» »

Izkušnje s trgovino moj-tv.com

Izkušnje s trgovino moj-tv.com

tabla ::

Ima kdo izkušnje s trgovino moj-tv.com? Se tam splača kupiti?

mrdaco ::

Jaz sem mojga Philipsa kupil preko njih. Moram rečt da nisem imel nobenega problema, sem poklical če je na zalogi, plačal preko položnice, čez 2 dni me je TV čakal v hodniku (prevzela ga je tašča). In to je to. Pa že leto in pol uživam ob gledanju.

max687 ::

Jaz imam slabo izkušnjo. Pri njih sem naročil tv, plačal predračun in čakal skoraj 2 tedna. Potem dobim na email, da so televizor prejeli, ampak je prišel v tako poškodovani embalaži, da so ga zavrnili. Žal pa mi drugega niso mogli dobaviti, ker tak model ni bil več dobavljiv. Naslednji dan vidim na njihovi spletni strani isti model po precej višji ceni, in seveda še vedno dobavljiv. Sem se pozanimal. Dobavljivost 5-9 delovnih dni. Torej sem doživel nateg? Mislim da ja in pri njih ne kupim ničesar več. Vsaj denar sem dobil takoj povrnjen.

shadeX ::

Kje točno si bil potem nategnjen? Toliko so bili korektni, da ti niso poslali poškodovanega TV-ja, denar pa si dobil nazaj.

V čem je problem?

fikus_ ::

Domnevam, da so ugotovili, da so prepoceni prodali TV. Nateg?! Prej bi rekel šalabajzerji!

Magic1 ::

Zato pa imajo najnižje cene za določene TVje, ker konstantno lovijo neko minimalno maržo. Sem spremljal cene za Philips 55pus7503 okoli novega leta in je cena postopoma zrasla iz 590€ do 680€.
Magic

PoStrah ::

max687 je izjavil:

Jaz imam slabo izkušnjo. Pri njih sem naročil tv, plačal predračun in čakal skoraj 2 tedna. Potem dobim na email, da so televizor prejeli, ampak je prišel v tako poškodovani embalaži, da so ga zavrnili. Žal pa mi drugega niso mogli dobaviti, ker tak model ni bil več dobavljiv. Naslednji dan vidim na njihovi spletni strani isti model po precej višji ceni, in seveda še vedno dobavljiv. Sem se pozanimal. Dobavljivost 5-9 delovnih dni. Torej sem doživel nateg? Mislim da ja in pri njih ne kupim ničesar več. Vsaj denar sem dobil takoj povrnjen.



ugibam da si naročil philips 55 inch 8503? =) res je bila cena napačna ker je bila celo nižja od 49 inčnega modela tudi sam sem želel naročit vendar sem vedel da se bodo nekako izgovorili iz naročila, ker se je na daleč videlo da so verjetno ceno brez ddv ali njihovo nabavno celo not vnesli.

če mene vprašaš naroči po polni ceni isti TV in če ti odobrijo dostavo jim pošlji oba naročila in povej da jih boš prijavil, ker po zakou ti morajo prodati stvar po tisti ceni po kateri si se dogovoril prvič, torej po nižji.
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

scipascapa ::

vam stran sploh dela?

Unauthorized

This server could not verify that you are authorized to access the document requested. Either you supplied the wrong credentials (e.g., bad password), or your browser doesn't understand how to supply the credentials required.

Additionally, a 401 Unauthorized error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Zgodovina sprememb…

Lightning ::

Moje izkušnje z Moj-tv so dobre, še zlasti glede reklamacije. Naročil sem TV in sem dobil dvakrat poškodovanega (enkrat zlomljen ekrat, drugač kar odprto ohišje, kjer se je lahko v notranjost ohišja videlo, bil šokiran kar), no v tretje je končno uspelo, če tudi takrat je bila embalaža poškodovana. Očitno to mečejo. To pa je potekalo prek Madžarske, firme Extreme digital. Kontaktna oseba je bil Dejan VORŠIČ kateri je tudi na Faceboku in mi je pomagal glede reklamacije in vsega, za kar mu je gre velika zahvala in zagnanost, da te ne pusti na cedilu.

Tudi sam sem opazil da ni več na voljo te strani, vendar na žalost nikjer ni objavljen razlog. Lahko pa se ga vpraša preko Facebooka. 8-)

scipascapa ::

prenavljajo.

Lightning ::

Hvala za to informacijo, če je temu res tako.

G R T ::

Lightning je izjavil:

Moje izkušnje z Moj-tv so dobre, še zlasti glede reklamacije. Naročil sem TV in sem dobil dvakrat poškodovanega (enkrat zlomljen ekrat, drugač kar odprto ohišje, kjer se je lahko v notranjost ohišja videlo, bil šokiran kar), no v tretje je končno uspelo, če tudi takrat je bila embalaža poškodovana. Očitno to mečejo. To pa je potekalo prek Madžarske, firme Extreme digital. Kontaktna oseba je bil Dejan VORŠIČ kateri je tudi na Faceboku in mi je pomagal glede reklamacije in vsega, za kar mu je gre velika zahvala in zagnanost, da te ne pusti na cedilu.

Tudi sam sem opazil da ni več na voljo te strani, vendar na žalost nikjer ni objavljen razlog. Lahko pa se ga vpraša preko Facebooka. 8-)

Hahaha in temu ti praviš dobre izkušnje. Trikrat dobiš stolčen TV, zlomljen ekran...
Mislm drama, nč čudnega da nas potem nategujejo kolkr nas morejo, če imamo take kupce, ki poleg tega da dobi razbit TV, še vedno hvalijo omenjeno trgovino.
Kaj vse ne prebere človek na forumih. Res smo kekci, da ni večjih.

Lightning ::

No očitno nisi toliko informiran o tej družbi, zato ni čudno, da so eni kekci ja. Ti bom obrazložil, ker očitno rabiš malce več podrobnosti, da lahko na koncu sklepaš.

Ta fant iz MOJ TV je bil posrednik in ni on kriv, da sem dobil dvakrat uničen TV, ampak dobavitelj, ki je iz Madžarske, in sicer firma Extreme Digital. Torej gre prevoz preko te države, Hrvaške in sem. Kaj delamo med tem transportom (mečejo TV-je, itd.) ne vem.

Je pa res, da je Moj TV eden izmed ugodnejših ponudnikov oziroma posrednikov pri nabavi TV. Upam, da sedaj razumeš, da preko Moj TV ko sem naročil, niso oni meni dostavili neposredno, ampak prek firme. Govorim pa o tem, da je MOJ TV brez problema reklamiral pri dobavitelju, bil vedno na razpolago in tako dalje ter nisem imel nobenih slabih izkušenj z njimi. To je to

Ne bit kekec 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lightning ()

mat xxl ::

Ja jaz sem od njih že ene 3 kose kupil, zadnjega 2016 in vedno so mi osebno pripeljali blago, ki so ga oni sami iz DE pripeljali. Tudi, ko ki je Samsung crknil je šla garancija BP tu na našem servisu.....

Lightning ::

No si videl GRT a. k. a. Lolek bolek, tudi uporabnik mat xxl ima zelo dobre izkušnje z njimi, kakor vsi drugi, glede na to, da jih nihče ne graja. Tako da ne bit taki lolek GRT.

buttcrack ::

moja izkušnja je sicer tudi že par leta stara, ampak brez pripomb. dostava na dom ob (z moje strani) določenem terminu. Reklamacij oz. servisa pa nisem potreboval... Ko bo treba trenutno menjat, bom brez pomisleka ponovo pogledal na to stran (ko bo/če bo online) za ceno...

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

extreme digital spletna trgovina (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
466180933 (5648) tikitoki
»

Sestavi.si Izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8821176 (5441) neocodexx
»

Spletna trgovina edigital

Oddelek: Kaj kupiti
329863 (5286) SuperVeloce

Več podobnih tem