» »

Kateri avto do 2500€

Kateri avto do 2500€

««
3 / 10
»»

Unknown_001 ::

Domobrancek je izjavil:

ah ja zgleda da pr naši familiji nimam sam tok proste izbire kokr sm mislu da jo mam..oz ja nekateri nimajo nč proti drugi pa usak avto tok spluvajo da me mini da bi ga uzeu -_- tko da..kakšn je vš mnenje o polotih letnik 2003(novejšiga itak nebom dobu..)?men se zdi to mal (pre)star avto ampak okj..po obliki mi šekr nekak ustreza..se vm zdi uredu ? (pa nimam pojma kok prevoženih km je "uredu" pr avtu? do kok prevoženih je ql pr avtomobilu te starosti?) hvala LP


Polote boš dobil novejše, sam ponudbo dobro preglej.

Kar se familije tiče, ti samo kup kar ti po občutku ustreza. Tu smo ti dal neke smernice, in za 2500 to ne more bit nek oh in sploh avto kot si ga tastari zamišljajo. Ti glej da bo avto ustrezal tebi in ne drugim. Če imaš denar in je tvoj pojdi, kupi in to je to. Drugi se nimajo kaj kurčit čez tvoj denar in naložbe, dokler jim nisi finančno ničesar dolžan. Črta------------
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Domobrancek ::

Unknown_001 je izjavil:

Domobrancek je izjavil:

ah ja zgleda da pr naši familiji nimam sam tok proste izbire kokr sm mislu da jo mam..oz ja nekateri nimajo nč proti drugi pa usak avto tok spluvajo da me mini da bi ga uzeu -_- tko da..kakšn je vš mnenje o polotih letnik 2003(novejšiga itak nebom dobu..)?men se zdi to mal (pre)star avto ampak okj..po obliki mi šekr nekak ustreza..se vm zdi uredu ? (pa nimam pojma kok prevoženih km je "uredu" pr avtu? do kok prevoženih je ql pr avtomobilu te starosti?) hvala LP


Polote boš dobil novejše, sam ponudbo dobro preglej.

Kar se familije tiče, ti samo kup kar ti po občutku ustreza. Tu smo ti dal neke smernice, in za 2500 to ne more bit nek oh in sploh avto kot si ga tastari zamišljajo. Ti glej da bo avto ustrezal tebi in ne drugim. Če imaš denar in je tvoj pojdi, kupi in to je to. Drugi se nimajo kaj kurčit čez tvoj denar in naložbe, dokler jim nisi finančno ničesar dolžan. Črta------------


Hja polota novejšiga kot 2003 nenajdem..usaj trenutno ih ni gor. Glede ostalga pa ja niso mi rekl da ga nesmem kupt so pa tok spluval use o njem da me je minil..Hvala za pomoč.

vorantz ::

volkswagen bencinarja? resno? zamenjaj družino

sandmat ::

vorantz je izjavil:

volkswagen bencinarja? resno? zamenjaj družino


+1

naj oni živijo slovenske sanje prevrtenih VAG dizlov iz nemčije, tebi ni treba bit ovca in vzami nekaj normalnega, novejšega in cenejšega.

amacar ::

Kaj takšnega mogoče? http://forum.bmwslo.com/showthread.php?... ceno ima 2300€, pomojem še kaj spusti. Edino s prižgano avtomatsko klimo lahko potrdim, da je avto bolj nepremičnina (ker ima sestra enakega) ampak pomojem bi bil vseeno ok.

Domobrancek ::

ah ja taka je naša družina..oz ja mami je rekla nj uzamm kar bo men ušeč atka žov nimam od sestre mož je pa mahjen na volkswagen-e in sestra tud na nek način..tko da mi onedva oba govorita nj kupm novejšiga polota da bo to še najbolš pa nevem kaj še..js tud nvm kok je to dobra ideja ker ja volkswagen ima mogoče že dobre dizle bencinarje pa ne lih kokr js vem..sam okj bomo vidl kaj bo. Ta seat zgleda uredu sam nvm mogoče bo mal preveč požrešen zame..

Martin Krpan ::

Malce pojamraj , da nimaš dovolj denarja za Polota in jih poprosi za kak samoprispevek.:D
Če so res dovolj mahnjeni na VW bojo dali.:P

69charger ::

Ma sem imel iste težave z vsiljevanjem pa sem se domov vseeno pripeljal z japonskim avtomobilom in ne "odličnim nemškim". VW je bolj precenjen in boš za več denarja dobil manj avta kot recimo kakšna druga firma ki ni tako "slavna".
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Domobrancek ::

ah ja pomojem se bom kr sam odpelu u ivančno k panjanu po getza (tegale : http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=... vem da ma verjetno preverten števc..sam ja nimam kj kogarkoli bom uzeu sabo mi itak nebo u pomoč ker bo reku da je avto za en drek tko da je isto če grem sam..sam problem bo pol če avto crkne ker bom pol poslušu: vidš smo ti rekl da ne jemat hyundaia..polo ti sigurn nebi crknu..bla bla..kokr sm pa gledu po netu ma pa tko al tko volkswagen polo ta letnik kr velik napak.

Unknown_001 ::

69charger je izjavil:

Ma sem imel iste težave z vsiljevanjem pa sem se domov vseeno pripeljal z japonskim avtomobilom in ne "odličnim nemškim". VW je bolj precenjen in boš za več denarja dobil manj avta kot recimo kakšna druga firma ki ni tako "slavna".


V bistvu je samo povpraševanje po njih tako da se lahko prodajajo po takšnih cenah kot so. Saj bi bili ljudje neumni, če jim ne bi bilo v interesu čimveč iztržit za rabljeno stvar. Moraš tudi tako razmišljati. Po eni strani je tako stanje neke vrste plus pri nakupu. VW ja boš pri nas lažje prodal kot pa kako toyoto, volvota, itd. čeprav ostalim avtom nič ne manjka. Takega rabljenega avtomobila se bo enkrat treba znebiti (če ni ravno očitno da bo postal zbirateljska roba) najboljše je seveda da ob tem še kaj zaslužiš.

VW pa daleč od tega da bi bil jajc. Nekako je kompromis med univerzalno brezčasno obliko, motorji in izdelavo. Seveda ljudje ki nočejo razumeti ne dobrih ne slabih lastnosti pri znamkah in po občutku gledajo enostransko nikakor ne morem jemati resno. Pa mislim da mi ni treba o pristranskem razmišljanju kaj preveč razlagat.

Domobrancek je izjavil:

ah ja pomojem se bom kr sam odpelu u ivančno k panjanu po getza (tegale : http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=... vem da ma verjetno preverten števc..sam ja nimam kj kogarkoli bom uzeu sabo mi itak nebo u pomoč ker bo reku da je avto za en drek tko da je isto če grem sam..sam problem bo pol če avto crkne ker bom pol poslušu: vidš smo ti rekl da ne jemat hyundaia..polo ti sigurn nebi crknu..bla bla..kokr sm pa gledu po netu ma pa tko al tko volkswagen polo ta letnik kr velik napak.


Jaz bi vseeno na tvojem mestu vzel kaj večjega. Saj je lušen avto ampak to so jajčka. Ne vem, če meniš da ti po velikosti ustreza in si prepričan da bo v vseh pogledih zadostoval ok, ampak raje izberi nekaj kar bo na daljši rok uporabno, če bo treba tudi kakšno večjo razdaljo narest.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

Sem si vzel malo časa pa izpostavil par avtomobilov glede na ceno/zahteve, katere mislim da so najlepšega izgleda.
...
Volkswagen Golf Ocean 1.4
...


Iz opisa tega golfa:
Kilometri 200% realni,


Freudean slip? lol
Zbogom in hvala za vse ribe

Domobrancek ::

Unknown_001 je izjavil:

69charger je izjavil:

Ma sem imel iste težave z vsiljevanjem pa sem se domov vseeno pripeljal z japonskim avtomobilom in ne "odličnim nemškim". VW je bolj precenjen in boš za več denarja dobil manj avta kot recimo kakšna druga firma ki ni tako "slavna".


V bistvu je samo povpraševanje po njih tako da se lahko prodajajo po takšnih cenah kot so. Saj bi bili ljudje neumni, če jim ne bi bilo v interesu čimveč iztržit za rabljeno stvar. Moraš tudi tako razmišljati. Po eni strani je tako stanje neke vrste plus pri nakupu. VW ja boš pri nas lažje prodal kot pa kako toyoto, volvota, itd. čeprav ostalim avtom nič ne manjka. Takega rabljenega avtomobila se bo enkrat treba znebiti (če ni ravno očitno da bo postal zbirateljska roba) najboljše je seveda da ob tem še kaj zaslužiš.

VW pa daleč od tega da bi bil jajc. Nekako je kompromis med univerzalno brezčasno obliko, motorji in izdelavo. Seveda ljudje ki nočejo razumeti ne dobrih ne slabih lastnosti pri znamkah in po občutku gledajo enostransko nikakor ne morem jemati resno. Pa mislim da mi ni treba o pristranskem razmišljanju kaj preveč razlagat.

Domobrancek je izjavil:

ah ja pomojem se bom kr sam odpelu u ivančno k panjanu po getza (tegale : http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=... vem da ma verjetno preverten števc..sam ja nimam kj kogarkoli bom uzeu sabo mi itak nebo u pomoč ker bo reku da je avto za en drek tko da je isto če grem sam..sam problem bo pol če avto crkne ker bom pol poslušu: vidš smo ti rekl da ne jemat hyundaia..polo ti sigurn nebi crknu..bla bla..kokr sm pa gledu po netu ma pa tko al tko volkswagen polo ta letnik kr velik napak.


Jaz bi vseeno na tvojem mestu vzel kaj večjega. Saj je lušen avto ampak to so jajčka. Ne vem, če meniš da ti po velikosti ustreza in si prepričan da bo v vseh pogledih zadostoval ok, ampak raje izberi nekaj kar bo na daljši rok uporabno, če bo treba tudi kakšno večjo razdaljo narest.


Da Volkswagen ni slab avto vem..odkar se spomnm smo mel doma usaj 1..al pa škodo k je mela itak njihovo mašino..skrbi me bl kar o tem polotu prebiram na netu (sploh o bencinarjih..) mislm da če že kupm ta avto nebo lih dovg delu glede na vse okvare k se pojavlajo...js bi pa rd avto s kerim se bom pelu naredu tiste obvezne servise pa je toto..ne pa da bom več pr mehaniku k na cest. Če uzamm polota pa crkne bom usaj lohka usem metu naprej kok za en drek avto so mi predlagal..pa upam da bojo pol usaj dal za popravil zravn glede na to da kaj druzga praktično "nesmem uzet"..use napake sm pa prebrav tuki :
http://avtonasveti.com/volkswagen-polo-...

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

@FEEL IT

Si gledal tud kakšno škodo Fabio? Ali pa Seata?

Realno je tako, če je avto nekaj star, redno servisiran pa lepo ohranjen (ne samo opran pa posesan da blešči) pa da je še vedno vozen bo zagotovo še kar nekaj časa služil namenu.
Drugače pa še Fiat Stilo poglej malo. Dokaj vredu avto, všečna oblika, fiatovi motorji so zelo dobri, edino notr plastika ceneno deluje.

Verjamem da 2500EUR v teh letih zapravit mora bit dosti preudarno izvedeno in na koncu je odločitev na tebi.

Lp!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Domobrancek ::

Unknown_001 je izjavil:

@FEEL IT

Si gledal tud kakšno škodo Fabio? Ali pa Seata?

Realno je tako, če je avto nekaj star, redno servisiran pa lepo ohranjen (ne samo opran pa posesan da blešči) pa da je še vedno vozen bo zagotovo še kar nekaj časa služil namenu.
Drugače pa še Fiat Stilo poglej malo. Dokaj vredu avto, všečna oblika, fiatovi motorji so zelo dobri, edino notr plastika ceneno deluje.

Verjamem da 2500EUR v teh letih zapravit mora bit dosti preudarno izvedeno in na koncu je odločitev na tebi.

Lp!

Fabie pa seate tud spremlam ja. Stilo mi je tud kr ušeč ja sam komu drugmu pr hiš nebo :D ni volkswagen..bomo vidl.

D3m ::

WarpedGone je izjavil:

Sem si vzel malo časa pa izpostavil par avtomobilov glede na ceno/zahteve, katere mislim da so najlepšega izgleda.
...
Volkswagen Golf Ocean 1.4
...


Iz opisa tega golfa:
Kilometri 200% realni,


Freudean slip? lol


Penzionist je bil prvi lastnik. Tako, da verjemem.

Sam sem dobil golfa V tako. Prvi lastnik je bil penzioner avto pa samo 30k prevoženih v 2 letih.
|HP EliteBook|R5 6650U|

RedDrake ::

D3m je izjavil:


... Prvi lastnik je bil penzioner avto pa samo 30k prevoženih v 2 letih.


Mhm, avto moje babice - penzionistke - je letnik 92, in ima 22k prevoženih. Še vedno je tak kot iz tovarne.

D3m ::

Moj fotr Opel Vectra (sedan A coupe) letnk 1995, 116k prevoženih isto, kot iz tovarne.
|HP EliteBook|R5 6650U|

vorantz ::

Domobrancek je izjavil:

vidš smo ti rekl da ne jemat hyundaia..polo ti sigurn nebi crknu..


tale hyundai ti bo crknu samo če mu ni noben menjal olje odkar je bil kupljen

urli ::

Se mi ne da vsega brati. Samo na hitro sem preletel in avotmobili na linkih so tak šrot, da mi ni jasno, kaj to psloh gledaš? Imajo tvoji domači kar prav, da gledaš same jajce od jajcev. VW Golf 4, oni Hyndai, star Seat... ma ne vem no, ampak men so to res takih predpotopni jajci pa še v večini zgledajo kot iz enega drugega časa. Kaj je pa narobe s Fiat Puntom 06? http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...... Vsaj zgleda še nekako normalno, pa še razmeroma dober letnik je.

Pa ne vem zakaj si toliko na bencinarja? Pri nas doma smo imeli na 10 avtomobilov, 1 bencinar in se dizli nikoli niso kvarli, tudi, če smo jih imeli samo na krajše razdalije. Servisi ugodni, prihranek pri porabi pa jasno občuten tko da mi res ni jasno, kako da eni tko navijate za bencinarje?

P.S. avto letnik 2003 je takšna starudinja, da ga boš lahko kmal registriral kot odltimerja :D Še letnik 2006 je precej v letih. Pod tem letnikom sam niti gledal ne bi. 2500EUR niti ni tako malo denarja, se že dobi čist ok letni in model. Hyndai Getz in podobna jajca pač to niso. Ma daj samo poglej ga kako je grd. Pa tut ta mantra, da bi imel majhen avto ne vem zakaj točno? Si dec al baba? Če si slednje, pa si kupi twingiča, pa boš imel majhen avto :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

Aston_11 ::

Za 2,5 jurja kupiš starega pasata. Po kvaliteti materialov pelje scat vsa ta jajca.

urli ::

Aston_11 je izjavil:

Za 2,5 jurja kupiš starega pasata. Po kvaliteti materialov pelje scat vsa ta jajca.


A to govoriš za ta predpotopni model? http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......

Hahahahah :)) najbolje, da ga gre kar muzej iskat :)) pa mene bi bilo sram sesti v te stare gare. Skor vsak cigo ma že boljša kola :)) saj avto drugače sploh ne zgleda slabo ampak letnik 1999? Ma daaaj no. Avto je star 16+ let, halooo... op verjetno kupuje čim mlajši avto ne pa oldtimerja, ki ga bo potem cele dneve šraufal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

eric_cartman ::

Aston kaj ti pomaga material, če pa lahko potem samo sediš v avtu, ker ti mašina ne dela?

amacar ::

urli je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Za 2,5 jurja kupiš starega pasata. Po kvaliteti materialov pelje scat vsa ta jajca.


A to govoriš za ta predpotopni model? http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......

Hahahahah :)) najbolje, da ga gre kar muzej iskat :)) pa mene bi bilo sram sesti v te stare gare. Skor vsak cigo ma že boljša kola :)) saj avto drugače sploh ne zgleda slabo ampak letnik 1999? Ma daaaj no. Avto je star 16+ let, halooo... op verjetno kupuje čim mlajši avto ne pa oldtimerja, ki ga bo potem cele dneve šraufal.


Mah če je avto ohranjen so tele mašine majka (kar za tega z 300k+ ne morem rečti). Js imam sicer Boro isto 1.9TDI, l. 1999, 165k prevoženih, pa je samo tankaj in vozi. Ravno včeraj imel redni letni servis (50€), mehanik je rekel, da če ga prodam je prvi kupec, ker je mašina v nulo. Prav tako karoserija, nič ne rjavi za razliko od 5 ali več let novejših avtov. Pa še mala "jajčka" ni.

Unknown_001 ::

urli je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Za 2,5 jurja kupiš starega pasata. Po kvaliteti materialov pelje scat vsa ta jajca.


A to govoriš za ta predpotopni model? http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......

Hahahahah :)) najbolje, da ga gre kar muzej iskat :)) pa mene bi bilo sram sesti v te stare gare. Skor vsak cigo ma že boljša kola :)) saj avto drugače sploh ne zgleda slabo ampak letnik 1999? Ma daaaj no. Avto je star 16+ let, halooo... op verjetno kupuje čim mlajši avto ne pa oldtimerja, ki ga bo potem cele dneve šraufal.


Kaj pa temu avtu fali? Lepo ohranjen, brez predelav, oblika dost nevpadljiva in lepa (to je še vedno subjektiven pojem), dobro se vozi, mašini tudi nič ne fali, veliko opreme, dobra izdelava notranjosti (ajd tisto usnje bi bilo treba mal namazat pa impregnirat)...

Jaz da bi kupoval bi takoj zdaj šel pogledat zadevo z mehanikom. Če bi ob ogledu v živo in po tehničnem bilo vse v redu ga kupim takoj.

Zate sicer ne vem ampak se mi ne zdi neumen nakup.

Tisti punto ki si ga nalimal je tudi fajn izbira sam po mojem ni primerljiv s passatom. Oblikovno je resda mlajši in bolj "in" pa kar je novejši. po zmoglljivostih, voznih lastnostih pa notranjosti. Sam avtomobila že v štartu nista primerljiva ker passat je poslovna limuzina višjega srednjega razreda, punto pa zgolj kompaktna kombilimuzina.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

urli ::

Kaj je problem? Letnik 1999?

GTX970 ::

SKRATKA AVTO POŠTEN TER NA NJEGA VLOŽENEGA 1500e

Diler vrgel 1500 za servise/popravila in prodaja za 2450 ?

Unknown_001 ::

urli je izjavil:

Kaj je problem? Letnik 1999?


To sploh ni neka starost. Mamo 27let star avto pri hiš lepo očuvan nič šparan po penzionersko pa še danes laufa, ko da bi ga iz salona dobil. Edin kar ne diši po ganc novem. Redno vzdrževan.

Takega passata si je znanec lastil (rabljenega) do nedavnega ker si je kasneje kupil čist novega. Avto je delal ko urca, problemov nobenih, peljalo se je pa ko šus. Mel ga je okoli 5 let. Mu je po eni strani žal prodaje, ampak kaj mu bosta 2 avtomobila, novi pa je toliko boljši in po zmogljivostih, opremi, ekonomičnosti in varnosti da opravičuje nakup ker ga namerava imeti vsaj desetletje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

urli je izjavil:

Kaj je problem? Letnik 1999?

Vsak audi/vw 1.9tdi 97-2001 je 100x bolj vzdrzljiva makina kot vse kar je prislo vn iz tovarn po l.2005.Grem stavit da ohranjen passat ali a4 1.9tdi 97-2001 z 300kkm bo zdrzal dlje in z manj okvar na cesti k un klump od puntota l.2006. Ko sem prodal svoj a4 1.9tdi 90km z 340kkm l.96 kljub starosti je se vedno bil kot nov.

Zame najboljsi avto vseh casov po golfu2:
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

Zgodovina sprememb…

urli ::

-valvoline- je izjavil:

urli je izjavil:

Kaj je problem? Letnik 1999?

Vsak audi/vw 1.9tdi 97-2001 je 100x bolj vzdrzljiva makina kot vse kar je prislo vn iz tovarn po l.2005.Grem stavit da ohranjen passat ali a4 1.9tdi 97-2001 z 300kkm bo zdrzal dlje in z manj okvar na cesti k un klump od puntota l.2006. Ko sem prodal svoj a4 1.9tdi 90km z 340kkm l.96 kljub starosti je se vedno bil kot nov.

Zame najboljsi avto vseh casov po golfu2:
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...


Saj tu se ne gre ali avto deluje super ali se kvari (posploševanje je neumno) ampak da je letnik 1999 totalna starudinja v večini primerov primerna le še za na odpad. Zate ne vem ampak mene bi se bilo sram voziti v tko stare avtu. Zgledaš slabš kot en cigo... pa mi je malo mar ali vse deluje tako kot mora.

Punto itak ni neki (ga nimam, da ne bo pomote) ampak vseeno milijonkrat bolši od teh starih gar. Tko star vozni park je sramota za Slovenijo. Zgleda ko da bi pršu v največje srbsko selo :)) pa lahko te starudinje hvalte kok hočete.:)) Avto letnik 2000 in starejši pač ne sodiji na cesto ampak v prešo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

Aston_11 ::

urli je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Za 2,5 jurja kupiš starega pasata. Po kvaliteti materialov pelje scat vsa ta jajca.


A to govoriš za ta predpotopni model? http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......
Da. Vsa ta jajca so še vedno zadaj.

urli je izjavil:

Zate ne vem ampak mene bi se bilo sram voziti v tko stare avtu.
ostale, samozavestne ljudi, pa popolnoma nič ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

69charger ::

urli: Če te ravno zanima je mnogo avtomobilov boljših iz časov pred letom 2000 kot pa te novodobne jajca, kjer crkne žarnica pa jo niti sam ne moreš zamenjat. Pri 15 let stari Hondi mi ne more ckrnit nič drugega kot žarnica, zato ga mam rajši kot pa neke italjane iz leta 2006, ki sploh niso kvalitetni.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

urli ::

Aston_11 je izjavil:

urli je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Za 2,5 jurja kupiš starega pasata. Po kvaliteti materialov pelje scat vsa ta jajca.


A to govoriš za ta predpotopni model? http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=......
Da. Vsa ta jajca so še vedno zadaj.

urli je izjavil:

Zate ne vem ampak mene bi se bilo sram voziti v tko stare avtu.
ostale, samozavestne ljudi, pa popolnoma nič ne.


Yeah, right... Za 2500€ pač dobiš že "novejši" avto in ni potrebe po kupovanju oldajmerjev. Simple as that.

69charger je izjavil:

urli: Če te ravno zanima je mnogo avtomobilov boljših iz časov pred letom 2000 kot pa te novodobne jajca, kjer crkne žarnica pa jo niti sam ne moreš zamenjat. Pri 15 let stari Hondi mi ne more ckrnit nič drugega kot žarnica, zato ga mam rajši kot pa neke italjane iz leta 2006, ki sploh niso kvalitetni.


Lej, se strinjam ampak po enaki logiki lahko lahko namesto smart phone, uporabljaš nokia 3310. Pa jo boš? Pač vse ima na nek način svoj rok trajanja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

urli ::

Tisti, ki ste mahnjeni na starudinje pa ni potrebe po kupovanju predpotopnih Passatov, dobiš za đabe predpotopni Mercedes-Benz E http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...
ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

69charger ::

urli: Zakaj pa ne, sploh pa za prvi avto... ne rabiš nevemkakšnih funkcij itd. kupiš en zanesljiv avto recimo nad letom 2000 (sem že omenil Getza ker je pač motor super) za zmerno ceno in se voziš. Ker pač je mladi šofer bo verjetno kam butnil, kaj popraskal itd. in ga ne bo nevemkaj škoda. Če pa slučajno kaj crkne je pa za take avtomobile na tone delov in še poceni so. Dokler nimaš neke službe itd. da lahko resno vzdržuješ avto brez da ti ga oči in mami popravljata je brezveze karkoli modernega. Za moj 2000 letnik avto pride olje+filter 25€, za kakšen 2006 je verjetno že x2,x3...
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

hojnikb ::

pa še atmosferski motor :)
#brezpodpisa

-valvoline- ::

urli je izjavil:

Tisti, ki ste mahnjeni na starudinje pa ni potrebe po kupovanju predpotopnih Passatov, dobiš za đabe Mercedes-Benz E http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...
ipd.

Ta model E klase je krs, rja vsepovsod,slabse k golf3. A6 in A8 npr majo aluminsko neunicivo karoserijo, a4 in passat pa fajn pocinkano plocevino.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

urli je izjavil:

Avto letnik 2000 in starejši pač ne sodiji na cesto ampak v prešo.


Oprost ampak na jok mi gre ko take klatiš. Marsikateri avto iz tistih let ni nič slabši od novodobnih. Da ne omenjam da so boljši modeli še vedno nad povprečjem. Tu govoriš kot da so to avtomobili ki slabše skup stojijo od zarjavele karjole. Kaj jim manjka da morajo na prešo? Iz ekološkega vidika je skoraj bolj sporno na vsake kvatre povsem nov avto kupit kot pa imet enga za dalj časa, pa četudi je že "out".

Daj pokaži nek odnos vendar. Pišeš v takem tonu, kot da ti edini vse veš. Ti si si očitno v glavo zabil da avto po določeni starosti nima kaj na cesti delat ker po tvoje rata pociganjen. Zdraharji niso nikjer zaželjeni, sploh pa ne taki ki provocirajo prepir iz lastnega ignorantskega razmišljanja. Z osebo, ki ni pripravljea narest kompromisa tudi pri sebi se ne more človek normalno pogovarjati.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

urli ::

69charger je izjavil:

urli: Zakaj pa ne, sploh pa za prvi avto... ne rabiš nevemkakšnih funkcij itd. kupiš en zanesljiv avto recimo nad letom 2000 (sem že omenil Getza ker je pač motor super) za zmerno ceno in se voziš. Ker pač je mladi šofer bo verjetno kam butnil, kaj popraskal itd. in ga ne bo nevemkaj škoda. Če pa slučajno kaj crkne je pa za take avtomobile na tone delov in še poceni so. Dokler nimaš neke službe itd. da lahko resno vzdržuješ avto brez da ti ga oči in mami popravljata je brezveze karkoli modernega. Za moj 2000 letnik avto pride olje+filter 25€, za kakšen 2006 je verjetno že x2,x3...


Nič ne pride x2, x3 dražje, pri tko starem bo prej obratno. Zakaj ne kupiti tako star avto? Zato, ker ni potrebe. Lahko dobiš novejšega.

-valvoline- ::

Kakovost materijalov za izdelavo avta oz sasije in motorjev so daaaaaalec slabsi pri avtih novejsega letnika kot pri pre 2000 partizanih. Enostavno ni primerjave.

urli je izjavil:

69charger je izjavil:

urli: Zakaj pa ne, sploh pa za prvi avto... ne rabiš nevemkakšnih funkcij itd. kupiš en zanesljiv avto recimo nad letom 2000 (sem že omenil Getza ker je pač motor super) za zmerno ceno in se voziš. Ker pač je mladi šofer bo verjetno kam butnil, kaj popraskal itd. in ga ne bo nevemkaj škoda. Če pa slučajno kaj crkne je pa za take avtomobile na tone delov in še poceni so. Dokler nimaš neke službe itd. da lahko resno vzdržuješ avto brez da ti ga oči in mami popravljata je brezveze karkoli modernega. Za moj 2000 letnik avto pride olje+filter 25€, za kakšen 2006 je verjetno že x2,x3...


Nič ne pride x2, x3 dražje, pri tko starem bo prej obratno. Zakaj ne kupiti tako star avto? Zato, ker ni potrebe. Lahko dobiš novejšega.

Na slabsem bos, vsak ki se malo bolj spozna na avte ti bo enako povedal.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Najbolje da vzame MB 190, letnik 85' z 500k prevoženih :)
#brezpodpisa

urli ::

-valvoline- je izjavil:

Kakovost materijalov za izdelavo avta oz sasije in motorjev so daaaaaalec slabsi pri avtih novejsega letnika kot pri pre 2000 partizanih. Enostavno ni primerjave.

urli je izjavil:

69charger je izjavil:

urli: Zakaj pa ne, sploh pa za prvi avto... ne rabiš nevemkakšnih funkcij itd. kupiš en zanesljiv avto recimo nad letom 2000 (sem že omenil Getza ker je pač motor super) za zmerno ceno in se voziš. Ker pač je mladi šofer bo verjetno kam butnil, kaj popraskal itd. in ga ne bo nevemkaj škoda. Če pa slučajno kaj crkne je pa za take avtomobile na tone delov in še poceni so. Dokler nimaš neke službe itd. da lahko resno vzdržuješ avto brez da ti ga oči in mami popravljata je brezveze karkoli modernega. Za moj 2000 letnik avto pride olje+filter 25EUR, za kakšen 2006 je verjetno že x2,x3...


Nič ne pride x2, x3 dražje, pri tko starem bo prej obratno. Zakaj ne kupiti tako star avto? Zato, ker ni potrebe. Lahko dobiš novejšega.

Na slabsem bos, vsak ki se malo bolj spozna na avte ti bo enako povedal.


Mah ne vem no. Praksa kaže drugače, imam izkušnje z veliko avti letnik 2005+ (bmw, renault, citroen, fiat, opel, vw...) in vsem je skupno, da z nobenim ni bilo večjih težav (vsi kupljeni do max. 3 leta stari). Same neke brezvezen drobnarije do cca. 100EUR-200EUR dodatnega letnega stroška (jasno poleg osnovnega vzdrževanja - olje, gume ipd.).

Unknown_001 je izjavil:

urli je izjavil:

Avto letnik 2000 in starejši pač ne sodiji na cesto ampak v prešo.


Oprost ampak na jok mi gre ko take klatiš. Marsikateri avto iz tistih let ni nič slabši od novodobnih. Da ne omenjam da so boljši modeli še vedno nad povprečjem. Tu govoriš kot da so to avtomobili ki slabše skup stojijo od zarjavele karjole. Kaj jim manjka da morajo na prešo? Iz ekološkega vidika je skoraj bolj sporno na vsake kvatre povsem nov avto kupit kot pa imet enga za dalj časa, pa četudi je že "out".

Daj pokaži nek odnos vendar. Pišeš v takem tonu, kot da ti edini vse veš. Ti si si očitno v glavo zabil da avto po določeni starosti nima kaj na cesti delat ker po tvoje rata pociganjen. Zdraharji niso nikjer zaželjeni, sploh pa ne taki ki provocirajo prepir iz lastnega ignorantskega razmišljanja. Z osebo, ki ni pripravljea narest kompromisa tudi pri sebi se ne more človek normalno pogovarjati.


Maš po svoje prav. Se bom malo umiril ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

-valvoline- ::

urli je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Kakovost materijalov za izdelavo avta oz sasije in motorjev so daaaaaalec slabsi pri avtih novejsega letnika kot pri pre 2000 partizanih. Enostavno ni primerjave.

urli je izjavil:

69charger je izjavil:

urli: Zakaj pa ne, sploh pa za prvi avto... ne rabiš nevemkakšnih funkcij itd. kupiš en zanesljiv avto recimo nad letom 2000 (sem že omenil Getza ker je pač motor super) za zmerno ceno in se voziš. Ker pač je mladi šofer bo verjetno kam butnil, kaj popraskal itd. in ga ne bo nevemkaj škoda. Če pa slučajno kaj crkne je pa za take avtomobile na tone delov in še poceni so. Dokler nimaš neke službe itd. da lahko resno vzdržuješ avto brez da ti ga oči in mami popravljata je brezveze karkoli modernega. Za moj 2000 letnik avto pride olje+filter 25€, za kakšen 2006 je verjetno že x2,x3...


Nič ne pride x2, x3 dražje, pri tko starem bo prej obratno. Zakaj ne kupiti tako star avto? Zato, ker ni potrebe. Lahko dobiš novejšega.

Na slabsem bos, vsak ki se malo bolj spozna na avte ti bo enako povedal.


Mah ne vem no. Praksa kaže drugače, imam izkušnje z veliko avti letnik 2005+ (bmw, renault, citroen, fiat, opel, vw...) in vsem je skupno, da z nobenim ni bilo večjih težav (vsi kupljeni do max. 3 leta stari). Same neke brezvezen drobnarije do cca. max. 100€ dodatnega letnega stroška (jasno poleg osnovnega vzdrževanja - olje, gume ipd.).

Praksa kaze da so glih najslabsi avti narejeni od l.2003-2007. Uberklump pri vseh znamkah.

hojnikb ::

Dj no, ne vseh avtov povzemat po famoznih 2.0TDI :)
#brezpodpisa

urli ::

-valvoline- je izjavil:

urli je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Kakovost materijalov za izdelavo avta oz sasije in motorjev so daaaaaalec slabsi pri avtih novejsega letnika kot pri pre 2000 partizanih. Enostavno ni primerjave.

urli je izjavil:

69charger je izjavil:

urli: Zakaj pa ne, sploh pa za prvi avto... ne rabiš nevemkakšnih funkcij itd. kupiš en zanesljiv avto recimo nad letom 2000 (sem že omenil Getza ker je pač motor super) za zmerno ceno in se voziš. Ker pač je mladi šofer bo verjetno kam butnil, kaj popraskal itd. in ga ne bo nevemkaj škoda. Če pa slučajno kaj crkne je pa za take avtomobile na tone delov in še poceni so. Dokler nimaš neke službe itd. da lahko resno vzdržuješ avto brez da ti ga oči in mami popravljata je brezveze karkoli modernega. Za moj 2000 letnik avto pride olje+filter 25EUR, za kakšen 2006 je verjetno že x2,x3...


Nič ne pride x2, x3 dražje, pri tko starem bo prej obratno. Zakaj ne kupiti tako star avto? Zato, ker ni potrebe. Lahko dobiš novejšega.

Na slabsem bos, vsak ki se malo bolj spozna na avte ti bo enako povedal.


Mah ne vem no. Praksa kaže drugače, imam izkušnje z veliko avti letnik 2005+ (bmw, renault, citroen, fiat, opel, vw...) in vsem je skupno, da z nobenim ni bilo večjih težav (vsi kupljeni do max. 3 leta stari). Same neke brezvezen drobnarije do cca. max. 100EUR dodatnega letnega stroška (jasno poleg osnovnega vzdrževanja - olje, gume ipd.).

Praksa kaze da so glih najslabsi avti narejeni od l.2003-2007. Uberklump pri vseh znamkah.


Treba je paziti, da ne vzameš čisto prvih modelov iz serije. Drugače imam pa izkušnje z BMW, Opel in Fiat narejenimi leta 2006 in z nobenim ni bilo večjih težav. Trenutno imam pa Renault 2010 in tudi ni nobenih težav (že 2 leti). Vem pa da pravijo, da moraš biti previden pri določenih renault modelih letnik 2005, 2006 ampak to je čist odvisno od posameznega modela (se verjetno pri vseh znamkah najde kakšen tak model ampak se pač pred nakupom pozanima, kako ok je mašina itd... saj to so že stari avtomobili in so vsi podatki že ven).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

-valvoline- ::

Mene bi bilo strah se podat na daljso pot v teh novodobnih jajcih. Resno.

GTX970 ::

hojnikb je izjavil:

Najbolje da vzame MB 190, letnik 85' z 500k prevoženih :)

Mb 200d W124 !
ali golf 1 tas.

Preživi vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

hojnikb ::

GTX970 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Najbolje da vzame MB 190, letnik 85' z 500k prevoženih :)

Mb 200d W124 !
ali golf 1 tas.

Preživi vse.

Al pa to ja :)
Uber alles motorji.

-valvoline- je izjavil:

Mene bi bilo strah se podat na daljso pot v teh novodobnih jajcih. Resno.

A zato, ker ga nemorš več sam pošraufat ? :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

urli ::

-valvoline- je izjavil:

Mene bi bilo strah se podat na daljso pot v teh novodobnih jajcih. Resno.


Kr neki, res, kr neki. Nevredno komentarja.

mihec87 ::

Pri nakupu vzami tudi v obzir ostale stroške ki se jih ob nakupu spregleda potem pa tepejo(nakup je samo del stroška)...
-gume nek mali avto ma ponavadi cenejše kot pa nek pasat
-porabo
-zavarovanje,registracija itd..

Da ne bo tako ko kikje ko se nabavi neka vlka "makina" pol pa ni dnarja in se kupuje zanič gume ali pa celo par let stare gume z bolhe, ali pa žre ko pijanc in potem stoji na dvorišču okol pa se fura avto mame,očeta ko manj pije...

Na amzs majo opcijo pregleda avta...

Siddh ::

Za malo denarja glej samo majhne avte, nič večjega kot kakšen golf ali megan, takoj ko je avto večji je vzdrževanje dražje. Recimo ustrezne gume, zavorne ploščice in diski so za večje avte in avte višjih razredov ponavadi občutno dražje. Recimo, če se odločiš za bencinarja ti znam povedat, da je 1.2 mašina v renault clio, twingo odlična, poceni vzdrževanje, ogromno še jih vidiš na cestah s preko 200k kilometrov pa še vedno tečejo odlično. Od fiata tudi, če pa nočeš evropskih avtov pa vzameš japonske, korejske malčke. Dostikrat dobiš novejši letnik za isto ceno. Recimo polo pa je dober samo dizel, ampak potem ni za kratke ture. Pa še poceni ni v primerjavi z drugimi.

Sam sem v podobni situaciji pa razmišljam, da bi kupil clia 1. ali 2. generacije z 1.2 motorjem. Imam nekaj kolegov, ki imajo te avte pa noben nima večjih težav, registracija, vzdrževanje pa je poceni. Poraba je tudi zmerna, dokler ne voziš po avtocesti. Glej, da boš za avto dal okrog 1500EUR pa ti potem ostane še 1000EUR za dobre gume, kakšen preventivni servis ob nakupu, zavarovanje in registracijo.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()
««
3 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

začetni avto

Oddelek: Na cesti
283693 (2787) GrimReaper
»

Manjši avto

Oddelek: Na cesti
122780 (2532) Bud_Bundy
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26141055 (31162) matobeli
»

Nakup rabljenega vozila (cca. 6000 EUR)

Oddelek: Na cesti
173396 (2613) Kasali

Več podobnih tem