» »

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida

1
2
»

s51as ::

Ni daleč od resnice, Petrolove aplikacije za porabo ni, ZOO v Ljubljani ima app ki ga ni za windowse, pa še ogromno jih je... Sicer nič življenjskega ampak, človek bi rad imel vsaj možnost, da kake stvari ne uporablja...
It's just me myself and I

111111111111 ::

Katero aplikacijo uporabljate za skeniranje računov?

Fuks ::

To od fursa ;)

111111111111 ::

Aja. Sem mislil, da je kaj boljšega, da poskeniram račun in mi ga pretvori v txt ali kaj podobnega. :)

dexterboy ::

Evo, nadgradil na Win10. Od štara imam eno aplikacijo onemogočeno, je pa komaj par ur od zagona in ne znam povedati nič konkretnejšega.
Bojim se, da je to moj zadnji winfoun. Glede na to, da ne dela hbogo, zgoraj omenjene zadeve, potem ena igra, skozi katero se učiš programiranja; imena se ne spomnim, nekdo jo je tu omenil na slotechu, naslednji dan jo je moj sodelavec imel na androidu, jest pa zvisel, ker jo za win ni, pa še bi se našlo. Sem pa tisti learn french od bubble spravil nazaj v delovanje... mersi buku. Je pa za Si Vreme+ popravek velikosti 111,9 MB. Ne, ni pomota, skoraj 112 mega! P vse skupaj deluje počasneje, cel sistem. Ne šteka, ampak samo dela bolj počas, ampak brez potrebe po paranju živcev.
Še dobro, da nimam vezave in lahko kadarkoli skočim po P9 Lite, na voljo prav tako v beli barvi :)

Aja, zanimivo branje nebuloz, ki rastejo v mikromehkem;
http://www.windowscentral.com/here-why-...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

boolsheat ::

Tvoja nova a zastarela in nepodprta Lumia ni pravi poligon za testiranje W10.

dexterboy ::

Sej to bo pokopalo winphone sceno. Še tisti ki imajo telefone, ki uradno ne bodo deležni nadgradnje, bodo prešli k pingvničku. Pardon, Androidu :)
Ne vem, kdo se slepi, da bo dal 500 za winphone. Malo je takšnih, kot jaz, da ostanejo. Pa še jaz, če bi danes kupoval, bi... da, izbral P9 Lite. Drugi bodo prestopili breg. Že zaradi govoric bližnjih, frendov, svojcev...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

s51as ::

No tako črno vseeno ni. Telefon L830 deluje brezkompromisno, imam ga več kot leto dni in v tem času ni spoduciral nobene napake ali pokazal kakšnega čudnega obnašanja. Moja žena ima HTCja na androidu in pogosto poroča o težavah z nenavadno porabo baterije, nedosegljivostjo...
Večina težav z WP je z windowsi 10, ki pa pač še niso zreli. Pri 8.1 ki jo jaz uporabljam, kot rečeno, vse super.
Všeč mi je tudi dostop do uporabe fotoaparat z eno tipko, tega menda nima noben :)
It's just me myself and I

Motion ::

Desetka na production ringu je zadnje 3 builde kar lepo stabilna in deluje brez problema.

Fuks ::

111111111111 je izjavil:

Aja. Sem mislil, da je kaj boljšega, da poskeniram račun in mi ga pretvori v txt ali kaj podobnega. :)


To je pa samo na iPhone (in android) :D

klinker ::

Mobile se zacvetel ni konkretno in vi nabijate kako bo nek velikan kot je MS pogorel na tej sceni.
Edino kar so nardili narobe je to, da so sli konkretno prepozno v akcijo. Win vlada in prej al slej se bo tudi na mobile konkretno dvignu. Surface linija in se kako leto dodelave sistema, pa must so uradni googlovi chrome, gmail itd. Zal je google precej ukoreninjen v nasa zivljenja, tako al drugace in brez njihovih uradnih storitev je tezka.

loveJDM ::

Glupo je sedaj pisat o tem kak si nezadovoljen s fonom,potem ko si kupil 3leta star "nov" telefon,za 30€ več bi pa dobil L640XL,ki je napram L1320 stroj...No je res da appov vseeno ne bi bilo,ampak tam 10ka leti res...

Modri dirkač ::

jep, pa še baterija drži več dni BP ...
Everybody lies!

dexterboy ::

Po par dnevih testiranja je tkole;
Win 10, slovenski jezik in tipkovnica, nisem žalosten, ker sem ga nabavil, prav nasprotno :)

Imam pa dva problema, ampak rad bi rešil SAMO enega; (sem pri Simobilu)
karkoli vpišem za APN za MMS, mi noče sprejti. Oziroma mi sprejme, samo ne morem dobiti noben MMS niti ga lahko pošljem.
Klical sem že na Simobil, kjer sva šla skupaj skozi ponovne nastavitve, ampak brez uspeha.
Sem brskal po netu, nekje zasledil celo, da se APN za MMS sam ponastavi, ko se telefon prvič prijavi v omrežje, ampak pri meni je to narejeno zgolj in samo za APN interneta..

Pa sem mislil, da ni je nedelovanje Viberja delalo sive lase, ampak tole je pa še bolj... pain in the ass :(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Anney ::

Viber bi moral delati normalno, dela tako na L830 in L930, prav tako mms, poskusi s tovarniškimi nastavitvami (žal boš moral vse nastavljati na novo).
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

boolsheat ::

Za MMSe imam jaz ločen APN. En je default za internet in potem sem dodal še enega "bob MMS" in deluje BP.

Motion ::

jst mam na izi-ju tudi ločene APNje za MMS in internet.

dexterboy ::

Saj to je fora. Tudi pri meni sta dva APNja, eden za internet in eden za MMS. Tisti za internet je že nastavljen, ta za MMS pa je bil prazen in sem ga dodal. Ampak na žalost mi ne deluje. Karkoli sem vpisal pod nastavitve, mi je lepo shranilo, delovalo pa ni.
Svetovalka na drugi strani je omenila, da pri enih telefonih MMS ne deluje, če je vklopljen WI-Fi. No, pri meni je fseeno, ali je on ali off... :(

Ja, tega formata se najbolj bojim. Ampak, če ga bom moral narediti, je bolje sedaj kot pa kasneje...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

boolsheat ::

Če imaš narejene vse backupe - preveri pod nastavitvami, če je ažuren backup, se ti bolj ali manj vse obnovi.

Kar se MMS tiče - vklopjene moraš imeti mobilne podatke, to si imel?

Da ti deluje brez vklpljenih mobilnih podatkov moraš obkljukati to možnost v nastavitvah.

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

No, nekako mi je včeraj začel delovati MMS, in to po tem, ko sem obupal, ker sedaj ni nič napisano pod nastavitve APN za MMS. Sem vse pobrisal in resetiral telefon dvakrat, popoldan za foro kliknil in se je prenesla slika. Mogoče je za počakati nekaj ur...?
Deluje mi pa vse, sem pa opazil, da se je "Ablak" nekako skrčil, iz 15 na 5GB, ker sem hotel narediti backup, pa sem dobil obvestilo, da ni dovolj prostora v storitvo OneDrive... bruhuhu! Bom snel slike dol, ko se vreme ohladi :)

Aja, še tole, verzija sistema, ki je sedaj nameščen; 10.0.10586.494.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Motion ::

mS je skrčil zastonj prostor v oblaku usem razen tistim ki so do konc januarja kliklni na en link in si rezervirali - ohranili star program.

Anney ::

Tudi sam imam vse prazno pod APN za mms in net, pa deluje vse ok, nisem nič prčkal.(simobil)
Tole 10.0.10586.494 je pa zadnja uradna verzija.

Glede One Driva pa tukaj:
Pred kratkim smo objavili nekatere spremembe v storitvi OneDrive. 27. 07. 2016 bomo količino brezplačnega prostora za shranjevanje, ki je na voljo v storitvi OneDrive, s 15 GB zmanjšali na 5 GB. Prav tako bomo ukinili 15 GB dodatnega prostora za mapo fotoaparata.
Te spremembe bodo veljale za naše nove naročnike in naročnike, ki uporabljajo brezplačni prostor. Ker ste kupili paket z dodatnim prostorom za shranjevanje, te spremembe ne bodo vplivale na vaš račun in ni vam treba narediti ničesar. Cene in podrobnosti vašega paketa s prostorom za shranjevanje za zdaj ostajajo enake. Dokler boste imeli trenutni plačljivi paket, boste obdržali trenutni prostor za shranjevanje.
Hvala, ker uporabljate OneDrive.
Skupina storitve OneDrive


Če si pravi čas aktiviral svoj acc, na tej povezavi si ohranil svoj prostor. Sam imam še vedno 130GB.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

dexterboy ::

khm... malo bom zopet obudil temo;
- htc mi je z win 8 kuril cca 2,5 % baterije na uro
- lumia 1320 mi z win 10 kuri cca 5 % baterije na uro
sem že izklapljal zaledne procese, pa še vedno nič zmanjšal porabo...
ima kdo kakšno idejo, kaj je s to desetko, da je tako požrešna?
nekompatibilni hardware/software?

@Anney, hvala za link, sem preveril in zvisel. Butli? Zagotovo :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Anney ::

Nekaj naterije gre na račun zaslona (boljša resolucija in večji), nekaj na račun boljšega procesorja, malo pa verjetno tudi sistema. Tako, da je čisto ok. FHD zasloni so se bolj požrešni.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Motion ::

Ja sam on nima fullHD zaslona kolkor je men znano. Pač telefon ni podprt in sistem ni optimiziran za tisto čipovje.

Anney ::

Ni fhd je pa vseeno večji od htcja in pa 6''. ;)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529511405 (7715) Leko
»

Windows 10 Mobile (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4272602225 (193710) karafeka
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104631335 (245105) mat11
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32681681 (48101) Ciklamen

Več podobnih tem