» »

Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile

««
51 / 86
»»

Malajlo ::

OOB - out of the box. What browser am I using? You're using Firefox 48. Torej, govorimo o tem, kako je win10m za en drek, jaz pa trdim, da je android še večji.

Zdaj pa vprašanje: ženska pri 70., bi imela mejl, pa fb, pa fotoaparat, včasih na net kaj poiskat, budget 200€. L650 je vrh glave. Med androidi je pa samo huawei p8 s ceno tam-tam. Telemach nima nič pametnega.

klinker ::

Ok, oob browser na ne AOSP androidu ni Androidov ampak nek zmazek tega branda ki si ga lastis. Original android browser je samo Chrome, pika. Tako da tu Android ni kriv ama nic. Imas pa vsaj veliko izbiro kvalitetnih browserjev, ce ti oob zmazek ni vsec, ane, kar na WP ni in je bla edina solidna alternativa mislim da Coc coc, al nekaj podobnega. Edge je pa drek.

Pa si sploh sprobal Huawei p8? Ker fon poje 650ko za malco v vseh pogledih, saj je to prejsnji flahship in je zelo dobra naprava.

cekr ::

Edge je zelo dober browser. Nimam prav nobene potrebe po menjavi.
Chrom pa uporabljam samo na iPadu.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Lonsarg ::

Edge je prava osvežitev, celo na kompu ga uporabljam namesto Chroma. Ne bom rekel da je boljši, lahko pa rečem da je enako dober in torej čisto stvar osebne izbire. Mobilni ni kaj dosti drugačen, v osnovi je ista zadeva samo drug UI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

cekr ::

Kaj so pa sedaj naredili z novim updatom?
Edge kar leti. Tako hitrega renderiranja strani pa še nisem videl.
Še strani, ki so nametane skup, sedaj kar letijo.

Upam, da se mi ne bo treba ugriznit v jezik. Ampak, to sem čakal.
Samo, da ne bo po naslednjem updatu korak nazaj.

Se moram popravit:
vse leti kot noro. Le kje so imeli prej potegnjeno ročno zavoro.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

Malajlo ::

Chroma niti z rokavicami nečem uporabljati. Mislim, da sem do sedaj uporabljal z njim samo ALT+F4, potem pa takoj Win+r in tja vtipkal iexplore.
Torej imam neko androidno napravo, ki je v štartu klump. Ker ... Ker ... Je en cel kup enih stvari, ki jih moram prej namestiti, če hočem imeti dober UX? Ne štekam. Bom teti predlagal, da naj L650 vzame. Jaz zase ne najdem časa, da potweakam androida, kje se mi da yebat še z njenim mobilcem.

Mi je pa zanimivo, da ne poznam nikogar, ki bi bil nezadovoljen z WM, pa cel kup nezadovoljnih z androidom. Malo biasa je prisotnega, ne pa spet toliko (razen da sem na WM platformi 15 let, ampak ne marej za to). Še hčera noče androida, pa ji na WM manja kak app iz sveta androida. Pa razumi, če moreš. Ker meni tudi ni jasno, kako je lahko L800 z WP7 boljša od kateregakoli W10m telefona. Wordstar je bil tudi zakon, to se strinjam. Ni pa boljši niti od wordpada.
Ali pa primerjave, kako je super, da iOS dela iz škatle, androidi so pa sploh boljši, ker si moraš sam zvleči hexalijon aplikacij, da na približno dela (ampak potem šteka cel OS). Bemu, prižgeš škatlo z W10m za 50€ in zna toliko kot jabuk za 500€.
Manjko pokemonov, saj vem. Zato WM sux.

M@73Y ::

Lumia 930, W10, build 10.0.14393.105
Nikakor več ne morem uporabljati youtube v Edge browserju. Odprem m.youtube.com, odpre normalno.
Hočem iskanje, vpišem, par črk, mi kar naenkrat osveži stran in pobriše vnosno polje. Kliknem na nek random ponujen video, tik preden ga odpre, me spet vrže nazaj na osnovno stran youtuba.
Ima še kdo take probleme. Rešitev?
..jump into psytrance tunnel..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M@73Y ()

boolsheat ::

Sem na fast release-u pa nimam teh težav. Probaj malo nastavitve pod about:flags.

Anney ::

M@73Y je izjavil:

Lumia 930, W10, build 10.0.14393.105
Nikakor več ne morem uporabljati youtube v Edge browserju. Odprem m.youtube.com, odpre normalno.
Hočem iskanje, vpišem, par črk, mi kar naenkrat osveži stran in pobriše vnosno polje. Kliknem na nek random ponujen video, tik preden ga odpre, me spet vrže nazaj na osnovno stran youtuba.
Ima še kdo take probleme. Rešitev?



Danes oz včeraj je prišla posodobitev za Slow and Release preview (.187).

Sam teh težav nimam, niti prej niti zdaj, počisti cookije v browserju.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

klinker ::

Malajlo je izjavil:

Chroma niti z rokavicami nečem uporabljati. Mislim, da sem do sedaj uporabljal z njim samo ALT+F4, potem pa takoj Win+r in tja vtipkal iexplore.
Torej imam neko androidno napravo, ki je v štartu klump. Ker ... Ker ... Je en cel kup enih stvari, ki jih moram prej namestiti, če hočem imeti dober UX? Ne štekam. Bom teti predlagal, da naj L650 vzame. Jaz zase ne najdem časa, da potweakam androida, kje se mi da yebat še z njenim mobilcem.

Mi je pa zanimivo, da ne poznam nikogar, ki bi bil nezadovoljen z WM, pa cel kup nezadovoljnih z androidom. Malo biasa je prisotnega, ne pa spet toliko (razen da sem na WM platformi 15 let, ampak ne marej za to). Še hčera noče androida, pa ji na WM manja kak app iz sveta androida. Pa razumi, če moreš. Ker meni tudi ni jasno, kako je lahko L800 z WP7 boljša od kateregakoli W10m telefona. Wordstar je bil tudi zakon, to se strinjam. Ni pa boljši niti od wordpada.
Ali pa primerjave, kako je super, da iOS dela iz škatle, androidi so pa sploh boljši, ker si moraš sam zvleči hexalijon aplikacij, da na približno dela (ampak potem šteka cel OS). Bemu, prižgeš škatlo z W10m za 50€ in zna toliko kot jabuk za 500€.
Manjko pokemonov, saj vem. Zato WM sux.


Res ne poznas nobenega?
Preberi to temo za nazaj.. vas je ene 5 ki ga kujete v nebo, ostalo pa vec al manj tezave in stokanja.
Nato pojdi prebrat teme o ostalih android napravah in naredi kalkulacijo, zatem pa se ukalkuliraj not st. uporabnikov na eni in drugi platformi ;)
Btw, ker vidim da imas tab z dual boot, sklepam da je not Intel Atom, ane?

Malajlo ::

Jaz poznam samo par uporabnikov na forumu. Tisti, ki nimajo težav, pa ne jamrajo tukaj (ampak kvečjemo na medover.net).
Ja, Atom je not. A to vpliva na selekcijo http get?

klinker ::

Ne, ampak pac nimas W10M na tem, kar ze dosti pove ;)
Nisi stekal, a...ne rabis osebno poznat...preberi celotno temo in poglej kolko je napak in kolko pohval, nato se pa odpravi se v konkurencno. Upostevaj pa se razsirjenost OSa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Lonsarg ::

Ne pozabi da ima 95% uporabnikov teme Preview verzije.

P.S.: Se opravičujem za pomotoma zaklenjeno temo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

tabonir ::

karafeka je izjavil:

majlo, v bistvu imaš srečo... da nisi 950tke dobil, ko je prišla ven. To bi šele jamral. Od takrat je Microsoft sam sistem zelo popravil in izboljšal.

Glede na to, da je cena sedaj 300EUR z vključenim continuum dockom, je ta telefon vreden nakupa, če zanemariš dejstvo, da je tržni delež w10m 0.6%, kar pomeni manjko aplikacij in interesa razvijalcev in da MS opušča serijo Lumia.


Kje dobiš Lumio 950 z continuum dockom za 300€?
Sicer se še odločam med Lumio 950XL in Nexus 6p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tabonir ()

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

tabonir ::

Odločitev kaj izbrati je tako še težja. Cena je res ugodna.
Pri Lumii 950XL je v mojem primeru problem pomanjkanje aplikacij za diskovno postajo Synology in seveda baterija. Ostalih aplikacij več ali manj ne rabim.

Anney ::

Ne vem kaj potrebuješ vendar nekaj jih je:
https://www.microsoft.com/sl-si/search/...

Vse delajo na fonu, sem preveril.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

tabonir ::

Anney je izjavil:

Ne vem kaj potrebuješ vendar nekaj jih je:
https://www.microsoft.com/sl-si/search/...

Vse delajo na fonu, sem preveril.


Vem da so, ni pa aplikacije DS Cloud za vzpostavitev zasebnega "oblaka", na androidu zelo lepo deluje. Je pa res, da za silo gre tudi z aplikacijo DS File.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tabonir ()

cekr ::

A je možno, da bi ti programčki delovali tudi v kombinaciji z NAS-om od Asustor?
Saj vem, probat bo treba.
Nekaj so obljubljali, da bodo naredili programčke, potem je pa vse utihnilo.
Mogoče reši UWP.
Meni sicer dobro služijo kar web zadeve.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

Qushaak ::

@tabonir: Zakaj pa nočeš uporabljati Resilio Connect (BTSync)? Že v free verziji nudi ogromno in deluje res odlično. Za Synology pa tudi obstaja paket, podprti pa so praktično vsi današnji sistemi.
Sem že postavil dva NAS-a z BTSync in stranke so navdušene. Nobene potrebe po Dropbox/OneDrive/....
Je pa res, da še nisem uspel sprobat W10M verzije.

@cekr: Ti to kaj pomaga (eden izmed njih pač)?

klinker ::

Anney je izjavil:

V nemčije je trenutno ni na voljo, glej UK.

https://www.microsoftstore.com/store/ms...

https://www.microsoftstore.com/store/ms...

XL

https://www.microsoftstore.com/store/ms...

https://www.microsoftstore.com/store/ms...


Kolko pa je postnina?

@tabomir
Pri 6p si oglej banding problem. Sicer ni krize ce ravno ne sedis na njem, zna pa odvrnit od nakupa, kar je pri tej ceni velik kiks.
Ce hoces poceni in se ti ni tezko malo poigrat...je Xiaomi Redmi Note linija super. Sem moji kupu Redmi3 pro iz radovednosti. Za ta denar brez konkurence.

Anney ::

klinker je izjavil:

Anney je izjavil:

V nemčije je trenutno ni na voljo, glej UK.

https://www.microsoftstore.com/store/ms...

https://www.microsoftstore.com/store/ms...

XL

https://www.microsoftstore.com/store/ms...

https://www.microsoftstore.com/store/ms...


Kolko pa je postnina?

@tabomir
Pri 6p si oglej banding problem. Sicer ni krize ce ravno ne sedis na njem, zna pa odvrnit od nakupa, kar je pri tej ceni velik kiks.
Ce hoces poceni in se ti ni tezko malo poigrat...je Xiaomi Redmi Note linija super. Sem moji kupu Redmi3 pro iz radovednosti. Za ta denar brez konkurence.


Free shipping. ;)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Mitja358 ::

Če koga zanima imam 2 popolnoma NOVA in original zapakirana MOZO Black Wood pokrova za baterijo za Lumio 650.

amacar ::

Kako spraviti vizitke iz .vcf na windows phone 10 telefon? Nekako nobena resitev, ki jo google predlaga ne deluje vec (pregledal sicer bolj na hitro).

klinker ::

Menu v kontaktih ali phone ti ne ponudi kak import from sd card?

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

amacar ::

Nimam sd kartice, nimam outlooka na pc-ju ds bi importal, na spletu pod people pa ni opcije import from file.

darkolord ::

Pošlješ si na mail ...

klinker ::

Ok, sd-card kot interni spomin...tega imas, ane.
Si pogledal ce mas opcijo importat v kontaktih ali phone al ne?

amacar ::

Ne, vidim samo opcijo uvoz s SIM.
Sicer sem si poslal na mail multi contact vcf ampak ne zna shraniti vseh.

amacar ::

Sem jih splital, pa posamezne poslal po mailu/poskusil tudi preko raziskovalca, pa javi da ni pravilen format lol. Pa itak nimam volje vseh posamezno na roke dodajati.

amacar ::

Anney je izjavil:


https://www.microsoft.com/en-us/store/p...

Kak uninstalliram ta neuporaben app, ker ga kaže le v Extras/Dodatno.

solatjek ::

A ste si namestili .189? Imate kakšne buge? Jaz zaenkrat ne opazim prav nobenih težav, upam da tako tudi ostane. Tudi z osvetlitvijo in počasnim odklepanjem zaenkrat ni težav...

cekr ::

Imam verzijo sistema 926 pa vse leti, kot bi bil nov aparat.
Upam, da ne bodo kaj pokvarli.
Edino outlook ima ponovno probleme s pdf-ji.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Anney ::

amacar je izjavil:

Anney je izjavil:


https://www.microsoft.com/en-us/store/p...

Kak uninstalliram ta neuporaben app, ker ga kaže le v Extras/Dodatno.


Če ne znaš uninštalirat, prodaj telefon in idi na alternativo, enako velja za uvoz kontaktov.
Če imaš microsoftov račun imaš tudi outlook, če ga nimaš si si sam kriv in si otežuješ delo, kontakte se uvozi na več načinov.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

amacar ::

amacar je izjavil:

Sem jih splital, pa posamezne poslal po mailu/poskusil tudi preko raziskovalca, pa javi da ni pravilen format lol. Pa itak nimam volje vseh posamezno na roke dodajati.

Prastara symbian nokia je resila problem. Tam je brez problema zaznalo splitane vcfje, naredilo import, preko transfer my data pa sem jih spravil na lumio.

Sicer pa prvic dlje casa uporabljam wp in lahko recem, da sem srecen da je to le zacasni telefon (pa ne zaradi problema zgoraj), ga bodo morali se precej dodelati.

Anney je izjavil:

amacar je izjavil:

Anney je izjavil:


https://www.microsoft.com/en-us/store/p...

Kak uninstalliram ta neuporaben app, ker ga kaže le v Extras/Dodatno.


Če ne znaš uninštalirat, prodaj telefon in idi na alternativo, enako velja za uvoz kontaktov.
Če imaš microsoftov račun imaš tudi outlook, če ga nimaš si si sam kriv in si otežuješ delo, kontakte se uvozi na več načinov.

Tega appa ne gre izbrisati, ker ga niti ni med programi. Iz Dodatkov pa ga ne gre izbrisati.

Torej ne smem imeti Lumie in Linuxov (ali pa pac nimam denarja za office paket). Jup sam sem si kriv, kaksna neumnost je pa to :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

boolsheat ::

S tem pretvoriš v CSV za import na people.live.com:
http://labs.brotherli.ch/vcfconvert/

Zgodovina sprememb…

Qushaak ::

Sem pa mislu, da MS diktira posodobitve, pa jih očitno proizvajalci.
Se upravičeno bojim, da bodo samo prihajajoči Microsoft-ovi telefonitakoj dobivali posodobitve, ostali pa kakor bodo proizvajalci določili? To že polovično meji na Android? Še kakšno custom gui temo pa je Android.

Branimir ::

Jaz imam en problem. Imam Lumio 640 Windows 10. Ima 8MP kamero. V nastavitvah kamere imam samo 6MP MPEG izbiro in je tisti gumb za kakovost siv. Imam samo 6MP na izbiro čeprav imam 8MP kamero. V čem bi lahko bila težava?
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

Binji ::

Meni na .189 ne dela več navigacija. Najde mojo lokacijo bp, ko pa začne vodenje pa izpiše, da ne najde signala GPS.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Binji ()

sajmon ::

Binji je izjavil:

Meni na .189 ne dela več navigacija. Najde mojo lokacijo bp, ko pa začne vodenje pa izpiše, da ne najde signala GPS.


Preveril na L640, pa deluje navigacija. Tudi nadgrajen na .189.

solatjek ::

Branimir je izjavil:

Jaz imam en problem. Imam Lumio 640 Windows 10. Ima 8MP kamero. V nastavitvah kamere imam samo 6MP MPEG izbiro in je tisti gumb za kakovost siv. Imam samo 6MP na izbiro čeprav imam 8MP kamero. V čem bi lahko bila težava?

8MP je samo v formatu 4:3, na 16:9 je 6MP, zato ker reže fotke. Daj na 4:3 in boš izkoristil senzor v celoti, slike so pa normalno da potem kvadratne. Jaz slikam vse v 4:3, režem jih lahko potem sam, če je potrebno.

Anney ::

amacar je izjavil:

amacar je izjavil:

Sem jih splital, pa posamezne poslal po mailu/poskusil tudi preko raziskovalca, pa javi da ni pravilen format lol. Pa itak nimam volje vseh posamezno na roke dodajati.

Prastara symbian nokia je resila problem. Tam je brez problema zaznalo splitane vcfje, naredilo import, preko transfer my data pa sem jih spravil na lumio.

Sicer pa prvic dlje casa uporabljam wp in lahko recem, da sem srecen da je to le zacasni telefon (pa ne zaradi problema zgoraj), ga bodo morali se precej dodelati.

Anney je izjavil:

amacar je izjavil:

Anney je izjavil:


https://www.microsoft.com/en-us/store/p...

Kak uninstalliram ta neuporaben app, ker ga kaže le v Extras/Dodatno.


Če ne znaš uninštalirat, prodaj telefon in idi na alternativo, enako velja za uvoz kontaktov.
Če imaš microsoftov račun imaš tudi outlook, če ga nimaš si si sam kriv in si otežuješ delo, kontakte se uvozi na več načinov.

Tega appa ne gre izbrisati, ker ga niti ni med programi. Iz Dodatkov pa ga ne gre izbrisati.

Torej ne smem imeti Lumie in Linuxov (ali pa pac nimam denarja za office paket). Jup sam sem si kriv, kaksna neumnost je pa to :))


Ne rabiš Office paketa, imaš lahko samo MS accaunt in imaš osnovne zadeve urejene preko njih.




Glede odstranitve tistega programčaka, če te že tako moti pa tukaj:
http://www.syncboost.com/2015/06/how-to...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

cekr ::

Nabavil bi Continuum display dock pa me zanima, če lahko na L950xl priklopim tudi zadevo od drugih firm?
Ta originalni mi je malo štorast.

Pa še: kako je s programi iz Offica. A na velikem monitorju še vedno dela ali velja omejitev na 10"?
Zadeva mi bi prišla predvsem v poštev v kombinaciji z RDC ,tako da samega telefona ne bi kaj preveč obremenjeval.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

mat11 ::

https://www.amazon.com/AUKEY-Ports-Type...

Malce poišči komentarje, nekateri so se pritoževali da jim ne dela najbolje.
mat

Binji ::

Binji je izjavil:

Meni na .189 ne dela več navigacija. Najde mojo lokacijo bp, ko pa začne vodenje pa izpiše, da ne najde signala GPS.

Sem se spomnil, da sem pred par dnevi dal gor alu ovitek in nisem vmes nič uporabljal navigacije. Sem dal dol ovitek in dela...
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

cekr ::

mat11 je izjavil:

https://www.amazon.com/AUKEY-Ports-Type...

Malce poišči komentarje, nekateri so se pritoževali da jim ne dela najbolje.


To je na isti način kot original.
Mislil sem nekaj takšnega kot je HP-jeva zadeva, da se telefon samo vloži.

Nič tudi nisem zasledil, da bi kaj delali na novi zadevi.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

tabonir ::

Gleda na obilico težav uporabnikov me zanima, če ima še sploh smisel kupiti telefon z Windowsi, kljub dokaj ugodni ceni?

loveJDM ::

Odvisno kateri...L640XL je pomoje vredna nakupa,pa L550-ta dva predvsem zaradi cene.L950 če jo dobiš za 300€ novo je pomoje tudi ok,naj bi bila alternativa huawei,ki bi naj bil boljši ampak kakor komu.L650 ni nekaj posebnega no,je res lepo tanka,samo je L640XL boljša pa za manj denarja.

Do 100€ je smiselno ziher,to je L550...
Pa tam do 150€,mislim da je L640XL tudi winner...
Nad 150€ pa moraš sam presodit,koliko appov rabiš pa kaj pričakuješ od fona,jaz osebno bi vzel L950 raje kot kaj druga v tem cenovnem rangu,marsikdo pa bi raje pogledal za kak Xiaomi,Huawei.Mene Huawei ni prepičal...tu ti tehtnico prevesi teh nekaj appov,če jih rabiš pač vzameš android,če ne,se pa naj jebejo :)

tabonir ::

loveJDM je izjavil:

Odvisno kateri...L640XL je pomoje vredna nakupa,pa L550-ta dva predvsem zaradi cene.L950 če jo dobiš za 300€ novo je pomoje tudi ok,naj bi bila alternativa huawei,ki bi naj bil boljši ampak kakor komu.L650 ni nekaj posebnega no,je res lepo tanka,samo je L640XL boljša pa za manj denarja.

Do 100€ je smiselno ziher,to je L550...
Pa tam do 150€,mislim da je L640XL tudi winner...
Nad 150€ pa moraš sam presodit,koliko appov rabiš pa kaj pričakuješ od fona,jaz osebno bi vzel L950 raje kot kaj druga v tem cenovnem rangu,marsikdo pa bi raje pogledal za kak Xiaomi,Huawei.Mene Huawei ni prepičal...tu ti tehtnico prevesi teh nekaj appov,če jih rabiš pač vzameš android,če ne,se pa naj jebejo :)


Kupil bi 950XL, ti cenejši imajo le 1GB RAM-a, kar se mi zdi zelo "podhranjeno".
««
51 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546675 (25380) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9431403 (27055) klinker
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527247 (17637) Anney
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513646 (11236) Anney
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841730 (32978) boolsheat

Več podobnih tem