» »

prenosnik se pregreva, neodzivnost

prenosnik se pregreva, neodzivnost

king 12 XD ::

Pozdravljeni. Imam sledec problem, ki pa po vsej verjetnosti ni povezan z zamasenim prenosnikom (prah). Prenosnik je star par mesecev. Sicer pa Asus n76v 8gb rama i7 proc. Problem je nastal ko je zaštekal internet med gledanjem serije, odklopim internet kabel in priklopim pa napise (win8) windows je naletel na neko tezavo in da se bo resetiral... se resetira in me vrze v bios iz katerega nisem mogel ven dokler nisem ugasnil prenosnika s tipko in ga potem nazaj prizgal... potem sem prisel normalno v windows in takrat je internet delal priblizno 10 minut in nato spet konec... ugasnem se enkrat in prizgem internet ne dela sploh, v desnem spodnjem kotu kaze normalno ikono kot da je internet povezan normalno... nalozen imam tudi connectify program ki oddaja wifi signal naprej in mi na telefonu normalno dela omrezje iz mojega prenosnika, le na prenosniku ne nalaga nobene strani se vedno... sem ga dal cistit takoj... Vseskozi se cuti da je zelo vroc, ven piha vroc zrak ceprav ne delam nic na njem, kaksni predlogi?

dukedl ::

zalaufi tole http://www.alcpu.com/CoreTemp/ pa poglej temperature.
lp dukedl

king 12 XD ::

Sem dal gor z drugega kompa, vsa jedra delajo na 100%, tenperature od 88 do 94... Povezano z virusom sigurno ker cel rac. dela dosti pocasneje kot bi moral, sem spucal pa ni naslo nobenih virusov

dukedl ::

probi še tole http://live.sysinternals.com/ , prenesi dol procexp.exe in poglej katera zadeva ti kuri cpu. pa ubij..in pa pogooglaj za rešitev kako se spuca.
lp dukedl

king 12 XD ::

Sem naredu restore je bla ravno danes restore tocka ob pol 3h popoldne in zdej dela normalno, hvala vseeno!:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik povezan s spletom prek Wifi, strani se ne naložijo

Oddelek: Omrežja in internet
365858 (5250) TAA66
»

Počasen internet preko youtuba

Oddelek: Omrežja in internet
6962 (770) Cancer
»

Tema na ekranu...

Oddelek: Pomoč in nasveti
18944 (840) Twixz
»

Ženska za računalnikom, prosim za pomoč :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7818513 (16408) pobalinka2
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246183 (19860) R33D3M33R

Več podobnih tem