Prijavi se z GoogleID

» »

Izkušnje s trgovino moj-tv.com

Izkušnje s trgovino moj-tv.com

tabla ::

Ima kdo izkušnje s trgovino moj-tv.com? Se tam splača kupiti?

mrdaco ::

Jaz sem mojga Philipsa kupil preko njih. Moram rečt da nisem imel nobenega problema, sem poklical če je na zalogi, plačal preko položnice, čez 2 dni me je TV čakal v hodniku (prevzela ga je tašča). In to je to. Pa že leto in pol uživam ob gledanju.

max687 ::

Jaz imam slabo izkušnjo. Pri njih sem naročil tv, plačal predračun in čakal skoraj 2 tedna. Potem dobim na email, da so televizor prejeli, ampak je prišel v tako poškodovani embalaži, da so ga zavrnili. Žal pa mi drugega niso mogli dobaviti, ker tak model ni bil več dobavljiv. Naslednji dan vidim na njihovi spletni strani isti model po precej višji ceni, in seveda še vedno dobavljiv. Sem se pozanimal. Dobavljivost 5-9 delovnih dni. Torej sem doživel nateg? Mislim da ja in pri njih ne kupim ničesar več. Vsaj denar sem dobil takoj povrnjen.

shadeX ::

Kje točno si bil potem nategnjen? Toliko so bili korektni, da ti niso poslali poškodovanega TV-ja, denar pa si dobil nazaj.

V čem je problem?

fikus_ ::

Domnevam, da so ugotovili, da so prepoceni prodali TV. Nateg?! Prej bi rekel šalabajzerji!

Magic1 ::

Zato pa imajo najnižje cene za določene TVje, ker konstantno lovijo neko minimalno maržo. Sem spremljal cene za Philips 55pus7503 okoli novega leta in je cena postopoma zrasla iz 590€ do 680€.
Magic

PoStrah ::

max687 je izjavil:

Jaz imam slabo izkušnjo. Pri njih sem naročil tv, plačal predračun in čakal skoraj 2 tedna. Potem dobim na email, da so televizor prejeli, ampak je prišel v tako poškodovani embalaži, da so ga zavrnili. Žal pa mi drugega niso mogli dobaviti, ker tak model ni bil več dobavljiv. Naslednji dan vidim na njihovi spletni strani isti model po precej višji ceni, in seveda še vedno dobavljiv. Sem se pozanimal. Dobavljivost 5-9 delovnih dni. Torej sem doživel nateg? Mislim da ja in pri njih ne kupim ničesar več. Vsaj denar sem dobil takoj povrnjen.

ugibam da si naročil philips 55 inch 8503? =) res je bila cena napačna ker je bila celo nižja od 49 inčnega modela tudi sam sem želel naročit vendar sem vedel da se bodo nekako izgovorili iz naročila, ker se je na daleč videlo da so verjetno ceno brez ddv ali njihovo nabavno celo not vnesli.

če mene vprašaš naroči po polni ceni isti TV in če ti odobrijo dostavo jim pošlji oba naročila in povej da jih boš prijavil, ker po zakou ti morajo prodati stvar po tisti ceni po kateri si se dogovoril prvič, torej po nižji.
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

scipascapa ::

vam stran sploh dela?

Unauthorized

This server could not verify that you are authorized to access the document requested. Either you supplied the wrong credentials (e.g., bad password), or your browser doesn't understand how to supply the credentials required.

Additionally, a 401 Unauthorized error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Zgodovina sprememb…

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina 21run

Oddelek: Loža
381939 (193) 7tom1ja
»

Sestava Pc-ja - čas sestave pri različnih podjetjih

Oddelek: Kaj kupiti
203131 (2536) NewAgeisHere