» »

Call od Duty 1

Call od Duty 1

«
1
2 3

Jerry000 ::

Koliko vas je, da imaste željo odigrati COD1 tko kot v starih časih :)? Gledam malo serverje in ni nič pametnega...ne vem zakaj folk na server postavi 30 botu ko usak bot u steno gleda pa nič se ne dogaja. Rad bi da se nas nekaj nabere pa si naredimo server in zaigramo kaj :)

bajsibajsi ::

Po 12 letih tu in tam se vedno igram... Zal je pred nedavnim zaprl svoja vrata eden zadnjih, relativno aktivnih, COD comunitijev - wy6.org. Kot priblizen nadomestek ti priporocam indie igro Verdun. Sicer ni COD, je WW1 in precej bolj lesena, ampak vsebuje precej puskanja. :)

Machete ::

Verdun je kar ok, je pa grafično izjemno neoptimiziran. Na ultra in na medium dela enako, z komaj 30 FPSji na 970, kar je malce butasto za FPS..

Jerry000 ::

Ni nobenega comunitija vec? To igro pa res pogresam :).

shadeX ::

uf kje so časi ko smo united offensive nabijal. joj :(

bajsibajsi ::

Machete je izjavil:

Verdun je kar ok, je pa grafično izjemno neoptimiziran. Na ultra in na medium dela enako, z komaj 30 FPSji na 970, kar je malce butasto za FPS..


Zal zgoraj omenjeno dandanes vse pogosteje velja za prenekatero AAA igro.

Par tednov nazaj so igri zamenjali celoten graficni pogon. Sedaj deluje bolje in izgleda lepse. Na svoji 2nd masini s tri leta staro grafo (HD7700) dobim na custom high 70-125 FPS. Mal potvikaj nastavitve. Npr. HDR je, razen v mapi "Flanders", ki je precej temna, nepotreben in doda kar nekaj frejmov ob izklopu.

Boobiz ::

Wait, what? Sm mislu, da te špili živijo še naprej z malim številom serverjev z do 50 sloti in so povečini vedno populirani. Oh ja, UO. Good times. :D
I'm drunk, what's your excuse?

Jerry000 ::

Ja serverji so že, samo igralcev ni več :). Zato pa iščem malo če je kdo zainteresiran da bi ob prostem času šli kakšno za nostalgijo :). Verdun verjamem da je odlična, ampak ni to to :)

Kurzweil ::

Tudi jaz bi odigral kakšnega, pred davnimi leti sem ga bil kar vešč, zdaj pa bi rabil kakšen teden, da spet dobim občutek. Nas je blo nekje med 30-40 in smo imeli svoj dedicated server, če se nas zbere dovolj bi ga lahko tudi sedan naredili. Lahko je Call of Duty 1 ali pa dodatek United Offensive.

oo7 ::

Kaj pa COD2 :P

MasterTade ::

Hm ja jaz tudi COD2 igram

Jerry000 ::

Kurzweil je izjavil:

Tudi jaz bi odigral kakšnega, pred davnimi leti sem ga bil kar vešč, zdaj pa bi rabil kakšen teden, da spet dobim občutek. Nas je blo nekje med 30-40 in smo imeli svoj dedicated server, če se nas zbere dovolj bi ga lahko tudi sedan naredili. Lahko je Call of Duty 1 ali pa dodatek United Offensive.


Jaz sem kar za UO dodatek :). Jaz sem tudi za to da se nas nekaj nabere in da odigramo kako rundo. Jaz + brat sma za + ti sedaj smo 3je...še kdo :)?

MasterTade ::

Sicer je že dolgo nisem igral ampak loh si jo naložim spet za kšno rundo :)..Pa saj je podobna dvojki..recmo :D

Jerry000 ::

ni ni :D

petrus ::

Rusi in podobni še kar igrajo, na santormia.ru imajo svojo verzijo (dela brez kode) z doma narejenim anti cheatom!

Slabo leto nazaj je nekdo celo izdal bote za enko!
stati inu obstati

jizzer ::

Jaz sem pripravljen :) Sedaj špilam sicer 2ko na enem odličnem serverju, vsaj zame. Sem probal nekaj špilat že kaki mesec nazaj pa ni blo pametnega serverja, sedaj sem pa našel tega in me je kar potegnilo (ma account system, "ranke", statse) sicer je nekaj botov (prav ta meatbots), ampak ponavadi kakih 25-30 ljudi gor. Pravi warfare je, meni je všeč :)

Sem pa pripravljen tudi na UO (dat times 8-) ). Xfire "powermage1", dodajte interesenti (predvidevam da bomo prek tega komunicirali? :) ).

sem pa tudi opazil da je tudi xfire že kar malo out. Pri 300 frendih jih je aktivnih približno ~30. Škoda po eni strani.

Jerry000 ::

petrus je izjavil:

Rusi in podobni še kar igrajo, na santormia.ru imajo svojo verzijo (dela brez kode) z doma narejenim anti cheatom!

Slabo leto nazaj je nekdo celo izdal bote za enko!


ti boti so prav bedni...na kerkol server greš, so boti kateri se v steno zaletavajo in strelajo v steno. Če bi bli res kvalitetni boti bi še sou kako igro z boti :). Kje pa rusi igrajo?

petrus ::

Tile se nič ne zaletavajo, saj vidiš na posnetku, so na čisto isti osnovni kot COD2 in COD4 boti!

Kje igrajo? Imajo nekaj svojih strežnikov, tdm, rifles only... zvečer je vedno polno.
Pojdi na santormia.ru/forum/, klikni desno odspodaj pop-up in downloadaj (1.2) (English version) Multiplayer...

Torej igrajo svoj COD1 1.2, niti ne United Offensive, zato rabiš njihov client, vsebuje tud lepše teksture itd.
stati inu obstati

subby ::

COD1 bi tud jaz igral pa noben od frendov noče(ne upajo)

Jerry000 ::

@subby, welcome, ko se nas dost nabere lahko en server nrdi :).
@petrus, kaj pol moram COD1 inštalirat al direktno njihov client? So potem iste mape al majo oni svoje? Ker mi je poanta original :)

petrus ::

Prepozno, za las, vidim da so ravno zdaj januarja ti Rusi ugasnili svoje serverje.
stati inu obstati

SLO_Robert ::

prek Qtrackerja je ful serverjev in folka

bajsibajsi ::

petrus je izjavil:

Prepozno, za las, vidim da so ravno zdaj januarja ti Rusi ugasnili svoje serverje.


Zanimivo kaj se dogaja z letosnjim letom. :/ Moj COD community je po vec letih tudi januarja zaprl svoja vrata http://wy6.org/servers.php

Jerry000 ::

Ce so ugasnili serverje rusi, se da te bote se dobiti? Da bi igral magari sam z boti. Kaj jepa qtracker? So europski serverji?

shadeX ::

Za united offensive lahk tud mene štejete not :)

Jerry000 ::

torej smo zaenkrat:
Kurzweil, shadeX, subby , jizzer,...sem koga pozabil? Nekaj se nas bo nabralo čez čas :)

opeter ::

Jerry000 je izjavil:

torej smo zaenkrat:
Kurzweil, shadeX, subby , jizzer,...sem koga pozabil? Nekaj se nas bo nabralo čez čas :)


Samo kje boste igral, če ni strežnikov?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

shadeX ::

Narediš svojega? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Jerry000 ::

Eden bo naredu server pol pa piči miki :)

MasterTade ::

Jerry000 je izjavil:

torej smo zaenkrat:
Kurzweil, shadeX, subby , jizzer,...sem koga pozabil? Nekaj se nas bo nabralo čez čas :)


Jaz tud

Jerry000 ::

Lepo lepo, spisek se veča :). Na ene 10 bi lahko prišli da začnemo :)

bajsibajsi ::

Naj se vas dovolj nabere. Bomo sli jaz vs vam. :)

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

hahaha :) you made my day :D

subby ::

si ga bom kr namestil ta teden če se spomnim
dobri stari časi, ko je vsak lahko svoj server postavil, ne pa da plačuješ najemnino za en high ping server v nemčiji
in dal gor svoje custom mape, ne pa da plačaš 15€ za uboge 4 nove developerju, katermu si že tako preplačal base game

Boobiz ::

Bom še jst naložu UO, če mi bo zneslo. Zmenmo se za verzijo 1.51 (oz. zadnjo, ki pač je), da se ne bomo lovil.
I'm drunk, what's your excuse?

shadeX ::

Eno pomembno vprašanje. Sej mate licenčni COD ? Ker jaz imam samo licenčnega in če naredim server z licenčnim ključem se mi zdi da s skrekano špilo ne morete pridet na server..

Boobiz ::

Jaz imam. Če ne pa v skrajnem primeru server postavi nekdo, ki ma krekano. Sej za 10 komadov ne rabiš baš težke linije...
I'm drunk, what's your excuse?

zuz3k ::

cod1 server naredš krekan, pa tu IP objaviš
Life is a psychological game.

bajsibajsi ::

shadeX je izjavil:

Eno pomembno vprašanje. Sej mate licenčni COD ? Ker jaz imam samo licenčnega in če naredim server z licenčnim ključem se mi zdi da s skrekano špilo ne morete pridet na server..


Jaz imam en COD se nerabljen in originalno zapakiran v skatli s serijsko... nostalgicno. :)

shadeX ::

@bajsi

Šparaš dokler ne bo imel zgodovinsko vrednost? :D

Sicer pa ja. Obratno se mi zdi da bi šlo. Na krekan server se lahko najbrž vsakdo poveže.

Jerry000 ::

mam original seveda, COD1 in UO :).

Dajte resni in tisti kateri bi igrali COD UO izpolniti to razpredelnico. Lahko tut kaj spremenite, jaz sem na hitro samo naredil da lahko beležimo kdo je za in kdo ne ter kontakt :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Boobiz ::

Jst sm naletel na tehnično težavo s katero v prejšnih letih nism mel opravka. "Buffer overrun detected". Gre se za win 7 64bit in intel procesorsko grafiko. Any ideas?
I'm drunk, what's your excuse?

shadeX ::

GamerBoy ::

Jaz sem keye in škatle že davno izgubil, se pa da krekanega postaviti: http://free.war24.net/create

Včasih je nekaj minut za čakat, edini pogoj pa je, da je vsaj nekdo gor, če ne, se zgasne v 10 minutah. Tako enostavno je to danes, kje je bilo to pred leti ko smo še ware iskali :D
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

Boobiz ::

Počekiral večino. Do cfgja ne morem prit, ker ne morm zalavfat MPja da bi mi ga nardilo, tko da affinityja ne morm spremenit. Driverjev ne morm downgrejdat, compatibility pa ne pomaga. :))

@Jerry, naštimaj tist google docs da lahko editiramo.
I'm drunk, what's your excuse?

jizzer ::

Evo "joška" mogoče ti kaj pomaga:)

Mene pa je presenetlo da nisem mel nobenih težav na W8.1 64bit, napram COD2 ki mi je vzelo kar nekaj časa za fixanje errorjev. Mogoče pa sem s tistim tudi te fixal kdo bi vedel :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

Jerry000 ::

Se mi zdi dase da sedaj editirat, ce ne pa sporocite

shadeX ::

okej fantje. Se mi zdi da mi je ratal usposobit server. :) Verzija je čist osnovna in sicer 1.41 COD United Offensive. Sedaj bi ga mogli videt kar v igri pod "Join server". Kliče pa se SloTech :))

Jerry000 ::

Ne morem...jaz imam 1.51, in ker imam original, mi inštalira avtomatsko na 1.51.

shadeX ::

jaz mam tud original in mi je inštaliralo 1.41..

čak. pomoje dobim kak patch za 1.51.

Ma ti si prek Steama inštaliral al kar s CD-ja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

id Software - Rage (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
43370780 (30348) Vazelin
»

COD Resolucija

Oddelek: Pomoč in nasveti
10775 (616) jurehaup
»

Cod 2-------->fps-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8117279 (9549) DiaMonDer
»

FPS pri quake3

Oddelek: Pomoč in nasveti
131505 (1318) Enzo77
»

Anemanje filma v quaki

Oddelek: Igre
7934 (841) CWIZO

Več podobnih tem