» »

Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile

««
25 / 86
»»

klinker ::

No jst sem imel vecinoma Nexuse in pa G2 na zadnje, pri hisi je se 5S od jabolka in P8 Lite. Trenutno Lumia 1520 ki je dalec od slabega fona je od vseh v bajti najbolj storast, pomanjkanje raznih featurejev, appsov, sploh browserjev ker so vsi katastrofa napram konkurenci.
Pa sej ne pravim da je karkoli neuporabno, le se dalec od konkurence. Sicer razumljivo ker so se "mladi" v teh vodah.
In ja, cheap je WP to to, ko pa kupujes nad 200-300€ se pa pri konkurenci najde boljsa alternativa zal, sploh ker je 8.1 bil zelo dober OS sem pricakoval da bo 10ka res to to pa je zal z izjemo UIja ze napram 8.1 za sedaj crap.
Da sedaj kupujem nov fon za 300€+ se pac za WP ne bi odlocil.

OvCa77 ::

Jaz mam pa lih drugačno mnenje da je windows na telefonu zame najbolj enostaven in logičen.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

solatjek ::

Se strinjam. Telefon windows je resna naprava, android pa je z milijon aplikacijami, ki jih itak ne potrebuješ, igračka.

Za resne zadeve ima wp vse kar potrebuješ, jaz nič ne pogrešam na njem.

treshold2 ::

solatjek je izjavil:

Se strinjam. Telefon windows je resna naprava, android pa je z milijon aplikacijami, ki jih itak ne potrebuješ, igračka.

Za resne zadeve ima wp vse kar potrebuješ, jaz nič ne pogrešam na njem.


Tudi se strinjam z tem. Mislim da moj naslednji telefon (za zdaj imam 630 z Windows 10) bo Lumia 950 , sem našel na Salomon po ceni že od 400-420€, cena je super. Telefon je rabljen, ampak ni problem, nov je 649€ . Tudi imajo za 450-560€, toda 400-420 je dovolj za mi.
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

OvCa77 ::

treshold2 je izjavil:

solatjek je izjavil:

Se strinjam. Telefon windows je resna naprava, android pa je z milijon aplikacijami, ki jih itak ne potrebuješ, igračka.

Za resne zadeve ima wp vse kar potrebuješ, jaz nič ne pogrešam na njem.


Tudi se strinjam z tem. Mislim da moj naslednji telefon (za zdaj imam 630 z Windows 10) bo Lumia 950 , sem našel na Salomon po ceni že od 400-420€, cena je super. Telefon je rabljen, ampak ni problem, nov je 649€ . Tudi imajo za 450-560€, toda 400-420 je dovolj za mi.

Kot sem že rekel je za moje pojme windows telefon še nekaj telefona za klicat, drugo so pa samo aplikacije in nima več osnovne funkcije klicanja, je vse pred tem. Imam pa lumio 640 lte z w10 .218 in dela super.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

treshold2 ::

Nisem nikoli imel Android ker ni mi se všeč, Windows je super OS. Še imam .164 , da li c/p dela na Edge ?
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

OvCa77 ::

misliš kopy paste, to dela, prdržiš tam kjer bi rad zalepu in klikneš prilepi
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

treshold2 ::

OvCa77 je izjavil:

misliš kopy paste, to dela, prdržiš tam kjer bi rad zalepu in klikneš prilepi


Nisem vedel :D Kdaj sem rabil IE na 8.1 vedno si imel na tastaturi za c/p, izgleda da so malo spremenili v Edge .
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

AvtoR ::

solatjek je izjavil:

Se strinjam. Telefon windows je resna naprava, android pa je z milijon aplikacijami, ki jih itak ne potrebuješ, igračka.

Za resne zadeve ima wp vse kar potrebuješ, jaz nič ne pogrešam na njem.


No ja, jaz osebno pogrešam kak file manager ala ES File Manager, ki bi omogočal strimanje glasbe in videa preko smb protokola direktno s serverja, pa kak spodoben brskalnik ala Opera tudi ne bi škodil...
Ostalih stvari ne pogrešam.

treshold2 ::

AvtoR je izjavil:

solatjek je izjavil:

Se strinjam. Telefon windows je resna naprava, android pa je z milijon aplikacijami, ki jih itak ne potrebuješ, igračka.

Za resne zadeve ima wp vse kar potrebuješ, jaz nič ne pogrešam na njem.


No ja, jaz osebno pogrešam kak file manager ala ES File Manager, ki bi omogočal strimanje glasbe in videa preko smb protokola direktno s serverja, pa kak spodoben brskalnik ala Opera tudi ne bi škodil...
Ostalih stvari ne pogrešam.


Planiram ustvariti svoj browser baziran na Edge ali Firefox če bode mogoče narediti port z iOS (Islandwood). Zelo me zanima programiranje za Windows in bom programiral aplikacije ki uporabniki največ iskajo , kot e-mail, koledar, browser ....
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

Motion ::

treshold2 je izjavil:

solatjek je izjavil:

Se strinjam. Telefon windows je resna naprava, android pa je z milijon aplikacijami, ki jih itak ne potrebuješ, igračka.

Za resne zadeve ima wp vse kar potrebuješ, jaz nič ne pogrešam na njem.


Tudi se strinjam z tem. Mislim da moj naslednji telefon (za zdaj imam 630 z Windows 10) bo Lumia 950 , sem našel na Salomon po ceni že od 400-420EUR, cena je super. Telefon je rabljen, ampak ni problem, nov je 649EUR . Tudi imajo za 450-560EUR, toda 400-420 je dovolj za mi.

Mal spremljaj bolho, dobiš 950 tudi konkretno pod 400e če maš mal sreče. Za 400 pa XL. Jst sem dobil 830 kak teden nazaj za 60E :D. Cela edino vogale je mela mal podrgnjene.

treshold2 je izjavil:

AvtoR je izjavil:

solatjek je izjavil:

Se strinjam. Telefon windows je resna naprava, android pa je z milijon aplikacijami, ki jih itak ne potrebuješ, igračka.

Za resne zadeve ima wp vse kar potrebuješ, jaz nič ne pogrešam na njem.


No ja, jaz osebno pogrešam kak file manager ala ES File Manager, ki bi omogočal strimanje glasbe in videa preko smb protokola direktno s serverja, pa kak spodoben brskalnik ala Opera tudi ne bi škodil...
Ostalih stvari ne pogrešam.


Planiram ustvariti svoj browser baziran na Edge ali Firefox če bode mogoče narediti port z iOS (Islandwood). Zelo me zanima programiranje za Windows in bom programiral aplikacije ki uporabniki največ iskajo , kot e-mail, koledar, browser ....

Nevem no browser, kolendar, mail je že zdej kar pošlihtan in MS bo sigurno te applikacije stalno posodabljal. Pomoje se bolj splača kaj druzga delat kar ni tolk pokrito. Morda kako VR stvar ali pa kaj podobnega. Morda način, da bi lahko iz PC ja strimal na telefon sliko in telefon uporabu kot VR headset.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

loveJDM ::

klinker je izjavil:


In ja, cheap je WP to to, ko pa kupujes nad 200-300€ se pa pri konkurenci najde boljsa alternativa zal, sploh ker je 8.1 bil zelo dober OS sem pricakoval da bo 10ka res to to pa je zal z izjemo UIja ze napram 8.1 za sedaj crap.
Da sedaj kupujem nov fon za 300€+ se pac za WP ne bi odlocil.


S tem se strinjam,lumia 950 je predraga za to kar nudi na primer...Govorimo o novi.Ampak do 300€ pa ni šans da grem na android.Upam da bo HP elite X3 prišel za normalno ceno,ene 400€ :),a na koncu bo ene 700-800€...

treshold2 ::

loveJDM je izjavil:

klinker je izjavil:


In ja, cheap je WP to to, ko pa kupujes nad 200-300€ se pa pri konkurenci najde boljsa alternativa zal, sploh ker je 8.1 bil zelo dober OS sem pricakoval da bo 10ka res to to pa je zal z izjemo UIja ze napram 8.1 za sedaj crap.
Da sedaj kupujem nov fon za 300€+ se pac za WP ne bi odlocil.


S tem se strinjam,lumia 950 je predraga za to kar nudi na primer...Govorimo o novi.Ampak do 300€ pa ni šans da grem na android.Upam da bo HP elite X3 prišel za normalno ceno,ene 400€ :),a na koncu bo ene 700-800€...


Z Snapdragon 820, 4GB RAM in 64 GB in ostalo kaj je vse v ponudbi morda najmanj 650€ ali več, kdo ve.
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

klinker ::

AvtoR je izjavil:

solatjek je izjavil:

Se strinjam. Telefon windows je resna naprava, android pa je z milijon aplikacijami, ki jih itak ne potrebuješ, igračka.

Za resne zadeve ima wp vse kar potrebuješ, jaz nič ne pogrešam na njem.


No ja, jaz osebno pogrešam kak file manager ala ES File Manager, ki bi omogočal strimanje glasbe in videa preko smb protokola direktno s serverja, pa kak spodoben brskalnik ala Opera tudi ne bi škodil...
Ostalih stvari ne pogrešam.


Imas oboje. Opera je vredna manj kot nic, za SMB imas pa Share folder explorer in dela ok, le UI je iz casov win98

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

treshold2 ::

Streaming glasbe je mogoče z Groove Music. Tudi Audiotica, sem pozabil.
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

klinker ::

treshold2 je izjavil:

Nisem nikoli imel Android ker ni mi se všeč, Windows je super OS. Še imam .164 , da li c/p dela na Edge ?


Se pravi je WP vse kar si imel in upas rect da je to to, ostalo pa je slabse?
Jao jao, ista storja kot android vs apple, ko folk nabija kak krs je apple, uporabljali pa nikoli.
Jst imam vse tri doma in zal je WP se vedno dobro oskubljen napram ostalim dvema. Tako da ja, do 200-300€ je WP best nakup, od tu dalje pa je treba dobro pretuhtat kaj vzet, ce si kolko tolko zahteven in ni vse kar rabis na fonu FB, Skype, mail, ipd osnovne zadeve ki jih imajo ze vsi.

Trance4mer ::

Kaj pa kak total commander.

AvtoR ::

klinker je izjavil:

AvtoR je izjavil:

solatjek je izjavil:

Se strinjam. Telefon windows je resna naprava, android pa je z milijon aplikacijami, ki jih itak ne potrebuješ, igračka.

Za resne zadeve ima wp vse kar potrebuješ, jaz nič ne pogrešam na njem.


No ja, jaz osebno pogrešam kak file manager ala ES File Manager, ki bi omogočal strimanje glasbe in videa preko smb protokola direktno s serverja, pa kak spodoben brskalnik ala Opera tudi ne bi škodil...
Ostalih stvari ne pogrešam.


Imas oboje. Opera je vredna manj kot nic, za SMB imas pa Share folder explorer in dela ok, le UI je iz casov win98



Verjetno misliš Opero Mini? To je navaden crap. Jaz mislim Opero kot je na Androidu. S Share folderjem mi ni uspelo poslušati flac fajlov z mojega lokalnega serverja. Poleg tega je program plačljiv, ES File Manager pa zastonj.

Anney ::

Prodaj Lumio pa si vzam kaj drugega, pa se neboš toliko jezil. Življenje z androidom ali jabolkom ti bo lažje in tudi naše.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

treshold2 ::

klinker je izjavil:

treshold2 je izjavil:

Nisem nikoli imel Android ker ni mi se všeč, Windows je super OS. Še imam .164 , da li c/p dela na Edge ?


Se pravi je WP vse kar si imel in upas rect da je to to, ostalo pa je slabse?
Jao jao, ista storja kot android vs apple, ko folk nabija kak krs je apple, uporabljali pa nikoli.
Jst imam vse tri doma in zal je WP se vedno dobro oskubljen napram ostalim dvema. Tako da ja, do 200-300€ je WP best nakup, od tu dalje pa je treba dobro pretuhtat kaj vzet, ce si kolko tolko zahteven in ni vse kar rabis na fonu FB, Skype, mail, ipd osnovne zadeve ki jih imajo ze vsi.


Ne, nisem mislil tako. Sem mislil na Windows 10 Mobile, to ni isto .
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

krneki0001 ::

klinker je izjavil:

Jst imam vse tri doma in zal je WP se vedno dobro oskubljen napram ostalim dvema. Tako da ja, do 200-300€ je WP best nakup, od tu dalje pa je treba dobro pretuhtat kaj vzet, ce si kolko tolko zahteven in ni vse kar rabis na fonu FB, Skype, mail, ipd osnovne zadeve ki jih imajo ze vsi.


Tudi jaz imam vse 3 doma.
Od vseh treh WP deluje najbolj tekoče in z najmanj zatikanji, iPhone je telefon za debile, še MMSov ne sprejema ali pošilja, android pa stalno šteka in je najslabša stvar po fiatu multipli.

treshold2 ::

krneki0001 je izjavil:

klinker je izjavil:

Jst imam vse tri doma in zal je WP se vedno dobro oskubljen napram ostalim dvema. Tako da ja, do 200-300€ je WP best nakup, od tu dalje pa je treba dobro pretuhtat kaj vzet, ce si kolko tolko zahteven in ni vse kar rabis na fonu FB, Skype, mail, ipd osnovne zadeve ki jih imajo ze vsi.


Tudi jaz imam vse 3 doma.
Od vseh treh WP deluje najbolj tekoče in z najmanj zatikanji, iPhone je telefon za debile, še MMSov ne sprejema ali pošilja, android pa stalno šteka in je najslabša stvar po fiatu multipli.


Da ni aplikacija, nikdo ne bi rabil Android. iOS je glupost.
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

solatjek ::

klinker je izjavil:

Tako da ja, do 200-300€ je WP best nakup, od tu dalje pa je treba dobro pretuhtat kaj vzet, ce si kolko tolko zahteven in ni vse kar rabis na fonu FB, Skype, mail, ipd osnovne zadeve ki jih imajo ze vsi.


Mislim, da je ta opis nekako najbolj pošten in najbolj objektiven. Do 300€ WP, nad 300€ pa je na voljo toliko dobrih in različnih telefonov, da je skoraj nesmiselno zatrjevati, kateri je boljša izbira. Vsak ima svoje prednosti, vzameš pač kar najbolj rabiš in kar ti je najbolj všeč. Pri nakupu pač vsak gleda skozi svoje oči, nekaterim je pomemben dizajn, drugim OS, tretjim znamka, četrtim da je robusten in vodoodporen, skupno vsem pa je, da noben ne bi kupil Alcatel-a, če bi obstajala verzija z iOS:)

V glavnem zašli smo malo iz teme, govora je o w10m in izkušnjah, napakah. Moje mnenje je, da je w10m dober sistem z dobro stabilnostjo in tu in tam kakšno nelogičnostjo in kakšno napako. Na sistemu se pa dela na polno, v vsaki verziji je nekaj napak odpravljenih, pregledal sem pa redstone, ki bo dobra nadgradnja, saj bo na voljo nekaj koristnih bombončkov, kot je recimo kamera button na lock screenu (namesto puščice levo). Po mojem mnenju se splača malo potrpet s kakšno napako w10m, ker se sistem res dobro in dokaj hitro izpopolnjuje. Pogrešam tudi odklepanje z vzorcem na w10m, to mi je manj zamudno kot pa PIN, ki je na voljo.

treshold2 ::

Redstone je super , samo transparentni akcijski center bo super, ker ovaj ne velja.
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

solatjek ::

Tudi več dodatnih velikosti ploščic bo super. Jaz bi imel nekaj vmes med malo in veliko kvadratno, mislim, da se bo v redstone to dalo nastaviti.

Anney ::

Kako pa je kaj z notification lightom na določenih napravah, je kje omenjeno?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

klinker ::

solatjek je izjavil:

klinker je izjavil:

Tako da ja, do 200-300€ je WP best nakup, od tu dalje pa je treba dobro pretuhtat kaj vzet, ce si kolko tolko zahteven in ni vse kar rabis na fonu FB, Skype, mail, ipd osnovne zadeve ki jih imajo ze vsi.


Mislim, da je ta opis nekako najbolj pošten in najbolj objektiven. Do 300€ WP, nad 300€ pa je na voljo toliko dobrih in različnih telefonov, da je skoraj nesmiselno zatrjevati, kateri je boljša izbira. Vsak ima svoje prednosti, vzameš pač kar najbolj rabiš in kar ti je najbolj všeč. Pri nakupu pač vsak gleda skozi svoje oči, nekaterim je pomemben dizajn, drugim OS, tretjim znamka, četrtim da je robusten in vodoodporen, skupno vsem pa je, da noben ne bi kupil Alcatel-a, če bi obstajala verzija z iOS:)

V glavnem zašli smo malo iz teme, govora je o w10m in izkušnjah, napakah. Moje mnenje je, da je w10m dober sistem z dobro stabilnostjo in tu in tam kakšno nelogičnostjo in kakšno napako. Na sistemu se pa dela na polno, v vsaki verziji je nekaj napak odpravljenih, pregledal sem pa redstone, ki bo dobra nadgradnja, saj bo na voljo nekaj koristnih bombončkov, kot je recimo kamera button na lock screenu (namesto puščice levo). Po mojem mnenju se splača malo potrpet s kakšno napako w10m, ker se sistem res dobro in dokaj hitro izpopolnjuje. Pogrešam tudi odklepanje z vzorcem na w10m, to mi je manj zamudno kot pa PIN, ki je na voljo.


Lepo da je nekomu jasno kaj pisem in me dopolne kjer ne valja ;)
Vsaka od platform je za nekoga ok, za drugega pa lahko crap.
Pa pri androidu je treba malo specificirat o kakem androidu se sploh gre ker so si med sabo ohoho razlicni in ta ki pri androidu posplosuje je verodostojen lih tolko kot moja babica ko razlaga o Nasinih raketah.
Kar se funkcionalnosti tice pa zal, Android zmore vse kar zmore WP plus se marsikateri feature vec, da o spodobnih browserjih ne bi, pa tudi ce stekne kdaj pa kdaj...namrec kakrsnekoli opazke to smer nisem nikjer omenjal, lahko pa recem da je Nexus vsaj tolko smooth kot katerikoli WP ali boljsi, namrec edino Nexusu in se ene par napravam lahko reces Android naprava.

treshold2 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

klinker je izjavil:

Jst imam vse tri doma in zal je WP se vedno dobro oskubljen napram ostalim dvema. Tako da ja, do 200-300€ je WP best nakup, od tu dalje pa je treba dobro pretuhtat kaj vzet, ce si kolko tolko zahteven in ni vse kar rabis na fonu FB, Skype, mail, ipd osnovne zadeve ki jih imajo ze vsi.


Tudi jaz imam vse 3 doma.
Od vseh treh WP deluje najbolj tekoče in z najmanj zatikanji, iPhone je telefon za debile, še MMSov ne sprejema ali pošilja, android pa stalno šteka in je najslabša stvar po fiatu multipli.


Da ni aplikacija, nikdo ne bi rabil Android. iOS je glupost.


Bos kaj podkrepil da je iOS glupost...v malo bolj slovnicni obliki seveda :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Mitja358 ::

Komur hitro pobira baterijo na W10M se naj v aplikaciji "Skype Video" pod nastavitvami izpiše. Baterija drži tudi do 50% dlje!

Dzhimen ::

Danes sem si nadgradil telefon na Win10. Imam samo eno vprašanje in sicer kdaj je najbolje da telefon hard resetam? Sedaj mi namešča posodobitev 218, nameraval sem po tem telefon resetirati.

Skratka želim imet najbolj svežo možno namestitev Win10Mobile. Kako to dosežem?

treshold2 ::

Dzhimen je izjavil:

Danes sem si nadgradil telefon na Win10. Imam samo eno vprašanje in sicer kdaj je najbolje da telefon hard resetam? Sedaj mi namešča posodobitev 218, nameraval sem po tem telefon resetirati.

Skratka želim imet najbolj svežo možno namestitev Win10Mobile. Kako to dosežem?


Kdaj namestiš .218, naredi hard reset brez restore.
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

Anney ::

Če po nadgradni ne bo problema (aplikacije, poraba...) pusti, če ne pa resetiraš ko opaziš kakšen problem.

Baterija na .218 deluje odlično.

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

treshold2 ::

Anney je izjavil:

Če po nadgradni ne bo problema (aplikacije, poraba...) pusti, če ne pa resetiraš ko opaziš kakšen problem.

Baterija na .218 deluje odlično.



Kateri telefon rabiš ?
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

Dzhimen ::

Jaz mam 535. Še vedno mi namešča posodobitev (kolk časa to traja!! :O), pa bom pol kar za ziher naredil hard reset, ker čem met telefon res tipi topi. Kot sem nekaj bral v tej temi, pravte da desetica na 535 laufa dobr, tko da upam, da bo tud men delalo bp in da bom lah tud js pohvalu Win10m. :D

treshold2 ::

Dzhimen je izjavil:

Jaz mam 535. Še vedno mi namešča posodobitev (kolk časa to traja!! :O), pa bom pol kar za ziher naredil hard reset, ker čem met telefon res tipi topi. Kot sem nekaj bral v tej temi, pravte da desetica na 535 laufa dobr, tko da upam, da bo tud men delalo bp in da bom lah tud js pohvalu Win10m. :D


Bom ti dobro delal, samo naredi hard reset, tudi imam 535, naredil hard reset, telefon dela super :D
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

Anney ::

treshold2 je izjavil:

Anney je izjavil:

Če po nadgradni ne bo problema (aplikacije, poraba...) pusti, če ne pa resetiraš ko opaziš kakšen problem.

Baterija na .218 deluje odlično.



Kateri telefon rabiš ?



Imam L930 rabim L950 . :]
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Imam L930 rabim L950 . :]



Ker?

Anney ::

Imam dva, pa bi imel enega 950, čeprav je menda slabši build. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

PrihajaNodi ::

Anney je izjavil:

Imam dva, pa bi imel enega 950, čeprav je menda slabši build. :)


Pol boš imel 3? zZakaj slabši build?

treshold2 ::

Dovolj je 950, bo prodal 630 in 535 da kupim 950.
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

loveJDM ::

treshold2 je izjavil:

Dovolj je 950, bo prodal 630 in 535 da kupim 950.


Javi ceno,iščem eno ugodno lumio :)Vseeno kaka,samo da ni zjebana zunanjost

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

treshold2 ::

loveJDM je izjavil:

treshold2 je izjavil:

Dovolj je 950, bo prodal 630 in 535 da kupim 950.


Javi ceno,iščem eno ugodno lumio :)Vseeno kaka,samo da ni zjebana zunanjost


Še ne bo, mislim da kupim 950 kdaj končam šolo in grem na fakulteta za eno 6 mesecev. Zdaj jih ne morem da prodam ker jih trebam za rabo , ampak imaš novo 535 v Simobil za 124EUR z podarilom .

Sem pozabil, tudi in na Salomon že od 80EUR (535) pa do 110-120EUR.
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

Zgodovina sprememb…

stalker ::

Anney je izjavil:

Če po nadgradni ne bo problema (aplikacije, poraba...) pusti, če ne pa resetiraš ko opaziš kakšen problem.

Baterija na .218 deluje odlično.


Katera aplikacija za baterijo je to?

loveJDM ::

Battery pro,taka rdeče oranžna ikona mislim da

solatjek ::

Vprašanje 1:
A mi lahko kdo pove, zakaj v Trgovini Windows ne gre plačati preko mobilnega operaterja? Vedno vrže napako, neglede na to, da imam vklopljene mobilne podatke. Pridem do konca, ko kliknem kupi, vrže ven napako, da ne more preveriti na strežniku in zato nakup ne more biti izveden. Je kdo od vas že kaj kupoval na windows 10? Na 8.1 je šlo brez težav.

Vprašanje 2:
Uporabil sem plačilno kartico VISA. Kupil app za 4,99€, na visi so mi pa odtegnili:
1 4,99 € 0,75 € VP 16.04.2016 MICROSOFT *STORE / / / / v obdelavi 16.04.2016
2 1,00 € 5,74 € VP 16.04.2016 MICROSOFT * / / / / v obdelavi 16.04.2016

Zakaj je pri plačilu z VISO še 1€ dodatno odttegnjeno? V čem je to fora?

treshold2 ::

Acer Liquid M330 je prispel v Hrvaško na TIA store . Link :

http://www.tia-mobiteli.hr/detaljan-pri...
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

krneki0001 ::

solatjek je izjavil:

Vprašanje 1:
A mi lahko kdo pove, zakaj v Trgovini Windows ne gre plačati preko mobilnega operaterja? Vedno vrže napako, neglede na to, da imam vklopljene mobilne podatke. Pridem do konca, ko kliknem kupi, vrže ven napako, da ne more preveriti na strežniku in zato nakup ne more biti izveden. Je kdo od vas že kaj kupoval na windows 10? Na 8.1 je šlo brez težav.

Vprašanje 2:
Uporabil sem plačilno kartico VISA. Kupil app za 4,99€, na visi so mi pa odtegnili:
1 4,99 € 0,75 € VP 16.04.2016 MICROSOFT *STORE / / / / v obdelavi 16.04.2016
2 1,00 € 5,74 € VP 16.04.2016 MICROSOFT * / / / / v obdelavi 16.04.2016

Zakaj je pri plačilu z VISO še 1€ dodatno odttegnjeno? V čem je to fora?


Provizija.
Si kdaj dvigoval na bankomatu z viso? V tujini? Povsod ti vzamejo provizijo. Probaj na hrvaškem z viso dvignit. Se ti lahko zgodi, da bodo vzeli celih 15€ provizije.

FrEaKmAn ::

Z zadnjim updejtom se mi polovica aplikacij sploh noče odpreti.. zažene, belo ozadje in se ugasne.. restart ne reši problema.

Kaj moram narediti factory reset z vsakim updejtom?

andromedar ::

krneki0001 je izjavil:

solatjek je izjavil:

Vprašanje 1:
A mi lahko kdo pove, zakaj v Trgovini Windows ne gre plačati preko mobilnega operaterja? Vedno vrže napako, neglede na to, da imam vklopljene mobilne podatke. Pridem do konca, ko kliknem kupi, vrže ven napako, da ne more preveriti na strežniku in zato nakup ne more biti izveden. Je kdo od vas že kaj kupoval na windows 10? Na 8.1 je šlo brez težav.

Vprašanje 2:
Uporabil sem plačilno kartico VISA. Kupil app za 4,99€, na visi so mi pa odtegnili:
1 4,99 € 0,75 € VP 16.04.2016 MICROSOFT *STORE / / / / v obdelavi 16.04.2016
2 1,00 € 5,74 € VP 16.04.2016 MICROSOFT * / / / / v obdelavi 16.04.2016

Zakaj je pri plačilu z VISO še 1€ dodatno odttegnjeno? V čem je to fora?


Provizija.
Si kdaj dvigoval na bankomatu z viso? V tujini? Povsod ti vzamejo provizijo. Probaj na hrvaškem z viso dvignit. Se ti lahko zgodi, da bodo vzeli celih 15€ provizije.


Tukaj ne gre za dvig gotovine, ampak za nakup ;)
Si kdaj kupoval z Viso?....so ti zaračunali provizijo?
Ne, kajne?
Eh?

Machete ::

Jo pa prodajalcu. V bistvu je vseeno, če ne bo pač lastnik appa dvignil ceno za to provizijo, če bi jo želel 'skriti'.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

krneki0001 ::

andromedar je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

solatjek je izjavil:

Vprašanje 1:
A mi lahko kdo pove, zakaj v Trgovini Windows ne gre plačati preko mobilnega operaterja? Vedno vrže napako, neglede na to, da imam vklopljene mobilne podatke. Pridem do konca, ko kliknem kupi, vrže ven napako, da ne more preveriti na strežniku in zato nakup ne more biti izveden. Je kdo od vas že kaj kupoval na windows 10? Na 8.1 je šlo brez težav.

Vprašanje 2:
Uporabil sem plačilno kartico VISA. Kupil app za 4,99€, na visi so mi pa odtegnili:
1 4,99 € 0,75 € VP 16.04.2016 MICROSOFT *STORE / / / / v obdelavi 16.04.2016
2 1,00 € 5,74 € VP 16.04.2016 MICROSOFT * / / / / v obdelavi 16.04.2016

Zakaj je pri plačilu z VISO še 1€ dodatno odttegnjeno? V čem je to fora?


Provizija.
Si kdaj dvigoval na bankomatu z viso? V tujini? Povsod ti vzamejo provizijo. Probaj na hrvaškem z viso dvignit. Se ti lahko zgodi, da bodo vzeli celih 15€ provizije.


Tukaj ne gre za dvig gotovine, ampak za nakup ;)
Si kdaj kupoval z Viso?....so ti zaračunali provizijo?
Ne, kajne?


Seveda se posamezniki vzamejo provizijo. Nakup s katerokoli kartico je nekje najmanj 4% izgube za prodajalca. Verjetno za MS še več. Torej si vzamejo poleg še provizijo.
««
25 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546874 (25579) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9431574 (27226) klinker
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527306 (17696) Anney
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513693 (11283) Anney
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841921 (33169) boolsheat

Več podobnih tem