» »

Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile

««
50 / 86
»»

Malajlo ::

Vpraš pri SportsTrackerju, zakaj samo določeno število vaj synca. Pa zakaj jim ne dela v drugo. Ali pa spiši svojo aplikacijo. Ali pa začni uporabljati delujočo. Ali pa res piši MS, da naj že zrihtajo ta SportsTracker. Možnosti milijon.

loveJDM ::

majlo je izjavil:

Windows phone ni za take,ki se morajo na šihtu med pavzo sodelavcem hvalit koliko so prelaufali pred 4imi meseci(zakaj drugače bi rabil podatke shranjene na fonu,če so na netu in imaš še grafe zraven itd.???).



Zakaj pol rabimo na telefonu elektronsko pošto in ostale pizdarije, saj mamo vse na netu


Kaj še pošto drugim kažeš na šihtu al zakaj si to napisal zdaj :)?

Ne pač ni mi jasno zakaj hočeš met stare podatke na fonu?Res tak 2min razmišljam pa mi ne gre v glavo,kaj ti bo zdaj v življenju pomagala tista vaja NA telefonu ki so jo izvedel pred dvema mesecema?Mislim za sebe da si spremljaš napredek itd imaš na kompu lepši pregled al ne?Pa ne branim nobenega,če se mene vpraša je MS tak kurac da večjega ni...ti povem stari,tvoja lumia ni vredna 50€...dam ti 70€ pa priem jutri.Lej reši se tega sranja hitro

majlo ::

Kake podatke hočem met na telefonu nobenega nič ne briga, če jih hočem met je to moja odločitev. Ne pa da mi nekdo razlaga da telefon ni za mene, ker hočem jaz te podatke met!!! Pa če jih kažem sebi, sodalavcem ali bilo komu, magari si ga grem na roke metat ob teh podatkih. Samo ker hočem te podatke met pol windows phone ni za mene!!!

Še malo pa bo mi nekdo rekel, da windows phone ni za mene, ker mam gor slike froca, ki sem jih naredil pred 4 meseci. Da bi jh na šihtu med pavzo mogoče pokazal sodelacvu?

loveJDM ::

majlo je izjavil:

Kake podatke hočem met na telefonu nobenega nič ne briga, če jih hočem met je to moja odločitev. Ne pa da mi nekdo razlaga da telefon ni za mene, ker hočem jaz te podatke met!!! Pa če jih kažem sebi, sodalavcem ali bilo komu, magari si ga grem na roke metat ob teh podatkih. Samo ker hočem te podatke met pol windows phone ni za mene!!!


Ja sej drugega razloga menda res ni...Kje v življenju prideš v situacijo,da rabiš nujno vpogled v zapisek treninga ki si ga opravil pred tremi meseci?

klinker ::

Sej preberes zadnjih 10 strani in vidis da je 70% postov o samih tezavah.
Samo jebiga...enim je ok, za tiste 2-3 stvari ki delajo normalno :)
Ni cudno da je dodatno padlo ze tako nikakvo st. uporabnikov, konpa je zadeva na nivoju androida 2.3, pa se to ne.

loveJDM je izjavil:

majlo je izjavil:

Kake podatke hočem met na telefonu nobenega nič ne briga, če jih hočem met je to moja odločitev. Ne pa da mi nekdo razlaga da telefon ni za mene, ker hočem jaz te podatke met!!! Pa če jih kažem sebi, sodalavcem ali bilo komu, magari si ga grem na roke metat ob teh podatkih. Samo ker hočem te podatke met pol windows phone ni za mene!!!


Ja sej drugega razloga menda res ni...Kje v življenju prideš v situacijo,da rabiš nujno vpogled v zapisek treninga ki si ga opravil pred tremi meseci?


In pol imas se take idiotske odgovore...tipicne za uporabnike idiotskih polizdelkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

andromedar ::

majlo je izjavil:

Kake podatke hočem met na telefonu nobenega nič ne briga, če jih hočem met je to moja odločitev. Ne pa da mi nekdo razlaga da telefon ni za mene, ker hočem jaz te podatke met!!! Pa če jih kažem sebi, sodalavcem ali bilo komu, magari si ga grem na roke metat ob teh podatkih. Samo ker hočem te podatke met pol windows phone ni za mene!!!

Še malo pa bo mi nekdo rekel, da windows phone ni za mene, ker mam gor slike froca, ki sem jih naredil pred 4 meseci. Da bi jh na šihtu med pavzo mogoče pokazal sodelacvu?


Z win phonom jaz sigurno ne bi slikal froca...MSju ne moreš zaupat, da teh slike ne bo uploadal kar nekam :)
Oz, da se popravim...MSju ne moreš zaupat. Ničesar.
Eni pač ne razumejo, da v 21. stoletju ni sprejemljivo, da ti prodajo telefon in ga na vse pretege hvalijo...pol pa pol stvari ne deluje. Niti taka banalna funkcionalnost, kot je budilka...ali da telefonu ne moreš zaupat, da čez noč ne bo spil 80% baterije (za nič). Očitno tudi MSjeva aplikacija za OneDrive ne dela bolje kot sam njihov sistem.

Telefon je za telefonirat. To recimo trenutno WP še zna (fingers crossed). Tu se pa zadeva očitno skoraj da že konča.

To, da SportsTracker sploh ostaja za ta sistem, je itak čudež. Popravljali ga verjetno ne bodo - se ne splača.
Eh?

loveJDM ::

Človek pride v temo pa napiše kak je kurac vse skupaj...ja pizda kaj naj mi čudeže zdaj delamo tu na forumu.

Povej mi kaj si pričakoval zdaj od ostalih ki spremljajo to temo da bodo zdaj storili?Da ti damo vsak 50€ pa povrnemo kupnino?Ker kaj druga ti res ne moremo.Če je app tak ga mi ne moremo popravit,če je OS tak pač je,kaj naj zdaj mi...Če te onedrive jebe ti tudi mi nič ne moremo pomagat.

majlo ::

Sam microsoft me tu niti pretirano ne moti, pač naredili so nek izdelek, se mi ne dopade, oziroma ne deluje kot je pričakovano. Pač probal sem, se opekel, zgodba končana. Motijo me osebki, ki o stvari nimajo pojma, oziroma pol nekaj zagovarjajo, še sami ne vedo zakaj.

mimogrede, na androidu je sport tracker delal brez problema...
Ostalo, kar še pogrešam oziroma me moti:

Amis mobia, na androidu so imeli posebaj aplikacijo, na WP še mi ni uspelo usposobit prek nobenega brskalnika.
Torque, še nisem pretirano gledal, verjetno obstaja kaj podobnega, sem imel za čekiranje napak v avtu.
Maps, na androidu sem mel navigon. Kaže pot ko vtipkam naslov, ampak včasih ko potem grem po izbrani poti, in uporabim kaki obvoz oziroma bližnjico, ne preklopi avtomatsko na pot, oziroma je poišče samodejno (nekaj sprašuje oziroma hoče potrditev). Če sem na navigonu kako križišče prej zavil, mi je avtomatsko spet poiskal pot. Tu dopuščam možnost, da je kje kaka nastavitev v programu še za spremenit in bo pote drugače. Ampak nisem se še v to poglabljal, ker sem navigacijo samo testiral, pa še to na motorju, kjer nisem imel možnosti klikat po ekranu med vožnjo, ni pa se mi dalo ustavljat. Pač sem bil bolj zadovoljen z navigonom.
ni aplikacije mBank@net, za pregled računa bi moral na splet.

loveJDM ::

Dobro,te še 1x vprašam...kaj naj zdaj mi uporabiki WPja naredimo oziroma kaj je bil cilj tvojega prispevka?

karafeka ::

majlo, v bistvu imaš srečo... da nisi 950tke dobil, ko je prišla ven. To bi šele jamral. Od takrat je Microsoft sam sistem zelo popravil in izboljšal.

Glede na to, da je cena sedaj 300€ z vključenim continuum dockom, je ta telefon vreden nakupa, če zanemariš dejstvo, da je tržni delež w10m 0.6%, kar pomeni manjko aplikacij in interesa razvijalcev in da MS opušča serijo Lumia.

majlo ::

loveJDM je izjavil:

Človek pride v temo pa napiše kak je kurac vse skupaj...ja pizda kaj naj mi čudeže zdaj delamo tu na forumu.

Povej mi kaj si pričakoval zdaj od ostalih ki spremljajo to temo da bodo zdaj storili?Da ti damo vsak 50€ pa povrnemo kupnino?Ker kaj druga ti res ne moremo.Če je app tak ga mi ne moremo popravit,če je OS tak pač je,kaj naj zdaj mi...Če te onedrive jebe ti tudi mi nič ne moremo pomagat.


Mogoče sem pričakoval malo več zdrave pameti, ampak je tu verjetno ne bom našel. Ker pač v življenju nujno rabimo samo klicanje, smsi niso več nujni, ter tudi ostale aplikacije, niti ni nujno da se zjutraj zbudim (pač v življenju ne rabim nujno budilke), pač telefon popaca 80 % baterije čez noč. ŠE malo pa boš rekel da Microsoft skrbi za moj lepotni spanec:D

Se mi zdi, da sem nekje v temi videl, da nekdo hvali WP, ker ni aplikacij za njega, kar naj bi bila prednost, ne bom pa trdil, da si bil to ti;)

loveJDM ::

Ne nisem bil jaz,se pa tudi jaz spomnim tega...bilo je pa na partisu se mi zdi.

Še vedno pa ne vem kaj si pričakoval da se bo spremenilo po tvojem postu?O kaki zdravi pameti ti govoriš?Lej tudi če ti hoče kdo pomagat ti ne more...Sej niso na tem forumu avtorji OS-a oziroma sportstrakcerja.Prodaj fon pa čao...Problem solved.

majlo ::

loveJDM je izjavil:

Ne nisem bil jaz,se pa tudi jaz spomnim tega...bilo je pa na partisu se mi zdi.

Še vedno pa ne vem kaj si pričakoval da se bo spremenilo po tvojem postu?O kaki zdravi pameti ti govoriš?Lej tudi če ti hoče kdo pomagat ti ne more...Sej niso na tem forumu avtorji OS-a oziroma sportstrakcerja.Prodaj fon pa čao...Problem solved.


Ne vem kaj si ti pričakoval, ti si me napadel kaj mam za kazat sodelavcem vaje oziroma kaj jih sploh rabim.
Še enkrat če hočem jaz neke podatke met, koji kurac tebe briga razlog, in ali jih nujno potrebujem ali ne? Ker boš ti drugič nekaj slikal z telefonom, pa drugi dan ne boš več našel slik. Ker jih pač nujno ne potrebuješ.

Vidim da nikamor ne pridemo, tak da se umikam it teme, pač verniki so verniki.

Lp

loveJDM ::

Ja jaz ko slikam shranim na internal storage ali pa SD,onedrive je kurc,ker ravno te nebo omrežja ipd...lej dokler je na tvojem fonu je na tvojem fonu,te oblačne storitve pa naj majo oni za sebe.

klinker ::

Je pa prav da se napise kak drek od naprav so zadnje varjante WPja, da se se kdo ne nafuka z nakupom.
8ka je bla res funkcionalno oskubljena, ampak je vsaj vse delalo, kar je blo in tudi odzivnost je bla vsaj za 2 razreda boljsa. 10ka pa samo nekaj melje preden odpre karkoli. Se Android mi odpre prej nekaj z OneDrive-a, kot Lumia ki ima shranjeno na svojem polnilniku. In ja, se OneDrive, MS Office in ostale MS storitve celo delujejo boljse na Androidu kot na samih njihovih napravah.
Edini WP ki je trenutno se za kupit so najcenejse varjante pod 100€ za nezahtevne uporabnike, kar je drazje je pa boljse pogledat h konkurenci.

Malajlo ::

Blah, android (5.1) je en navaden crap. Sem mislil, da bo vsaj za po netu brskat dober, pa kak yutube pogledat, pa niti tega ne zna dobro.

Anney ::

Z Lumiami je MS prenehal, 950 in 650 sta zadnja telefona, prihaja namreč Surface. Torej povzetek, linija Lumia telefonov je mrtva, Windows mobile še kako živi in bo tudi naprej, saj ga bo MS sproti razvijal, telefone bodo delali OEM partnerji, sam MS pa naj bi izdal Surface phone. Bo pa še normalna podpora za linijo Lumij.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Mitja358 ::

Simobil ima odlično ceno za moje pojme super in izredno lep telefon Lumia 650 (24 X 1€): https://www.simobil.si/telefoni/microso...

andromedar ::

Anney je izjavil:

Z Lumiami je MS prenehal, 950 in 650 sta zadnja telefona, prihaja namreč Surface. Torej povzetek, linija Lumia telefonov je mrtva, Windows mobile še kako živi in bo tudi naprej, saj ga bo MS sproti razvijal, telefone bodo delali OEM partnerji, sam MS pa naj bi izdal Surface phone. Bo pa še normalna podpora za linijo Lumij.


Nekateri ne boste nikoli spregledali. ali pa vam logično razmišljanje dela težave.
Eh?

Anney ::

Ti bom dal link, da si sam prebereš. ;)

Lumia is hardware; Windows 10 Mobile is software.
The Lumia line has failed, and Microsoft is now looking to the future with a Surface Phone. I don't see this as bad news; I see it as a fresh start for Windows phones, one that might see more success in the long run.


KLIKNI ME NEŽNO
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

andromedar ::

Anney je izjavil:

Ti bom dal link, da si sam prebereš. ;)

Lumia is hardware; Windows 10 Mobile is software.
The Lumia line has failed, and Microsoft is now looking to the future with a Surface Phone. I don't see this as bad news; I see it as a fresh start for Windows phones, one that might see more success in the long run.


KLIKNI ME NEŽNO


Glej kolega...poznam zadevo :)

Vse je stvar pogleda. Moj komentar se je nanašal na tvoj zapis "W10m še kako živi in bo še naprej živel".
W10m je mrtev, kakor koli obrneš in ne glede na to, kar MS PR stroj pravi novinarjem. V bistvu nikoli niti ni živel. Mrtev je pa za mene sistem:
- v katerem po nekaj letih razvoja ne delujejo (ali so zelo nezanesljive) osnovne funkcije, ki bi jih naj smaprtphone imel.
- za katerega ni na voljo aplikacij
- za katerega vendor pravkar ukinja daleč najuspešnejšo linijo telefonov (Lumia)
- za katerega praktično ni drugih proizvajalcev aparatov (HP ima aparat, ki pa ni namenjen smrtnikom, drugih proizvajalcev praktično ni...so samo obskurni mikro-proizvajalci)
- ima okoli 0.5% tržnega deleža (kar potegne za sabo, da nihče ne razvija aplikacij (ni uporabnikov), kar potegne za sabo, da nihče noče proizvajati telefonov).

Skratka, sistem je mrtev, ne glede na to, kar pravi MS.

Ja, MS ga bo morda kako leto še razvijal (verjetno jih k temu obvezujejo kakšne pogodbe)...kaj pa ti bo tak sistem brez aplikacij (ki so bistvo smartphona) pa veš samo ti.

Tudi Surface Phone (če kdaj res bo, MS je kolikor vem glede tega tiho - popravi me, če se motim), ne bo namenjen navadnim uporabnikom, ampak za službene telefone, ker pač nekdo hoče cel ekosistem imeti na MS platformi. Vsaj predvidene cene govorijo tej trditvi v prid.

Zdaj, kdo bi za služenje denarja hotel imeti kaj tako nezanesljivega - je pa vprašanje za milijon dolarjev.
Eh?

Anney ::

Pustimo se presenetit, vse kar se sedaj menimo in vsi osebni pogledi in mnenja so samo stvar ugibanj, kaj se bo dejansko zgodilo pa bo pokazal čas.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

ombre ::

Dejstvo je, da že nekaj časa MS cilja z Win10m na poslovne uporabnike in ne več na consumer linijo. Delali bodo samo še poslovne telefone. Koliko pa bo uspešen pri tem pa bomo še videli.
OmbreMan - Galaxy of knowledge

boolsheat ::

andromedar - z aplikacijami v prihodnosti ne bo težav, iOS most se razvija in bo kmalu dovršen, da bo app z nekaj kliki tekel na W10. Vsak razvijalec aplikacij si bo želel poleg iOS trgovine še dodatnega zaslužka preko W10 trgovine - trenutno je skupaj z Xbox One na primer nekje 400 milijonov naprav z W10 trgovino, zakaj bi si to nekdo želel izpustiti takšen trg? Na nek način je tudi v redu, da so opustili portanje Android aplikacij, tako bodo portane samo odlične aplikacije iz iOS-a, ne bo pa na milijone sekret aplikacij iz PlayStora.

andromedar ::

boolsheat je izjavil:

andromedar - z aplikacijami v prihodnosti ne bo težav, iOS most se razvija in bo kmalu dovršen, da bo app z nekaj kliki tekel na W10. Vsak razvijalec aplikacij si bo želel poleg iOS trgovine še dodatnega zaslužka preko W10 trgovine - trenutno je skupaj z Xbox One na primer nekje 400 milijonov naprav z W10 trgovino, zakaj bi si to nekdo želel izpustiti takšen trg? Na nek način je tudi v redu, da so opustili portanje Android aplikacij, tako bodo portane samo odlične aplikacije iz iOS-a, ne bo pa na milijone sekret aplikacij iz PlayStora.


 f

f

Eh?

klinker ::

Malajlo je izjavil:

Blah, android (5.1) je en navaden crap. Sem mislil, da bo vsaj za po netu brskat dober, pa kak yutube pogledat, pa niti tega ne zna dobro.


To si po moje zamesal z WP, glede na to da nima nobenega spodobnega brskalnika, se manj pa YT appa :))

Anney je izjavil:

Pustimo se presenetit, vse kar se sedaj menimo in vsi osebni pogledi in mnenja so samo stvar ugibanj, kaj se bo dejansko zgodilo pa bo pokazal čas.


To se pa popolnoma strinjam.
Jst komentiram sedanjost, za prihodnost pa upam da bo boljsa, ker roko na srce, je MS ekosistem ok, sploh za poslovno rabo.
Samo trenutno celo njihove mobilne storitve boljse delajo na konkurenci, kar je nelogicno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Branimir ::

Meni na Windows 10 Mobile nič ne manjka. Prodaja in popularnost bi bila boljša če bi naredili x86 telefon da bi lahko programe za PC uporabljal tudi na telefonu.
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

solatjek ::

Tudi meni na WP nič ne manjka, le kakšen hrošč manj bi si želel, a vseeno shajam! Sem imel prej nekaj androidov in vsak me je nekje živciral z neko nedovršeno zadevo, od osnovne kot je nedosegljivost, do tega da telefon ni zvonil, čeprav zvok ni bil izklopljen in podobne.... Več kot 1 teden brez ponovnega zagona aparata pa Android nikoli ni zržal, vsaj ti ne, ko sem jih jaz uporabljal. WP zdrži brez težav cel mesec, razen če se vmes ne posodobi, se ponovno zažene, kar se pa na androidu ni dogajalo - posodobitve namreč. Dobil si morda še eno ali max 2, ki osnovne težave itak niso odpravile, potem si zaključil. Tu se pa sistem neprestano dopolnjuje in izboljšuje, pa čeprav je mrtev :)

OvCa77 ::

solatjek je izjavil:

Tudi meni na WP nič ne manjka, le kakšen hrošč manj bi si želel, a vseeno shajam! Sem imel prej nekaj androidov in vsak me je nekje živciral z neko nedovršeno zadevo, od osnovne kot je nedosegljivost, do tega da telefon ni zvonil, čeprav zvok ni bil izklopljen in podobne.... Več kot 1 teden brez ponovnega zagona aparata pa Android nikoli ni zržal, vsaj ti ne, ko sem jih jaz uporabljal. WP zdrži brez težav cel mesec, razen če se vmes ne posodobi, se ponovno zažene, kar se pa na androidu ni dogajalo - posodobitve namreč. Dobil si morda še eno ali max 2, ki osnovne težave itak niso odpravile, potem si zaključil. Tu se pa sistem neprestano dopolnjuje in izboljšuje, pa čeprav je mrtev :)

Tudi meni nič ne manjka, prav nasprotno, dela vse kar rabim.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

boolsheat ::

Smešno je, da trolaju to uporabniki androida... Samo pogledaš po tem podforumu pa vsak drugi post piše o težavah androida:
"Telefon sam pošilja sporočila"
Toptime servis

To ni možno niti na iOS niti na WM, samo na skropucalu od androida.

"Predvsem me moti kup dodatne navlake." "Pri mojem Z5 občasno opažam, da se baterija izprazni v zelo kratkem času, ne da bi bil kak app. prižgan. Kot da se zaslon nebi ugasnil samodejno."
Sony z5 - kateri čimbolj čist android?

"Za kolega, ima Huawei P9, ne delajo mu obvestila za igre, delujejo mu pa za mail, FB (včasih), YouTube, Sporočila & to je to."
Obvestila ne delujejo, kot bi morala!

"Imam tablico Samsung Galaxy tab E. Ker bi se rad znebil par aplikacij bi tablico rootal, potem pa jo nazaj zaklenil. "
ROOT GALAXY TAB E SM-T650

"Imam S6 in posodobitev na ta zadnji android. Baterija mi je zdrzala en dan, ce sem pazil tudi dva. Zadnje 14 dni pa se mi je baterija zacela nenormalno hitro prazniti. Cez noc mi jo pobere tudi do 60%. Najvecji porabnik je Sistem Android (od 50 do 70%). Nisem namescal nobenih novih programov in karkoli spreminjal na telefonu. Ali ima kdo kaksno idejo kaj bi lahko bilo narobe?"

"Jaz pa sedaj opažam, da mi Endomondo ne beleži gps pozicije, ko ugasnem zaslon. Ko je aplikacija aktivna, piše GPS signal excellent, ko ga dam v žep in grem tečt pa ne zabeleži nobene razdalje, samo čas. Je mogoče še kdo opazil tak problem? :S"

"Pozdravljeni,
lastniki S6 (operater Simobil) prosim za pomoč. V omrežnem načinu LTE/3G/2G mi ob prekinitvi klica oz. pogovora signal za nekaj trenutkov popolnoma izgine. V načinu 3G/2G je signal vedno prisoten. Zanima me, če se to dogaja še komu... Hvala!"
https://slo-tech.com/forum/t636820/249

Android FTL.

beni ::

S Symbiana sem prešel na Windows CE, pa na Android (službena zahteva, po nekaj mesecih sem ga vrnil ...), hitro nazaj na Windows 7, 8, 8.1 in sedaj 10.
Seveda so na Windows OS prav tako pomanjkljivosti, kot na Androidu, vendar je sam OS stabilen, če ostaneš na stock romih. Jasno je, da insider preview potegne za seboj določene nestabilnosti v delovanju, kar je tudi pravilno, saj njegov namen ravno testiranje. Tudi sam imam določene težave na insiderju, na stock romu pa njih skoraj ni. Vsi, ki se igračkate z Androidom veste, da je aparat z Android OS primeren za resno uporabo le rootan, s custom romi, sicer pa je vse skupaj bolj kot ne revščina. To pomeni ravno nasprotno od Windows OS - pri Androidu si stock romi nimaš kaj veliko pomagati,pri Windows OS je sistem stabilen.

Res je, da za Windows ni toliko aplikacij kot za Android, vendar sem našel vse tiste, ki jih potrebujem.

Vsi, ki vam je mobilnik igrača, se pritožujete nad Windows OS, tisti, ki nam je mobilnik orodje, vemo kaj uporabljati. O Applu nimam pojma kako stabilno je delovanje, predvidevam pa, da zelo, sicer ne bi bil tako cenjen.

LP B.
Pojma nimam ...

Branimir ::

Meni je všeč pri Windows 10 mobile da uporabniški vmesnik oz. okolje izgleda skoraj identično kot na PC-ju npr. nastavitve.

Do sedaj se mi niti enkrat ni zgodilo, da kakšne aplikacije nisem našel za W10M.
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

BivšiUser2 ::

To si po moje zamesal z WP, glede na to da nima nobenega spodobnega brskalnika, se manj pa YT appa

Beta verzija MyTuba je kar kul pa background predvajanje ima
Vse aplikacije so kar spodobne, še celo, če niso official.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Branimir ::

Pa še ena dobra aplikacija Tubecast for youtube, vse dela tekoče, omogoča 360 st. s plačljivim dodatkom, pa omogoča predvajanje youtube posnetkov v 4K preko telefona na Android TV.
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

d4vid ::

Jaz imam metrotube pa mi čisto ustreza. Omogoča tudi predvajanje v ozadju.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Anney ::

Poleg HPja je napovedan tudi izzid Alcatela z WP10 zdaj v septembru.
http://www.gsm-specs.com/alcatel-idol-4...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

mat11 ::

Izgled in speci. so kar zanimivi.
mat

loveJDM ::

d4vid je izjavil:

Jaz imam metrotube pa mi čisto ustreza. Omogoča tudi predvajanje v ozadju.


To vidiš,hvala za info,sem kupil po minuti free triala.

Malajlo ::

In berem tale forum na telefonu, pa ga dam filat in vzamem tablico. Po nesreči bootam v androida, startam browser in temi manjkajo prispevki. Wtf? Refresham na Lumii, vidim. Na androidu poženem FF, prispevki so. Stock browser jih ne kaže. Ni.
E, to JE C-R-A-P od sistema. Niti osnovne stvari ne delajo OOB. No, saj če ne veš, ne boli.
Ne pljuvat čez OS, če ga ne poznaš ali pa so aplikacije glupe. Mene android vsakič razočara bolj kot Win. Ker problemi so res eni WTF, kot da je alfa stanju vse skup.

solatjek ::

Žena in mati imata androidni samsung aparat - obe enak model. Po nekaj časa uporabe se zgodi, ko hočeta nekaj napisati kamorkoli, torej ko se odpre tipkovnica (3x4), neglede na to, katero črko pritisneš, vsaka tipka piše AAAAAAAAAA, pri materi pa VVVVVVVVVV. Pa je bilo na Kitkat enako, pa je na Lollipop enako. Na 4.2.1 androidu sem imel občasno tudi jaz ta problem. Prav tako je znal android čez noč pokuriti baterijo kar brez razloga (to delajo različni modeli od A3, Xcover 2, S5, Core Prime...), aparat pri polnem signalu zna biti nedosegljiv, samodejni reboot sem tudi že videl (na dnevni ravni - ponastavitev s samsung kies je sicer rešil težavo), android tablica ASUS memopad 10 ima težave z osvetlitvijo, občasno sploh ne prilagodi osvetlitve, več pa niti ne bom pisal, ker je teh cvetk ogromno.

Ni pa moj namen sedaj favorizirati Windows Mobile, ima napake, hrošče... ampak ne pljuvati po sistemu Windows Mobile in potem kot rešitev navajti Androida - s tem se samo smešite! Dejstvo je, da ima Android prav tako nekatere napake, ki se vlečejo iz generacije v generacijo že leta in jih ne popravijo, enako je pa tudi pri Windows Mobile, je pa velika razlika v tem, da Android ostane zabetoniran na neki verziji in pozabi na popravke, Windows se pa mesečno posodablja in dejansko izboljšuje.

Nasploh pa je moje osebno mnenje:
- ANDROID = igračka z napakami in milijon nepotrebnih aplikacij, ogromno nekvalitetnih, fajn se ti zdi, da imaš pač aplikacijo, da lahko pogledaš npr. 24ur.com, čeprav se to brez težav da pogledati tudi v brskalniku. In s takimi aplikacijami telefon hitro spraviš do zatikanja, pa jih ne rabiš kaj veliko naložiti
- WINDOWS = resen sistem prav tako z nekaj napakami, z malo aplikacijami, ampak glavne, ki jih potrebujem, so. Če uporabljaš telefon za igračkanje, jih pa res ni, takšnih uporabnikov pa je 90%, zato Windows telefon pač ni za vsakega. Jaz sem lani kupil prvi Windows telefon - L640, ga letos menjal za L950 in osebno mi je žal, da se Lumia ukinja, bo pa sistem živel in se razvijal naprej, tako da podpora ostane še dolgo.

klinker ::

Malajlo je izjavil:

In berem tale forum na telefonu, pa ga dam filat in vzamem tablico. Po nesreči bootam v androida, startam browser in temi manjkajo prispevki. Wtf? Refresham na Lumii, vidim. Na androidu poženem FF, prispevki so. Stock browser jih ne kaže. Ni.
E, to JE C-R-A-P od sistema. Niti osnovne stvari ne delajo OOB. No, saj če ne veš, ne boli.
Ne pljuvat čez OS, če ga ne poznaš ali pa so aplikacije glupe. Mene android vsakič razočara bolj kot Win. Ker problemi so res eni WTF, kot da je alfa stanju vse skup.


Ta je pa bosa da kar glava pece :))

Malajlo ::

Ja glej, take težave imam jaz z androidom. Ampak vsaj govorim iz prve roke, ne pa rekla kazala. Tko na random so manjkali posti. En nad črto, potem takoj za črto dva, pol so eni bli, pa spet manjkalo ...
Tko da mogoče si še kaj napisal, pa nisem mogel prebrati, ker mi android skriva podatke. Hvala bogu za windows 10 mobile >:D

klinker ::

Mislim,to ti ne bi verjel za katerikoli OS bi to izjavu. Btw...sem prezivel 6 mescev na WP 8 in 10, moja pred tem leto pa pol, seveda sem ga jst drkal, tast in sestra sta imela WP, par let nazaj pa sem imel tudi Lumio 800...prvi moj smartphone je bil na Android Froyotu, ki je bla ziva katastrofa do KitKat, vmes sem se iOS sprobal, itd itd.
Tako da rekla kazala lahko ti sebi trollas, ampak v zivljenju se nisem vidu take napake na nobenem OSu, pa se prefleshal sem jih kot jih ti v lajfu vidu ne bos.
Sej ok da se eni tolazite da je 10ka vrhunska zadeva ker ga pac imate in bohnedaj sklincat nekaj kar si tu nekdo lasti...sam ti pa lahko sklincam vse 3 platforme in se kako zraven, ki sem si jih lastil, saj ima vsaka nek fail...ali WP10 je najvecji drek med vsemi tremi, celo lastne 8ke, ki razen tega da je bla pac oskubljena, je vsaj delala kot se sika, enako Lumia 800, ki mi je bla takrat neverjetno dobra, z izjemo manjka aplikacij, ampak je delala tako dobro da me ni brigalo. Zato sem tudi presel spet na WP, ker je kazalo zelo dobro, pa je 10ka en drek napram presnjim verzijam in to mobile in desktop.
Pa cistokrvni Android je in vedno bo samo AOSP, ce sploh ves kaj to pomeni in na kerih napravah se nahaja.

loveJDM ::

Klinker zakaj se pa ne odstraniš ven s te teme?Ni ti všeč,OK si povedal...Pač tvoji posti so nepotrebni,lahko pa nakažeš tu vsakemu jurja pa gremo po Iphone.

To da ti samo kritiziraš pa jamraš nič ne spremeni,tako da samo smetiš tule po temi...Pa ne se zdaj jezit,ker boš zopet smetil po nepotrebnem.

Branimir ::

Ali mogoče ve, če obstaja kakšna možnost da se uporablja OTG na Lumiji 640 z windows 10 ker sem nekje prebral, da vezje to podpira ampak ko dam notri USB ne dela :(
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

klinker ::

loveJDM je izjavil:

Klinker zakaj se pa ne odstraniš ven s te teme?Ni ti všeč,OK si povedal...Pač tvoji posti so nepotrebni,lahko pa nakažeš tu vsakemu jurja pa gremo po Iphone.

To da ti samo kritiziraš pa jamraš nič ne spremeni,tako da samo smetiš tule po temi...Pa ne se zdaj jezit,ker boš zopet smetil po nepotrebnem.


A sem offtopic? Ne, se vedno tece debata o WP.
Al ti ego trpi ker klincam tvojo ljubezen...kos elektronike, ki ga bos itak nekoc menjal :))
Poglej si gor offtopic klincanja necesa kar nema veze s temo, pa njih spodi iz teme ker so offtopic...kar seveda ne bos, ker klincajo tvojo konkurenco, ane ;)
Bo vsaj kdo 2x premislu, preden bo kupu ta jajca, al pa vsaj sprobal ce deluje res vse kar rabi in se nato odlocu.
Al v teme spadajo samo pozitivne kritike vasih ljubljenckov >:D

Malajlo ::

Saj sem hotel narediti screenshot side by side, pa se ne da. Na telefon se pa nisem spomnil.
Hja, https://slo-tech.com/forum/t622385/p527... mi na androidu tisti oob browser ne pokaže slik. FF da. A rabm dva browserja, da pridem do informacij? WTF še enkrat.

klinker ::

Kak oob browser?
Chrome je original Android browser, ostalo je sranje raznih brandov in so po vecini res srot, sploh na cheap kitajskih fonih/tablicah Tudi FF na droidu ni bas, je pa Dolphin ok, podpira tudi flash ce ga rabis, samo se mu mores posvetit ker ima ogromno sranja enablanega po defaultu.

Smo pa sedaj res offtopic.

Branimir je izjavil:

Ali mogoče ve, če obstaja kakšna možnost da se uporablja OTG na Lumiji 640 z windows 10 ker sem nekje prebral, da vezje to podpira ampak ko dam notri USB ne dela :(


https://m.reddit.com/r/windowsphone/com...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

loveJDM ::

klinker je izjavil:

loveJDM je izjavil:

Klinker zakaj se pa ne odstraniš ven s te teme?Ni ti všeč,OK si povedal...Pač tvoji posti so nepotrebni,lahko pa nakažeš tu vsakemu jurja pa gremo po Iphone.

To da ti samo kritiziraš pa jamraš nič ne spremeni,tako da samo smetiš tule po temi...Pa ne se zdaj jezit,ker boš zopet smetil po nepotrebnem.


A sem offtopic? Ne, se vedno tece debata o WP.
Al ti ego trpi ker klincam tvojo ljubezen...kos elektronike, ki ga bos itak nekoc menjal :))
Poglej si gor offtopic klincanja necesa kar nema veze s temo, pa njih spodi iz teme ker so offtopic...kar seveda ne bos, ker klincajo tvojo konkurenco, ane ;)
Bo vsaj kdo 2x premislu, preden bo kupu ta jajca, al pa vsaj sprobal ce deluje res vse kar rabi in se nato odlocu.
Al v teme spadajo samo pozitivne kritike vasih ljubljenckov >:D



Ti si konj

klinker ::

Hvala...ce si me pa mislu uzalit, vedi da je konj presneto izjemna zival v vec pogledih :)
««
50 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546839 (25544) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9431554 (27206) klinker
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527293 (17683) Anney
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513689 (11279) Anney
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841891 (33139) boolsheat

Več podobnih tem