» »

Projekt: Jankovič in Mercator

Projekt: Jankovič in Mercator

mlakar ::

Pri podjetništvu mamo za nardit obširn povzetek enega članka in jst mam Jankoviča in Mercator, sam zdej ne najdm nobenga pamtnga članka o tem! Kje se bi dal kej pamtnga dobit, al pa če ma kdo že kej tazga al pa pudobnga narjen!

Ej hvala za pomoč

LP
  • spremenil: mlakar ()

ali3n ::

Poklič "Zokija" oz. njegove podrejene... pa jim povej svoj problem. Pomojem ti bodo z veseljem pomagali.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

mlakar ::

ja pomoje bo zoki tolk prjazn, da mi jo bo kr sam napisu, kako nateguje folk:D :D :D

LP

ali3n ::

Čist resno sem mislil - poklič v Mercator... Zoki verjetn nima časa za take stvari... kdo drug pa morda ima...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

OldSkul ::

Kaj pa bi točno rad? Kako deluje Mercator al kaj?
Ker moj fotr dela tam in ga pozna.

mlakar ::

Rabm en članek, star največ pol leta, pogoj pa je samo ta da ma zvezo z podjewtnistvom, bančništvom, ali ekonomijo, da ni recmo kako Janko lovi ribe:D. In potem moram jst ta članej analizirat in iz tega narediti seminarsko nalogo, ki mora obsegat do 5 strani.

sadarj79: A ma mercator mogoče kakšn fabrški časpbis?

LP

ali3n ::

Sej nek "časopis" vsake tolko časa pošljejo (vsem?) gospodinjstvom. Tam mal poglej;
Drugače pa poglej npr. Gospodarski vestnik online - tam sem našel par člankov... npr. Internacionalizacija trgovcev: Primerjava med Wal-Martovo in Mercatorjevo strategijo
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

OldSkul ::

Ja ima.Imenuje se Mercator, tam bi se dalo ogromno dobiti, samo jest nimam nobene št. doma razen zadnje, pa še ta je najbrž v smeteh.
Ali pa recimo Gospodarski vestnik je ena dobra revija.

mlakar ::

ej full hvala, tale članek Internacionalizacija trgovcev: Primerjava med Wal-Martovo in Mercatorjevo strategijo je odličen!

HVALA obema!


LP

ali3n ::

no problem... sicer jih je pa več... iskalni niz je Mercator (lahko probaš tudi "Zoki":D ); pa dobro napiši!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

OldSkul ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

mlakar ::

A kdo mogoče pozna kakšn članek na temo Ali naj bodo trgovine v nedeljah in praznikih odprte!
Jst ga nism zasledu nikjer;((

LP

mlakar ::

helow!!

Nujno rabm še eno pomoč, k drugač se mi bo utrgal!!!

Začev sm pisat projekt na temo, ki ste mi jo našl na tem naslovu, ampak se je zdej kr naenkrat ne da več odpret, oziroma napiše

Trenutno ste prijavljeni kot gost. Vaša uporabniška raven ne zadošča za ogled izbrane vsebine.
pol sm se pa še brezplačno prjavu pa še zmer ne dela!!!


A bi mi lohk prosm en hitr poslov na moj mail un čank, če lohk do do nega pride!!! Jst ma to do jutr za napisat, pa sm šele na sredin, BUTEC:D :D


Ej res hvala!

LP

OldSkul ::

Meni tudi ne dela.
Ampak a ni zadnjič delalo!:D

mlakar ::

Ja itak zanč je normaln delal!!!

A ma kdo mogoče ta člank shranan, al pa da mu dela pod priljubljeno!

Ja res bi biv full hvaležn unmu k mi tko zrihta0:)

LP

ali3n ::

Tudi meni javi, da je članek plačljiv. ;(

Probi tole:
Za vse dodatne informacije se obrnite na admin@gvrevije.si ali pokličite na 080 10 50.

oziroma pokliči na GV.. pa jambrej... :-)))
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

BigWhale ::

Banzai!

Pa glej da ne pozabis omeniti se kako se jim je obnesel prehod iz Win sistemov na Linux... ;> To bi moral vsak podjetnik vedet.. :P

--
BigW!

OldSkul ::

Moj fotr je sicer naročen na gospodarski vestnik toda nima pa gesla in uporabniškega imena do dostopa do internetne izdaje oz. do celih člankov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prodaja Merkatorja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
29553423 (32682) LeQuack
»

Keeps coming back...Mercator (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
896744 (4709) upirna
»

Mercator vs Spar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1209041 (7378) Tear_DR0P
»

Mercator in Mladina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
534740 (3668) DavidJ
»

Kaj storiti, ko ti nekdo (SiOL) "ukrade" TVOJ članek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
976696 (4006) kuglvinkl

Več podobnih tem