» »

Microsoft Lumia 950

Microsoft Lumia 950

1 2
3
»

karafeka ::

Z nadgradjo 10586.420, je prikaz zaslona preko usbja začel delovati (vsaj na win 7 in 10).

dejcoSI ::

Ena info za vse, ki ne uporabljate (si ne upate, tako kot si nisem jaz) INSIDER programa na W10M. Že 2 meseca ga uporabljam in sem na Fast ringu (vse najnovejše posodobitve takoj, ko jih spišejo, da jih stestiramo)...

Trenutno L950 dela na verziji 14393.3, ki je seveda neprimerljiva s preverjenimi in svetlobna leta zaostalimi verzijami 10xxx. Verzija je povsem stabilna, zato priporočam, da se brez slabe vesti vključite v fast ring program in si jo nemudoma naložite (seveda vse uradno).

Kot rečeno, ta sistem pa je sedaj končno tak, kot bi moral biti že iz škatlice - navdušeni boste! :)

dejcoSI ::

Eno vprašanje lastnikom L950... Ali še komu ne dela videoklic? Včasih si med klicem preprosto kliknil videoklic in zadeva je preklopila na skype. Sedaj ti javi, da nimaš primerne aplikacije in te pošlje v trgovino. Imam pa nameščen tako skype, kot integrirano aplikacijo sporočila+skype, ki bi naj bila prava za to dejanje... Če je kdo kaj raziskal v tej smeri, prosim za info. lp

AvtoR ::

Imam podoben problem na L850. V mail prilogi mi v nekaterih primerih ne odpre PDF dokumenta, čeprav imam inštaliran tako Edge kot PDF pregledovalnik. Enostavno mi odpre trgovino naj izberem program. To potem tudi naredim, pa nič ne pomaga, to ne reši problema.

Nik07 ::

Zdravo.
Ne vem kje naj vprašam, pa bom kar tukaj.
Imam lumio 550, in bi si rad naložil gor viber, pa ga nikakor ne morem.
Ko grem v trgovino mi vedno napiše vpišite geslo (ker sem ga pozabil), pač kliknem pozabil sem geslo, potem pa mi napiše: vpiši tel. št., in ko jo vpišem, mi napiše trenutno imamo težave s storitvijo, prosimo poskusite ponovno. In to mi piše že 2 meseca. Vsake toliko časa pa mi trgovine sploh odpreti noče. :|Se komu sanja kaj lahko naredim?
Hvala za pomoč.

Anney ::

Tukaj si preko računalnika obnovi račun za MS storitve. Pa bo deala tudi trgovina. (geslo pa si le zapomni naknadno.
https://www.microsoft.com/sl-si/account...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 Mobile (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4272602340 (193825) karafeka
»

Podpore za Windows 10 Mobile bo konec, Microsoft priporoča Android ali iOS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10319173 (13726) cekr
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546082 (24787) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9431001 (26653) klinker
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841338 (32586) boolsheat

Več podobnih tem