km in je res švoh..rd bi neki usaj mal močnejšiga. Se pa strinjam s tabo da se kj več usaj trenutno ne izplača.
LP

Takle accent je 100x boljsa izbira kot punto. V vseh pogledih.


Zakaj tko mislš? sj nevem sam uprašam..ker kokr sm gledu na parih drugih forumih so puntote drugač kar pohvalil. Drugač bom pa u kratkem poklicu u ta salon kjer mam veze da vidm če majo mogoče kej zame..pa če bojo mel kej vam tuki napišem da mi pomagate zbrat :) pa res hvala usem za pomoč.

Pri puntotih se fejst kvarijo elektricni servoti(zelo drago popravilo), motorji 16v niso glih neki biser,rada prepiha tesnilo glave ali se kvarijo odmicne, na splosno imajo slabo podvozje ki se lahko zelo hitro razpade po ksnih slabsih cestah. Accent je tenk, edina hiba pr teh avtih je rjavenje zadnjih robov.

Zgodovina sprememb…

eric_cartman ::

Feel It

Dejstvo je, da so Hyundai po zanesljivosti še vedno boljši od kakšnega "apeninca" :).

Ampak moj prvi avto je bil Fiat Bravo 1.6 16V in sem imel z njim le dobre izkušnje. Vžigal je BP tudi pri -15, kvaril se mi ni.. Prodal sem ga edino zato, ker se mi je na strehi začela luščit barva in ker moj letnik 96 ni še imel klime.

Dans vozim Hyundai Coupe l.04 in sem super zadovoljen. Naslednji avto bo verjetno tudi Hyundai ali pa Mazda, le da bo malo večji.. :)

Skratka jst mam dobre izkušnje pri obeh..

Domobrancek ::

Sj hyundai vem da je dobra znamka..problem je edino ker je accent-ov bolj malo na avto.netu tko, da izbira ni ravno velika.(kaj pa hyundai getz..tud dobr dela? )

Zgodovina sprememb…

Domobrancek ::

Domobrancek je izjavil:

Sj hyundai vem da je dobra znamka..problem je edino ker je accent-ov bolj malo na avto.netu tko, da izbira ni ravno velika.(kaj pa hyundai getz..tud dobr dela? )


aiaa pa zanima me tud kaj pravte o kake cliu? 1.2 motor letnik 2005..(recimo tak : http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=... )

Zgodovina sprememb…

marceb ::

Clio je v redu, ampak moje izkušnje so da pojdi stran od preprodajalcev avtov iz štajerskega konca, vsakič ko sem šel čez trojane sem porabil samo čas in bencin.

Domobrancek ::

Ja tko al tko študiram da bi kupu avto kr tko od osebe ne od prodajalcev, ker kakor js vem usi prodajalci vrtijo števce nazaj. Al mogoče vi veste za katerega k ne nateguje folk?

Wrop ::

Domobrancek je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

Sj hyundai vem da je dobra znamka..problem je edino ker je accent-ov bolj malo na avto.netu tko, da izbira ni ravno velika.(kaj pa hyundai getz..tud dobr dela? )


aiaa pa zanima me tud kaj pravte o kake cliu? 1.2 motor letnik 2005..(recimo tak : http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=... )


Kar se tiče Cliotov. V njih se začne normalno sedet šele s tretjo generacijo. Dvojka je za malo večje ljudi že malo problem, sedeži se mi zdijo prekratki, torej udoben nekako ravno ni proti trojki. Trojka je že druga zgodba. Clio 3 je težji, zato ima od 0-100 km/h za slabe pol sekunde slabše rezultate, samo je udobje precej boljše. Primerjam 1.2 75KM. Seveda pa se boš moral za par stotakov več stegnit cca. 3000 € Tale. Sploh, če misliš imet dalj časa.
Če ti udobje ni toliko pomembno in ti je Clio 2 dovoj, potem kupi vsaj 1.4. Bo sicer malo bolj požrešen, samo če delaš malo kilometrov, se ti ne bo poznalo veliko. 1.2 motor v cliotu 2, mi pije 5.2 L/100 km kombinirano.

Boš pa za Clio 2 dal precej manj kot 2500 €, če misliš kakega kupiti.

perci ::

Takih ni, ker bi bili nekonkurenčni.

Domobrancek ::

Wrop je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

Sj hyundai vem da je dobra znamka..problem je edino ker je accent-ov bolj malo na avto.netu tko, da izbira ni ravno velika.(kaj pa hyundai getz..tud dobr dela? )


aiaa pa zanima me tud kaj pravte o kake cliu? 1.2 motor letnik 2005..(recimo tak : http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=... )


Kar se tiče Cliotov. V njih se začne normalno sedet šele s tretjo generacijo. Dvojka je za malo večje ljudi že malo problem, sedeži se mi zdijo prekratki, torej udoben nekako ravno ni proti trojki. Trojka je že druga zgodba. Clio 3 je težji, zato ima od 0-100 km/h za slabe pol sekunde slabše rezultate, samo je udobje precej boljše. Primerjam 1.2 75KM. Seveda pa se boš moral za par stotakov več stegnit cca. 3000 € Tale. Sploh, če misliš imet dalj časa.
Če ti udobje ni toliko pomembno in ti je Clio 2 dovoj, potem kupi vsaj 1.4. Bo sicer malo bolj požrešen, samo če delaš malo kilometrov, se ti ne bo poznalo veliko. 1.2 motor v cliotu 2, mi pije 5.2 L/100 km kombinirano.

Boš pa za Clio 2 dal precej manj kot 2500 €, če misliš kakega kupiti.


Hm.. nism tok visok da bi mi mejhni avti delal probleme (visok sem 181cm)..kako pa prepoznaš cliota 2 od cliota 3 ? po letniku al kako drugač ?

black ice ::

Domobrancek je izjavil:

kako pa prepoznaš cliota 2 od cliota 3 ? po letniku al kako drugač ?

Renault Clio @ Wikipedia

Utk ::

Ja, clio 2 ima res majhne sedeže. Tam nekje v rangu audijev do 45 jurjev.
Med cliom 2 in 3 je tolk razlike kot med cliotom in meganom. Ni težko ločit.

SkIDiver ::

Domobrancek je izjavil:

...ne od prodajalcev, ker kakor js vem usi prodajalci vrtijo števce nazaj. Al mogoče vi veste za katerega k ne nateguje folk?


Maš tudi take, ki ne vrtijo nazaj. Je pa res, da pri njem ne boš ravno kupil avta za tvoj zastavljen budget. Če lahko na servisu preveriš servisno zgodovino in s tem realnost kilometrine pri vozilu (ob vsakem rednem servisu vozila na pooblaščenem servisu se zabeleži tudi stanje števca v vozilu) potem je vseeno kje kupiš vozilo. Pa naj ti ne bo škoda stisnit 40~60€ za pregled vozila na pooblaščenem servisu, da ti povedo, če je avto OK ali ne.

Domobrancek ::

Ker pa je recimo tak ki ne vrti nazaj? ker nekateri prodajalci imajo avte ki so recimo letnik 2004 in imajo samo 90k prevoženih..to se mi nezdi realno in je skor sigurno prevrteno..ali pač ? kaj pa je fora modelov clio storia? recimo tegA? http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

imajo tej kaj več prostora?

Utk ::

Storia je clio 2, ne more imet več ali pa manj prostora od vseh drugih cliotov 2. Takega cliota ima vsaka druga bajta, vzemi nekoga sabo, ki ga ima, pa ti bo takoj povedal kolk km ima v resnici, po znucanosti volana, ročic, itd. Če je vse kot novo pri 100-150,000 km, potem tudi nekaj že ni v redu.

SkIDiver ::

Če bi rad konkretne kontakte ti jih lahko dam na ZS. Tudi avto letnik 2004 ima lahko 90kkm pa je realen. Mama ima avto letnik 2000, ki ima 126kkm. Je realen ;)
Pač imaš ljudi, ki imajo avto, ampak se ne vozijo toliko kot bi mi pričakovali. Kot sem rekel. Če lahko preveriš servisno zgodovino in s tem kilometrino nimaš kaj dosti za zgrešit.

Clio Storia pa je samo zadnja "facelift" oblika Clia 2. So ga celo delali še do nedavnega. Prostora ima pa toliko kot vsak Clio 2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

RedDrake ::

Tale majster ne vrti kilometrov. Se vec, niti odkupi ti ga ne, ce je uvozen, modificiran ali nima dokazil o servisih (racuni, servisna, listki notri, ipd ...).
Ima pa izbiro zato primerno, in cene tudi niso nic nizje od fizicnih oseb. Vseeno si na boljsem, saj tip da 3 mesecno lastno garancijo. Od nekaterih avtov ima se video posnetke na YT. Ce bi bili vsi taki (ali vsaj vecina) bi bil nakup rabljenega vozila precej manj stresen.
Slisi se kot reklama, sam hebat ga, gotta give credit, where credit is due.

Domobrancek ::

hvala :) pa SkIDiver lahko mi pošlješ kontakte oz kar prilepiš internetno stran sem.

TehDucky ::

Sem tudi jaz kupoval avto za 3000€ 2 leti nazaj in sem šel pogledat kar par cliotov v ljubljano pa nekaj opel astra. Vsi clioti magičnih 130kkm, volane pa prestavno ročko pa zlizano za 250kkm in več. Bili so letnik 2004-2006.

Nato sem našel eno seat ibizo za 4k€ v celju s 30kkm in jo še naslednji dan šel pogledat in za-arat. Nimam nobenih problemov, 70KM pa je dovolj za vsakdanjo vožnjo. Trenutno brez izrednih stroškov, vse kar je bilo je menjava gum, bremz in luči poleg rednih servisov odkar jo imam. Poraba 6.5l poleti in 7-7.5l pozimi s 1.2 12V mašino.

Sam sem še gledal za focuse in bravote takrat. Ko se kaj zasluži in ibiza odsluži svoje se zna zgodit, da kupim pežoja, sem imel na testni vožnji novga 308 in je bil čisti užitek. Nimam veselja vozit ladij kot so audiji, čeprav se rad peljem v njih kot sopotnik.

sterling ::

Kaj pa:

Ford Mondeo 2002-2005 letnik ali pa Opel Vectra 2000-2003 letnik.

Jaz izbiram med tema dvema oba sta tu nekje na avto.net med 2000-3500 eur za tele letnike bencinar ali dizel. Meni se
gre bolj zaradi udobja. Doma imamo Opel Astra 2012 pa je avto tako nenormalno trd za voznjo vsaj zame 1,96m vlek naredim
400km pa me ramena pa hrbet bolita.

Domobrancek ::

seati so tud men ušeč tko da bom tud seate pogledu. Zelo v oči mi je padu tale hyundai: http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

mogoče kdo kake iskušnje s tem avtom? pa kake iskušnje s prodajalcem? je(usaj mal) zaupanja vredn?

urli ::

Za tako malo denarja glej, da je avto priljubljen, ker če je, potem je na voljo tudi veliko rezervnih delov in so razmeroma ugodno (kakšen odpad). Clio je ok ampak meni grd ko smrt in ga nikoli ne bi kupil. Pa še ta model, ki ga želiš kupiti je res predpotopni. Prava spaka, v vseh drugih pogledih pa zmaga - poceni vzdrževanje, poceni deli, zelo lahko ga boš kasneje prodajal, nizka poraba... ampak grd ko sam satan.

Mogoče Scenic? http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

Domobrancek ::

urli je izjavil:

Za tako malo denarja glej, da je avto priljubljen, ker če je, potem je na voljo tudi veliko rezervnih delov in so razmeroma ugodno (kakšen odpad). Clio je ok ampak meni grd ko smrt in ga nikoli ne bi kupil. Pa še ta model, ki ga želiš kupiti je res predpotopni. Prava spaka, v vseh drugih pogledih pa zmaga - poceni vzdrževanje, poceni deli, zelo lahko ga boš kasneje prodajal, nizka poraba... ampak grd ko sam satan.

Mogoče Scenic? http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...


scenic mi je prevelik in preveč požrešen..iščem bolj majhen avto..nism za tiste dovge ladje..ustrezal bi mi neki u rangu cliota, puntota, polota, getza...accent bi še šov nekak kj več pa že ne

urli ::

Potem pa Fiat Punto...

black ice ::

shadeX je izjavil:


Kaj npr manjka tem Ibizam?

Malenkost več prostora za noge. Če ne bi armaturka bila tako neumno izbočena, predvsem na sovoznikovem delu bi še šlo.

Blum ::

Peugeot 206 1.4 letnik 2006, quiksilver oprema. Odziven, majhen, okreten, varen glede na velikost, ne pije preveč.

Tavher ::

Če bi se rad igral mehanika so 10 let stari francozi idealni za to, sploh dizli. Ali pa se samo jaz in klapa ne razumemo najbolje z njimi...

Domobrancek ::

uf peugeota ma od brata punca in je v tok slabem stanju da nevem ce bi si ga upu uzet..

Apache90 ::

Imel citroena c4 malo več kot leto dni, samo tankal in gasa. Majhna poraba, udoben. Čeprav, če bi jaz imel 2500 evrov budgeta kot ga imaš ti bi brez razmišljanja vzel alfo romeo 156, 2004 letnik. Ljubitelj pač :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apache90 ()

matobeli ::

Hyundai Getz je boljša alternativa Cliotu, dobiš veliko lepih in veliko takih z realnimi kilometri pod 100k. Samo vzdrževanje in zavarovanje je itak poceni, vožnja pa meni osebno boljša kot z Cliotom.
Sem imel Getza 03 in imam ravno tako 181cm pa nikoli ni bilo težav z placom, crknil pa ni nič (ups, občasno je imel težave z centralnim zaklepanjem na voznikovi strani).

Če pa se želiš malo udobneje vozit pa lahko pogledaš po kakšni mazdi 6 (benz). So precej podcenjene glede na to da dobiš kar precej avta.

kohoutek111 ::

Definitivno Dacia Sandero 1.2 16v.
za ta denar dobiš dokaj mlad avto z dobrim motorjem.

d4vid ::

Glede cliota: če že 1.2, naj bo 16V. Dobiš 15 konjev več pa liter manj na porabi. Meni 1.2 8V pije 8l/100km, 1.2 16V pa pije pod 7.2. Kolega ima 1.5 dcija, kupil ga je za 2500€, 2003 letnik in 150kkm. Poraba 5.5l/100km.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD
««
«
1 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

začetni avto

Oddelek: Na cesti
283693 (2787) GrimReaper
»

Manjši avto

Oddelek: Na cesti
122780 (2532) Bud_Bundy
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26141055 (31162) matobeli
»

Nakup rabljenega vozila (cca. 6000 EUR)

Oddelek: Na cesti
173396 (2613) Kasali

Več podobnih tem