» »

Mercator in Mladina

Mercator in Mladina

1
2
»

Avenger ::

Grem v pondelk še v en drug Mercator, pa bom pol povedu.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

whatson ::

Je pa zanimiva whatsonova ugotovitev, da je Mladina v bistvu Kučanova... glede na to, da sta Kučan in Jankovič prijatelja, me zanima zakaj bi jo res nehali prodajati. Aja, tukaj nastopi teorija zarote, ki pravi, da je to samo navidezno, zato, da bi izgledalo a) kot da sta Jankovič in Kučan skregana in/ali b) da Mladina ni Kučanova.


Mladina je Kučanova. Spremljam in berem (ne preberem) jo že dosti let. Je treba primerjat politična obdobja (predvolilna) z nepolitičnimi. Bojda da je Kučanov zet (kao) celo v uredništvu Mladine.

Kot je Demokracija skrajno desna, je mladina skrajno leva. Se vidi v odnosu do cerkve, opozicije, nekaterih posameznikov itd. Mag je recimo desnosredinski.


Thomas & Matthai:
Tukaj je nesmotrno delat povezavo z Jankovičem. V tem primeru je Mladino iz polic umaknila poslovodkinja neke trgovine. Njena osebna odločitev. Drugod se prodaja.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Thomas ::

Whatson - quite possible.

Sploh se mi zdi poslovanje "mojega najboljšega soseda", kakor ga gledam kot kupec, precej nenavadno in zanimivo. Poslovodkinje imajo mogoče kar precej avtonomije. Samo smo off topic.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

DavidJ ::

Glede na to kakšne članke se je dalo prebrati v Mladini v času, ko se je pripravljala Slovenija na osamosvojitev, je izredno leva.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Konec je z Janšo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8216540 (14632) Gandalfar
»

Brezplačnik Ekspres (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11213929 (11245) Libertarian

Zoran Janković - slovenski mesija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17718437 (12595) Gandalfar
»

Matej Lahovnik izstopil iz Zaresa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16625041 (20852) noraguta

Več podobnih tem